Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 142091 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #135 Dátum: 2005. Március 29., 22:47:43 »
Idézet
Wow! Komolynak tűnik.
Megkaptad a linket, amit küldtem?

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #134 Dátum: 2005. Március 29., 18:47:33 »
Wow! Komolynak tűnik.

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #133 Dátum: 2005. Március 29., 18:37:26 »
Végre! Kész a Zenit és Nadír 2. fejezete. Olvasható: hamarosan a Hálózsákon! (remélem...   )

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #132 Dátum: 2005. Március 23., 09:36:32 »
Tényleg igaz, és akkor nekünk lesz kampec   De még mindig nem fogom fel, hogy tudtok ilyen gyönyörűen rajzolni, hihetetlen, nekem mindig tátva marad a szám mikor megnézem a rajzaitokat   .

Nem elérhető Zééé

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 81
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #131 Dátum: 2005. Március 23., 09:32:00 »
Nem tudom, ki(k)re gondolotál a profi szó említésekor...de nagyon vigyázz, az ilyen frázisokkal nem szabad dobálózni....mert jöhet még Graf X ebbe a topikba.
 

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #130 Dátum: 2005. Március 22., 19:02:34 »
Hát, igen én szívesen nézegetem a profik munkáit. Nagyon királyak, hihetetlen!

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #129 Dátum: 2005. Március 20., 19:02:59 »
Nocsak, nem is tudtam, hogy van kinn színes rajzom.  Köszi, LEtsGO, neked érdemes rajzolni.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #128 Dátum: 2005. Március 20., 09:15:22 »
Én nem tudom, hogy, hogy lehet ilyen szépen, pontosan és tökéltesen rajzolni, meg, hogy az ilyen színeket, hogy érítek el, vagy is, hogy tudtok ilyen szépen színezni, de egy biztos, hogy gratula a rajzaidtokhoz, VTomi, Zéé, Regnar!          

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #127 Dátum: 2005. Március 05., 07:27:32 »
Ez tök szépen hangzik. Én a szobámat díszítgetem velük, nekem ennyi a nagy motiváció.  Meg engem mindenki cseszeget érte, hogy miért ilyeneket rajzolok, mert ezek milyen torzak meg minden.

Nem elérhető Zééé

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 81
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #126 Dátum: 2005. Március 03., 23:33:51 »
Az én rajzaim amiket beküldtem, átlagos teljesítményűnek számítanak.Na nehogy azt tessék hinni, hogy nagy a pofám...csak megjegyzem, ezek azért nem űber brutál rajzok.Az átlagosan szép rajzaim közé tartoznak...de nagyon szeretem őket és kicsit büszke vagyok rájuk....mégha az nem is helyes.Nekem a rajz az életem, mindíg rajzolok....mindíg nálam a mappám (immáron középsuli óta 8 éve mindenhova viszem, ahova tudom) Vannak benne vázlatok, készülő rajzok és kész alkotások(azok külön egy mappába befűzve).
A tolltartóm is hasonló korú, tele van mezei színes cerkával, 2B, rotring és akvarell ceruzával...meg van benne egy hegyező.Megjegyzem, nem rajzolok rotringal...csak rendes grafitot használok.Az egyetemen minden előadáson kötelező rajzórát tartok...nem érdekel ki mit szól, nem érdekel, hogy pofátlanság....mert nem élek örökké és nem lesz mindíg jó a szemem és egyszer remegni fog a kezem, szóval nem tudok örökké rajzolni.Amíg van az embernek lehetősége, addig kell nyomni a dolgot. (Volt tanárom Szokontor Pali bácsi festőművésznek is tönkrement az egyik szeme idős korára és borzalmasan szomorú volt, mert visszadobta az alkotásban....ő nem holmi giccseket festett, aprólékosan kidolgozott miliméter pontosan odahelyezett munkái voltak.Sajnáltam szegényt.)
Szóval a magam részéről én nyomom az ipart, a munkák évek szerint mennek bekötve a polcra, hogy majd a gyerekeim kedvükre nézegethessék őket.Más motiváció nincs...a jövőnek rajzolok, de annak nagyon.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #125 Dátum: 2005. Március 02., 17:57:07 »
Lusta vagyok színezni, pedig régen elég jól ment. Meg nincsenek normális ceruzáim, régen volt egy csodálatos Jolly készletem, amiben fantasztikus színek voltak. (Tudod, a Tesco ceruzáknak olyanok is a színeik meg az erősségük... Nem is fognak.)
Nekem a DD-E a kedvencem, végre egyszer sikerült a térbeliséget ábrázolni, bár az még abból a korszakomból van, mikor nem vázoltam fel a rajzot. A Pókember volt az első, amit már vázoltam, utána jött a Spawn meg a Kain. Mondjuk a Spawnnak béna a lába.
Egyébként a Pókember még annyiban különleges, hogy az volt az első rajzom, amin tisztességes az izomzat. A rajztanárom mondott egy könyvet, Barcsay Jenő: Művészeti anatómiája, hogy nézegessem, és abból kimásoltam egy csomó képet izmokról. Ezért lett a Pókemberen kritizálható egyedül a kézfeje, amit teljesen önállóan csináltam. /

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #124 Dátum: 2005. Március 02., 16:04:43 »
Zéé, azért a Te rajzaid se pitik, azokhoz is gratula!!!    

Nem elérhető Zééé

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 81
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #123 Dátum: 2005. Március 02., 13:16:40 »
Tényleg jók az artok, csak kevés a szín....nagyon kevés.
Tessék többet szinezni, főleg ceruzával és kizárólag azzal, a számítógépet meg tessék felejteni, mert az nem fejleszti a rajztudást semennyire sem.

Amúgy a Spawn egyértelműen überel, nagyon frankó lett, helyén vannak a vonalak...az alien királynő is király:), meg az Elektra vs DDevil is szépen megkomponált.
Tessék rajzolni minél többet...én is azt teszem.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #122 Dátum: 2005. Február 28., 18:54:54 »
Hát, hogy is mondjam...   Szóval kösz szépen.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #121 Dátum: 2005. Február 27., 14:03:57 »
VTomi gratula a rajzaidhoz, nagyon királyok!!! Nem tudom, hogy Ti, hogy tudok ilyen rajzokat összehozni, de ez hihetetlen!        
Én nekem mindig tátva marad a szám!    

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #120 Dátum: 2005. Február 21., 23:08:29 »
 Köszi! ^_^

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #119 Dátum: 2005. Február 15., 06:15:50 »
Én is elolvastam a 0. és az 1. részt és mind2 teccett.
Áttekinthetőek, jól néznek ki, jó sztorinak igérkezik.
A szaltozós csávó nekem is teccik  
Gratula hozzá



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #118 Dátum: 2005. Február 12., 10:57:42 »
Idézet
Zenit és Nadír:
De úgy gondoltam szavakban is leírom.. Nagyon tetszik 
Kivitelezés 10-ből 15

Köszönöm...  

Idézet
A történet majd alakul, arról még nem tudtunk meg sokat, de lekötött.

A második fejezetben már többet megtudunk róla, a harmadikban meg már nyakig ülünk majd benne.

Idézet
A mondatok érthetőek, és rengeteg szöveg van benne.

Mondjuk zárójelben annyit, hogy talán egy kicsivel lehetnének nagyobbak az oldalak...

Igen, talán kicsit több is a szöveg a kellenténél, de eredetileg webképregénynek terveztem, és oda annyi szöveg kellett, hogy ne legyen túl nagy üres felület a kép mellett. A következő részekben már javulni fog a szövegeloszlás.

Az oldalakon majd próbálok nagyítani, de sajnos a PowerPointot (

Köszönöm még egyszer a kritikát.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #117 Dátum: 2005. Február 12., 07:21:51 »
Zenit és Nadír

Először csak ennyit akartam írni:

             


De úgy gondoltam szavakban is leírom.. Nagyon tetszik  

Kivitelezés 10-ből 15  

Szépek a képek, nagyon tetszenek az átlátszó buborékok, az egész színes. Nagyon bejöttek az effektek. A zenekarnál a hangjegyek, akkor a videoüzenetek..
Azok a videokijelzők nagyon tetszettek.

A történet majd alakul, arról még nem tudtunk meg sokat, de lekötött.

A mondatok érthetőek, és rengeteg szöveg van benne.

Mondjuk zárójelben annyit, hogy talán egy kicsivel lehetnének nagyobbak az oldalak..

Nekem jöhet a többi is.



Meg egy dologra választ kérnék. Az első részben ki az a fehér sapkás fekete ruhás fazon aki szaltózik? nem igazán tudtam hova tenni? részeg?

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #116 Dátum: 2005. Február 07., 19:06:59 »
Akkor ez egy PC-és játék, ami egyáltalán nincs képregényben. Ok. Világos. Amugy nem ismerem a játékot. De biztos, király, ahogy elnézem a képregényed!

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #115 Dátum: 2005. Február 07., 17:11:50 »
Idézet
Nem ismerem. Én csak a most készűlő sorozatomat fogom digitális fényképezővel csinálni. Amugy a Te képregényed ugye rajz film alapján készűlt, nem? Én nem ismerem ezt a rajzfilmet, ugyan olyan, mint a képregényed?? Biztos, hisz írtad is.

Szó sincs róla! Csak a HálóZsák Team félrevezette az olvasóit...    Már az összes szerkesztőnek küldtem levelet ezügyben, és pár fórumon is jártattam már a szám, de eddig még semmi foganatja nem volt az egésznek.

Az Unreal Tournament nem rajzfilm (  ), hanem egy PC játék. FPS, ilyen ni:  

Semmiféle rajzfilm nem készült belőle. Amit félreértettek az az, hogy a beszólások egy része a magyar szinkronból (tudniillik a játék magyar szinkronjából) származik.

Mind a pályaterv, mind a forgatókönyv egyedi.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #114 Dátum: 2005. Február 06., 19:50:20 »
Nem ismerem. Én csak a most készűlő sorozatomat fogom digitális fényképezővel csinálni. Amugy a Te képregényed ugye rajz film alapján készűlt, nem? Én nem ismerem ezt a rajzfilmet, ugyan olyan, mint a képregényed?? Biztos, hisz írtad is.

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #113 Dátum: 2005. Február 05., 20:38:29 »
HP PhotoSmart 635-tel. Nagyon jó gép, csak az nehezíti a dolgom, hogy a minimum fókusztávolság 750mm, ami LEGO-fotózásnál nem ideális.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #112 Dátum: 2005. Február 04., 14:08:39 »
Köszi, köazi. Amugy Te mivel csinálod a képeket???

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #111 Dátum: 2005. Február 04., 08:37:42 »
Te jó ég! Ez nagyon szép munka egy telefonnal! De egyébként is... Szóval grati mégegyszer.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #110 Dátum: 2005. Február 02., 16:47:25 »
Hát, pont a legjobb részt olvastad, szerintem. Mondjuk a versenyes is nagyon jó, de az utolsó mikor kiszabadítják az elnököt az nagyon tetszik nekem. Szóval ha még tovább olvasod lesznek még jó részek.

A hibák:
-helyesírás, az tényleg nagyon rosz, tudom, és az elkövedkezendő új sorozatomnál már Recsi átfogja nézni, szóvalaz már csak jobb lehet.
-képminőség: most fogsz meglepődni, mert nem is digitális fényképezővel készítem, hanem mobilal. Siemens ST 55-el. Viszont az új sorozatot már digitális fényképeőzvel lesz csináva.

Nagyon örülök, hogy sok dolog van ami tetszik a képregényemben. Viszont, hogy ne én arassam le azt a dicsőséget ami nem is az enyém, ezért elmondom, hogy a zöld lámpa nem tőlem származik, hanem a fox kidsen fut egy sorozat -Nascar- az egész ötlet onnan jött, így a zöld indító lámpa is. És még pár név....

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #109 Dátum: 2005. Február 01., 22:34:18 »
Eddig háromat olvastam. Az első kettőt, meg az utolsót. De majd bepótolom a többit is. Nagyon jók a trükkök, é fantasztikus a MOC-felhozatal, amit az objektív elé társz. Ugyanakkor rengeteget fotózol. Nem kis munkád lehet benne tényleg. Öteletes és pergő. Negatívumnak talán két dolgot tudok felhozni, de ezek inkább csak kötözködések.

1. Helyesírás - talán a leggyengébb pontja az egésznek.
2. Képminőség - ez persze nem rajtad múlik, hanem a digitális fényképezőgépeden. Nálam a Brickreal is hasonlóan életlen lett, mert ott még nem jöttem rá, de Zenit és Nadír képei már pengeélesek. Ha érdekel, elmondom a trükkjét, nem szám.

A kedvencem egyébként a trükkjeid közül az első részben megjelenő stúdiónak a falón lévő képernyője, amelyben megjelenik a hírhez tartozó kép. Ezt nagyon jól kitaláltad. De ugyanakkor jó még az indítólámpák zöldje is. És még sorolhatnám.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #108 Dátum: 2005. Február 01., 20:35:48 »
Nem baj. Én a tanulás miatt nem tudok nap mint nap benézni. A MALUG-ra én is néha benézek. Jó oldal, főleg a galléria.

Örülök, hogy tetszett a fasor. Azt még karácsonykor tavagy elött vettem egy áruházban. Azóta megvan és most pont jól jött.

Persze, szívesen elolvasom, már várom. Ha akarod szívesen véleményezem.  Ha akrod Te is véleményezheted az enyémet. Tényleg melyik részt olvastad el?? Mi vagy ki tetszik benne a legjobban??

Nem elérhető Hachier

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #107 Dátum: 2005. Február 01., 14:30:38 »
Huhh. Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem vettem észre, hogy új hozzászólás érkezett a fórumba. Köszi a bíztatást. Egyébként a Műhely írója vagyok (itt lehet bepillantást nyerni az eredeti Zenit és Nadír regénybe, amiből legutóbb képregényt kezdtem készíteni, bár a weben még csak 1 fejezet van fenn) ezenkívül megveszekedett MALUG-os vagyok. Így lett a két hobbi metszete egy LEGO képregény... A Brickreal igazából egy teszt volt, hogy tapasztalatokat gyűjtsek a Z&N-hoz.

Apropó. Nagyon tetszett a reptér melleti fasor az egyik képregényedben. Annyira élethű volt, hogy elsőre nem is vettem észre a cserepeket, és azon tűnődtem, hogy honnan szedtél ilyen mératarányos fát...  

PS: A Z&N első két részét 30 oldalnyi képregényt már elpstáztam Killjoynak... Remélem, mint hasonszőrű LEGO-fotós (szakmabeli   ), hamarosan erre is tudsz vetni egy pillantást.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #106 Dátum: 2005. Január 20., 17:46:10 »
Szia Hachier! Elször is gartulálok a Lego munkádhoz, mélyen tisztelek amit csinálsz, lehet, hogy csak azért mert én is ezt csinálom, de mondjuk más oldaladról nem ismerlek, szóval azt tudom, hogy Neked is rengeteg munkág lehet  a dízsletekkel, történettel, szöveggel és a többivel... és én ezt tapasztaltam saját börömön, hogy mennyi időt vesz el egy rész megvalósítása. Én is csak néztem mikor a hét rész után megszámoltam, hogy mennyi időbe telt, mire kész lettem vele, hát nem akarok vele büszkélkedni, a nyaram és utána még pár hónapom ráment de én szerettem és élvezem. És tök boldog voltam mikor kikerült ide a Hzs-ére, és nagyon jó érzésés volt nézni ahogy kint van a világhálón és mások olvasák, majd véleményezik a műved. Biztos, Neked is ilyen nagy öröm volt. Szóval csak annyit mondok, hogy jó munkát kívánok Neked!! Csak így tovább!!