Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 133448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #149 Dátum: 2006. November 05., 21:21:40 »
Tudjátok, mit? Aki annyira fizetni akar, az keressen meg a Börzén és hívjon meg egy sörre!  De komolyan. És akkor befejezem az első fordításomat a HZS-re, amit egyébként is megtennék, de hát ha fizetni akartok...

+++

A spidertomon megtalálható képregények előbb-utóbb felkerülnek máshova.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 21:26:20 írta exactlee »

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #148 Dátum: 2006. November 05., 21:19:48 »
Idézet
Szóval, ha te sajnálod ami a Spidertommal történt, csak azt jelenti, hogy azok közé tartozol, akik ingyen mindent akarnak, de megvenni már nem hajlandóak? Remélem nem.  
 Hát lehet    vagyok (tesóm szerint biztosan  ), de ezt nem értem. Hiszen, ha jól tudom a Spidertom-on is pont az volt a lényeg, hogy a képregényrajongók olyanokat olvashattak, amit megvenni nem lehet (legalábbis magyarul nem.) Én például, nagyon örültem, hogy találtam egy rahedli Pókembert (oké, nem fórumoztam, mert mikor már rájöttem, hogy a honosítóknak ez fontos, addigra megszünt a letöltés), és elolvashattam azokat a sztorikat, amiket eddig csak a "hivatalosan kiadott" számokban annyit emlegettek. És nagyon örülnék, ha újra lehetne letölteni. (Főleg az ajándék című Póksztorit sajnálom   ).
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #147 Dátum: 2006. November 05., 21:09:05 »
Gabe helyett most én mondom:
FELEJTSÉTEK EL EZT A PÉNZES DOLGOT!
Minden létező vonatkozásban. sms-ektől kezdve reklámokon át megvesztegetésig bezárólag. (Na jó, utóbbit talán mégse ).

Köszönöm.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Coverex

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #146 Dátum: 2006. November 05., 20:47:00 »
Arra nem gondoltatok hogy esetleg egy kis pénzt is tudnátok szerezni?félmillió látogató(a számláló szerint)és egy árva reklám sem található itt.Más max párszázas oldalt elárasztják a cuccok.Ha már lelkesedésből,küldetéstudatból,vagy tuidomisénmiből bevágjátok a  kussot legalább az anyagiak motiváljanak.Ennyi.Ez csak egy alternatíva.

Nem elérhető atmosphere007

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #145 Dátum: 2006. November 05., 20:46:08 »
A mindenit, mik történnek itt!

Idézet
Már megbocsáss, de a Spidertom nem szűnt meg. A képregények underground vonulatai mindig is hiánypótlásra születtek. Ha valakinek lehetősége van képregények megjelentetésére, majdnem hogy kötelessége is megtenni, hisz azzal azt a bizonyos hiányt redukálja le. Azt talán nem kell mondanom mennyivel jobb érzés fogni egy képregényt, mint monitoron nézni.
Szóval, ha te sajnálod ami a Spidertommal történt, csak azt jelenti, hogy azok közé tartozol, akik ingyen mindent akarnak, de megvenni már nem hajlandóak? Remélem nem. wink.gif

Tudom, hogy nem szűnt meg, csak leállt a honosítás. Én vettem a Rozsomákot meg az Újvilág X-Ment a 8-ik számig. De aztán rájöttem, hogy ha később veszem, akkor kicsit olcsóbb (micsoda fukar vagyok). Meg hát a X-Ment olvastam egyszer már az x-fanzinenon. A két sorozat nem olyan jó, mint a többi. Szerintem. Pókembert elolvasom, de nem a kedvencem. Az F4 meg szörnyű. Szerntem. Viszont ha összegyűlik elég pénzem, senki se akadályozhat meg, hogy vegyek egy nagy adagot.

Daredevilnek: én honosítok. csak még várok, hogy beírják. Már fél éve küldtem el, és azóta vár. De én nem adom fel: várok. Meghát még nem profin tudok angolul. De ha majd igen, akkor valószínűleg feltűnök valahol a fordításommal.

Én szívesen írnék fórumokra, de: ha vagytok olyan kegyesek, akkor az elősorban az x-fanzine lenne, és azért mert ott több az X-Men képregény. Ne értsetek félre, ez az oldal is király. Viszont ide is írnék, mert a Civil War nagyon érdekel. Több helyen nem tudok és nem is akarok aktív fóruméletet élni, mert: bár beszélhetek pár rendes, jó emberrel, találkozok olyanokkal is, akiket    Akinek nem inge, ne vegye magára, az illető tudja kiről beszélek. És most fogadjunk hogy megint az előző mondatai hatására előjönnek, hogy kritizáljanak. Nos akinek nem inge, most se vegye magára.

Tehát minden elismerésem a HZs-nek (nem tessék félreérteni, pozitív értelemben gondoltam). Jó éjt!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Sztrájk topik
« Válasz #144 Dátum: 2006. November 05., 19:43:14 »
Mondtam, hogy Gorgonita rulez.  
Meg Regnar is. Ő szabin van, vagy mi?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #143 Dátum: 2006. November 05., 18:55:47 »
 . Megvan bakeliten, majd előszedem
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #142 Dátum: 2006. November 05., 18:26:42 »
Idézet
Melyik Edda számból van az idézet?
Tűzközelben. Azt hiszem a Szaga van! albumom volt.

 http://www.zeneszoveg.hu/

Nem elérhető wmitty

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #141 Dátum: 2006. November 05., 18:22:16 »
Nem tudnám jobban megfogalmazni a gondolataimat, mint alant 'Soulreaver' - ezért őt idézem a magam nevében: "Nos, én személy szerint nem vagyok egy nagy forumozó, de amikor megláttam a kiírást a főoldalon, hogy egy ideig szünetel az oldal, kissé meghűlt az ereimben a vér." Remélem a legjobbakat, a korábban hozzászólók többségével egyetemben.

Szívesen töltöm le egyik-másik képregényt erről a site-ról, hálás vagyok az alkotóknak, közreműködőknek értük. A magam részéről ezt az egyszeri avagy nagyon ritka szóbeli  megerősítést tudom garantálni részükre-részetekre.
Kedves szerkesztők, a lényeg, hogy ameddig magatok is élvezetet találtok ebben a munkában/játékban, végezzétek; amint teherré válik, akkor viszont hiába is kérnénk-könyörögnénk, hogy folytassátok. Magam is hasonló cípőben járok egy eltérő tematikájú, de hasonló profilú amatőr (rajongói) site szerkesztőjeként - mi ott még élvezzük; ha megunjuk, abbahagyjuk. Így megy ez. Remélem, ott is sokan sajnálnánk. Itt egész biztosan.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #140 Dátum: 2006. November 05., 18:20:58 »
Engem csak az dühít, de piszok módon, hogy egy csomó új mazsola most jön és elkezdi mondani a sódert, hogy véleményezni fogok, csak legyek HZS. Van rá egy 1000-esem, hogy ha holnap újraindúlna az oldal, persze, hogy nem véleményeznének. Csak kiharcolnák, hogy legyen oldal oszt kész.

A honosításhoz pedig azt mondom, hogy ha az ember már képrgényt olvas, akkor igenis rá van kényszerülve, hogy tudjon legalább 1 idegen nyelvet minimum közép szinten. Ezen logoka alapján nem jelente gondot lefordítani egy néhány éves képregényt.

Gorgonita nagyon ász volt. Ez a Fletós szöveg bejött de cefetül.


Végezetül szeretnék még egyszer elnézést kérni azoktól, akiket bármilyen módon sértet a kijelentésem. De tudjátok, akinek nem inge nem veszi magára.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Lux

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #139 Dátum: 2006. November 05., 18:17:12 »
az 1 es 2 es 4 es pontal egyetértek  

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #138 Dátum: 2006. November 05., 18:12:19 »
Idézet
Azért én elvárnék valami olyat, hogy legalább egy képregényt, vagy csak egy comic-stripet lehonosítson valaki, aki letölt egy képregényt.
1. Taníts meg perfektül angolul, vagy amilyen nyelv kell.
 2. Mondj olyan oldalakat, ahhonnan le tudom szedni az eredetit, vagy kűld el postán (persze egy szkennert is mellékelve).
3. Fúrj egy lyukat a fejembe, és önts bele műfordítói tehetséget.
4. Mutasd meg melyik programmal tudok beírást csinálni , és tanísd meg használni.
   Szerintem hamar meg lenne a dolog  
  Vagy pedig beszéd meg a Hzs tagjaival, hogy legyenek zárt honosítások is, amiket csak szintén honosítók tölthetnek le.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 18:13:49 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető eagle

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #137 Dátum: 2006. November 05., 17:59:48 »
Természetesen mindenki sajnája, hogy sztrájk van. Mindenki tisztában van vele, milyen jó volt a HZS. Nem hiszem, hogy hisztikével, megoldana valaki bármit is. nem feltétlenül kéne egymást szidni. Dardevil dumáját egyenesen visszautasítom, nem hiszem, hogy jogosult eldönteni ki, mihez szól hozzá! 45 évesen hadd döntsem el, hogy hozzászólok-e, vagy sem. De még csak nem is kor függvénye, bárki el tudja dönteni. Ami ellenben sztem fontos lenne, Mi történt Micho-val? Ezt szeretném tudni! Nem kérem, hogy mindenki értesüljön, de ha priviben tudatná velem vki, megköszönném.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #136 Dátum: 2006. November 05., 17:57:42 »
Gorgonita, ez állat volt!    Főleg a "Szemlélő: szarok bele". Egy kis vidámságot hoztál a "válsághelyzetbe", vagy minek nevezzem. Melyik Edda számból van az idézet?
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 18:19:50 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #135 Dátum: 2006. November 05., 17:46:12 »
Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még képregényolvasó nem csinált, mint amit mi csináltunk. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végignemvéleményeztük az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem vélemény. Annyival vagyunk túl a véleményezés lehetőségein, hogy mi azt nem tudtuk korábban elképzelni, hogy ezt az X-Fanzine és a Hálózsák közös olvasótábora valaha is megteszi. És közben egyébként nem véleményeztünk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős véleményezési intézkedést, amire büszkék lehetünk, azon túl, hogy a szarból visszahoztuk az X-Fanzine-t a végére. Semmit. Ha el kell számolni az országnak, hogy mit véleményeztünk négy év alatt, akkor mit mondunk? Természetesen a dolog az nem szépen, nyugodtan, aprólékosan fölépített. Nem. Nem. Őrült lóhalálában készül, mert egy darabig nem véleményeztünk, nehogy kiderüljön, most meg már olyan rohadtul kell véleményeznünk, hogy majdnem belegebedünk. Aztán lassan fölbukunk. Mert nem bírjuk jobban a tempót. Ez a helyzet. Közben meg meg kell állapodni még a fórumlakókkal, mert még flamelési problémák - ismeritek…
Fleto

Krétajeleket rajzolok a porba
Kiadnám minden bánatom
De jeleimet az eső mossa el
Jutalmam hiába várhatom
Ákos

Szürke a lány, akit ölelnem kell, a teste fáradt, de engem nem érdekel
Edda Művek

Az Isten szerelmére mondja má meg miért nem csinálja meg?
Mert már régen megcsináltam.
Gabi’bá hülyére vette a főnököm.

A faszotok egyen lóhúst!
Én vettem hülyére Gabi’bá-t.

Vas: Minden szuperhős véleményezzen!
Kap: Sztrájk!
Lény: Elmentem boré.
Emma: Jobb nő vagyok, mint Jean!
Jean: Faszt!
Szemlélő: Szarok bele.

Han Solo: Humbug ez én mondom. Meg hókusz-pókusz!
Red Sonja: Engem csak az honosíthat, aki le bír véleményezni!
Spidergirl: Mit vagytok úgy oda JJJ már apámat is véleményezte, mégis itt vagyok.
Chuck Norris: Kérsz egy pörgöforgórúgást? De figyeld, mert véleményezned kell!
Yorick: Nőt akarok!
Superman: Megyünk a HZs-re?
Wonder Woman: Nem lehet, sztrájkolnak.
Batman: Hát én mindjárt elbőgöm magam. Van egy PZs-tek?
Lex Luthor: Addig is nincs kedvetek aláírni ezt a regisztrációs törvényjavaslatot?

Szval, komolyan, gyerekek, gyertek vissza, mert én még le akarom modellezni a Civil Wart DC univerzumra. Nélkületek nem az igazi. Ha túl nagy a tempó vegyetek vissza egy kicsit. Heti öt-hatszáz füzet elég is lesz.
Gorgonita
   

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #134 Dátum: 2006. November 05., 17:31:38 »
Idézet
Azért én elvárnék valami olyat, hogy legalább egy képregényt, vagy csak egy comic-stripet lehonosítson valaki, aki letölt egy képregényt.
Hehe, ezt most komolyan gondoltad?

Általában aki honosítást tölt, azt azért teszi, mert a képregény eredeti nyelvét nem érti. Pl. francia képregényeket én is csak honosítva olvasok(meg persze a néhány magyar kiadványt), pedig legszívesebben eredetiben olvasnám, mert úgy lenne az igazi.

+++
az előttem hozzászólóval értek egyet a kérdésben egyébként.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 17:36:07 írta exactlee »

Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #133 Dátum: 2006. November 05., 17:30:36 »
Szerintem meg nincs ráadásul a politikát nagyon nem kéne belekeverned...  

Fogalmad sincs,hogy milyen emberek ülnek a gép mögött.
Ráadásul az eddigi beírások 80-90%-ka inkább pozítív kicsengésű volt,ki így vagy úgy,de mindenképpen értékelte a hzs munkáját és beismerte a sztájk jogosságát.

Legfeljebb a módszer helyességéről vitázunk.

És bár természetes,hogy van véleményed,sőt az is,hogy kiakadsz,de ez a stílus (számomra) nem elfogadható.

Éppen az lenne a cél,hogy ha adjaisten mégis folytatódna a Hzs  akkor egy megújult nagyobb létszámú vagy legalábbis aktívabb fórumozó közösség alakuljon ki.

Ilyen hsz nem igazán segíti ezt elő..

A negatív kritika is építő,ha olyan a körítése.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #132 Dátum: 2006. November 05., 17:23:40 »
Ha finomabban fogalmazok, akkor nincsen hatása. Sajnálom, hogy ilyen brutális volta, de  ez már jónéhány napja forrott bennem és ez a sok " Legyen Hálózsák és hozzászólok" duma verte ki a biztosítékot. Talgaby-t meg azért hoztam példának, mert úgy viselkedett. Azért én elvárnék valami olyat, hogy legalább egy képregényt, vagy csak egy comic-stripet lehonosítson valaki, aki letölt egy képregényt.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #131 Dátum: 2006. November 05., 17:03:27 »
Idézet
Daredevil: ilyeneket ne írkálj, mert, 1 nincs sok értelme, 2 csak flame-re ad okot, 3 nem hiszem, hogy az lenne a sztrájkolók célja, hogy az eddigi némaleventéket elüldözzék a picsába, azt megtehették volna egyszerűbben is.
Szerintem Daredevilnek igaza van. Teljesen felesleges finomkodnia. Ha világosan akar mindenki látni ahhoz egyenes beszéd kell.

Nem elérhető Lux

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #130 Dátum: 2006. November 05., 16:55:46 »
Természetesen neked Daredevil
Igazad van de finomabban

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #129 Dátum: 2006. November 05., 16:53:19 »
Daredevil: ilyeneket ne írkálj, mert, 1 nincs sok értelme, 2 csak flame-re ad okot, 3 nem hiszem, hogy az lenne a sztrájkolók célja, hogy az eddigi némaleventéket elüldözzék a picsába, azt megtehették volna egyszerűbben is.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 16:53:51 írta exactlee »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Sztrájk topik
« Válasz #128 Dátum: 2006. November 05., 16:51:57 »
Idézet
Szvsz ilyen kellemetlen meglepetést nem illik okozni a munkátokat szerető és néha véleményező közönségnek.
Szerintem bejelenthettétek volna a dolgot előre, vagy nem kellett volna előtte frissíten.
Erről jut eszembe, ha a dolog amiatt volt, hogy kevesen írtak a fórumba- ebből következik, hogy akik beírtak, azokat azért illeti némi megbecsülés. Szóval tényleg talán annyit tehettetek volna, hogy a fórumba beírjátok, hogy ez lesz.    Így a hű fórumozók tudták volna, a többiek meg, akik nem írtak be, azok nem. Persze, ha más az oka, akkor nem szóltam.  

Idézet
Ez most Kaine-nek vagy nekem ment?
Nekem nem jöhetett, mert velem egyidőben írta be.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 16:53:41 írta kaine »

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #127 Dátum: 2006. November 05., 16:49:29 »
Ez most Kaine-nek vagy nekem ment?

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Lux

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #126 Dátum: 2006. November 05., 16:46:40 »
Teljesen igazad van  
sorry
De ez azért nagyon durva volt  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Sztrájk topik
« Válasz #125 Dátum: 2006. November 05., 16:46:00 »
Idézet
De azért én (szokásommal ellentétben) optimista vagyok. Csak nem szűnik meg az oldal. Az x-fanzine se szűnt meg. A Spidertom viszont igen.
Már megbocsáss, de a Spidertom nem szűnt meg. A képregények underground vonulatai mindig is hiánypótlásra születtek. Ha valakinek lehetősége van képregények megjelentetésére, majdnem hogy kötelessége is megtenni, hisz azzal azt a bizonyos hiányt redukálja le. Azt talán nem kell mondanom mennyivel jobb érzés fogni egy képregényt, mint monitoron nézni.
Szóval, ha te sajnálod ami a Spidertommal történt, csak azt jelenti, hogy azok közé tartozol, akik ingyen mindent akarnak, de megvenni már nem hajlandóak? Remélem nem.  

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #124 Dátum: 2006. November 05., 16:41:52 »
Most az újonc mazsolákhoz szólok (remélem nem leszek nagyon durva): Miért csak most jöttök a fórumra a jó kurva életbe? Most, hogy már a megszűnést fontolgatják hirtelen megjött e kedv, hogy írjatok a fórumba. Személy szerint az ilyen viselkedést még mostani miniszterelnök erkölcsi moráljáa alatt elhelyezkedő cselekedetnek tartom. Én már legalább 2 éve vagyok változó aktivitással tagja a fórumnak és nem esett le a kezewm egy rövid dicséret, vagy elmarasztaló kritika begépelésétől. Ráadásul ez nem is vette el annyira za időmet. Példának hoznám fel Talgabyt, aki köbö egy éve jelent meg a fóumon és azóta már tagja a HálóZsák team-nek. Egyetemre jár és mégis van ideje hozzászólni, sőt mostanság már a tanulás melett még fordít és beír is és több, mint 1000 hozzászólást írt, ami egyetem melett nem kis teljesítmény. Szóval már korábban is írhattatok volna ebbe a kibaszott fórumba, nem döglötök bele. Nem éreztem késztetés eddig erre, de most már kimondom: MEGVETLEK TITEKET, MERT CSAK VÉSZHELYZETBEN VAGYTOK KÉPESEK HOZZÁSZÓLNI!!!!!

Most biztos sok ellenséget szereztem magamnak, de ezt az ígérgetés, hogy "Jajj csak folytassátok, elársztom a fórumot hozzászólásokkal" típusú hozászólásokkal próbáljátok elérni, hogy újra máködjön az olda egyszerűen szábalmas. Le merném fogadni, hogy ha megtörténne a sztrájk feloldaása ugyanúgy nem szólnátok hozzá., mert elértétek a célotokat.

Másodjára is kérem mindenki elnézését a sok helyen durva hangnemért, de inkább ez, minthogy lerombolja a házam dühömben.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 05., 16:48:32 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #123 Dátum: 2006. November 05., 16:35:22 »
Idézet
Inkáb jó hír az számunkra, hogy senki se gondolta volna, hogy ez bekövetkezhet, hisz azt mutatja, hogy a munkánkat jól végeztük.
Méghozzá annyira jól végeztétek, hogy (mint azt egy azóta felfüggesztett topikban említettem) mahdi-val közösen elkezdtünk saját honosításokon dolgozni.
Majd meglátjuk mi lesz belőe.  

Idézet
Ami gondunk van - ha van, ha nem van - nem tartozik az olvasókra, belső ügy, belsőleg kell elrendeznünk.
Ez természetesen így van. Én nem is firtatom, hogy miért tört ki ez a sztrájk.
Remélem sikerül megoldani az esetleges problémákat.

Nekem igazából nem a miértekkel, hanem a hogynokkal van problémám. Azért finomabban is megoldhattátok volna a dolgot. Tényleg dúrva volt, amikor a 11. oldal után váratlanul a 12. már nem jött be, miközben éppen olvasom a képregényt.   (Amúgy az első 11 oldalnyi anyagért gratula talgaby-nak és Gabe-nek.  )
Én hülye még filóztam is rajta korábban, vajon mi lesz a meglepetés.   Aztán kapom a   az arcomba. Szvsz ilyen kellemetlen meglepetést nem illik okozni a munkátokat szerető és néha véleményező közönségnek.
Szerintem bejelenthettétek volna a dolgot előre, vagy nem kellett volna előtte frissíten. Persze ez csak stílus kérdése. A lényeg, hogy ti szüneteltek, mi pedig várjuk a sztrájkotok végét.

Minden jót! Remélem még folytatjátok!
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #122 Dátum: 2006. November 05., 16:32:08 »
Szerintem meg félreértetted.  Én arra értettem, hogy az olvasók az esetleges belső gondokat nem veszik észre, ami jó. Ami problémánk meg van az olvasókkal (felhívnám a figyelmet, hogy nem fórumozót írtam...), azokat kifejtettük már az előzőekben, magunkat meg nincs értelme ismételni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #121 Dátum: 2006. November 05., 16:17:21 »
Idézet
Valóban, a hír elég szükszavuan fogalmazott, ha én írom, akkor pár mondattal hosszabb lett volna. Szerencsétek, hogy Troll ilyen vajszívű. A bajt én ott látom, hogy sokan nem veszik észre magukat, sőt, mások sem látják meg az ő viselkedésükben a rosszat. Ez a komunikációs probléma: a nyilvánvalót is ki kell mondanunk, sőt, nem egyszer, nem kétszer... és erre mindig érkezik egy újabb kérdés, ami további magyarázkodásra kényszerítene. Pedig kis gondolkodással rá lehet jönni mindenre. És ami a legdurvább, az hogy nem értik egyesek a "SZÜNET" fogalmát. Nem egyenlő a megszűnéssel. Ha a főoldalon megváltozik "MEGSZÜNT"-re, akkor kellenének a gyászos hsz-ek. Természetesen el van olvasva az egész, sőt néha egy egy pofátlanság láttán igencsak beszólnék egyeseknek, de nem teszem.

A pénzes témát pedig fölösleges feszegetni, nem erről szól a dolog.
Na nem tudomÉn amondó vagyok, hogy a legrövidebb út az egyenes.Ennel a topiknak léte és aktivítása élő bizonyíték arra, hogy a probléma sok embert foglalkoztat. A "szünet" fogalmát meg valószinű értik és ennek puszta ténye is kiváltja az aktivitást.

Idézet
Bízom (inkább mostmár csak biztam) benne, hogy mások majd észreveszik az olvasók közül, és maguktól is rájönnek pár dologra.

Valószinűleg rájöttek.Történtek is egyes forumozótársakat  elmarasztaló kijelentések ezeket visza lehet keresni. Viszont ez még mindig csak az internet. Itt nincsenek hangok, testbeszéd, mimika,tekintet, csak karakterek. Másból nem tudunk főzni csak az általatok leirtakból.  Ha valaki jókedvű akkor is ugyanazokkal a betűkkel ír mintha haragos. Így nehéz bármire is reagálnunk illetve okulnunk változtatnunk.

Idézet
Dehát amíg bizonyos viselkedésformák ilyen természetesnek hatnak...  nem is tudom mit mondjak. 

Csakis az igazat. Szerintem mindeki a konkrétumokból ért és tanul esetleg megsértődik. De túléli.

Itt van mindjárt egy jó példa: Mostanáig azt hittem, hogy a probléma ránk nem véleményező, fórumozó, tagokra vezethető vissza.

Erre most olvasom Talgaby beírását miszerint:

Idézet
Nincs. Ami gondunk van - ha van, ha nem van - nem tartozik az olvasókra, belső ügy, belsőleg kell elrendeznünk.

Tehát amit eddig leszűrtem az egyszerre kiderült, hogy nem teljesen igaz, sőt az olvasókon kivülálló okokról (is) szó van.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #120 Dátum: 2006. November 05., 15:35:03 »
Idézet
Két nap alatt beirt egy-két tucat ember és nekem nagyjából úgy tűnik, hogy egyik sem vette észre, hogy volna bármi problémátok is. Őszintén szólva én is így voltam ezzel. Nincs itt vmi konunikációs hiba?
Nincs. Ami gondunk van - ha van, ha nem van - nem tartozik az olvasókra, belső ügy, belsőleg kell elrendeznünk. Inkáb jó hír az számunkra, hogy senki se gondolta volna, hogy ez bekövetkezhet, hisz azt mutatja, hogy a munkánkat jól végeztük.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden