Szerző Téma: Ivott már valaki fényt?  (Megtekintve 135084 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #122 Dátum: 2006. December 07., 21:00:55 »
Ilyesmi a volt haverom egyik osztálytársával is megtörtént, egy házibulin:
Szokásos merev részegre ivás ment egész éjszaka. Persze közben kialakultak a párocskák is, viszont "hősünknek" aki rettenetesen nyomi volt, nem jutott már senki. Persze a többieknél folyt az "új felhasználó létrehozása" így egyre kanosabb és frusztráltabb lett. Hajnalra már mindenki a földön/fotelban/csilláron meg a jó ég tudja hol fetrengett, ő meg még mindig küzdött férfiasságával. Mit ad isten, pont egy fotel háttámláján átbukva egy fenék meredezett ki, így brilliáns logikájával kigondolja  hogy most könnyen támadásba lendülhet, úgyse tudja meg senki. Hozzá kell tenni, hogy seggrészeg volt... szóval gatya le, gumi fel, hátulról betámad, 2 perc izzadás, aztán beájulás a többiek mellé a földre. Reggel  eljött a nagy rácsodálkozások pillanata: a nadrágot (csak arra emlékezett  ) egy fiú haverján ismerte fel...      
Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, de lelkesen és röhögve mesélte a volt haveromnak egy őszinte pillanatában. (értsd: hullarészegen, egy meccsre igyekezve)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #121 Dátum: 2006. December 07., 19:11:49 »
Ez nagyon kemény volt, Punkológus!  Erre szokták azt mondani, hogy vannak szőke férfiak is. Viszont legalább a srácnak jó volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #120 Dátum: 2006. December 07., 18:57:12 »
Idézet
"egy haverom (véletlenűl sem én d.gif ) csontrészegen kikezdett egy nővel, és jól beégett"-tipusú történet a tarsolyában?
Volt egyszer nekem egy ismerősöm, a nagy blacmetálos atyaúristen. Tudjátok az a fajta, aki ha teheti mindent hörögve közöl veled és nem érti, hogy miért jut pária sorsra. Szerintem agyilag is lehetett valami a sráccal, mert voltak fura dolgai. És neki minden vágya volt, hogy becsajozzon. Ehhez tanácsokat mindig a legjobb barátaitól kért (értsd: akik hajlandók voltak 10 másodpercnél tovább elviselni a jelenlétét), szóval tőlünk. Mi meg hát sosem voltunk valami empatikus lények és a szívatások mentek is ezerrel. Pl. meggyőztük arról, hogy a legjobb udvarlási módszer a nála 20 centivel alacsonyabb lány esetében, hogyha közvetlenül belehörög az arcába meglepetésszerüen. Szegény csajt állítólag 20 percig nyugtatgatták utána a női WC-ben, mire abbahagyta a sírást. Bár lehet, hogy annyira meghatódott, a fene se tudja. Aztán jött valami koncert, tipikus klubbuli, max 200 ember. Ez a hörgős srác összeszedett magának ott valami félrészeg-féljózan rocker csajt. El sem tudtuk képzelni, hogy hogyan csinálta? Ez valami igazán nagy csodának tűnt, tekintettel arra, hogy a srác alig ált a lábán. (lehet, hogy már be is volt rekedve és ez sokat emelt a személyiségén, hisz úgy elég nehéz túlordítani társalgás céljából egy koncertet) Na most jön a srác az oldalán a félrészeg nőszeméllyel és feldúlt hangon közli, hogy ő így meg úgy most nagyon meg fogja rakni a kiscsajt, mert elkérte az egyik zenekartól a próbatermük kulcsát. (Hát ja, így megy ez haverok között, de legalább egy kúltúrált hely adott volt a nemi aktushoz) Akkor mi ezt szépen megvárjuk, erröl azonnal egyhangu szavazás döntött. 20 perc múlva jön is ki a srác kéjes vigyorral a képén. Mint ilyenkor részegek között szokás, azonnal alpári módon kérdezgetni kezdtük, hogy és mi is volt. El is kezdi mondani részegségtöl akadozó nyelvel, hogy így megbasztam, úgy megbasztam. Na ekkor jöt elő a hölgyemény is és ezt a nagy dicsekedést hallva, gúnyosan köpte oda a srácnak, hogy (közben épp zene sem volt, mert másik zenekar következett) Ja, tényleg jól megbasztad a köldökömet            

Így múlik el a világ dicsősége.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #119 Dátum: 2006. December 07., 16:18:41 »
Ez a gipszes srác odabasz rendesen!
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #118 Dátum: 2006. December 07., 13:02:28 »
Az egyik kis történetem még valamikor '96-'97 körül történt. Elektroműszerés suliba jártam és mindig sikerült kibulizni az osztályfőnöknél azt, hogy ki tudjunk menni tanulmányi kirándulásként a BNV-re a számitástechnikai kiállításra a gyakorlati oktatókkal (persze tanítási idő alatt). Ennél a történetnél is így volt, készültünk az egyik kiruccanásra, de az oszifőnök (aki egyben a magyartanár volt) meghagyta azt, hogy csak akkor mehetünk ha indulás előtt az első órán megírjuk a magyar dolgozatot. Én és a haverom gyorsan ráirtuk a papírra a nevünket és be is adtuk a dolgozatot (eggyel több vagy kevesebb 1-es már nem számított), utánna pedig usgyi az első nagyobb bolt. Vettünk egy 2l-es narancsot és egy 1l-es vodkát. A fele narancs ki, vodka bele az üvegbe  , aztán irány a vasútállomás. Ez a bolttól kb 15 percnyi út volt kényelmesen. Na ezalatt az idő alatt ketten be is termeltük azt a vodkanarancsot. Mire odaértünk már a többiek is ott voltak az utasellátóban. Ott még a vonatindulásig betermeltünk pár darab muslincáktól hemzsegő vbk-t. Felszáltunk a vonatra és előkerültek az üveges sörök, borok, rövidek (hát igen, az osztályunk mindig tudott kirándulni  ). Ahogyan elkezdtett rázkodni a vonat egy kicsit felfordult a gyomrom a sok hirtelen elfogyasztott pia után. Ráadásul még jól meg is húztam akkor valami rövidet tartalmazó flaskát is. No ekkor következett be a baj. Hirtelen rámjött a hányinger és már kaptam volna a számhoz, hogy visszatartsam a feltörő vulkánt, de még félúton sem volt a kezem mire teleraktam a reggelimmel (mondanom sem kell, hogy épp aznap pizzát reggeliztem). Az egész vagon azonnal kiürült, mindenki kimenekült onnan, így hát én is utánnuk mentem. Az osztálytársaim a két vagon közötti részen álltak és röhögtek, az egyikük úgy, hogy majdnem kiesett az ajtón. Mindezek után jött a kaller, úgyhogy gyorsan összekaptuk magunkat és leültünk más vagonokba. Én is próbáltam úgy ülni, hogy valahogyan sikerüljön eltakarnom a pizzás-gyomorsavas nadrágomat. Úgy néztem ki mint valami epilepsziás.
  Aztán szépen elértük kőbányát és kezdett megállni a vonat, erre az egyik haverom úgy gondolta, hogy ő leugrik a vonatról még mielőtt az megállna (már dolgozott benne is az alkohol). Ezzel még nem is lett volna annyira nagy gond, csak pont előtte volt egy motoros balesete és combig gipszben volt a srác. De csodák csodájára ahogyan leugrott a vonatról, az épp lábán még szökelt egy párat és utánna megállt. Majd leesett az állunk eme nagy teljesítmény láttán, de ezután páran úgy gondolták hogy ha ő megcsinálta gipsszel, akkor ez nekik is fog menni két darab épp lábbal. Sorba ugrottak lefele a vonatról, de egyiket sem láttam a lábán landolni. Volt ám röhögés rendesen.
  Mire már összeszedtük elhullott társainkat bementünk a kiállításra. Persze egyből mentünk a büfékhez, hiszen pótolni kellett az elveszett alkoholt. Utánna pedig, ha már ott voltunk hát bementünk a pavilonokba. Az egyik kis boxban megláttam egy szép kis kiállítóhölgyet, persze hogy odamentem hozzá. Valamilyen fénymásolót reklámozott. Aztán szépen odajöttek a többiek is, köztük az egyik olyan osztálytársam is aki már segg részeg volt és miközben próbált pár csajozós mondatot kibökni (a nyelve egyfolytában megbotlott a fogaiban), szépen ráborult a több tízezer forintos nyomtatóra és ripityára törte azt. Nem győztünk elmenekülni onnan...
  Ezután már olyan sok különösebb nem történt.

Remélem sikerült lerombolnom a magam köré szépen felépített glóriát.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #117 Dátum: 2006. December 07., 11:00:02 »
cö-cö-cö!    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #116 Dátum: 2006. December 07., 10:25:08 »
Hehe... én értettem azt a mondatot, pedig én a GÉK-en vagyok...
(BME-esek és a hülye kis kódnyelvük, mi?  )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #115 Dátum: 2006. December 07., 09:52:48 »
Schmatzy, és az ő történetei!  Ezek a megfogalmazások...
Idézet
Később kiderült, hogy ő is BME-ÉŐK, úgyhogy azóta világijó haverok vagyunk. (Mellesleg ő is Whitefülös. wink.gif )
 Na ebből nem sokat értettem  : Budapesti műszaki egyetem .... Kar? És a Whitefülös is csak nekem nem tiszta?
 Ne kímélj minket Sepi! Szwsz Jöhetnek azok az IHB krónikák!
 
Idézet
(Miért van az, hogy mindig az építősökkel, építészekkel és a villanyosokkal esnek meg a legidiótább dolgok?)
Na ezt sajnálom a mi sulinknál: Fsz-esek vagyunk (felsőfokú szakképzés), csak kétszer járunk suliba egy héten, ráadásul az osztály 90%-a vidéki, akik mennek állandóan haza, vagy külön buliznak a koleszsokkal, úgyhogy sajna nem tudunk összeülni piálni! Pedig milyen jó lehet közösen elinni az ösztöndíj x%-át, néhány töményebb után felüdülten szidni az oktatókat, kikezdeni az osztálytársnőkkel , tényleg nincs valakinek ilyen "egy haverom (véletlenűl sem én  ) csontrészegen kikezdett egy nővel, és jól beégett"-tipusú történet a tarsolyában?
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 09:54:35 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #114 Dátum: 2006. December 07., 08:58:15 »
(Miért van az, hogy mindig az építősökkel, építészekkel és a villanyosokkal esnek meg a legidiótább dolgok?)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #113 Dátum: 2006. December 06., 22:11:01 »
Már nem emlékszem, hol, talán az Izsáki Borozóban esett meg.
Az egész úgy kezdődött, hogy kértem egy Drehert. Mondanom sem kell, a helyi subsok (ejtsd: szábszok) az alapjáratnál is ferdébb szemekkel néztek rám, miután egy Borozóban sört mertem kérni. Úgyhogy miután megkaptam a sörömet, laposkúszásban igyekeztem vissza a haverokhoz, mert azért hét embert kevésbé óhajt a tisztelt nagyérdemű megverni, mint egyet.
A harmadik Dreher után hangulatom kezdett emelkedni. Ekkor esett az, hogy a velünk levő, egyébként Kornél nevű srácot leKonrádoztam. És mivel az alkohol dolgozik az emberben, a bűntudata is felerősödik, nemcsak a bátorsága, ezért nem győztem tőle bocsánatot kérni az est hátralevő részében, amivel valószínűleg az idegeire mentem.  Később kiderült, hogy ő is BME-ÉŐK, úgyhogy azóta világijó haverok vagyunk. (Mellesleg ő is Whitefülös.  )
Kellemes bódultságomba iszonyatos fájdalom hasított bele, amit a bal karomban éreztem. Odapillantok, hogy lássam, mégis mily titkos féreg foga rág? Azt látom, hogy egy szőke fej lóg a karomon, és kitartóan rágcsálja azt! A mai napig nem tudom, hogy a mellettem ülő (a társaságunkhoz tartozó, de számomra vadidegen) csaj miért döntött úgy, hogy márpedig ő most leharapja a karomat.  Olyan kitartóan csócsált, hogy a harapása nyoma még napokig ott virított a karomon. Ha Amerikában élnénk, abból a harapásnyomból tutira vissza tudták volna keresni annak tulajdonosát. Mire végre leimádkoztam magamról a lyányt, addigra totál elzsibbadt a bal karom (milyen szerencse, hogy a sörösüveget a jobb kezemmel emelgetem  ) Mint később kiderült, pszichó-szakos a lány, úgyhogy az sem kizárt, hogy épp valami elfajult kísérlet szenvedő alanya voltam (ismeritek a viccet: -Hogy ötszáz dollárt egy szopásért?!). Mindenesetre az ismertség nem tartott sokáig, és azóta sem találkoztam a csajjal, szerencsére, mert lehet, hogy már nem lenne fejem.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #112 Dátum: 2006. December 06., 21:53:50 »
Hmmm...olyan nálam is van sok. Mindig tanul újat az ember...szóval én igényt tartanék egy ilyen történetre.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #111 Dátum: 2006. December 06., 21:30:47 »
Idézetet írta: galamb
Haj de kihalt a kocsma!
Én már az igazán jó koktél receptjeimet leírtam, ezenkívül maximum már csak részegen-hányós történeteket tudnék mesélni, csak nem igazán tudom, hogy erre mekkora az igény. Bár azt meg kell hagyni, hogy némelyik elég vicces.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #110 Dátum: 2006. December 06., 21:12:09 »
Haj de kihalt a kocsma! Én nem nagyon tudok piás dolgokról mesélni (kivéve hogy időnként beszorulok részegen a wc-k-be  ), de a másét szívesen olvasom: főleg a paprika evős, szemkidülledős sztori, nagyon kemény volt!
 Ja és néhány indok, miért jobb a sör, mint a nő:
 1. a sör mindig nedves!
 2. a sörröl tudod, hogy te nyitottad ki elsőként!
 3. egy északa több sörrel is elbírsz!
 4. A söröd megoszthatod a barátaiddal is!  
 Na ennyire emlékszem, Adios amigos!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #109 Dátum: 2006. December 05., 21:17:27 »
Idézetet írta: Gabe
Te jó ég...  

Megtaláltam az évszázad bizniszét, egy képregényes kocsma formájában... belőlletek már egészen könnyen felvásárolhatnék egy kisebb méretű afrikai országot.  

Én azt hittem hogy sok kólát iszom, de ti bőven túltesztek rajtam - alkoholban
Meleg tejecske lesz?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #108 Dátum: 2006. December 05., 20:43:25 »
Idézetet írta: Gabe
Megtaláltam az évszázad bizniszét, egy képregényes kocsma formájában...
Én támogatom az ötletet.  Előfizetés lesz?
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #107 Dátum: 2006. December 05., 20:20:20 »
Hehe  NEEEEEM!!! És mindent tagadok!  
Egyébként tényleg nem, régen voltam elvadulva annyira...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #106 Dátum: 2006. December 05., 19:32:06 »
Idézet
Hát... most mondjam azt, hogy tudnék mesélni?  "Szerencsére" csak az egyikröl, de akkor már tényleg lerombolnám a magamról sikeresen kialakított képet
Hm, csak nem ez volt a magyarázat a nemrégiben tapasztalt hooosszas távolmaradásodra?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #105 Dátum: 2006. December 05., 19:26:39 »
Én azért hozzántenném, hogy az említett mennyiség csak egyszer fordult elő. Általában és főleg manapság kevesebbet iszom és már szinte mindig csak spicces állapotig jutattom magam, amit késöbb egész éjjel színten tartok.
Idézet
Én az első liter után az előzetesben vagy a detoxban csücsülnék
Hát... most mondjam azt, hogy tudnék mesélni?  "Szerencsére" csak az egyikröl, de akkor már tényleg lerombolnám a magamról sikeresen kialakított képet  
Idézet
Most már viszont fokozottan érdekel a Prédikátor is, ilyen agymenésekből nem maradhatok ki én sem
Menj be egy Alexandrába, vegyél 2800 Ft-ért egy Vertigo kiadványt. Benne van.  Ez volt itten a reklám helye   Egyébként még régebben a Spidertom és a Zsák honosította közösen.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #104 Dátum: 2006. December 05., 19:14:13 »
Te jó ég...  

Megtaláltam az évszázad bizniszét, egy képregényes kocsma formájában... belőlletek már egészen könnyen felvásárolhatnék egy kisebb méretű afrikai országot.  

Én azt hittem hogy sok kólát iszom, de ti bőven túltesztek rajtam - alkoholban
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 05., 20:54:59 írta Gabe »

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #103 Dátum: 2006. December 05., 17:46:26 »
Idézet
Én az első liter után az előzetesben vagy a detoxban csücsülnék
Dehogy csücsülnél...ez sokmindentől függ. Borból én eddig három üveggel bírtam meginni 2 óra alatt.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #102 Dátum: 2006. December 05., 08:58:17 »
Idézet
Nekem pedig egy "psychopata" cím kellene, de nem akarják kiosztani rám...
A világ pszichopatái tiltakoztak, mikor ezt megtudták. Vmi olyasmit emlegettek, hogy azért náluk legalább vannak határok...
Idézet
hír: Preacher vagy már volt róla szó?
Nem itt, hanem a Kneten, de igen, már mondták.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #101 Dátum: 2006. December 04., 22:46:12 »
Uhhh... 10 liter még kristályvízből sem semmi    3 óra alatt???        Már értem hová tüntél el olyan hosszú időre a múltkor...    Én az első liter után az előzetesben vagy a detoxban csücsülnék  

Ezek útán kijárok neked egy rangot, az tuti. Én sajna nem tudok adni.
Nekem pedig egy "psychopata" cím kellene, de nem akarják kiosztani rám...  

+++++++++

Most már viszont fokozottan érdekel a Prédikátor is, ilyen agymenésekből nem maradhatok ki én sem  .

+++++++++

szerk: egy kis jó (vagy rossz  ?) hír: Preacher vagy már volt róla szó?
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 04., 23:42:03 írta Gabe »

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #100 Dátum: 2006. December 04., 22:29:23 »
Vigyázat! Durva szövegek! Biztos, ami biztos...
Idézet
De ha jól sejtem azt belengi elég keményen a valásoság légköre, ami tőllem nagyon távol áll...
Hát a vallásosság témaköre olyan szinten jön elő, mint... Isten egyszerüen megszökik a posztjáról mindjárt az első füzetben. A főszereplő, aki pap elindul felkutatni, hogy hogy a faszba képzeli ezt, ráadásul kap egy képességet, aminek az a neve: Isten Szava. Ha Isten Szavával szól, akkor végrehajtod a parancsot, amit mondott. Ez olyan színten működik a képregényben, hogy Baszd meg magad!!! -szólt a főhős a rendőrhöz. A következő kockában pedig az egyik mentős újságolja a másiknak, hogy a fickó levágta a saját farkát és tövig feldugta magának.   A Prédikátor vallásossága kb ilyen színten van. Az író belfasti születésü és gyűlöli a kereszténységet  
Idézet
Egyébként nem szükségszerű versenyeztetni egymással a két füzetet, aztán győztest hirdetni és a másikat le se szarni.
Nem is szoktam ezt csinálni, hisz nekem is nagyon bejön a Transmet, már lejebb írtam is miért, csak hozzáfűztem, hogy mi nem jött be belőle.


Idézet
Kóla-por? Olyat még lehet kapni?
Jaaaaaa és mocskosul undorítóan édes lötyött kapsz, hogyha borba öntöd, senki ne próbálja ki  (Viszont nem érzed, hogy valami undorító bort vedelsz)
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 04., 22:32:22 írta Punkológus »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #99 Dátum: 2006. December 04., 22:21:31 »
Kóla-por? Olyat még lehet kapni?

Majd az egyik offline börze utáni összeröffenésen kipróbáljuk. Úgyis rég ittam már békát.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #98 Dátum: 2006. December 04., 22:14:09 »
Ha hugyozhatok és van cigim, akkor meg tudok inni 10 liter fehérboros kólát egy ültő helyemben 3 óra alatt és utána még mindenre emlékszem, tudok beszélgetni (főleg moralizálni, gyűlölködni és társadalom ellen uszítani), normálisan menni. Most lehet, hogy leromboltam magamról egy képet, de túl jól hangzik ez a cím...    

Ivott már valaki úgy fehér kannás bort, hogy beleöntött egy tasak kóla-port?  

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #97 Dátum: 2006. December 04., 21:46:06 »
Idézetet írta: pepo05
És kié lesz a borvedelő rang?  
Punkológus beszámolóit olvasva azt hiszem nyugodtan odaígérhetjük neki ezt a címet. Bár lehet, hogy mások is pályáznának rá.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #96 Dátum: 2006. December 04., 21:41:49 »
És kié lesz a borvedelő rang?  
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #95 Dátum: 2006. December 04., 21:37:03 »
Gabe: azt hiszem ezek után megkaphatod a borszakértői rangot. Nagyon jó volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #94 Dátum: 2006. December 04., 21:11:56 »
Egy jó kis piás vicc:


 Borfajták
 
Az isten kétféle bort teremtett: a szürkebarátot és a leánykát.
A szürkebarát és a leányka csinálja a többi bort úgy, hogy a szürkebarát beteszi dugóját a leánykába:
  •     Ha a dugó pont jó, akkor ezerjó.
  •     Ha a dugó puha, akkor a leányka elkezd szomorodni.
  •     Ha a dugó el van szoritva, akkor kéknyelű.
  •     Ha a dugót felapritva teszik a leánykába, akkor szemelt rizling.
  •     Ha a dugó nehezen megy be, akkor visontai.
  •     Ha a dugó sehogyan sem megy be, akkor pusztamérgesi.
  •     Ha a leányka nem kap dugót, akkor csongrádi vörös.
  •    Ha a dugót egy másik szürkebarátba teszik, akkor homoki.
  •    Ha a leányka nem akarja a dugót, akkor kövidinka.
  •    Ha a dugó csavaros, akkor furmint...
  •    Ha a dugót rossz helyre teszik, akkor malaga.
  •    Ha a szürkebarát 25 éves, akkor bikavér.
  •    Ha a szürkebarát 75 éves, akkor aszu.
  •    Ha a szürkebarát költői hajlamú, akkor siller.
  •    Ha a leányka néger, akkor pinot noir.
  •    Ha a leánykán erényöv van, akkor vaskuti.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 04., 22:08:16 írta Gabe »

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #93 Dátum: 2006. December 04., 20:21:27 »
1 prédikátorhoz volt szerencsém, az valami party-n játszódott. Az alapján nem mondanék véleményt, de egyelőre elegendő nekem a Transmetro is, sőt...  
De ha jól sejtem azt belengi elég keményen a valásoság légköre, ami tőllem nagyon távol áll...   Egyébként van egy hihetetlenül kemény rész a Transmeroban  is, ami a kissé megszaporodott számú egyházak ellen irányul  (azért ismerős jelenség ez ma is  -mármint a mennyiség-). Nos, Spider vérmérsékletéhez illően adakozik is az egyiknek, aztán beugrik egy vallási piactérre...

Uhh, miket is beszélek, hiszen a Transmetrot is belengi a vallásoság köde, ezt már elkezdtem boncolgatni a K.N-es C4A topikban, lehet hogy majd beidézem.

Na, megyek vissza az ablakba a jó öreg távcsövesem mellé  


(van összefüggő sztori, a 10.-ben indul, de még sajna csak a 11.-ig van honosítva a dolog, így a befejezése várat magára. Egy egy részt amolyan oknyomozó riportnak lehet felfogni, keverve egy jó adag idegenvezetéssel. Szerintem olvasd csak el nyugodtan amit találsz, nem bánod meg.  Egyébként nem szükségszerű versenyeztetni egymással a két füzetet, aztán győztest hirdetni és a másikat le se szarni. Ha két nő ajálkozik fel egyszerre, akkor evidens hogy mindkettőt hazaviszed, nem?  Én legalábbis nem hajtanám el egyiket sem.)

Na közeledik pár tag a lőtávba, majd jövök...
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 04., 21:12:24 írta Gabe »