Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 679735 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4887 Dátum: 2009. Szeptember 17., 12:57:19 »
ezek nagyon nagyok  nem tudok donteni, hogy melyik a legjobb, mindegyik nagyon vagany. le is mentem oket gyorsan:D

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4886 Dátum: 2009. Szeptember 15., 21:15:39 »
Nekem is az tetszett leginkább.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Nulladikalany

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 42
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4885 Dátum: 2009. Szeptember 15., 21:12:57 »
Nagyon komolyak. Főleg a Hulk-Hófehérke hibrid. hehe

Nem elérhető nickfury

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 150
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4884 Dátum: 2009. Szeptember 15., 21:04:56 »
Ugye nembaj ha linkelek? Nézze meg mindenki az új Marvel-Disney keverék hősöket.

http://filmdroid.blog.hu/2009/09/14/hibridek#more1381679

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4883 Dátum: 2009. Szeptember 13., 00:29:35 »
Most már semmi kétség: az Árny visszatért!

"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4881 Dátum: 2009. Augusztus 24., 14:50:26 »
Na, szeptember 23-án Hulk dicstelen leszármazottai megtanulják az örök igazságot: ne b.szogasd Rozsomákot, még akkor se, ha már ötven éve nem így hívja magát!...

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4880 Dátum: 2009. Augusztus 13., 18:10:56 »
Na, megjelent az Adventure comics első száma, és piszok jó volt. De hát mit várjunk Johns-tól?  Superboy is tipikusan olyan Superboy-os, és Krypto is nagyon alakít benne. Már alig várom, hogy egy év múlva a Hálózsák közönségével is megismertessem magyarul!  
Nem mellesleg nekem a Blackest Night is tetszik, még mindig. A végén a feket lámpás JLA nagyon jó  volt...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4879 Dátum: 2009. Augusztus 13., 13:40:46 »
Független Képregényirodán elvileg ott van az egyik rész (WW talán?), a többit meg legfeljebb levadászhatod a neten vagy megpróbálhatod megrendelni külföldről. Mondjuk annyira nem nagy durranások, ahogy halottam.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető katox

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4878 Dátum: 2009. Augusztus 13., 13:38:15 »
Sziasztok!
Nekem egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy hogyan, illetve hol tudnék utánajárni, esetleg olvasni a Stan Lee által átdolgozott DC karakterekről.
Segítségeteket előre is köszi!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4877 Dátum: 2009. Augusztus 10., 14:13:29 »
Kell a fenének a Minutemen, jó nekem a DCP is...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4876 Dátum: 2009. Augusztus 10., 11:53:55 »
Azt kétlem, mert a DC-s MinuteMenek legjobb esetben is 48 órásak, ha nem egy hetes csúszással vagy többel jönnek. A New Kryptont is stabilan 3 hét lemaradással olvasom emiatt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4875 Dátum: 2009. Augusztus 10., 10:57:23 »
Emlékeim szerint az F4 vol3-ban volt, és nem is volt az olyan rossz. Kis szerencsével majd az oldalon is találkozhatsz vele valamikor...  

És nem mellesleg mondtam már, hogy ezen a héten jelenik meg az Adventure Comics első száma? Húúúúú, már alig várom. Most néztem meg pár előzetes oldalt belőle, és egyre inkább olyan érzésem van, hogy csütörtök este elkészítem életem második nulla napos honosítását, amíg még meleg a szken...

Nem elérhető nickfury

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 150
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4874 Dátum: 2009. Augusztus 09., 17:08:56 »
A wikin az van írva hogy egy ideig johny storm is Galactus hírnöke volt, az nem lehetett valami jó történet, olvasta valaki? nem tűnik eredetinek, a barátnője is az volt.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4873 Dátum: 2009. Július 31., 14:51:53 »
Mert olyan mazoista vagyok, mint talgaby a Ms. Marvellel...  Meg mert az F4-et szeretem...  

Idézet
Megéri annak olvasni a Blackest Nightot, aki nem igazán ismeri a Green Lanternek világát?
Türelem. Már félig kész van az első összefoglaló, csak az elmúlt három napban nem volt midőm foglalkozni vele.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4872 Dátum: 2009. Július 31., 12:56:57 »
Idézetet írta: dr samson
Elovastam a legújabb F4-et... ez mégis mi a sz*r volt?

Már az első Millaros F4 óta a bögyödben van, hát mér' olvasod, ha nem tetszik?  Nem volt azzal semmi baj, csak az esküvős rész volt egy kicsit nyálas. Ja, meg továbbra sincs szinkronban a többi füzettel.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4871 Dátum: 2009. Július 30., 23:17:25 »
Igen. A háromnegyedét nem fogod érteni, de mivel Johns írja, így a válasz ettől függetlenül is igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4870 Dátum: 2009. Július 30., 23:15:21 »
Megéri annak olvasni a Blackest Nightot, aki nem igazán ismeri a Green Lanternek világát?

Katt a képre!

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4869 Dátum: 2009. Július 30., 18:46:47 »
Elovastam a legújabb F4-et... ez mégis mi a sz*r volt?  Komolyan mondom, ennél még a Secret Invasion vége is jobb volt...  
És hát ez az új Son of Hulk... én szeretem Jenkins-t, de hogy ebből mit fog kihozni, azt nem tudom...

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4868 Dátum: 2009. Július 27., 23:22:49 »
Köszi mindkettőtöknek. Inkább elolvasom, aztán folytatom a The Othert. Egyébként zozi, már pont a felénél járok.

Katt a képre!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4867 Dátum: 2009. Július 27., 23:21:06 »
Amazing Spider-Man v2 30 (471)-től 35 (476)-ig.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4866 Dátum: 2009. Július 27., 23:21:05 »
Á, szóval elkezded az Othert.

Annyit kell róla tudni, amennyi a Hihetetlen Pókemberben megjelent: jött egy Ezékiel nevű fazon, akinek hasonló képességei voltak, mint Peternek. Elmondta neki, hogy a pókharapás nem a véletlen műve volt, hanem a pók szándékosan őt választotta ki. Ezzel Peter misztikus szálak középpontjába került, totem lett belőle, vannak ilyenek. Vannak viszont olyanok is, akik az ilyen totemekre vadásznak. Morlun is ezek egyike, évszázadók óta a totemekre vadászik, és magukba szívja az "erejüket", így egyre nagyobb lesz a hatalma.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4865 Dátum: 2009. Július 27., 23:18:11 »
Mivel nincsenek meg, ezért megkérdem, mely számok azok eredetileg?  

Szerk.: Oké, megvan.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 27., 23:21:17 írta Predash »

Katt a képre!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4864 Dátum: 2009. Július 27., 23:14:38 »
Hacsak addig kell, akkor ahoz elég elolvasni a Hihetelen Pókember első hat számát. Máshol tudtommal nem tünt fel.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4863 Dátum: 2009. Július 27., 23:12:46 »
Morlunról valaki tudna nekem írni egy pár soros összefoglalót (gyorsan)? Félek a neten olvasni, mert csakis kizárólag annyi kellene a történetéről, amennyi a The Other kezdetéig tart.

Katt a képre!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4862 Dátum: 2009. Július 27., 19:30:16 »
Idézetet írta: Jolly Jack
A Supergirl legutóbbi számából (Supergirl #43) például kiderül, hogy Kal-El meglátogatta Lois-t, függetlenül attól, hogy az Új-Kryptonon szolgál. Egyébként a Blackest Night a The Flash: Rebirth sztori után játszódik, amiben szintén feltűnik Superman. Maga a kérdés azért is érdekes, mert meg voltam róla győződve, hogy a New Krypton, a The Coming of Atlas és a Brainiac című történet folytatása, mivel Pa Kent temetésén Bruce Wayne is ott volt. Végül időben mégis a Final Crisis eseménye után helyezték. Tehát az Acélember szempontjából így kellene kinéznie a dolognak: The Coming of Atlas (bár James Robinson alkotását jobb elfeledni), Brainiac, Final Crisis (előbb egy Superman Beyond majd egy Legion of 3 Worlds tie-in), New Krypton, The Flash: Rebirth, Blackest Night (Blackest Night: Superman tie-in), World of New Krypton. De az is elképzelhető, hogy a fentebb említett látogatása Superman-nek hosszabb volt a Blackest Night miatt, és a történet a World of New Krypton eseményei alatt zajlik.

  Köszi a rengeteg információt!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4861 Dátum: 2009. Július 27., 19:09:26 »
A Supergirl legutóbbi számából (Supergirl #43) például kiderül, hogy Kal-El meglátogatta Lois-t, függetlenül attól, hogy az Új-Kryptonon szolgál. Egyébként a Blackest Night a The Flash: Rebirth sztori után játszódik, amiben szintén feltűnik Superman. Maga a kérdés azért is érdekes, mert meg voltam róla győződve, hogy a New Krypton, a The Coming of Atlas és a Brainiac című történet folytatása, mivel Pa Kent temetésén Bruce Wayne is ott volt. Végül időben mégis a Final Crisis eseménye után helyezték. Tehát az Acélember szempontjából így kellene kinéznie a dolognak: The Coming of Atlas (bár James Robinson alkotását jobb elfeledni), Brainiac, Final Crisis (előbb egy Superman Beyond majd egy Legion of 3 Worlds tie-in), New Krypton, The Flash: Rebirth, Blackest Night (Blackest Night: Superman tie-in), World of New Krypton. De az is elképzelhető, hogy a fentebb említett látogatása Superman-nek hosszabb volt a Blackest Night miatt, és a történet a World of New Krypton eseményei alatt zajlik.

Közben kijött a Legion of 3 Worlds ötödik része is, ami már kevésbé ütötte meg az előző négy szám színvonalát. Az a kavar a végén egyáltalán nem hiányzott, sem az a rész, amikor Superman elvitte a Titánokhoz Conner-t és Bart-ot. Az bőven ráért volna az Adventure Comics-ban. Na de ez legyen a legnagyobb problémám.  

A hétvégén továbbá bejelentették, az Amerikai Igazság Ligájának új felállását is októbertől: Mon-El (új "S" szerkóban), az új Batman, Donna Troy, Hal Jordan, Congorilla. Supergirl az Új-Kryptonra utazik a Cry For Justice majd a Superwoman sztori után, szóval ő kimarad. Shazam vélhetően elveszíti majd az erejét, ahogy Billy és Mary. A Zöld Íjász állítólag a DC Univerzum középpontjába kerül, szóval elképzelhető, hogy a csapat tagja marad. Atom és Batwoman helyzete kérdéses. Vixen szereplése viszont nem, ezt DiDio erősítette meg. Gondolom Robinson addig marad a címnél, amíg Mon-El ismét a Fantom Zóna rabja lesz.  

Az Amerikai Igazság Szövetség kapcsán elmondták, hogy a csapat kétfelé oszlik majd. Emellett bejelentették a régi-új JSA All Stars címet is, melyet korábban Johns és Goyer írt. Sajnos az egyik alapítótag, Hawkman már nem szerepel majd egyik sorozatban sem, kivéve a JSA vs. Kobra történetet, ami még a Blackest Night előtt játszódik. A DC egyébként egy mini JSA franchise-ot épít, amibe a Power Girl és a Magog széria is beletartozik. Ahogy nézegettem az előzetes oldalakat, a Willingham - Sturges páros követi Johns-t, azaz újabb egykori szuperhősök leszármazottaival építi a JSA jövőjét. Jesus Merino rajzai szépek, de hogy az írók hogyan lesznek képesek ennyi karaktert használni azt nem tudom. Nem is csodálom, hogy a csapat kétfelé oszlik. Egyébként a JSA három alapítótagja (Sentinel, Flash, Wildcat) pont ezt akarta elkerülni, még a Johns éra vége felé...

Geoff Johns beszélt egy kicsit a Villámról. A The Flash: Rebirth sztorit a Blackest Night: Flash követi, és ezután két sorozat is kezdetét veszi majd: The Flash és a Kid Flash. Előbbit Johns írja, utóbbit Sterling Gates. Valami hasonlóra készülnek majd, mint a Zöld Lámpás esetében, és egy új száguldó hős is bemutatkozik majd, sőt már az "Újjászületés"-ben. A három részes Blackest Night: Flash című sztorin Johns és Scott Kolins ismét együtt fog dolgozni, amiben halott gaztevők néznek szembe az élőkkel, illetve Barry Allen-nel és Wally West-tel. A történet emellett bemutatja majd a két hős kapcsolatát is.

A Batman Panel alatt szó esett a Vadásznőről, Mike Marts pedig fölvetette a külön "szál" ötletét, ahogy a Manhunter és a Question esetében. Remélem megcsinálják, ugyanis jól mutatna Huntress a Gotham City Sirens utolsó oldalain. Sokkal érdekesebb karakter, mint Batwoman vagy a már említett két figura. Marc Andreyko pedig legalább olyan jó munkát végezne vele, mint Gotham City új kerületi ügyészével. A másik érdekesség az volt, hogy az írók a kötelező kategóriába sorolták a Pete Tomasi által írt Blackest Night: Batman minit. Állítólag egy látványos képregény lesz, köszönhetően a rajzolónak (akinek csupán a keresztnevére emlékeztek az urak), Ardian Syaf-nak. Congorilla két oldalas eredettörténetét egyébként ő rajzolta. Jó lesz ismét egy olyan képregényt olvasni Tomasi-tól, amiben Dick Grayson a főszereplő.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 27., 19:13:34 írta Jolly Jack »

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4860 Dátum: 2009. Július 26., 18:50:58 »
Nekem is hasonló a tippem, de a végső szót úgyis az író mondja ki.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4859 Dátum: 2009. Július 26., 11:32:22 »
Hát bizony, erre mondják azt, hogy jó kérdés... nem tudom...  Én inkább arra tippelnék, hogy a Blackest Night időben később játszódik, de ez sem tuti. Talán majd johns később megmagyarázza, ha akarja...

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4858 Dátum: 2009. Július 26., 00:09:18 »
Blackest Nightot újra átlapozva merült fel bennem egy kérdés, amit az állandó DC olvasók talán meg tudnak válaszolni. Mi a búbánatot keres Superman a Földön? Elég nagy dirrel-durral volt beharangozva, hogy ő biza most 1 évig "külföldön" lesz (azt a számot pont olvastam mikor búcsúzkodik és elmegy), erre ott feszít a kosztümjében a BC borítóján, civilben meg az öreg Kent sírjánál látni. Időben más a sztorik elhelyezkedése vagy Clark hazaugrott?