Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 536726 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #201 Dátum: 2004. November 14., 15:47:28 »
X-Men/Angyalok 1.
Bocs, hogy így utótag szólok a nevek miatt, mert tényleg megkaptam átnézésre, de találtam egy hibát a 16. oldalon. A harmadik képkockában a hivatkozásban: Warlock magyar neve Techno...  
Valamint a 18. oldalon a második kocka második buborékjában a szöveg zavaros. Érteni, hogy mit akar mondani, csak nem az van odaírva.  
Többet nem találtam. Még egyszer bocsi.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 14., 15:49:23 írta Nitro »

Nem elérhető Crow

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
    • http://ybk.tlof.hu
Avengers képregények
« Válasz #200 Dátum: 2004. November 13., 20:02:57 »
X-men Vs Avengers

Nem is hallottam még erről a sztoriról, jó ötlet összeereszteni ezt a két bandát! (még jobb ezt honosítani)  
Ami a sztorit illeti, háát .. sztem a Marvel sztoriknak eléggé mélypontja voltez az időszak, mármint a csapatokra vonatkozóan, ekkor történt, hogy az Xeknél Kolosszus is és Árnyék is kómában feküdt, Viharnak nem voltak képességei, jóformán Rozsi cipelte az egész csapatot,    olyan kölykökkel, mint Káprázat, vagy Mázlista .. azt hiszem ebben az időszakban voltak a leggyengébbek, de azért még így is kemény dió voltak az F4-nek  
Ami az Angyalok összeállítását illeti, hát kajakok, merthogy Csk, Thor(ill. ez nem Thunderstrike?) és az Amazon úgy néz ki, hogy hárman felpakolnák az egész bagázst, szovjetestül, Xestül, mindenestül   de nekem eléggé kilóg a sorból a Druid gyerek, meg valamiért .. fenetudja .. de nem szerettem ezt a Bosszúangyal összeállítást.  
A szovjet szuperhősök nagyon komolyak     betegre röhögtem magam a bazinagy orosz medvén, meg a sarló&kalapács csávón.
Hiába .. Szép az élet, ba**ni jó, éljen Szovjetúnió!  
ja és ebben az időszakban valahogy olyan gagyik voltak a rajzok is, nem? .. olyan fakók, vagy nem is tudom

Mindenesetre a sztorit tényleg izgalommal várom, és nagy riszpekt Farek főangyalnak, aki ezt a sok betűt mind idemagyarítja!  

UI: hova lett a gitározó smiley????

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #199 Dátum: 2004. November 13., 17:07:56 »
Idézet
Farekre már úgyis ráfér egy jó kiadós verés! Túl nagy arca lett, azt hiszi megvédik a Bosszú Angyalai, vagy mi... Na majd a börzén lerendezzük vele...
Ööööö... Úgy érzem, kerülget a nátha. Lehet, hogy két múlva fog kicsúcsosodni és az ágyat fogom nyomni? Úúúúúgy sajnálnám.  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Avengers képregények
« Válasz #198 Dátum: 2004. November 13., 15:50:11 »
Idézet
Vele is? Meg Kaine és én is? Nem lesz sok egyszerre?  
Farekre már úgyis ráfér egy jó kiadós verés! Túl nagy arca lett, azt hiszi megvédik a Bosszú Angyalai, vagy mi... Na majd a börzén lerendezzük vele...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #197 Dátum: 2004. November 12., 14:11:31 »
Ez a crossover nekem is tetszik. Én is szeretném ha folytatnátok. Egyedül a szovjet szuperhősöket találtam nevetségesnek, de látom hogy másoknak ők is bejöttek. A sarló-kalapács és a medve nekem nem annyira. A másik hárommal semmi bajom.
 Ezt leszámítva tetszik a történet. Én is úgy éreztem, mintha a régi magyarul is kiadott X-men-ek egyik részét lapoznám. Azokban volt Magneto félbeszakadt tárgyalása, Plazma és Magneto csatlakozása is. Tehát röviddel ezek után vagyunk itt is.
 A Rozsomák-légy poénon én is derültem, de amikor iszik, túl kicsi álat rajzoltak neki. Az viszont megint jó poén, amikor Amazon rászól, hogy állj odébb tökmag!  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 12., 14:12:32 írta Gorgonita »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #196 Dátum: 2004. November 12., 13:43:47 »
Idézet
Vele is? Meg Kaine és én is? Nem lesz sok egyszerre?   
Vagy úgy lesz majd, mint az ócsk bunyós filmekben, hogy mindig csak egy ember megy "hősünkre", szépen megvárva a másikat? 
Ja-ja, mint  a klasszikus kínai karatefilmek.

Idézet
Szerintem, hogy tudassa Dinamóval (meg az olvasókkal, de az mellékes  ), hogy ki van a páncélban.   
Meg hogy levegőzzön egy kicsit. 
Oké, akkor mondja meg a nevét, vagy villantsa meg magát. De hogy kibújik, aztán azzal a szar pisztollyal hadonászik...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #195 Dátum: 2004. November 12., 11:23:13 »
Idézet
Mivel a címlapon nem tudok reagálni, ezért itt vagyok kénytelen beígérni Micho-nak egy baráti beszélgetést (  ) a börze idejére. Mi az, hogy semmit nem csináltam? Mi az, hogy talán nem rontom el??? Na, majd számolok vele.
Vele is? Meg Kaine és én is? Nem lesz sok egyszerre?  
Vagy úgy lesz majd, mint az ócsk bunyós filmekben, hogy mindig csak egy ember megy "hősünkre", szépen megvárva a másikat?  

Idézet
Mi a fenének bújik elő?
Szerintem, hogy tudassa Dinamóval (meg az olvasókkal, de az mellékes  ), hogy ki van a páncélban.  
Meg hogy levegőzzön egy kicsit.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 12., 11:27:20 írta Nitro »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #194 Dátum: 2004. November 12., 11:21:47 »
X-men az Angyalok ellen.

Elolvastam, részben mert meg akartam nézni hova jutunk ha folyton vs történeteket kreálnak a rajzolók, másrészt mert Micho a multkor mondta, vagyis nem mondta, (csak beszélgettünk az X-menről, még a Marcel Vs DC kapcsán) ,de én ígértem, hogy olvasok majd X-men-t, hogy tájékozottabb legyek. Meg Amerika Kapitány-t amúgy is csíptem mindig.

Szóval elolvastam

Borító. Nem rossz, igaz, semmi extra nincs rajta, a szokásos VS feeling. A két fél egymást nézi, vagy rohan egymás felé, vagy már egymáson van stb.. A felirat nem rossz, bár én megnézném az eredetit...

Képregény. Olyan klasszikus hangulata volt. A rajzok a szokásosak. Sokszor látni ilyeneket, de jók.

Történet. Most kezdett kibontakozni, nem tudom mit mondjak.. Lehet hgoy csak egy sima VS törénet lesz, de azért lehet benne csavar. talán nem fajul a Marvel Vs DC szintjére, és nem csak bunyó lesz benne a következő három számban. Az orosz szüperhősök bejöttek, a sarló kalapács is, meg Rozsomák legyes poénja. Olyan semleges képem van a dologról, sem rosszat sem jót nem tudok írni..majd kiderül, de biztosan elolvasom a többi részt is.

Beírás. Tetszett. Hibát nem vettem észre. A mondatok jól érthetőek voltak.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Avengers képregények
« Válasz #193 Dátum: 2004. November 12., 11:12:19 »
X-Men Az Angyalok Ellen:

Jó kis bunyónak nézünk elébe.  
(Feltéve persze, ha Farek megcsinálja a következő 3 részt. Remélem, igen.   )

Kicsit nosztalgikus érzés fogott el, mintha a magyar kiadás egyik részét olvasnám. Ebből a sztoriból is lejön, hogy Plazma valahogy nem illik az X-Menbe, tényleg nem találja a helyét.

A Szovjet szuperkatonák is jól néztek ki. Gondolom, a történet valahol az Ostrom után játszódhat, hiszen Cs.K. a főnök, ott van Druid, Thor megsérült stb.

Várom a folytatást.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #192 Dátum: 2004. November 12., 10:10:53 »
Mivel a címlapon nem tudok reagálni, ezért itt vagyok kénytelen beígérni Micho-nak egy baráti beszélgetést (  ) a börze idejére. Mi az, hogy semmit nem csináltam? Mi az, hogy talán nem rontom el??? Na, majd számolok vele.
Egyébként meg, ha valaki hiányolná a szokásos kiegészítő adatokat, közlöm, hogy nem szakadt vége a jó szokásunknak, csak mivel a cím X-Men-nel kezdődik, ezért ez inkább X-Men darabnak számít és nem kapott Bosszúangyal információt    De jövő héten ismét számíthattok egy kis ínyencségre.


Csak egy apróság merült fel bennem az X-Men-Avengers első részével akpcsolatban. Amikor Vörös Dinamó szembesül a Szuperkatonákkal, Gremlin előurgik a Titánember páncéljából és egy páncéltörő golyókkal töltött fegyvert fog rá. Ez szerintem egy akkora baromság. Mi a fenének bújik elő? Nehogy már a Titánember páncélnak ne legyen valami olyan a tarsolyában, ami elég a Dinamó ellen, mert mindjárt véresre kaparom magam!    Plusz ott vannak a többiek is. Szóval szerintem ez egy felettéb idióta ötlet volt. Csak azért, hogy megmutassák ki rejlik a páncélban?   Barmok. Bármennyire is elnéző vagyok, az ilyenektől tudok igazán falnak menni.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 12., 10:55:19 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #191 Dátum: 2004. November 12., 09:36:49 »
Idézet
nitro? neked aztán minek pont? még a végén lefordíttatnád velünk a hülye AOA-dat 
Afene, lelepleztek.  
De már egy 4-es csomagot amúgy is csináltok.  
Vagy nem is tudtál róla?  
Ne engem kérdezz, nézz szét a házatok táján.    
Annyi pontom meg úgyse lesz, mint kihaeennem-nek, de azért jól esne, ha elismernétek az elismerésem.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 12., 09:37:50 írta Nitro »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Avengers képregények
« Válasz #190 Dátum: 2004. November 11., 21:27:41 »
A témában felkerült az oldalra az X-Men Az Angyalok Ellen 1/4


nitro? neked aztán minek pont? még a végén lefordíttatnád velünk a hülye AOA-dat  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #189 Dátum: 2004. November 11., 16:48:17 »
Idézet
Ja, igen, neki más volt az avatarja. 
Igen, az a gazember Sólyomszem volt az!!!
Idézet
Kiirtod itt a földalatti képregénymozgalom alakjait. 
Mit csináljak? Szarul viselem a konkurrenciát. És még rosszabban a kritikát.
Idézet
A verebek azt csiripelik bizonyos helyeken, hogy annyi munkát adsz a HZs teamnek, hogy nem győzik beírni. Éljen Farek! Éljen Farek! Éljen Farek! 
Köszi, igyekszik az ember  

Egyébként csak egy kérdés mindenkinek: nem tudom, feltűnt-e, hogy a leírásoknál egy korábbi számban, a Quinjetről készült "fotón" Bestia, cirkuszi akrobatákat megszégyenítő ügyességgel egy piros-fehér strandlabdán egyensúlyozik szerelés közben!  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #188 Dátum: 2004. November 11., 10:54:12 »
Idézet
Ööööö.... mi történt? Tegnap ezek szerint valaki rászálltt a gépemre és a nevemben írt üzeneteket     (Remélem, ez nem nagyon átlátszó).
Ja, igen, neki más volt az avatarja.  
Nem átlátszó, csak mint Morrie Bench.  

Idézet
Szóval tessék csakfolytatni az X-Faktor-t, különben...
Nálam a gondolkodás sokáig tart. Legalább addig, amíg Tüsi el nem küldi a legutolsó anyagait.  

Idézet
a börzén tényleg lesz miről beszélgetni.

Hát gáz lenne, ha nem lenne, mert akkor el se mennék.  
Ja, hogy képregények is lesznek? Az mellékes.  

Idézet
Szép lassan majd onnan ismerszek meg, hogy előrször Kaine-t (lásd Pókember fórum), aztán meg téged öldököllek.
Kiirtod itt a földalatti képregénymozgalom alakjait.  

A verebek azt csiripelik bizonyos helyeken, hogy annyi munkát adsz a HZs teamnek, hogy nem győzik beírni. Éljen Farek! Éljen Farek! Éljen Farek!  
 

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #187 Dátum: 2004. November 11., 08:42:53 »
Idézet
Írd össze a problémáidat, és majd a börzén megvitatjuk.    
Pedig pont tegnap jutott eszembe, hogy mi lenne, ha folytatnám az X-Faktort. Ezek után jól meggondolom. 
Ööööö.... mi történt? Tegnap ezek szerint valaki rászálltt a gépemre és a nevemben írt üzeneteket     (Remélem, ez nem nagyon átlátszó). Szóval tessék csakfolytatni az X-Faktor-t, különben a börzén tényleg lesz miről beszélgetni. Szép lassan majd onnan ismerszek meg, hogy előrször Kaine-t (lásd Pókember fórum), aztán meg téged öldököllek.

Az Avengers folytatás pedig egy kicsit csúszik, Micho egyéb irányú elfoglaltságai miatt, de azért nem marad a jónép Angyalok nélkül. Aztán pedig felső határ a csillagos ég... (taps-taps-taps-taps, Éljen Rákosi ütemes skandálása)  
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 11., 08:44:03 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #186 Dátum: 2004. November 10., 18:44:16 »
Idézet
Nitro, Nitro, öreg haver! Nem lesz jó vége, ha sokat kritizálod a fordítást. Michotól hallottam, hogy egy egyelőre még publikálatlan munkámat is helyenként kijavítottad, úgymond "jobbító szándékkal".
Héhóhá! Én hozzá se szagoltam volna, ha Micho nem tolja az orrom alá MSN-en, hogy ugyan nézzem már át. És mivel én ilyen rendes vagyok    hát átnéztem. Úgyhogy ha valami gondod van, akkor a kedves főnök urat keresd meg, nekem alibim van  
Írd össze a problémáidat, és majd a börzén megvitatjuk.    
Pedig pont tegnap jutott eszembe, hogy mi lenne, ha folytatnám az X-Faktort. Ezek után jól meggondolom.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #185 Dátum: 2004. November 10., 09:14:22 »
Nitro, Nitro, öreg haver! Nem lesz jó vége, ha sokat kritizálod a fordítást. Michotól hallottam, hogy egy egyelőre még publikálatlan munkámat is helyenként kijavítottad, úgymond "jobbító szándékkal". Kérdés: Te még tényleg hiszel a demokráciában? Nem, baj, majd kinevelünk. Csak annyi időd van, ameddig találok egy feket Volgát, amit érted küldhetek.  (Ja, Micho: a pontokat, ahogy megbeszéltük, továbbra is tartsd vissza.)

Egyébként meg Zeusz tényleg egy vadbarom volt, csak az a baj, hogy hatalommal bíró vadbarom. Bár a legtöbb hatalommal bíró ilyen   De ne hidd, hogy ez egyedi. Odin ugyanez tökben. És ha jobban megnézed, pici fiacskáik, Herkules és Thor szintén mutatnak bizonyos apai jegyeket.

A változó fogadtatást produkáló történet után kicsit szusszanunk (illetve Micho, szóval kéretik Őt szidni), aztán belevágunk egy klasszikusba, remélem, meg fog feleni a kényes ízlésűeknek is.
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 10., 09:15:32 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #184 Dátum: 2004. November 07., 00:17:37 »
Zeusz idiótasága túlment minden határon. Követelem, hogy mondjon le!  
A sztori kb annyira volt jó, mint az eddigi részei. Se jobb, se rosszabb.
Épp ide akartam írni egy hibát, amikor újra kellett indítanom a gépet, így megint meg kell keresnem.
Megvan: Jarvis útmutatójában van: jól érzem, hogy a negyedik oldalon, ahol Darázsderekú próbál valami göncöt, ott az eredeti szövegben "home base" szerepel? Ha igen, akkor ennek elég vacak fordítás a "hazai bázis", ugyanis a baseballban hívják így azt a helyet, ahová az ütőknek be kell futni, hogy pontot szerezzenek. Sajnos nem jut eszembe jobb szó rá...  

De amúgy máshol nem találtam kivetnivalót.  

(Micho, hogy van az, hogy nekem még nincs pontom?)
« Utoljára szerkesztve: 2004. November 07., 09:24:42 írta Troll »

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Avengers képregények
« Válasz #183 Dátum: 2004. November 06., 18:32:01 »
BA 285:

Tetszett a befejezés. Az Angyalok nem tudták legyőzni Zeuszt, viszont alaposan megizzasztották. Herkules és az apja közti dialógus nagyon el lett találva.

Ami kicsit idegesítő volt, az Amazon szövegelése. Kicsit nagyképűnek tűnt ahhoz képest, hogy Zeusz rendesen leverte őket. Ettől függetlenül még bírom Jennifert.  

Fordítás és beírás: a megszokott színvonal, vagyis gratula hozzá.  

A dokumentációban jó volt a legyőzött ellenfelek felszereléseit tároló terem. Frankó lehet járkálni köztük és vissza gondolni a csatákra.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #182 Dátum: 2004. November 05., 16:34:52 »
Idézet
Sztem nem nagy kérés, heti egy az megfelelő adag.
Kiváncsian várom melyik lesz a következő kaland. Talán a... na, majd meglátjuk.
Látod Micho   ? És ez még csak egyből egy válasz.
Következő kaland? Nos, egy igen nagyszabású, klasszikusnak modnható történet. Nem annyira régi klasszikus, mint az 1. és 4. szám, de nem fogsz/fogtok benne csalódni. Az első részt már le is adtam, innentől Michon kell számonkérni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető molzo

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Karma: +0/-0
Avengers képregények
« Válasz #181 Dátum: 2004. November 05., 15:17:01 »
Sztem nem nagy kérés, heti egy az megfelelő adag.
Kiváncsian várom melyik lesz a következő kaland. Talán a... na, majd meglátjuk.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #180 Dátum: 2004. November 05., 14:46:29 »
Micho, nem volt szép rabszolgahajcsárnak nevezned a főlapon. Miért nagy kérés az, hogy mindentől függetlenül hetente egy BA történet fülkerüljön??? Emberek és egyéb létformák, ugye ez nem túl nagy kérés?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Avengers képregények
« Válasz #179 Dátum: 2004. November 04., 17:17:56 »
A témában felkerült az oldalra  A Bosszú Angyalai v1 #285 - Az Istenek Alkonya! (olümposzi turnénak vége)

Idézet
Az négykerekű volt. Mi van, nem figyelsz?

azt akarod mondani, nincs ki a 4 kerekem?        
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #178 Dátum: 2004. November 02., 12:39:34 »
Az négykerekű volt. Mi van, nem figyelsz?  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Avengers képregények
« Válasz #177 Dátum: 2004. November 02., 01:32:42 »
Idézet
Avengers 284:

dokumentáció: feladat teljesítve, Fullánk ott csücsül a kiskocsi sarkán.  
gratulálok  

amúgy az a kiskocsi nem a hatkerekű taliga lenne, ami a keleti-parti Kúria leírásában volt? mert akkor következetesek az alkotók  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Avengers képregények
« Válasz #176 Dátum: 2004. November 01., 13:44:47 »
Ha már soxor elsütött poénnál járunk:
Ki volt Kombi felesége...



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Avengers képregények
« Válasz #175 Dátum: 2004. November 01., 08:00:27 »
Ha már antik irodalom: ofő mesélte, hogy az ókori görög színház jellemzéséhez egyik gyerek beírta neki dogába:
"Szabadtéri színház - eső esetén az előadás elmarad."
A másikat Iszménével sütötték el neki.

Nem elérhető Pedro

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • http://www.aurin.hu
Avengers képregények
« Válasz #174 Dátum: 2004. November 01., 07:03:51 »
Idézet
Tudod, hogy hívják Herkules feleségét? Frau Kules.
Ilyet én is tudok: hogy hívják Antigoné férjét? Antigo.  

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Avengers képregények
« Válasz #173 Dátum: 2004. Október 31., 17:05:42 »
Jelentés:
Bosszú Angyalai 284 elolvasva. Akciódús csihi-puhi számnak nevezném, itt-ott egy kis karakter jellemábrázolással kiegészítve.  Thor Zeusz ellen ütős volt, sajnáltam szegényt.    Utána amikor apuci fiacskája felébredt... Várható volt, hogy ő is dilinyós lesz.    Na mind1, mint mondtam, apja fia.  
A fordítás és beírás a szokott nagyszerű színvonalat hozta, nincs mit mondanom.    A dokumentációs nagyon tetszett. Megtaláltam Fullánkot. Jó helyen van. Először a tartályokban kerestem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #172 Dátum: 2004. Október 30., 20:36:44 »
Idézet
...Herr Kules feléledése...
Tudod, hogy hívják Herkules feleségét? Frau Kules.
Bocsi, csak nem bírtam magammal, de már megyek is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"