Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 449402 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető HeirToGrievous

• Asterix
  • **
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10253 Dátum: 2019. Április 28., 10:33:19 »
Na, ezért nem találtuk sehogy sem, mert az nem "Nothing's gonna stop us now.", hanem "None of them can stop us now".
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10252 Dátum: 2019. Április 28., 10:23:56 »

Ohh köszönöm Micho! :worship: Mortal Kombatosan fogalmazva kiérdemelted a Nagymester megszólítást. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • http://www.halozsak.hu
« Válasz #10251 Dátum: 2019. Április 28., 08:57:00 »
Sajnos nem. Az keményebb volt és frissebb is.  :( És az a legrosszabb, hogy bárhogy keresek rá nekem is csak ezt az egy számot adja ki a gugli. :-\

Akkor itt egy kis segítség ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10250 Dátum: 2019. Április 28., 07:33:36 »
Általában hétfőnként a honlapjukra és a Facebook oldalukra is ki szokták írni, hogy milyen zenéket használtak fel a műsor alatt. Legalábbis régen megtették, nem tudom, hogy még mindig csinálják-e.  :nemtudom:

Na, ki hogy áll a Bosszúállók film megnézésével?  :) Nekem szerencsére sikerült premier előtt megnézni, és minden spoiler nélkül azt mondhatom, hogy elég jól sikerült film lett. Bár akár az előzőnél, a mostani után is úgy jöttem ki a moziból, hogy ezt még emészteni kell. De ahogy ülepedik az élmény, úgy egyre jobbnak tudok értékelni minden egyes apró utalást és eseményt. Többször nézős mozi, az tuti.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10249 Dátum: 2019. Április 28., 00:13:13 »
Nem. Ez sem az. Mindegy is! Írtam az M4-nek, hátha válaszolnak. Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni! Király vagy. :)

• Asterix
  • **
« Válasz #10248 Dátum: 2019. Április 27., 21:39:21 »
Egy ilyet találtam még:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10247 Dátum: 2019. Április 27., 21:31:21 »
Sajnos nem. Az keményebb volt és frissebb is.  :( És az a legrosszabb, hogy bárhogy keresek rá nekem is csak ezt az egy számot adja ki a gugli. :-\

• Asterix
  • **
« Válasz #10246 Dátum: 2019. Április 27., 20:27:24 »
Sziasztok!
Nézi valaki a F1 időmérőt? A műsor eleji montázsban lejátszottak egy rock számot, ami baromira ismerős volt valahonnan, de sehogy se akadok a nyomára. A refrénben azt üvöltötték, hogy "Nothing's gonna stop us now.". Biztos valami mozi film előzetesben volt, talán a Feláldozhatók. :nemtudom:

Ez volt az?

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10245 Dátum: 2019. Április 27., 15:19:45 »
Sziasztok!
Nézi valaki a F1 időmérőt? A műsor eleji montázsban lejátszottak egy rock számot, ami baromira ismerős volt valahonnan, de sehogy se akadok a nyomára. A refrénben azt üvöltötték, hogy "Nothing's gonna stop us now.". Biztos valami mozi film előzetesben volt, talán a Feláldozhatók. :nemtudom:

• Asterix
  • **
« Válasz #10243 Dátum: 2019. Április 25., 12:11:39 »
Talán mert a Mocsárlény nem annyira ismert DC-s karakter, mint a többiek... nálunk legalábbis.
Online filmezős oldalon biztos meg tudod nézni a film adaptációkat.
Mellesleg a Swamp Thing-nél még képességekről sem nagyon tudok  :-\

Én eddig a "Batman és Harley Quinn"ben és "A Sötét Igazság Ligájá"ban találkoztam vele.
Utóbbiban növények segítségével tudott utazni.
A filmeket pedig majd meglesem valamikor.

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10242 Dátum: 2019. Április 25., 10:53:34 »

Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz előtérben a karakter, de trailer alapján ez is ugyanolyan Lovecraft féle filmnek néz ki, mint a Man-Thing film (ami mellesleg direkt DVD filmhez képest meglepően jó volt).

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #10241 Dátum: 2019. Április 25., 09:30:16 »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

• Asterix
  • **
« Válasz #10240 Dátum: 2019. Április 25., 00:28:41 »
Talán mert a Mocsárlény nem annyira ismert DC-s karakter, mint a többiek... nálunk legalábbis.
Online filmezős oldalon biztos meg tudod nézni a film adaptációkat.
Mellesleg a Swamp Thing-nél még képességekről sem nagyon tudok  :-\

• Asterix
  • **
« Válasz #10239 Dátum: 2019. Április 24., 22:38:47 »
Volt mindkettő.

És tényleg!
Ezekről miért nem hallottam eddig?  :headscratch:

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #10238 Dátum: 2019. Április 24., 22:33:58 »
Volt mindkettő.

• Asterix
  • **
« Válasz #10237 Dátum: 2019. Április 24., 21:37:00 »
Az új Mocsárlényt? Egy próbát csak megér...
Volt már belőle rajzfilm + film sorozat és két egész estés film.

Nem a "Man-Thing"re gondoltál? Mert abból biztos, hogy készült film, Swamp-Thing filmről nem tudok.

Nem elérhető roberto

• Asterix
  • **
« Válasz #10236 Dátum: 2019. Április 24., 21:20:16 »
Az új Mocsárlényt? Egy próbát csak megér...
Volt már belőle rajzfilm + film sorozat és két egész estés film.

Nem elérhető Kayamiel

• Asterix
  • **
« Válasz #10235 Dátum: 2019. Április 24., 21:19:09 »
Elmebetegség, én tuti nem nézem  :o

Ezt nézi majd valaki??

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10234 Dátum: 2019. Április 24., 20:58:37 »
Ezt nézi majd valaki??

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10233 Dátum: 2019. Április 24., 19:20:24 »
A Disney-t én is szoktam szidni, de nem elsősorban a minőség miatt (bár nálam csak minden harmadik-negyedik MCU filmjük merészkedik fel az "átlagos, de szórakoztató" kategória fölé), nekem szimplán sok, hogy megették a Lucasfilmet, a Marvelt és a Foxot, nem egészséges ez a piacnak és a filmgyártásnak sok szempontból sem. Persze ez is nézőpont kérdése a Sonynál például akkor is képtelenek lennének mostanában egy épkézláb filmet összerakni, ha az univerzum kulcsát megkaphatnák cserébe, szóval ehhez képest Mike Egér terjeszkedése nem is nagy ügy. Ettől még káros.

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10232 Dátum: 2019. Április 24., 18:07:29 »
Sajnos én se várok semmi jót ettől az X filmtől. Hiszen ahogy Aldarion is mondta, annyi rengeteg probléma volt a film előéletében, hogy az is csoda, hogy végül eljutott a mozikba. Így max meglepni tudnak, ha mégis jó lesz, de ebben kevésbé hiszek. Az hogy esetleg később mi lesz, hogy beépítik-e az MCU-ba, az még nagyon távolinak tűnik. Ártani nem fog a franchise-nak. Legalábbis, ha Pókemberből indulok ki, akkor nem látom azt, hogy ne lenne még potenciál egy másfajta X-Men felállásban. Mert azért azt is ismerjük be, hogy egy-két színészt leszámítva, a többi nem hagyott nagy nyomot az emberben, és tuti, hogy sok ember nem fog könnycseppet hullatni értük.

Azt is egyre jobban látom manapság, hogy divat szidni a Disney-t, pedig azért nem egy példa mutatja, hogy tudnak új életet és lendületet vinni egy-egy projektbe. Itt inkább max azzal nyúlhatnak mellé, ha nem a megfelelő emberekhez jutnak a produkciók. Mert például Abrams (és gárdája) bármennyire is zseniális alkotó, és nem egy filmet tudott fantasztikusan megcsinálni, sajnos a Star Wars nagyon nem az ő terepasztala. Azt sikerült totálisan kinyírniuk, de azt is hozzá kell tenni, hogy az SW rajongókat a legnehezebb kiszolgálni, nagyon kényes terep az övék, mert nincs két olyan rajongó, akik ugyanazt várnák el egy filmtől. Viszont például Fiege bebizonyította, hogy nála jobb ember kezébe nem kerülhettek volna a Marvel filmek, hiszen sikerült egy olyan univerzumot létrehoznia velük, ami egyedülálló a filmek világában. És gondolom, hogy ha arra kerül a sor, akkor az X-Men és az F4 is hozzá fog kerülni, így semmi aggódásra utaló jelet nem látok ezügyben. Amúgy én első körben jobban örülnék ha az F4 kerülne előbb be az MCU-ba.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10231 Dátum: 2019. Április 24., 17:36:00 »
Én az Apokalipszist elég hátra raknám a legjobb X-filmek listáján, de az Elsőket se tenném az élvonalba. Kinek a pap, kinek a papné. :) A Sötét Főnixtől nem igazán várok semmit, viszont szerintem a Fox/Disney összeolvadás a képregényekhez hasonlóan nagy dilemma elé fogja állítani a filmeseket, mert az X-ek akkor működnek a legjobban, ha közük nincs a fő Marvel-sodorhoz. Az MCU-ban is mindenki imádja a szuperhősöket, érdekes lesz ebbe a világba beleszuszakolni azokat, akiket elvileg kitaszít a társadalom. Szép, izgalmas feladat. :)

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #10230 Dátum: 2019. Április 24., 11:15:15 »
Nem tudtam, hogy korábban is gáz volt a forgatáson, annyira nem követem a filmes híreket. Szerintem csak azt olvastam, mikor a csaj nyilatkozott.
Nekem bejön az Apokalipszis, bár tagadhatatlan, hogy messze az Elsők a legjobb rész. Sőt, nekem az a valaha készült legjobb szuperhősös film. Fassbander és Bacon nagyot alakítanak és a képi világ is elég tartózkodó, ha szabad ilyet írnom repülő emberekről szóló filmről.

Huh, nekem a dizni nagyon rossz ómen és az érdeklődésem végét jelenti (nem tudom pontosan, hogy jöttek ki Bosszú Angyalai-filmek, de sztem csak az elsőt láttam, meg az Ultron elejét, így részletekbe menően azokról nem tudok nyilatkozni), szóval ha "rossz" is lesz az X-Men 4., nekem még mindig jobb lesz, mint a "jó" Bosszú Angyalai. Ízlések és pofonok.  :lol:

Mondjuk nem izgatom magam annyira, mint mondjuk az Apokalipszisra várva előtt, mert perpill nem ezekre vagyok ráállva, hanem a Dallas eredeti sorozatára, meg a Voltron rajzfilmre.  :cool: Ja, meg tolom a Warcraft 2-t retróból, szóval filmeket most annyira nem nézek.  :brow: Amit nagyon várok viszont (JP-rajongó vagyok), az a Jurassic Park 6 lesz (vagy JW3), de az még két év, ha igaz. :rolleyes:

Nem elérhető Aldarion

• Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10229 Dátum: 2019. Április 24., 10:51:22 »
Mérgezett légkör? Amikor elkezdték csinálni, még híre se volt a Disney/Fox egyesülésének, ráadásul már az első tesztvetítések során is katasztrofálisnak minősítette a tesztközönség - ezt még az Apokalipszis sem kapta meg -, ennek köszönhető, hogy noha már 2017-ben végeztek a forgatásával, a tavalyi év jó részében utóforgatásokat csináltak hozzá, a bemutatót meg először 2018. novemberéről 2019. februárjája, majd júniusára tolták el. Szerintem ez elég aggasztó, pedig szeretem az X-ment és szeretném is, hogy jól sikerüljön, de elég szkeptikus vagyok vele szemben az előzmények alapján.

Szerintem az utolsó jó X lesz, mielőtt a dizni elkezdi gyártani a sajátjait. A Főnixet alakító csaj is vmi hasonlót mondott.
Az a baj, hogy Sophie Turner szerint az Apoklipszis volt a széria eddigi legjobb darabja - ő ugye abban debütált -, úgyhogy az ő lelkesedését azért kezeljük fenntartással.

Az meg hogy a Disney átveszi a stafétát nem feltétlen rossz dolog. Persze, úgy fájó, hogy sok bejáratott arcot le fognak cserélni, viszont sok előnye is lesz a dolognak.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #10228 Dátum: 2019. Április 24., 06:40:05 »
Szerintem az utolsó jó X lesz, mielőtt a dizni elkezdi gyártani a sajátjait. A Főnixet alakító csaj is vmi hasonlót mondott. Szóval a magam részéről ezt még mindenképpen megnézem, bár szerintem ebben a mérgezett légkőrben már nem tudtak olyan jót csinálni, mint az előző 3 zseniális rész. Kevin Bacon Sebastian Shaw-ja Sidious után az egyik kedvenc filmes gonoszom.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 24., 07:25:18 írta turkia »

Nem elérhető Kayamiel

• Asterix
  • **
« Válasz #10227 Dátum: 2019. Április 23., 21:58:09 »
Nos, ki mit vár majd az X-men széria újabb darabjától, a Sötét Főnixtől?

előzetes alapján azt mondom hogy jó lesz, jobb mint az Apokalipszis  :m-phoenix:

Nem elérhető roberto

• Asterix
  • **
« Válasz #10226 Dátum: 2019. Április 23., 21:02:38 »
Nos, ki mit vár majd az X-men széria újabb darabjától, a Sötét Főnixtől?

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10225 Dátum: 2019. Április 21., 20:27:56 »
És visszatértek  :)

Nem elérhető Intruder

• Predátor
« Válasz #10224 Dátum: 2019. Április 20., 13:56:14 »
Lehet, hogy én is pótolom. Már kezdem megszokni Séf bácsit, mint Zod tábornok.