Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 356077 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1735 Dátum: 2009. December 26., 17:12:58 »
Idézet
F4 v3-as sztori, a Harmadik Titkos Háború. Talán a doki egyszer honosítja.
Igen, fogja, már ha egyszer eljut odáig...  

Idézet
A Nova Alakulat adatállományait nem fogjátok honosítani?
Na ez egy szép mese: az állítólag kész volt, és állítólag fel is lett töltve hozzám, de én soha nem találkoztam vele, az illetőnek meg eltünt a gépéről a nagy Win behalás alkalmával... de remélhetőleg meg lesz egyszer...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1734 Dátum: 2009. December 26., 17:11:57 »
Ezer köszönet Farek mester, Dr Samson és Sepi az Újjászületett Hősök - Visszatérés TPB-ért!        Akkor tényleg jól tettem, hogy a Végítélettel kapcsolatos képregényeket is elolvastam, hogy pontosan tudjam hogyan keletkezett.
A jelenlegi részben is végre összeállt a kép. Pl. Hulkkal, hogy mindkét világba léteznek. Akkor tényleg jól láttam a Végítélet utolsó részben, hogy ketté váltak. Ami pedig Franklin Richardsot illeti. Nem gondoltam volna, hogy ő hozta létre az Újjászületett Hősök univerzumot.
Bár Thor és Fátum sorsa nem volt világos, hogy mi lett vagyis mi történt velük.(Erre is fény derül, hogy hogyan tértek vissza ők ketten?)
És tényleg igazatok van azzal, hogy a Harmadik Világháború történet valóban nem kapcsolódik a történethez. Mert az tényleg egy "mi lett volna, ha..."jellegű képregény.
Bár azt is bevallom, hogy nem gondoltam, hogy ezt a minisorozatot Peter David írta. Ő aztán tényleg jól csinálta.
Ha jól tudom ezután a szuperhősök v3-as sorozata kezdődött el. Amerika Kapitány, Vasember és a Bosszú Angyalai a Chronopolison és a Hulk v3 pedig itt a HálóZsákon. Igaz, annak 1. száma a képregénytáron van, de az nem igazán számítható a jelenlegi történethez.
És akkor ezek szerint az F4 v3 innentől fog elkezdődni, ami majd jövőre lesz itt a HZs.
Boldog karácsonyt kívánok nektek!
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 26., 17:14:58 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1733 Dátum: 2009. December 26., 16:14:14 »
Mert elég határozott paranccsal mentek Xandar felé, nem mertek kitérőket tenni. És a rovarok nem gondolkoznak, az uraik teszik.
Más erőkategória és totál más energialenyomat.
Nem tudni, feltehetőleg kampec.
F4 v3-as sztori, a Harmadik Titkos Háború. Talán a doki egyszer honosítja.
Thanos sorozat. Egyszerűen megmaradt.

Csak úgy. Paibokot valószínűleg a Drax után kapcsolták le, Delikvens pedig egy elég érdekes dolog, mert egy marha régi karaktert kapartak elő.

Igen. Legszebb esetben nyár elején.
Chrono. Engem annyira nem is izgat, hogy megcsináljam.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1732 Dátum: 2009. December 26., 15:06:37 »
Most hogy már véget ért a Megsemmisülés, maradtak kérdéseim.

Amikor kiszabadult a 2 sötét Isten, a rovarok nem vették észre, hogy mekkora hatalommal rendelkeznek, őket miért nem próbálták megsemmisíteni?
Glorian és Nova erejét észrevették a bogarak, a hírnököket is letudták követni, akkor a 2 istent hogy nem vették észre?
És mi történt Gloriannal a történet után?
Hogy halt meg a Túlontúli? Miért és hogyan lett bebörtönözve?
Skreettel hol és miért barátkozott össze Thanos? Hogy élte túl a Galactus féle tisztogatást Skreet?
Hogyan börtönözte be Galactus a Sötét Isteneket?

Kvazár meghalt, nem gondoltam hogy Annihillus ennyire erős karakter.
A Vörös Utazó is meghalt sajnos, Bukott is és Gabriel is, Morg pedig már eleve halott volt.
Thanos is meghalt sajnos, Drax megtette amire teremtették. Annihilus is meghalt szerencsére, ha minden igaz  

Ez a Ronan nagyon beerősödött, leverte Stellarist, meg Ordast is.
De Gamora is felerősödött, lenyomta Terraxot és partiban volt Ronannal is.
Viszont Holdsárkányt könnyedén elintézte Skrret, ez azért érdekes volt.

Paibok és a Delikvens hogy került Annihillus csapatába?

A Nova Alakulat adatállományait nem fogjátok honosítani? És a Conquestre mikor lehet számítani?
És a Megsemmisülés előtt játszodó Thanos 12 részét fogjátok honosítani, vagy az a Chronopolisé?
Jó lenne tudni mi történt ott Thanossal és a Túlontúlival...

A 2 sötét istent végül az Utazó győzte le, annak ellenére hogy egyszer már kikaptak tőlük Galactussal.

Tudom hogy ez rengeteg kérdés, de remélem tudtok válaszolni párra.

A honosítás szép munka, a grafika nem jó.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 26., 15:07:13 írta Gery »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1731 Dátum: 2009. December 26., 13:39:04 »
Idézetet írta: kron82
viszont a hírnököket nembírom letölteni...pedig próbáltam több progival is.
Én csak FlashGot-wget kombinációval próbáltam, ezekkel működött is gond nélkül. Nem tudom, nálad mi lehet a gond.

Egyébként gratulálok, tiéd volt a 20000. hozzászólás a vélemények topikban.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 26., 13:45:17 írta zozi56 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1730 Dátum: 2009. December 26., 13:03:51 »
Sziasztok & Kellemes Ünnepeket!

Megszeretném köszönni a Heroes Return sorozat honositását.Igy végre összeáll a kép,h. mi történt azokkal a szuperhösökkel,akik feláldozták magukat a Végitélet ellen folytatott ütközetben.
A történetbe még csak bele-bele kostolgattam,ezért véleményezni azt még nem tudom,viszont előljáróban meg szeretném kérdezni,h. ugye az Égiek nem mások,mint a Celestialok??

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1729 Dátum: 2009. December 26., 11:06:04 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2273&catid=6\" target=\"_blank\"]Heroes Return[/a]


Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1728 Dátum: 2009. December 26., 10:07:58 »
Idézet
Doki, az a DC Karácsonyi Különszám, amit az előzetesekhez raktál be, idén fog még kikerülni?
Egyrészt tg: ha jól emlékszem nem neked szólt a kérdés...

Másrészt: kiírtam anno mellé, hogy az év utolsó három frissítése. Ebből mire lehet következtetni?

Nem elérhető kron82

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1727 Dátum: 2009. December 26., 04:59:51 »
hi!
kösz a megsemmisülést,nagyon bejött ez az űreposz(még akkor is,ha Fanatic-nál évek óta olvasom a GoG-ot!).
jó volt látni az általában negatív karaktereket hőskén harcolni és néha elbukni.
a képi világ néha nem érte el a mércét,de a honosításra most sem lehet panaszom.viszont a hírnököket nembírom letölteni...pedig próbáltam több progival is.
Who watches the K.net?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1726 Dátum: 2009. December 25., 22:01:05 »
Még idén lesz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1725 Dátum: 2009. December 25., 21:58:49 »
Doki, az a DC Karácsonyi Különszám, amit az előzetesekhez raktál be, idén fog még kikerülni?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1724 Dátum: 2009. December 25., 16:53:24 »
Vanni van, majd jövőre kirakjuk karácsonykor az idei DCU Holiday Specialt, meg én is csinálok majd DC-s karácsonyi cuccokat jövőre, csak idén már nem értem rá...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1723 Dátum: 2009. December 25., 16:25:12 »
Nnh, inkább maradok a Jingle Belle-eknél, aztán meg majd keresek mást, ha nagyon nem lenne mi karácsonyra. Szerintem van még így is dögivel ilyen témájú képregény.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1722 Dátum: 2009. December 25., 16:02:59 »
Hát, ha csak  szken kellene, nekem 2 rész meg van, szóval azt bármikor be lehet húzni...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1721 Dátum: 2009. December 25., 15:43:38 »
Ó, így már világos. Köszönöm a választ talgaby.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1720 Dátum: 2009. December 25., 15:42:04 »
Gondoltam rá, de végül elvetettem az ötletet. Szken még van párból, feljavítani is lehetne, csak én ha lehet, inkább kerülön a kilencvenes évek amerikai képregényeit, ha lehet. Nem véletlenül nevezték a képregények sötét korszakának, és ez nem csak a Spawn miatt volt...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1719 Dátum: 2009. December 25., 15:26:50 »
Az ilyen Marvel karácsonyi különszámokról láttam, hogy léteznek még néhányak a '90-es évekből. Azokra nem gondoltatok, hogy honosítani fogjátok? A comicvine.com-on láttam, hogy léteznek olyanok is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1718 Dátum: 2009. December 25., 14:05:56 »
Kösz szépen a különszmot. Nekem a Rozsis-Pókfejes jött be a legjobban, jók ezek a különszámok!:)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1717 Dátum: 2009. December 25., 09:13:37 »
Tegnap a Szentestét a Marvel különkiadással zártam, csak már fáradt voltam véleményt irni róla itt a fórumon. Mindhárom történet nagyon tetszett, de legjobban az első. Nagyon jó szövegek voltak benne, lehetett rajta nevetni. Már az eleje megfogott: Kiskarácsony,nagykarácsony, "Kardfogút most pofonvágom"  A másik két sztori se volt rossz, a második kicsit komolyabb hangvételű volt, a harmadik pedig talán a kettő között. vagy csak nekem nem jött át minden poén. Egyszóval ennél jobban nem is zárhattam volna a Szentestét. Köszi a forditást talgaby
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 25., 09:14:10 írta Genzo »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1716 Dátum: 2009. December 24., 18:51:46 »
Idézet
Marvelből ez volt a utolsó.
De majd jövőre lesz helyette nem Marveles különszám...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1715 Dátum: 2009. December 24., 18:30:24 »
Ezer köszönet Talgaby a 2007-es Marvel karácsonyi különszámért!        Az első történet melyben Rozsomák és Pókember szerepeltek. Hát Rozsomákról nem gondoltam, hogy szakácstehetsége is van.(Mert ilyen még sose láttam.) Pókember és Jameson valóban nagy bajba kerülnének, ha látnának, hogy mi történne. De ez már nem lényeges.
A harmadik történet. A Loners nevű csapatról nem is tudtam, hogy a Runaways(Szökevények) sorozatban szerepeltek először. Az egyiküket felismertem. A Geller nevű karakter ha jól tudom ő ugyanaz, akit Ricochet, akit az Allcomicson lévő Marvel Team-Up v3 15-ben(Lúzerek ligája 1. részben) szerepel.
A harmadik történet pedig nagyon tetszett. Mert az a hírharsona újságíró beutazott minden világot és galaxist. És mindenkiről érdeklődött, hogy hogyan ünneplik a karácsony, milyen hagyományuk és szokásuk van a kultúrájukban. Bár Ezüst Utazón viszont csodálkoztam. Mert azt nem tudtam, hogy ő szokott a fagyöngyöt is szokta lógatni(nem a falon, mert látom, hogy lebegett), és hogy a szörfdeszkáján egy tál tojáslikőrt és két csésze pudingot tart magánál. De akkor kivel osztana meg a pudingot? Talán Galactus-szal? Na ilyen még biztos nem volt. (kivéve az, amikor May néni volt Galactus hírnöke a Marvel Csapat 137-ben. De ez már egy más téma.) Habár tényleg igaz, hogy valami köze is van a Secret Invasion-hoz, [span style=\'color:#000000;background:#000000\']mert a végén látszott az ember árnyékáról, hogy az valóban egy skrull [/span], de az viszont igaz, hogy ebben a kiadványban semmilyen tartalmat nem mondtak el a Secret Invasion kapcsán.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1714 Dátum: 2009. December 24., 18:23:52 »
Köszönet a Marvel Karácsonyi Különszám 2007 honosításáért Talgaby!! Mindhárom történet tetszett, de főleg az utolsó, a Secret Invasion-ös poén miatt. Na meg persze az az egyoldalas sem volt rossz, én mindenkit felismertem, és ti?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1713 Dátum: 2009. December 24., 17:48:08 »
Hát, ha te feljavítod és kiretusálod a bubikat nekem, akkor mégis lesz. De volt egy duplaoldal benne, mi a digitálisban például valami nyolcszázas felbontású, nekem a tudomány ott megállt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1712 Dátum: 2009. December 24., 15:48:35 »
Pedig nincs azzal semmi baj, én simán meg tudom csinálni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1711 Dátum: 2009. December 24., 15:33:13 »
Marvelből ez volt a utolsó. A 2008-ast digitálisan jelentették meg, és nincs belőle értelmes szken. Feljavítani egyszer próbáltam, de képtelenségnek minősítettem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1710 Dátum: 2009. December 24., 15:32:43 »
Talgaby-nak köszönöm a Marvel 2007-es karácsonyi különszámát!  
Az első történet tényleg nagyon humoros volt!
Logan a konyhában, mi a csuda?  
A második történet rendkívül hangulatos! A grafika kicsit furcsa, de a történet mondanivalója hatalmas!  
A harmadik story is tetszett; az Ezüst Utazós és a Szemlélős jeleneten még most is mosolygok!  
Sejtettem, hogy mi lesz a csattanó...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1709 Dátum: 2009. December 24., 15:08:27 »
Köszönöm Talgavynak ezt a karácsonyi különszámot.
Mindig is szerettem ezeket a karácsonyi különszámokat nagyon sokat lehet rajtuk nevetni és ez most sem volt máshogy. Szegény Rozsomák nem is tudom hányszor használta az őrrobot bokszzsáknak és ráadásul még a kép amin éppen tortát süt is megjelent és mindenki látta. Jamisonnak és Pókembernek nincs olyan hely a világon ahol elrejtőzhetnének előle.  Ez majdnem olyan jó volt mint a 2005-ös "Én hiszek a Mikitronban" (úgy emlékszem ez volt a címe de már nem vagyok benne biztos)része. A többi történet is jó volt főleg az utolsó. Valóban így is lehet értelmezni a karácsony lényegét. Remélem jövőre is terveztek ilyen karácsonyi különszámokat.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 24., 15:30:13 írta Amondin »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1708 Dátum: 2009. December 24., 13:03:10 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1707 Dátum: 2009. December 22., 11:26:39 »
Ismert bolygó?? Én gondolok egyre bár a történetet nem ismerem!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1706 Dátum: 2009. December 22., 10:38:45 »
Valami olyasmit olvastam valahol, hogy Galactus egyelőre letett a Föld elemésztéséről, talán köti a Reed Richards tette miatt érzett hála, vagy ilyesmi. Megvárja, míg a Földön kipusztul az emberi faj és aztán elemészti a bolygót. Van rá ideje, hiszen a Föld még valószínűleg néhány milliárd évig létezik, szóval addigra az ember már biztosan nem lesz itt.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség