HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények
Pókember
KiD:
:ugral:
Wearwolfff:
--- Idézetet írta: talgaby - 2016. Július 25., 19:19:56 ---Maradt még pár fordítás, de nincs beírójuk. Időm meg fogalmam sincs, hogy lesz-e rájuk, bár tényleg nem ártana, ha a Lee—Ditko érát letudnánk, hogy legyen honnan indulnia azoknak az olvasóknak, akik megvették a Kingpin Lee—Romita kiadványait.
(Plusz igazából évek óta te vagy az első, aki egyáltalán hiányolja őket. Az emberek valamiért nem nagyon vevők ezekre a klasszikusokra.)
--- Idézet vége ---
Ez így ilyenformában nem teljesen igaz.
Jómagam is kifejezetten vevő vagyok az ősrégi Pókemberekre, jobban mint a mai Ultimate féle olvasni sem kell szinte fosokra.
Dolgozni meg kifejezetten jó velük, egyenesen imádom a szabálytalan buborékokat.
Na, nekem speciel most elküldheted azokat a fordításokat, épp rendelkezem szabad kapacitással.
:)
Jimmy Star:
Köszönöm a legújabb számot!
turkia:
Vagy egy elég komoly választási beszéd. :nezze:
Gyerekkoromban úgy voltam Mcfarlane stílusával, hogy amikor kijött a Spawn a Semic-től, ott megtetszett a története. Persze a Pókemberből már ismerős volt ez a remegős stílus (régi Jackie Chan kung fu filmben lehetne egy technika neve), de egy ideig nem zavart annyira.
Aztán jött a nyomozópáros, meg a karikatúra-emberkék és elég rendesen besokalltam, utána már pusztán "becsületből" vettem a Spawn-t, bár a vége felé (sőt, közepétől) nagyon leült a sztori, Spawn folyamatosan a csövesekkel lakott a sikátorban, a nyomozók meg rendre...nyomoztak...
Mondjuk Venomot jól rajzolta (persze nem Brock-ként!!), Venomnak jól áll az a nagy áll :lol:, főleg amikor a Tengertaréjon harcolnak, meg előtte a hentesnél. Na az a hústépős rajz is elég jó a féldisznóval.
Sepi:
--- Idézetet írta: Farek - 2016. Augusztus 23., 16:04:38 ---Én is a fejemet fogom McFarlane arcaitól. Pláne az általad is említettektől.
--- Idézet vége ---
Alakítsunk Anti-McFarlane Clubot. ;D
--- Idézetet írta: Farek - 2016. Augusztus 24., 13:47:03 ---
--- Idézetet írta: turkia - 2016. Augusztus 24., 09:06:26 ---Igen-igen, majd jön a szeptember, aztán minden megoldódik, lesznek kommentelő "tömegek", hidegfúzió, meg örök élet. :D
--- Idézet vége ---
És persze ne felejtsd el: világbéke. :hehe:
--- Idézet vége ---
Ez már olyan, hogy egy szépségkirálynőnek is nyerő beszéd lenne. :sm-clap:
Navigáció
[#] Következő oldal
[*] Előző oldal
Teljes verzió megtekintése