Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 293399 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető elwood

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
    • http://www.comixart.hu
Re:Transformers
« Válasz #155 Dátum: 2008. Február 16., 09:29:25 »
Köszönjük!
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #154 Dátum: 2008. Február 16., 00:39:31 »
Idézetet írta: Remy
Oké.Akinek kell majd írjon pm-et.KiD,Aldarion ment a PM.
Amúgy elwood ez hiánypótló volt, az oldalamon egy pár hónapja keresett mindenki G1-hez feliratot, küldtem is őket ide, ahogy megláttam.

Nem elérhető Remy

• Indiana Jones
  • *
    • http://
« Válasz #153 Dátum: 2008. Február 15., 12:53:12 »
Oké.Akinek kell majd írjon pm-et.KiD,Aldarion ment a PM.

Nem elérhető elwood

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
« Válasz #152 Dátum: 2008. Február 15., 11:32:04 »
Idézetet írta: matarese
u.i.: a többivel is foglalkoztok?
azok is le lesznek fordítva?

Igen, terveink közt szerepel a teljes amerikai G1 sorozat lefordítása, úgyhogy hamarosan nekiugrunk a második évadnak is. Ez durván két hónapig készült, úgyhogy szerintem nyár előtt ne várjátok a következőt, de remélem, az év végéig sikerül elkészülnünk az egésszel.

És tényleg, ha nem muszáj, ne itt warezoljunk...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 15., 11:32:20 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
    • http://halozsak.tlof.hu
« Válasz #151 Dátum: 2008. Február 15., 11:14:08 »
Privátban, ha kérhetem. Tudom, hogy így is elég megkérdőjelezhető legalitású tartalom van az oldalon (magaa honosítás is egy eléggé szürke terület), de ne warezoljunk nyilvánosan, ha ez lehetséges. Köszi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

• Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
« Válasz #150 Dátum: 2008. Február 15., 10:39:51 »
Én is szeretnék köszönetet mondani a Tf feliratokért! Tényleg jó hogy van aki ezzel gürizik és közzé teszi mások számára. Minden tiszteletem a készítőké!
Ezer köszönet!

Remy! Tedd már közzé a Rapidos letöltést, én is inkább onnan szedném, de azt se bánom, ha privát üzenetben küldöd át! Köszi
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #149 Dátum: 2008. Február 15., 10:37:46 »
Idézetet írta: Remy
Hy!

Ezer hála a feliratért holnap el is kezdem leszedni az animét(mondjuk én nem torrentről hanem apidshare-ről szedem)Off:
Megadhatom az oldal elérehetőségét ahonan le lehet szedni?Mondjuk le lehet szedni rmvb  és avi formátumba az avi-s verzió 28részrevan bontva

még1xthx Üdv.:Remy
Remy, engem érdekelne a rapidshare elérhetőség.

Nem elérhető matarese

• R2-D2
  • *
« Válasz #148 Dátum: 2008. Február 15., 10:04:27 »
Sziasztok!

A mai nap folyamán olyan dolog került fel, ami mindenképpen egy nagy köszönetet érdemel ide a fórumba.
Transformers G1 felirat!
Régóta foglalkoztam vele én is, de annyira nem jó az angolom, vagy a fülem, így simán az angol avikat kiírtam.
De most hogy van full felirat hozzá, amiért big thx, biztos megint előveszem a sorozatot.

thx

m

u.i.: a többivel is foglalkoztok?
azok is le lesznek fordítva?

u.u.i: azokat akiket érdekel, egyéb más magyar torrent oldalról is lehet tölteni a Transformers sorozatot...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 15., 10:09:41 írta matarese »

Nem elérhető Remy

• Indiana Jones
  • *
    • http://
« Válasz #147 Dátum: 2008. Február 14., 21:06:29 »
Hy!

Ezer hála a feliratért holnap el is kezdem leszedni az animét(mondjuk én nem torrentről hanem apidshare-ről szedem)Off:
Megadhatom az oldal elérehetőségét ahonan le lehet szedni?Mondjuk le lehet szedni rmvb  és avi formátumba az avi-s verzió 28részrevan bontva

még1xthx Üdv.:Remy

Nem elérhető grey gargoyle

• Spock
« Válasz #146 Dátum: 2008. Február 13., 01:01:25 »
Tetszett ez a transformers fülelő reflektorfényben képregény. Profi cucc minden szempontból. Igényes, gyönyörű, jól kidlgozott. Köszönöm.
A másikat még nem olvastam el.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Dark

• Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
« Válasz #145 Dátum: 2008. Február 12., 18:37:13 »
Most néztem hogy lett frissítés. Máris nekiugrok...   Köszi
Szavaztam a Beast Wars-ra, ezzel el is árultam hogy hova húz a szívem...
Most szereztem meg a G1-es sorozatokat, úgyhogy jobbára én azt fogom nézni idöhiány miatt .De nektek fontos a Beast Wars, úgyhogy igyekszem legalább így támogatni hogy szavaztam  

Nem elérhető Warusz

• Fantom
« Válasz #144 Dátum: 2008. Február 12., 16:33:46 »
Thx a friss olvani valóért . Bár kicsit töb cselekményre számtottam, de hát valahogyan el kell indulnilya a történet ezen részének .

Nem elérhető iktriad

• Megtorló
« Válasz #143 Dátum: 2008. Február 12., 13:58:17 »
Huh. köszönet a frissitésekért, különösen a Pusztitás első részét. Hihetelenül tetszik, remélem ilyewn minőségű lesz a többi rész is, és akkor az egyik legjobb TF történet lesz, amit valaha olvastam. Agymosott romboló, Féreg felbukkanása, Vadászeb És csatár a földön, és ez a befejezés, nagy köszönet! És persze a feljavított Fülelő történetért is, tényleg jól néz ki.
Remek munka Elwood, tyrant és Blixxxa!

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #142 Dátum: 2008. Február 12., 13:00:31 »
Idézetet írta: desert
Kérdés Sepi, elfogyott már a The Score OST, amit minden frissítés mellé linkelgettél, vagy csak kimaradt a szórásból? Igaz nekem megvan, csak esetleg a többieket lehet érdekli.
Igazad van, egy kicsit elmaradtam vele, de most gyorsan pótolom is ezt a kis lemaradást:
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_10_-_scorponok.mp3
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_11_-_cybertron.mp3
steve_jablonsky_-_transformers_-_the_score_-_12_-_arrival_to_earth.mp3

Jó olvasgatást hozzá!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 12., 13:01:46 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Troll

• HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
« Válasz #141 Dátum: 2008. Február 12., 10:38:51 »
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 12., 13:09:45 írta elwood »

Nem elérhető desert

• Indiana Jones
  • *
« Válasz #140 Dátum: 2008. Február 12., 10:37:02 »
Nagyon köszi a frissítéseket, lesz mit olvasgatni . Kérdés Sepi, elfogyott már a The Score OST, amit minden frissítés mellé linkelgettél, vagy csak kimaradt a szórásból? Igaz nekem megvan, csak esetleg a többieket lehet érdekli.

Nem elérhető Warusz

• Fantom
« Válasz #139 Dátum: 2008. Február 08., 16:53:03 »
Thx Sepi!

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #138 Dátum: 2008. Február 08., 11:16:40 »
Idézetet írta: Warusz
Én is köszönöm. De 1 kérdésem még mindig maradt. Hol lehet majd meg nézni vagy hogyan lehet?
A Hálózsák főoldalán jobb oldalt a Figyelő alatt van a bannere, villódzik, rajzfilmek vannak rajta. Arra kattintva jön be a főmenü, ahol mindig az aktuális rajzfilm képére lehet kattintani. A terem egy másik ablakban nyílik meg. Ott le kell kapcsolni a villanyt, jobbra görgeted a lenti sávot a vetítővászonig, leszedni róla a FlachBlockos tiltást, aztán nézed az aktuális rajzfilmet.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 08., 11:17:02 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

• Fantom
« Válasz #137 Dátum: 2008. Február 08., 10:19:28 »
Én is köszönöm. De 1 kérdésem még mindig maradt. Hol lehet majd meg nézni vagy hogyan lehet?

Nem elérhető iktriad

• Megtorló
« Válasz #136 Dátum: 2008. Február 08., 09:25:28 »
Köszi a válaszért Elwood, teljesen logikus az érvelésed!

Nem elérhető elwood

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
« Válasz #135 Dátum: 2008. Február 07., 11:49:24 »
Fülelővel kapcsolatos kérdésekre: Nem hiszem, hogy Fülelő lenne ilyen befolyásos, inkább Féreg számít nagykutyának, aki ugye szenátor. Mivel Fülelő az ő beosztottja és beépített "embere", ezért valószínűsíthető, hogy Féreg intézte el Fülelő kiszabadítását egy szenátusi direktívával.
Ez gondolom magyarázza azt is, hogy nem valószínű, hogy Fülelő Sentinel Fővezérnek dolgozik. Tény ugyan, hogy a képregényekben Fülelő mindig afelé húz, akitől a legtöbb hasznot remélheti, és ebbe belefér az árulás is, láttunk már rá példát, és fogunk is, azt hiszem. De ezek az önös érdekek nem párosultak olyan nemes eszmékkel, ami az Autobotokok vagy egy Fővezér alá rendelte volna Fülelőt. Volt példa rá, hogy egyenrangú felekként, szövetségben harcoltak, de ehhez legkevesebb olyan fenyegetésre volt szükség, mint amilyen Unikron volt.
Ami Fülelő jelvényét illeti, azt hiszem, ez egy amolyan belső poén. Akinek voltak régi, G1-es játékai, emlékezhet, hogy volt rajtuk egy dörzsölhető matrica, ami feketének látszott, de a dörzsölés hatására megjelent vagy az Autobot, vagy az Álca jel, attól függően, milyen figura volt az illető. Itt olyan, mintha Fülelő a saját matricáját dörzsölné meg, hogy ezzel mutassa az őrködő Svindlinek, hogy neki bejárása van a gladiátorok közé. (Emlékeztetnék, hogy az Autobotokat még nem hívják Autobotoknak, és az Álcákat sem Álcáknak.)

Nem elérhető Warusz

• Fantom
« Válasz #134 Dátum: 2008. Február 06., 17:50:19 »
Fülelö is csak magára teszi az első oldalon, vélhetöleg már ki érdemelte és szerintem a jellenlegi Fővezérnek dolgozik, remélem nincs igazam ha mégis akkor lelőhettem a poént.
Én is mindjárt szavazok. De van 1 kérdésem, hol lehet majd meg nézni a sorozatot?  .
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 07., 12:25:36 írta talgaby »

Nem elérhető iktriad

• Megtorló
« Válasz #133 Dátum: 2008. Február 06., 16:51:11 »
Máris megyek szavazni, de elöbb pár gondolat.
Elöszőr is szomorúan hallom Figueroa TF csömörét, tényleg az ö rajzai hosszú ideje a legjobbak. Reméelm visszatér!
A másik gondolatom A Megatron eredetre vonatkozik, azon belül is Fülelőre. Hogyhogy ennyire befolyásos, hogy simán elengedik, és miért ő az egyetlen akinek a mellkasán már ott van az álcák jele???? Még Megatronon is csak egy nyakláncon lóg, de rajta már ott van!!! Nagyon rejtélyes!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 06., 16:51:49 írta iktriad »

Nem elérhető Aldarion

• Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #132 Dátum: 2008. Február 06., 09:38:47 »
Én már szavaztam, épp ezért mondom, hogy a Beast Wars-ra még elkelne pár szavazat, tekintve, hogy az aktuális állás alapján csak a szavazatok negyedét kapta...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 06., 09:39:01 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
« Válasz #131 Dátum: 2008. Február 06., 09:00:35 »
Szerényen felhívnám a figyelemet, hogy a Matiné topikban indult egy szavazás arról, hogy mi legyen az egyik, a fórumozók által kiválasztott új sorozat a zsák-charax-os mozinkban. Ha és amennyiben valaki rajtam kívül szeretné látni a Beast Wars sorozatot, annak most lehetősége van szavazni.

Nem elérhető Dark

• Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
« Válasz #130 Dátum: 2008. Február 04., 18:25:31 »
Ezer köszönet az új Megatron részért. Kiváncsian várom a befejezést bár már olvastam angolul :-)
Persze magyarul lesz az igazi...
Meglestem már az Össztüzes Spotlightot is-azt is angolul. Nagyon baró rész, bár lehet kicsit elfogult vagyok mert ő a kedvenc karakterem...

Nem elérhető pepo05

• Predátor
« Válasz #129 Dátum: 2008. Február 03., 12:03:03 »
De régen jártam itt.  

Nos én a Megatron eredetet olvastam. Érdekes, nem erre számítottam, bár tudtam, hogy el fog térni a Marvelestől. Elsőre néha nem teljesen érthető, hogy mi történik, de azért össze áll a kép, Megatron kegyetlensége jól kijön.  
Szépek a rajzok, remek munka a honosítás is, köszönöm szépen!
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető elwood

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
« Válasz #128 Dátum: 2008. Február 03., 08:07:13 »
Idézetet írta: KiD
Amúgy Seniorról jut eszembe elwood, nem tudod, hogy állnak az angol füzetek fordításaival az illetékesek? Csak mert gondolkoztam, hogy szabadidőmben elkezdenék fordítani egy sorozatot, és az elég nehezen kivitelezhető az előzményei nélkül.

Vagy akkor bele kellene vágnom a közepébe, igen?

Ezzel kapcsolatban nincs naprakész infóm, Shockwave-et keresd meg a http://iacon.atw.hu/Primus.html fórumában. Bocs, hogy csak most válaszolok, de eltartott egy ideig megkeresni, mert az előző, extra.hu-s oldal megszűnt/elköltözött.

Rossz hírem van egyébként a Don Figueroa fanoknak - így magamnak is: az úriember kicsit megcsömörlött a robotok rajzolásába, és ott hagyta a TF brandet... reméljük, nem véglelegesen. Ami hátra van még tőle, az a Beast Wars második minijének első 3 része (a 4.-et már Guido Guidi rajzolta). Mindazonáltal emberünk nem hagyja ott a képregény ipart, és már dolgozik egy zombis történeten. Pár rajz itt megleshető:
http://ryalltime.blogspot.com/2008/01/don-returns.html

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #127 Dátum: 2008. Február 01., 20:37:20 »
Jó persze, én elfogultan nem szeretem ezt a sztorit.  Amúgy a rajzzal kapcsolatban nem is a karakterekkel van a bajom, hanem hogy a egyes képeken azt sem lehet látni, mi történik. Rosszak a beállítások, és nincs rálátásunk az eseményekre. Mogorva, igen gondoltam én is a többiekre, sugallja a fordítás is, de visszautalva az előző gondolatra, ha voltak is ott Di(y)nobotok, azokból nem sokat látni. Igazából nekem még mindig az a legnagyobb problémám ezzel a sztorival, hogy a kissé kisstílűnek ábrázolja az egész Álca bagázst, pedig ha ők ilyen kisstílűen ilyen jól jöttek ki a buliból, akkor az autobotok ezek alapján még náluk is nagyobb pancserek... Oké, oké...

Amúgy nálam Wildman és a magyar negyedik számot rajzoló William Johnson (az ő nevét nem tudtam fejből) a nyerő, közvetlenül mögöttük pedig Senior. De sok jó TF rajzoló van, szerencsére.

Amúgy Seniorról jut eszembe elwood, nem tudod, hogy állnak az angol füzetek fordításaival az illetékesek? Csak mert gondolkoztam, hogy szabadidőmben elkezdenék fordítani egy sorozatot, és az elég nehezen kivitelezhető az előzményei nélkül.

Vagy akkor bele kellene vágnom a közepébe, igen?

...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 01., 20:37:58 írta KiD »

Nem elérhető Warusz

• Fantom
« Válasz #126 Dátum: 2008. Február 01., 17:19:02 »
Én több boltban is látom még most is mind 2 könyvet föleg a Nyugati aluljáróban lévő egyk boltban volt mind 2-ből még igen sok példány. De több boltban is láttam öket. Van még az is amit az újságosnál lehet kapni 1000FT-ért a foglalkoztató könyv-re gondolok há azt nem veszem meg ennyiért .

Thx Elwood a magyarázatért . Nekem is nagyon tetszik, hogy végre ki derül az igazság, hogyan is indult el a polgár háború, de azóta persze szerintem már nagyon el fajult, hiszen Megatron már a Galaxist akarja azóta.