Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 132612 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #119 Dátum: 2006. November 05., 15:30:31 »
Valóban, a hír elég szükszavuan fogalmazott, ha én írom, akkor pár mondattal hosszabb lett volna. Szerencsétek, hogy Troll ilyen vajszívű. A bajt én ott látom, hogy sokan nem veszik észre magukat, sőt, mások sem látják meg az ő viselkedésükben a rosszat. Ez a komunikációs probléma: a nyilvánvalót is ki kell mondanunk, sőt, nem egyszer, nem kétszer... és erre mindig érkezik egy újabb kérdés, ami további magyarázkodásra kényszerítene. Pedig kis gondolkodással rá lehet jönni mindenre. És ami a legdurvább, az hogy nem értik egyesek a "SZÜNET" fogalmát. Nem egyenlő a megszűnéssel. Ha a főoldalon megváltozik "MEGSZÜNT"-re, akkor kellenének a gyászos hsz-ek. Természetesen el van olvasva az egész, sőt néha egy egy pofátlanság láttán igencsak beszólnék egyeseknek, de nem teszem. Bízom (inkább mostmár csak biztam) benne, hogy mások majd észreveszik az olvasók közül, és maguktól is rájönnek pár dologra. Dehát amíg bizonyos viselkedésformák ilyen természetesnek hatnak...  nem is tudom mit mondjak.  

A pénzes témát pedig fölösleges feszegetni, nem erről szól a dolog.

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #118 Dátum: 2006. November 05., 14:56:58 »
Idézet
Legfőképpen az, hogy onnantól már kalózkodás amit csinállunk. Most még el lehet lavirozni a szürke zónában. Amúgy meg nem a pénzről szól a dolog... szomorú, hogy ezt magyaráznom kell...    . Igaz, sokan úgy gondolják, hogy pénzért bármit meg lehet kapni.
Szerintem igyis-úgyis az. Lehet, hogy jogilag még nem, nem ismerem a szerzői jogi hátterét ennek a dolognak; de gondolom idejönne valamelyik kiadó Magyarországra a 100 000 ft-os órabérért dolgozó ügyvédek valahol belekötnének. Hogy nem a pénzről szól a dolog  nem kell magyarázni. Legalábbis nekem, meg a nagy többségnek nem. De azért ha nagyon öszinték vagyunk egymáshoz a suska mindenkinek jól jön. Ha máshoz nem az új php oldalhoz amiről alant már szó esett.    


Persze, ha olyan ajánlja fel a pénzt aki eddig egyetlenegy (!) hozzászólást írt és ott is egy 200 ft-os sms-t, aminek nagyjából 70%-át el is viszi a szolgáltató akkor megint ott vagyunk, ahol a a part szakad.

Pénzért valóban bármit meglehet kapni. Persze gondolom annyit úgysem kérnétek/kérhetnétek, amiért megérné a  jogos/nem jogos kritikákat lenyelni. Hiszen ha mondjuk egy 1000 Ft-os órabérrel ( amit most nevezzünk reálisnak) és egyéb költségekkel számolnánk, akkor már lassan megérné megegyezni a jogtulajokkal  és kinyomtatni. Ami persze azért nincs mert nem éri meg. Így a kör be is zárult.

Ja és még egy észrevételem lenne: Két nap alatt beirt egy-két tucat ember és nekem nagyjából úgy tűnik, hogy egyik sem vette észre, hogy volna bármi problémátok is.  Őszintén szólva én is így voltam ezzel. Nincs itt vmi konunikációs hiba?

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #117 Dátum: 2006. November 05., 14:40:25 »
Legfőképpen az, hogy onnantól már kalózkodás amit csinállunk. Most még el lehet lavirozni a szürke zónában. Amúgy meg nem a pénzről szól a dolog... szomorú, hogy ezt magyaráznom kell...    . Igaz, sokan úgy gondolják, hogy pénzért bármit meg lehet kapni.

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #116 Dátum: 2006. November 05., 14:27:05 »
Idézet
Csak ezt a pénzes dolgot ne feszegessétek tovább, könyörgöm   .
Miért azzal mi a baj?

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #115 Dátum: 2006. November 05., 14:21:05 »
Idézet
Na most zárjuk le a pénzes témát! 
Valóban, aki fizetni akar, az adományozza a NewGennek a pénzét!  

+++

A börzén személyesen is fogadjuk az adományokat  
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 14:22:40 írta exactlee »

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #114 Dátum: 2006. November 05., 13:57:28 »
Na most zárjuk le a pénzes témát!  

(nem mondom, ha valamelyikőtök megkeresne egy zsák bankóval, tuti nem ellenkeznék  )

Esetleges motivációs tényező lehetne ha a lány olvasók segítenék fellendíteni a "morált"   .
Na félre a viccel, semmi extra nem kell, hagyátok hogy a dolgok maguktól rendeződjenek, de ne a régi kerékvágásba   . Majd ha bármi változás lesz a jelenlegi véleményünkön, úgyis meglátjátok a főoldalon. Csak ezt a pénzes dolgot ne feszegessétek tovább, könyörgöm   . Bár ha akad pár fölös forintotok, akkor azt inkább költsétek valami képregényre, ráfér a piacra.

Nem elérhető Jötün

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #113 Dátum: 2006. November 05., 13:19:03 »
Sziasztok!

Bevallom, én is a nem hozzászólás vétkébe estem...
 

De egyszerűen, nem jutott eszembe semmi különös, a hülyeségekkel,
meg az üres dicséretekkel minek zaklassalak benneteket? Meg aztán az
időm is elég kevés. Látjátok, máris egy hülyeség ami rajtam kívül senkit
sem érdekel....
Nos, hogy a lényegre térjünk:
Tényleg nagyon jó az oldaltok, rengeteg képregényt olvastam itt,
és nagyon szépen köszönöm az eddigi munkátokat.
Tudom, hogy ez már eső után köpönyeg, de szeretném ha folytatnátok, főként, a
18+-os részt. Azon belül is a Morbius Gravist. Vagy bármi más hasonló téma is jöhet.
A szuperhősök nem nagyon érdekelnek, viszont a humoros képregények igen. Korong-világ rulez...
Nos szánom-bánom, az eddigi némaságomat, de nem kenyerem a sok beszéd...már.
Ja igen, tudom, hogy ezért sokan megköveznének, de én még egy 100-200 forintos
sms-t sem sajnálnék a képregényekért, és így talán a kedvetek is nőne.
Persze tudom, hogy nem ezért teszitek amit tesztek, de gondolom a pénz nem jön rosszul. Másrészt sok külföldi oldal szintén fizetős..

No, asszem letelt a kvótám, úgyhogy:

Üdv:
Jötün
 

Nem elérhető tomgrey

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 88
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #112 Dátum: 2006. November 05., 12:52:15 »
Hüpp-hüpp. Komolyan mondom Callaow ez gyönyörű és szívhezszóló volt...

Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #111 Dátum: 2006. November 05., 12:39:01 »
Idézet
Abbahagyta.
 

Nos valahogy nem áll össze a kép,azt írtátok,hogy már elég régóta foglalkoztatott titeket,de abszolút nem volt érezhető a topicokon(a la magyar..).

Főleg a CW fórúmot olvastam és szóltam néha hozzá,de beleolvasva eggy két másik fórúmba,mindenhol jó hangúlat,szívatások ,érdekességek,valamint mélyebb gondolatok hangoztak el.

Nem tudom,nagyon nem stimmel ez az egész..  


Bár maximálisan profi a stáb,de ,hogy így elrejtse,egy közelgő kilépés,abbahagyás,szüneteltetés bekövetkeztét  
Ráadásul szervezetten,még fordítok,beírok,társoldalak gurujait,Vezéreket(aka Kaine  ) kihagyva.  

Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani,de valahogy az egész így nem kerek.
Tényleg kiváncsi lennék,hogy mi játszódott,játszodik le a háttérben.Troll és Micho egyáltalán olvassa-e most a napokban felgyülemlett sorokat?  

Most valaki nyílván megjegyzi,hogy ugyanúgy kiváncsiak voltak az olvasók véleményére,és persze igaza lenne,de azt hiszem azt mindenki tudja,hogy a jót nagyon könnyű megszokni,és ez nem jó,ez nagyon jó oldal volt.

Vagy egyszerűen generációváltás van kialakúlóban?(Kaine-spidertom Troll,Micho Hálózsák  )

De a hazai képregény-underground alapítótagjai nélkül ez nem megy  
Bár észrevehető volt ahogy a nagy öregek köré tehetséges fiatalok épültek be,és megvan a lehetőség,hogy ők legyen a méltó követöik,de még pár év biztosan kell hozzá.  

Végezetül újra meg akarom köszönni a Hzs alkotóinak munkáját és folytatásra kérem őket,mert ahogy a kedvenc képregényalakom visszatérő mondata hangzik,az nagyon igaz a jelenlegi helyzetre:

"Nagy erő,nagy felelőség..."

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #110 Dátum: 2006. November 05., 11:39:01 »
Idézet
Én ugyan csak tegnap regisztráltam de imádom a HZS-t és már hónapok óta olvasgatom...
Szerintem eszméletlen jó és nagyon rosz lenne ha abbamaradna az egész  
Remélem folytatják mert télleg sokat ér a munkájuk legalábbis számomra (és ahogy olvasom a Sztrájk topikot nem csak nekem ér sokat  )
Úgyhogy ne hagyátok abba Hzs tök jók vagytok  
 Nagyon szép, amit írtál, de talán ha megigérted volna, hogy fogsz fórumozni....
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #109 Dátum: 2006. November 05., 11:10:08 »
Idézet
Úgy látszik a legtöbb Hzs látogató gépéhez van billentyűzet is, nem csak egér amivel a downloadra klikkel.
Nem hittem volna...  

u.i.:
Regnar és Gorgonita rulez 
A tény, hogy ebben a topikban pezsgő élet folyik csak megerősíti az alkotókat abban a hitben, hogy az embereknek csak akkor nyílik meg az alkotói vénájuk ha elvesznek tőlük valamit, ami eddig ingyenes volt és korlátlan.    

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Sztrájk topik
« Válasz #108 Dátum: 2006. November 05., 11:03:11 »
Úgy látszik a legtöbb Hzs látogató gépéhez van billentyűzet is, nem csak egér amivel a downloadra klikkel.
Nem hittem volna...  

u.i.:
Regnar és Gorgonita rulez  
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető g33k

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #107 Dátum: 2006. November 05., 00:12:19 »
Sziasztok!

A magyar képregényes oldalak közül nálam ketten osztoznak az első helyen. Ebből az egyik a Hálózsák. Jó dolog, hogy megpróbáltok emberibb viszhangott kelteni a látogatottsági mutatóknál, de azokat se felejtsétek el. Ha nem tetszene a munkátok az embereknek, nem járnának vissza ide. Én eddig is csak tisztelni tudtam azt a lelkesédést, és energiát amit ebbe az oldalba fektettetek, és ezzel szerintem nem egyedül vagyok így. Az eddig néma, vagy csak ritkán hozzászóló emberek között pedig  sokan érezhetnek még így.
Sokszor dobtátok fel a napjaimat, és ezt most szeretném megköszönni nektek. Akár folytatjátok, akár nem. De remélem folytatjátok.
Én leginkább a Sci-Fi - Fantasy kategóriát szerettem nálatok, de ez a Hálódarkkal együttvéve országos szinten egyedülálló dolog volt. Örültem hogy itt a szuperhősőkön kívül mást is tudtok mutatni, és nem is akármit.

Köszönök mindent, és remélem folytatjátok.

Nem elérhető Soulreaver

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #106 Dátum: 2006. November 05., 00:06:17 »
Uff emberek !

Nos, én személy szerint nem vagyok egy nagy forumozó, de amikor megláttam a kiírást a főoldalon, hogy egy ideig szünetel az oldal, kissé meghűlt az ereimben a vér.
Végigböngésztem már a netet keresztül-kasul, de meg kell mondjam, kevés ilyen gazdag és jó oldalt találtam, amit képregényekkel foglalkozik  

Ami azt illeti, egy jó ideje ide látogatok, mondhatni, a levelzésem után azonnal ez az oldal következik a nézelődési listámon  
Imádom ezt az oldalt.
Azonnal regisztráltam a fórumra, hogy kiderítsem, hogy miért is van ez a szünet ?
Mondjuk, eddig ok, hogy nem voltam konkrétan fórumon, ill. másútt se szocializálódtam itt a Hálózsákon, de soron kívül már vagy egy jó éve itt gubbasztok a gép előtt és lelkesen várom az újabb és újabb magyarosításokat.

Nagyon remélem, hogy nem szerenétek abbahagyni...
Jó lenne tudni, ha tudunk segíteni, mint mezei, lelkes képregényolvasók valahogy ?
Nagyon nekikettyennék, ha megszűnne ez az oldal                      

Nem elérhető skizzi

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 17
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #105 Dátum: 2006. November 04., 23:45:46 »
ja is elmetnem 3napra erre sztrájk mre visszajövök

Nem elérhető Abyss

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #104 Dátum: 2006. November 04., 23:34:53 »
Szerbusztok

nahát....két napra elmegy az ember és mik történnek. őszintén sajnálom, mert én is szerettem az oldalt, noha én csak pár képregénnyt olvastam /Vadóc  /, és azokhoz /ha csak pár szóban is/ véleményeztem is, de engem inkább a Civil war söröző fogott meg. egyszer pár hónapja amikor először regeltem és léptem be a fórumba, végigolvastam a topicot és sírtam a nevetéstől. Ráadásul ott halottam mindig új érdekes fejtegewtéseket, véleményeket a legújabb polgárháborús esemémnyről, hogy a mókás Bannerekről ne is beszéljek. Egy szó mint száz remélem valamikor folytatódni fog a dolog. nem is a képregények miatt, mert őszinte leszek jelenleg csak a Vadócot olvastam a CW-t meg DC-ről letöltöttem magam /de azért komment ment a topicba  /, hanem inkább a társaság miatt. Úgyhogy én várlak titeket vissza addig is mosolyogva fogom olvasni a külföldről letöltött CW-t és majd eszembe jut  hogy erről meg erről mit vitáznánk, fejtegetnénk a fórumon.
Kérdésem csak annyi, hátha tud valaki válaszolni, mert igazából számomra ez az egy kérdés fontos mert ebben tuduok én, és esetleg más is segíteni. Az oldal sztrájkol. hlaottam indokokat, célzásokat ki nem mondott indokokra. De mi egyszerű képregény olvasók /és Vadóc-fanok  /tudunk-e valamit tenni /a várás, és türelem mellett persze/, és ha igen mit, annak érdekében, hogy megint üzemeljen az oldal.

Na további szép, és jó sztrájkot  remélem még találkozunk az oldalon

U.I.: Talgaby: csak így csendben fű alatt hogy senki meg ne hallja;) vásárolnék honosítást Vadócból, mint majdnem hivatalos fan-club tag  fel tudok ajánlani pár üvehgg sört az ügy érdekében

Nem elérhető eagle

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #103 Dátum: 2006. November 04., 23:31:00 »
Jól értem, hogy Micho abbahagyta? Az nem lehet! Mi történt?  

Nem elérhető SW fan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 40
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #102 Dátum: 2006. November 04., 22:54:47 »
Lehet, hogy útálatosnak fogok tunni, de...
...ELMENT AZ ESZETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????

Csak azért, mert nem írogatunk a fúrumokba még nem jelenti azt, hogy nem szeretjük azt, amit csináltok. Vagy azt hiszitek, hogy mindenkinek van ideje fórumba írogatni? Akkor ki kell, hogy ábrándítsalak titeket.
Tudom, IGEN TUDOM!!! sz*r érzés az, ha úgy érezzük, hogy nem figyelnek minket, hiszen anno egy éve egy szerepjátékban játszottam egy másodrendu SW oldalon, és alig voltak fórumírogatások.
De amikor megnéztük, azaz ellenoriztük, hogy mennyien jártak fel a honlapunkra, és ha ezek közül csak minden második nézett csak be a szerepjátékos topicocba, akkor az már azt jelentette, hogy népszeruek vagyunk. Ez úgy mindenkivel  együtt 2000-2500 embert jelentett hetente miután elosztottuk héttel a számot (mert ugye egyes emberek hetente többször is bejöhetnek), és kivontuk belole a mi belépéseinket. Pedig mi tizenketten voltunk.
Légyszives "ne vegyétek anyázásnak": Miért nem ellenörzitek saját honlapotokat, hogy mennyien léptek be az adott napokon? Sokkal inkább elorébb mennétek vele, mint fogni magatokat, és szüneteltetni. Tudjátok vannak olyanok, akik csak hétvégén érnek rá. Vannak olyanok, akik szinte naponta feljárnak.
Persze a honlapnak van egy nagy hátránya, és talán ez a baj abban az esetben, ha csökkenne a látogatók száma: ha belekezdtetek valamilyen sorozatba, akkor fejezzétek is be. Én már hónapok óta várom Salvatore: Otthon címu muvének folytatását, hogy a Vérvörös Birodalmon kívül más is említsek.
Hónapok óta várom a Rémálom az Elm utcában folytatását is.
Itt szeretnek titeket, és az a tény, hogy nem írogatnak a fórumba az azt jelenti, hogy egyszeruen az emberek elfoglaltak, vagy szégyenlosek, vagy megelégednek veletek, és rátok bízzák a dolgot.
Nem kell kétségbeesni. Én is csak nagy nehezen vettem rá magam, hogy regisztráljak, és semmi kedvem sem volt hozzá egyébként, csak arról akartalak gyozködni titeket, hogy folytassátok a Vérvörös Birodalmat.
De ha már van heti 2-5000 ember, aki rendszeresen feljár, akkor már az o kedvükért is megéri folytatni.

Nem elérhető atmosphere007

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #101 Dátum: 2006. November 04., 22:22:09 »
Forr a fórum! Bár én megtartom magamnak a könnyeimet, szerintem se szünjön meg az oldal. Persze ezt most mondhatják, hogy csak a befejezetlen Vadóc sorozat miatt mondom. Nos, ez részben igaz: de vannak jó egyéb Marvel sztorik. Meg az oldal is jó. Majdnem mindennap ellátogattam ide az elmúlt másfél évben.
De azért én (szokásommal ellentétben) optimista vagyok. Csak nem szűnik meg az oldal. Az x-fanzine se szűnt meg. A Spidertom viszont igen.  
Szóval mindenki, aki azt akarja, hogy ne szűnjön meg az oldal, hozzon magával még egy embert!
A remény hal meg utoljára, ugyebár.

Nem elérhető jgabi12

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #100 Dátum: 2006. November 04., 22:10:48 »
ne szünjön meg képregény oldal!!!!!!!!!                                                                                                                                

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Sztrájk topik
« Válasz #99 Dátum: 2006. November 04., 21:49:04 »
 NEEEMÁRRR!!!!      
De mért??  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #98 Dátum: 2006. November 04., 21:44:01 »
Abbahagyta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Sztrájk topik
« Válasz #97 Dátum: 2006. November 04., 21:39:37 »
Pontosan mi történt Michoval??

Nem elérhető pubbancs

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #96 Dátum: 2006. November 04., 20:57:24 »
Uhh... Nem is tudom, hol kezdjem. Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat és tele van a fejem gondolatok tömkelegével. Mindenesetre már az elején ki kell mondanom: bocsánat. Én is azok az emberek közé tartozom akik elhanyagolták a fórumot. Hibás vagyok, nem tagadom, hisz mennyivel kényelmesebb volt könnyed kattintások és  pár soros olvasások közt képregényt olvasni. És szégyellem magam azért is mert most van  affinitásom csak írni ide, és bevállalni h ha kell naponta írok csak ne szünjön meg az oldal mert nagyon sokat jelentett. Mint gondolom itt sokan mások, én is gyerekkorom óta imádom a képregényeket és szerintem a hálózsák volt a sok közül az egyetlen olyan oldal ami tényleg szép környezetben jó képregényeket dobott az asztalra. Kár érte, és valamilyen szinten érthető is. Bááááár néha a jó öreg póki és a haverjai melója is hálátlan feladat volt    De remélem ti is némi szünet után felhúzzátok újra a hálóZsákot és lesz majd hová benéznem azért, hogy rosszabb napjaimba némi örömöt csepészek egy-egy szövegbuborék segítségével. Én személy szerint mocskosul teleírom majd a fórumot ha megmarad az oldal és remélem eddigi hanyagságom feledésbe merül majd...
[img]http://halozsak.tlof.hu/images/cw-banner-21.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Sztrájk topik
« Válasz #95 Dátum: 2006. November 04., 20:41:54 »
jobb hijan ide:
boldog szuletesnapot, Rykov
gyengéd barbár

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Sztrájk topik
« Válasz #94 Dátum: 2006. November 04., 20:24:20 »
Hát sajnálom ezt az egészet, a HZs jobbat érdemelne...  
Sok mindent köszönhetek ennek az oldalnak.
Talgabynak. segített a Ps beszerzésében, Michonak: a beírási ismereteim elmélyítésében, és még sok mindenkinek. Nem utólsó sorban pedig annak a baráti légkörnek ami itt fogadott regisztrációm után, ami nem nagyon hasonlíthaó egyetlen más oldal, illetve forumhoz sem(  mano).
Szóval kár az oldalért.

Nem elérhető Lux

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #93 Dátum: 2006. November 04., 19:17:00 »
Én ugyan csak tegnap regisztráltam de imádom a HZS-t és már hónapok óta olvasgatom...
Szerintem eszméletlen jó és nagyon rosz lenne ha abbamaradna az egész  
Remélem folytatják mert télleg sokat ér a munkájuk legalábbis számomra (és ahogy olvasom a Sztrájk topikot nem csak nekem ér sokat  )
Úgyhogy ne hagyátok abba Hzs tök jók vagytok  

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #92 Dátum: 2006. November 04., 18:45:33 »
Idézet
2. a főoldalon a nevek között az elhalványítottak azt jelentik, hogy már ők nincsenek velünk...
 Akkor már Micho sincs itt? Mióta? Meg lett valahol ez említve? Valamelyik topikban? Szerintem ha valaki ki akar szállni, akkor azt szerintem meg kéne említeni valahol, biztos sokan irnának valami köszönő/búcsú üzenetet. (Főleg, miután most ennyi az új tescogazdaságos)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Sztrájk topik
« Válasz #91 Dátum: 2006. November 04., 18:07:30 »
Úgy gondolom az, hogy mennyi új fordító-beíró csatlakozott mostanában a HZS csapathoz, az is egyfajta megbecsülés, elismerés (méghozzá a legnagyobbak közül), hogy ehhez a csapathoz akartak tartozni.  

Nem elérhető raveon

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #90 Dátum: 2006. November 04., 17:26:04 »
Szeretném megköszönni itt is a Hálózsák-nak, hogy megismerhettem Axa és Druuna figuráját, nagy kedvenceim lettek. Ez utóbbiakhoz ha jól emlékszem fűztem véleményt ill. a fogadós lelkéhez. Amihez nem fűztem az Batman: Kehely, az nagyon nem jött be, nem akartam leszólni, bár ha szalonképesen leírtam volna, akkor akár építő jellegű is lehetett volna az értékelés. Ja igen, talgaby-nak ígértem, hogy beszámolok majd a Fekete rózsa boszorkányáról, de az eddig olvasott két részhez még akartam néhányat olvasni, majd ha megint beindul a dolog akkor megteszem. Többet nem írok, teljesen felesleges itt vitázni egyesekkel. Aki figyelt az tudja, nemcsak a beírások hiánya miatt kezdett el gondolkodni a team a leállással. Sajnálom, hogy amit szívvel, lélekkel csináltatok attól néhány gusztustalan módon viselkedő alak elvette végleg(?) a kedvetek. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm az eddigieket.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 04., 17:58:05 írta raveon »