Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 683299 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4857 Dátum: 2009. Július 25., 18:24:41 »
Az a gonosz én nagyon, de nagyon szét fogja rúgni a következő börzén a segged...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4856 Dátum: 2009. Július 25., 18:08:51 »
Ez igaz. Akkor megint Loeb volt a figyelmetlen.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4855 Dátum: 2009. Július 25., 18:07:14 »
Dr samson gonosz énje rövid hajú, láttam a börzén.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4854 Dátum: 2009. Július 25., 17:54:37 »
Én is pont most írtam a Spidertomra a képregényről. Valóban nem volt rossz, de annyira nem volt egy nagy szám sem. Én is vártam, hogy akkor most ugyan ki is a Vörös Hulk. Az első történetet direkt kétszer is elolvastam, gondolva, hogy elsőre biztos átsiklottam felette. De akkor ezek szerint egy senki.  
Ami viszont kiakasztott, hogy mi ez a hülyeség Dr Samson gonosz énjével. Lehet, hogy én maradtam le valamiről, de eddig tudtommal ilyen nem volt, és hülyeségnek érzem. Viszont legalább a gonosz énjének hosszú a haja. Lehet, hogy eddig is a gonosz énjét láttuk mindenhol?  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4853 Dátum: 2009. Július 25., 11:15:11 »
Na, meg volt a The Incredible Hulk 600. száma és akárki, akármit is mond, nem volt rossz. Mondjuk az továbbra sem derült ki, hogy pontosan ki is a Vörös Hulk (vagy csak én voltam figyelmetlen), de amúgy nekem bejött a sztori. Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy Bruce most meddig nem lesz a Hulk, ezt azért már eljátszották egyszer-kétszer és a végén mindig újra Hulk lett belőle...  Ja és szerintem írok Loeb-nek, hogy a SHIELD már hónapom óta nem létezik...  
A második, stan Lee-s sztori is kifejezetten jó volt, főleg a vége. Galactus szövegén jót nevettem. ellenben a She-Hulk, na ettől a minije alapján többet vártam volna, de nekem sem a sztori, sem a rajzok nem jöttek be...  Na, a lényeg, hogy nem lett ez rossz, összességében egy 10/7-es és meg is hozta a kedvemet, szóval megyek is Hulkot fordítani ebédig...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4852 Dátum: 2009. Július 21., 21:38:32 »
Hűha! Akkor le is adom a rendelést!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 21., 21:38:46 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4851 Dátum: 2009. Július 21., 21:06:44 »
Az nem az, te tudatlan. Hanem az Anal Crisis.    
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4850 Dátum: 2009. Július 21., 20:15:54 »
Idézetet írta: dr samson
Na, végre kijöttek a DC októberi megjelenési tervei és az AC 03. száma nagyon jónak ígérkezik!

Nem értem. Mióta adja ki a DC az Amerika Capitányt???    
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 21., 20:16:14 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4849 Dátum: 2009. Július 21., 19:35:17 »
Na, végre kijöttek a DC októberi megjelenési tervei és az AC 03. száma nagyon jónak ígérkezik! Superboy Lex ellen nyomul majd és ehhez kéri Robin segítségét, de rájön, hogy a srác olyasmit titkol előle, ami nem fog neki tetszeni... piszkosul kíváncsi vagyok, hogy megtudja-e, hogy Tim újra akarta őt klónozni, vagy hogy kicsit vigasztalta az asszonyt, amíg halott volt...  

Ja és holnap elvileg megjelenik végre a Legion of 3 Worlds befejező része is! Már alig várom!   Aztán jöhet augusztusban az AC első száma!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4848 Dátum: 2009. Július 19., 19:15:03 »
Jogos  Asszem a Blackest Nightot Dante Poklához hasonlóan fogom olvasni. Csak ennél a jegyzetek helyett a ti leírásaitokat lapozom fel
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 19., 19:15:18 írta FZoli »

Nem elérhető -BuB

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://www.newgen.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4847 Dátum: 2009. Július 18., 22:54:43 »
Ezért kezdtünk bele a NewGenen a Dc Hősök-Gonoszok leírásába.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 18., 22:55:38 írta -BuB »
http://www.newgen.hu
SO SAY WE ALL!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4846 Dátum: 2009. Július 17., 20:49:44 »
A sok dicséret hatására én is elolvastam a Blackest Night első számát. Bár a főbb szereplőkön kívül alig ismerem az itteni hősöket és gonosztevőket, az bőven lejött, hogy a DC univerzum nagy gázban van.  Valószínűleg a folytatást is el fogom olvasni, mert ígéretesnek tűnik a sztori. (Ted Kord sírjánál az Fekete Kanári?)

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4845 Dátum: 2009. Július 16., 19:46:02 »
Meg merem kockáztatni, hogy a Titans #15 volt a sorozat eddigi legjobb száma.  A borító persze csalókás, de kijárt már legalább egy füzet Tempest-nek. Én személy szerint nagyon kedvelem a karaktert és persze Aquaman-t is. A rajzok egyszerűen gyönyörűek. Jó volt olvasni, különösen Garth és Dick párbeszédét. Remek felvezető szám volt ez. Azt kaptam tőle, amit vártam.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4844 Dátum: 2009. Július 16., 18:42:01 »
A Tales-t én még nem olvastam, de nekem aTitans nem igazán jött be...  A GL 43. számához meg annyit, hogy én egy 16-os karikát minimum rányomtam volna, mert azért amikor Black Hand kilocsantotta a saját agyát, az durva volt...  

Viszont elolvastam az új Action Comics-ot, ami szokás szerint jó lett. Plusz a borító miatt az új Superman/Batman-t is. Hát, ha elvonatkoztatok attól, hogy egy elég gyenge másolata a Superboy/Robin sztoriknak és hogy tele van logikai bakikkal, akkor nem is volt rossz...

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4843 Dátum: 2009. Július 16., 18:33:12 »
Kemény sztori lesz ez a Blackest Night. Más megvilágításba helyezi majd a (DCU) szuperhős képregényeket. Arra azonban nem számítottam, hogy Johns már az elején elintézi az egyik feltámasztott karakterét. Még az első szám és a Green Lantern #43 megjelenése előtt újra olvastam Johns korábbi Zöld Lámpás történeteit csupán a hangulat kedvéért. Black Hand sokkal kegyetlenebb, sötétebb lesz, mint korábban. Csak nehogy Shakespeare-t játszon Bruce koponyájával. A Titans #15 is nagyon jó volt. Már most sajnálom, hogy JT Krul csak erre a számra és annak folytatására került a Titánokhoz. A Tales of the Corps kapcsán egyedül az Indigo-s rész tetszett, a többi valahogy nemigazán.

Nem elérhető -BuB

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://www.newgen.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4842 Dátum: 2009. Július 16., 16:54:08 »
Tényleg jó volt, bár nekem az eleje kicsit lassú volt, de persze felvezetés.
  De a vége ütött, [span style=\'color:#000000;background:#000000\']a két karaktert sajnáltam viszont.  [/span]
http://www.newgen.hu
SO SAY WE ALL!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4841 Dátum: 2009. Július 16., 11:11:38 »
Na, elolvastam a Blackest Nigth első részét és még nem nagyon tértem magamhoz... ez az egész már kb most sokkal jobb, mint a komplett Secret Invasion volt! Pedig én azt is szerettem tavaly, de Johns csak ezzel az első résszel simán köröket ver Bendisre! Ez valami zseniális! Már alig várom a második részt és el is döntötem, hogy az Adventures  Comics-al együtt ezt is berendelem majd magamnak hónapról hónapra az USA-ból. Lehet, hogy emiatt minden hónapban egy hétig száraz kenyeret kell enem, hogy legyen pénzem rá, de ez piszkosul kel nekem...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4840 Dátum: 2009. Július 10., 10:12:29 »
Szégyellem bevallani, de az X-Men Forever 3 nagyon bejött  (Mármint a sztori és egy-két jelenet, mert a párbeszédek rémesen barokkosak.)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4839 Dátum: 2009. Július 09., 09:59:46 »
Olvass inkább Rozsomákot. Bármelyik Marvel képregényben!

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4838 Dátum: 2009. Július 09., 00:10:45 »
Ahh, jó lesz az Adventures.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4837 Dátum: 2009. Július 08., 23:59:12 »
Marvel Knights Spider-Mant érdemes (az első évet kiadta a Kingpin is), abból lett a Sensational v2. A Friendly Neighbourhood is nagyon jó, csak ahhoz előtte olvasd el a Spider-Man/Black Cat minit (azt meg a Semic adta ki). Az Amazinget elég az Othertől, és azt is csak azért, hogy értsd, mik történtek mint fontos események Peterrel. A három sorozatnak amúgy látványosan és néha zavaróan nincs köze egymáshoz, arra készülj.
De ha hajlandó vagy visszább menni, akkor nagyon jó sorozat volt az Untold Tales (Busiek írta, naná!) és a Spectacular v2 is.

Vagy hagyd a fenébe, és olvass Marvel Adventures Spider-Mant. Az leglaább nem zavaró, és jó is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4836 Dátum: 2009. Július 08., 22:49:15 »
Hülye kérdés:
A Pókember történésekbe honnantól érdemes becsatlakozni? Csak mert nemtudom, hogy Sensational Spider-Mant, Friendly Neighbour Spider-Mant, Spectacular Spider-Mant, Peter Parker Spider-Mant, Amazing Spider-Mant, vagy nem is tudom még milyen Spider-Mant kezdjem el.
Lehetőleg azért viszonylag új, pár éves történésekre gondoltam.

Katt a képre!

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4835 Dátum: 2009. Július 06., 13:58:08 »
Nem mintha nyavalyogni akarnék, de az Avengers - Invaders 12 részes rétestészta is nyugodtan pályázhatna a "Valaha volt legfölöslegesebb, legérdektelenebb szupercrossover" címére. (Négy részben talán még izgalmas is lett volna.)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4834 Dátum: 2009. Július 03., 19:58:48 »
Idézetet írta: talgaby
És igen, az eddig egész jó Millar-Hitsh szakaszt a szerkesztő remek húzása (a legutóbbi számot nem Milalr és Hitch csinálta, hanem az ő félkész munkájukat kiadták két tökismeretlen valakinek, akik összeférceltek belőle egy nagy rakás fost) egyetlen szám alatt a kukába vágta.

Szerintem a skót sztori óta piszkosul vérszegény az F4, az utóbb időben számonként háromoldalnyi történet volt elhúzva 22-re, össze-vissza kaszabolták a Marvel-univerzumot (egy névtelen csaj összehegeszt egy robotot, ami Sentry-stül lenyomja a szuperhősöket, akik ráadásul hirtelen mind nagy haverok lesznek, mi?), a Doom tanárai-sztori meg annyira elnyújtott és unalmas lett, hogy ihaj (nem beszélve arról, hogy Latveriában abszolút ellentmondó dolgok történnek: egyszer balhéznak ott az Angyalok, az F4-ben rögtön utána már gyönyörűen feldíszítve várja ott Fátum a tanárait, aztán elpusztul minden, de közben ott vannak az asgardiak is a Thor-ban...). Én már csak fásultan vártam, hogy történjen valami. Az eddigi szenvedéshez képest ez a szám még jobb is volt.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4833 Dátum: 2009. Július 03., 18:51:15 »
A fantáziámmal nincs semmi gond, elég sok részt láttam az L-ből...  

Az előzeteseket köszi! Ezeket eddig még nem láttam, de nagyon bejönnek! Olyan tipikus Superboyos hangulata van a dolgonak! Bár a rajzok még kicsit furák, de majd csak megszokom őket. Már alig bírom ki ezt az egy hónapot...

Szerk: azért Geoff Johns se semmi, konkrétan már a saját fórumán reklámozza az Adventures Comicsot, mondván tudja, hogy sok pénz kell majd a Blackest Night-ra, de azért hagyjunk az AC-ra is...  Hát én tuti hagyok és addig meg is rendelem majd a 00. számot.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 03., 19:01:50 írta dr samson »

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4832 Dátum: 2009. Július 03., 18:41:23 »
Bizonyára nem elég piszkos a fantáziád.  Nekem például nagyon bejön Batwoman.  Ellenben ez a Red Robin... maximum az Adventure Comics oldalain... A DC blogján egyébként van egy előzetes az első számról, ha netán érdekel.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4831 Dátum: 2009. Július 03., 18:22:14 »
Idézet
Az új Detective Comics-t egy élmény volt olvasni. Szerintem olvass bele, csalódni biztosan nem fogsz.
Elolvastam... és csalódtam. Én ezt tuti nem fogom olvasni. Engem egy lezbikus pszichopata kalandjai nem érdekelnek. Maradok a Red Robinnál és a Batman and Robinnál.

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4830 Dátum: 2009. Július 03., 16:51:37 »
Idézetet írta: Sepi
Lehet, hogy a színezés rontotta le nálatok az összképet, mert az és a kihúzás sokat tud hozzáadni és elvenni a rajzból.
Való igaz. Egyébként itt található egy kis előzetes a következő számból. Az idétlen Batman vigyort leszámítva, a színvonal jobbnak tűnik, mint az előző számban volt. Már csak ezért is belenézek majd.  

Idézetet írta: dr samson
Mellesleg bár még az új DetCom-ot nem olvastam el, de úgy tűnik, továbbra sem fogom belevetni magam nagyon Batman világába, és megmaradok a Red Robin és a Batman and Robin olvasásánál.
Az új Detective Comics-t egy élmény volt olvasni. Szerintem olvass bele, csalódni biztosan nem fogsz.  

Az új Batman sorozatok közül eddig a Batman and Robin és a Detective Comics tetszik legjobban Batwomannel a főszerepben. A Red Robin számomra csalódás, és Dini két sorozatától sem ájultam el. Nem rossz amit csinál, de szerintem bőven elég lett volna egy sorozat tőle. Ha a Winick által írt Batman színvonala javulni fog, akkor még arra is vevő leszek, de ami nagyon nem érdekel, az az új Batgirl, pláne nem az iszonyatos Orákulom mini után.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4829 Dátum: 2009. Július 03., 13:22:53 »
És igen, az eddig egész jó Millar-Hitsh szakaszt a szerkesztő remek húzása (a legutóbbi számot nem Milalr és Hitch csinálta, hanem az ő félkész munkájukat kiadták két tökismeretlen valakinek, akik összeférceltek belőle egy nagy rakás fost) egyetlen szám alatt a kukába vágta. Iszonyatosan millaros, nagyszabású és brutális jelenetek lettek teljesen erőltetettek és jellegtelenek. Pedig Millar a jegyzeteiben odáig elment, hogy képes volt megölni Petúnia nénit is!!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4828 Dátum: 2009. Július 02., 16:25:04 »
Konkrétan... tényleg, ja, igen!