Szerző Téma: Ivott már valaki fényt?  (Megtekintve 141267 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #152 Dátum: 2006. December 12., 10:18:07 »
Idézetet írta: Sepi
Hmm.... Erről eszembe jutott valami:
"Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel."

Ja erről jut eszembe, halottam, van olyan nevü kocsma, hogy "Pokol"! Milyen jó az elnevezés, hiszen amikor  egy asszony ordítja hites, és "picit" pityókás urának, hogy menj a pokolba... utána már nem lehet oka a felháborodásra!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #151 Dátum: 2006. December 12., 07:04:09 »
Köszi Troll.  

A Vasember-es dolog, amit Gabe mondott tetszik  . Lehetne a topik elejére, oda ahol például a szavazás is volt. Így aki belép rögtön látja.  

Hmm.... Erről eszembe jutott valami:
"Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel."
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 12., 07:04:33 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #150 Dátum: 2006. December 12., 01:11:28 »
Téma áthelyzve, nevezve...
Hova gondoltátok ezt a Vasember monológot?

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #149 Dátum: 2006. December 11., 22:09:06 »
Jah, le kéne ferdíteni és beírni pár panelt, amikor komoly arcal magyaráz. Eredeti szöveget mellőzzük, helyére ez kerülne:

-Ittál már fényt?
-Nem? Akkor íme a recept:
-Hígits fel málnaszörpöt szénsavas vodkával.
-Vigyázzat, akkorát odab*sz mint Hulk...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #148 Dátum: 2006. December 11., 16:04:30 »
Meg kéne szavazni a topik arcát is. Szerintem erre Vasember volna a legalkalmasabb.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #147 Dátum: 2006. December 11., 11:16:48 »
Akkor vége a szavazásnak?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #146 Dátum: 2006. December 10., 22:09:00 »
Bakker.  Tudhattam volna, hogy a poénból odarakott legabszurdabb címet fogjátok választani. )
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 10., 22:13:30 írta Troll »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #145 Dátum: 2006. December 10., 18:22:51 »
Én is letekertem négy feles jagert idegességből a netem miatt. Most hirtelen én is csak lesek ki a fejemből  .
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 10., 18:23:12 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #144 Dátum: 2006. December 10., 17:40:00 »
Asszem hiba volt tegnap literes korsóba inni a serecskéket!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #143 Dátum: 2006. December 10., 16:53:50 »
Legalább valamivel öregbítettem a Topic kétes hírnevét.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #142 Dátum: 2006. December 10., 16:33:52 »
Öcsém, pepo, hogy ezt a hozzászólást sem tiszta állapotban követted el, az a random billentyűleütésekből látszik.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #141 Dátum: 2006. December 09., 10:30:50 »
Úgy látom, látom kell egy kis bíztatás: GYERÜNK EMBEREK SZAVAZZUNK, SZAVAZZUNK!  (egy biztos: itt senki sem kúrta el! )
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #140 Dátum: 2006. December 09., 00:44:34 »
Így a szövegkörnyezetből kiragadva azt a hihetetlenül morbid mondatot, hogy

"Ivott már valaki fényt?"

akkora húzás, hogy szüreálisabbat nem is találhatnánk.
 Emberek, ez így akkora szöveg, hogy hülyék lennénk ha nem erre szavaznánk. Én már megtettem, rajtatok a sor.
Képzeljétek csak, egy újonc meglátja ezt a nevet, kiváncsian  rákattint,  beleolvas, majd 10 perc múlva  az erkölcsei  a padlón koppanak, ezért hogy ne maradjon le, felpattintja apuci dugi whiskey-ét, aztán ontja magából a sok hülyeséget, mint mi, hogy véletlenül se maradjon le. A Kocsma topik az túl snassz, aki nem fogékony a züllésre, meg a tudatmódosításra az úgyis elkerüli, de ilyen címmel kihagyhatatlan...  
Kiváncsi vagyok mik derülnek még ki e topik keretein belül, úgyhogy bátran vetkőzzétek le a gátlásaitokat, úgyis szűk baráti körben vagyunk...    
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 09., 00:45:15 írta Gabe »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #139 Dátum: 2006. December 08., 23:20:33 »
Szavazás indul.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #138 Dátum: 2006. December 08., 20:38:54 »
Ez a kedves kis történet unokatesommal esett meg: Szóval történt, hogy egyik szombaton, nyáron, kiruccantunk a haversággal egy hétvégére, vettünk ki faházat egy Tisza parton lévő "bulitelephelyen".
Aztán mit ad isten, találkoztam unokatesómmal. Persze már mindketten elég spiccesek voltunk... ittunk pár kört. Illetve őn párat, ő jóval többet ihatott, mert mindketten be voltunk rendesen rúgva. Hát el kellett menni pisilni a homokos partra. Azt tudni kell, hogy vagy 10 lépcsőfok vezet le a homokpalajra, és a part egyes részeinél keveredett az agyag, homok, ilyesmik. Hát 'tes az kemény, ő odaállt a meredek "hegyoldalra hugyozni"...értsd, a sík homopalajt, meg ezt a részt kb. egy méteres szint különbség választotta el egymástól. Én be is fejeztem a dolgomat, hátranéztem. Aztán előre, de uncsim sehol..."Hé hova lettél bátyó?"
"ááááá"
Hát hallom a hangból, hogy lentről jön...szerencsétlen kivett műszerrel a kézbe, lecsúszott a leejtőn, és ott ült lecsuszva a parton a brét fogva. De tök mozdulatlanul, mint aki nem bírta felfogni, hogy mi lett vele. Én meg alig bírtam abbahagyni a röhögést.  
A tavaly nyáron történt egy másik eset, ugyanezen a helyen. Megint kivettünk egy nagy házat, de most felesbe...én haveri köröm, meg uncsim bandája(azt tudni kell, hogy ők 21-23 évesek). Ők lazán körbeittak minket...szóval az éjszaka nagy részében csak a terazson marhultak, meg ittak végig. Hajnal 5 után, mikor mi már pont jöttünk vissza a házhoz, már teljesen világos volt...hát mit lát az ember? Uncsim akkor jött matt részegen, hogy "hééééé bazdmegg! Hol van a buli emberek?!"
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #137 Dátum: 2006. December 08., 14:22:16 »
Ivott már valaki fényt? eléggé bruti egy cucc.

Hígits fel málnaszörpöt szénsavas vodkával. Nagyon üt.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #136 Dátum: 2006. December 08., 13:03:16 »
Köszi! Én meg azt hittem cikizve lesz, mert hosszú.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #135 Dátum: 2006. December 08., 12:59:59 »
Ááá, ez a Söröző a Bajszos, Zajos Trollhoz nagyon tetszik!
Én egyébként az Italcsarnokot javasoltam, de visszalépek  ezen fenti név javára.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 08., 13:00:43 írta Schmatzy »

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #134 Dátum: 2006. December 08., 12:19:14 »
Nekem ez az egyszerű "Kocsma topic" név is bejön, vagy lehetne sima Hzs-kocsma Esetleg ha régies név is jó lenne: "Söröző a Bajszos, Zajos Trollhoz". Ezek a sztorik... itt mindig jókat röhögök!
Idézet
elestem a domboldalon és legurultam majdnem a tóig stb.
Én egyszer csontrészegen úgy éreztem, hogy egy meredek domboldal (persze jó sűrűen rakva bokrokkal) lesz a legjobb helye, hogy kiengedjem a fáradt olajat. Persze, alig hogy elővettem az öreg egyszeműt, mindkét lábbammal elkezdtem csúszni a laza talajon. Naná, hogy legalább tíz bokor (természetes, hogy valami tüskés szarok voltak) ágát kopasztottam meg mire egy kisebb fát megragadva sikerült megállnom. Útána még a haverjaim még megkérdezték, hogy mi tartott eddig.
 (Szerintem a részeg emberekbe valahogy belekódolja a pia, hogy "keresd meg a legközelebbi lejtős terepet"  )
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 08., 13:03:52 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #133 Dátum: 2006. December 08., 11:54:30 »
Én már régebben mondtam a HZS (Hogyan Züljünk Sokat) topik elnevezést, de szerintem nem lenne a legjobb így utólag.
A Kocsma topik nem rossz, de lehetne a címe Ivóbarát-topik is.

U.i.: Nekem a spicces topik név tetszik.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #132 Dátum: 2006. December 08., 11:25:38 »
Névötlet: spicces topik, 100% alkohol topik,
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #131 Dátum: 2006. December 08., 00:29:58 »
Irjátok már ide, milyen nevek jöttek elő.. Kiírom szavazásra.
H a név is meglesz, átrakom az OFF-ba.
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 08., 00:31:54 írta Troll »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #130 Dátum: 2006. December 07., 22:39:32 »
Szintén szakközépiskolás történet:

Harmadévesek voltunk már, közeledett az év vége. Jó idő volt már, tehát szerveztünk egy osztálybulit egyik osztálytársunk telkére. Vittünk tüzifát, rengeteg piát, kaját, stb. Raktunk nagy tüzet, hogy nyársalunk, egy kocsiból szólt a zene, aztán ment a piálás dögivel. Olyan szinten, hogy már kb délután négyre mindenki segg részeg volt. Egyik osztálytársunk például majdnem alkoholmérgezést kapott (még soha nem ivott előtte). Zajlottak ám ott a dolgok. Például azt néztem, hogy az egyik srác miután ráöntött egy kana benzint a tűzre, hogy jobban égjen, logó cigivel a szájában tartja a nyársot ami már el volt szenesedve. Aztán rádobták az egész zsák krumplit a tűzre (amit ugye hamuban akartunk megcsinálni). A másik srác részegen felült a másik osztálytárs biciklijére és a telkeket elválasztó kis út mentén lévő kerítések között faltól falig ment. Ennek az lett az eredménye, hogy a bicikli tulajdonosa szépen lezárta a biciklit a biztonsági zárral és a nadrágja zsebébe rakta a kulcsot. Igen ám, de később amikor már kezdett a buli beindulni és a srác kidőlt a piától, valaki levette róla a nadrágot és rádobta a tűre. Hajnalban mikor magához tért és elindult haza szépen nézet ki. Alsónadrágban a vállára vette a biciklit és úgy ment haza  . Később elmesélte, hogy már az utcájukban tartott amikor megállították a rendőrök és alig bírta kimagyarázni magát.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #129 Dátum: 2006. December 07., 21:48:11 »
 Akkor történt, amikor a kaposvári iparművészeti szakközépbe jártam: Az egyik osztálytársamnak van egy nyaralója a Deseda-tó partján, ahol gyakran rendezett akkoriban bulikat. Manapság sajnos ritkábban.
Egy alkalommal meghívta az egyik tanárunkat is. Alig pár évvel volt idősebb nálunk és nagyon jó fej. Mellesleg a műveit is nagyon csípem és a mai napig jóban vagyunk.
Szóval borozgattiunk a ház elött rakott tűz mellett, amikor a tanárunk megkérdezte tőlem, hogy nincs-e valami töményünk? Én válaszoltam, hogy persze, van. (Én magam vittem ki 2 liter vegyes házipáleszt. )
Ő azon a véleményen volt, hogy essünk neki. A többiek, nem nagyon töményeztek, inkább a sört meg a bort pusztították. Gyakorlatilag ketten ittuk meg az összes páleszt. Én utána elég sok cifra dolgot csináltam. Pl. eltüzeltem egy műanyag széket, aminek kitört alattam a lába, elestem a domboldalon és legurultam majdnem a tóig stb. Az érdekes az amit a tanár művelt.
A nyaraló két szintes. Ő a tetőtérben beszélgetzett pár diákjával. Amikor le akartak jönni, a tanárunk rájött, hogy ez a produkció neki nem fog nenni. Elég meredek lépcső vezet fel ugyanis a tetőtérbe. Mivel nem akart legurulni a lépcsőn, de már nagyon ki kellett neki mennie vizelni, úgy gondolta az ablakon távozik.
Nyár volt, úgyhogy az ablak tárva-nyitva. Ő egyszerűen odalépett és elkezdett kimászni. Én kint voltam, éppen a házigazdával dumáltunk a tűz mellett. Aztán azt látom, hogy a tanárom félig kint lóg az az emeleti ablakban és két lány próbálja sikoltozva, foggal-körömmel visszahúzni. Ő meg közben csak üvöltözik, hogy meg tudja csinálni, nem is olyan magas a ház, meg, hogy ő a tanárunk és ne ellenkezzünk vele.  
Hát majd megszakadtunk a röhögéstől. Páran a józanabbak közül azért felmentek és végül sikerült biztonságba helyezni kedvenc tanárunkat. Házipálesz: szárnyakat ad!
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #128 Dátum: 2006. December 07., 21:38:05 »
Ezen beszámolók alapján nekem is eszembe jutott egy régi vicc:

Egyszeri ember kopogtat az ajtón, egy kilencéves gyerek nyitja ki, szájában marihuánás cigi, kezében egy üveg Jack Daniels. Kérdi tőle a manus:
-Kisfiam, itthon vannak a szüleid?
-SZERINTED??!
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #127 Dátum: 2006. December 07., 21:35:02 »
Idézetet írta: Punkológus
Ja, tényleg jól megbasztad a köldökömet
- Tarzan, az nem az a lyuk!!!
 - Nem baj, Tarzan erős, fúr másikat!

Indiszkrét kérdés: ezt a kocsma topikot nem kéne átrakni az Off-Topic részlegbe?
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 07., 21:36:29 írta Schmatzy »

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #126 Dátum: 2006. December 07., 21:22:10 »
ááááááááááá...ezek orbitális brutális történetek...hogy lehet valkai ennyire nyomi? Köldökén keresztül...meg fiút hátulról. Fúúúúúj
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #125 Dátum: 2006. December 07., 21:14:51 »
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez nagyon durvaaaa.  FÚÚÚÚÚJJJ!!! Hát az biztos, hogy semmilyen állapotban nem dicsekednék ilyennel, ha én csinálom.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #124 Dátum: 2006. December 07., 21:12:12 »
Idézetet írta: galamb
Na ebből nem sokat értettem  : Budapesti műszaki egyetem .... Kar? És a Whitefülös is csak nekem nem tiszta?
BME-ÉŐK = Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar, ahova én is járok már öt éve.
És akkor itt szeretném tisztázni: valóban "és Gazdaságtudományi" a mi egyetemünk a műszaki mellett, de ettől függetlenül a rövidítés BME és nem BMGE. Ha bárki ezt látja vagy hallja, akkor mély megvetését azonnal tudassa az illetővel!
Az eddigi legdurvább, amit láttam, az a BMGTE volt (majdnem benne van a GTK neve  ), amit egy meghívott, Weber-es előadó produkált. Túl nagy buzgóságában minden létező szó kezdőbetűjét belerakta. De még mielőtt megkérdeznétek: Weber = hőszigetelő és homlokzatburkoló anyagokat gyártó cég.
A Whitefül pedig egy, a VPK-ban (Vásárhelyi Pál Kollégium, az építősök kolija  ) hétfő esténként működő zenés-táncos mulatozó, mint az közismert  (gyk: már megemlítettem). És azt is írtam, hogy ott is történnek érdekes dolgok, ha jók lesztek, írok azokról is. Ezzel Gabe fantáziáját jól felpiszkáltam, mert azóta követeli a Whitefülös történeteket, amiket én még csak odázok. Ide is csak azért szúrtam be, hogy még jobban felcsigázzam a kedélyeket.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #123 Dátum: 2006. December 07., 21:10:42 »
Bakker, Gabe. Ez iszonyatosan kemény volt! Az előző után azt hittem, hogy ezt nem lehet überolni, de ez viszi a pálmát az eddigi hsz-k közül.    Én is voltam ilyen buli, ahol már szinte mindenki mindenkivel, de eddig hálistennek nem fordult elő ilyen eset. Vagy legalábbis én nem tudok róla.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.