Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1162099 alkalommal)

0 Felhasználó és 153 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5954 Dátum: 2011. Június 14., 22:24:18 »
Valaki nézi még rajtam kívül a Game of Thrones c. sorozatot? Mit szóltatok a 9. részhez? Még egy epizód van hátra, és igen érdekesen alakulnak a dolgok a vége felé, miközben a sorozat közepét enyhén untam (úgy a 3-4. résztől 7-8ig). És egy csomó dolog abba maradt, amit a legelején feldobtak. (sárkánytojások ki se keltek, csak ott voltak dísznek vagy két epitódban, illetve a "Mások" se tűntek fel többet, csak az első rész első perceiben) Nagyon úgy néz ki, hogy a többi könyvet is meg akarják csinálni, amit én nem bánok. :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5953 Dátum: 2011. Június 14., 20:51:11 »
Most már érdekel ez a sorozat, mi ez?  :D

Katt a képre!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5952 Dátum: 2011. Június 14., 20:38:20 »
Ez nagyon jó hír. Az animációs megvalósításnak külön örülök, mert élőben lehet kissé furán mutatnának a varázsolgató kutyák és macskák, másrészt oda erősebb gyomor kellene, főleg ha egy az egyben adaptálják a sztorit. Nem szeretem a békákat, így megleszek egy "élő" nagyvásznas példány nélkül  :badteeth:
Remélem a hangulat a helyén lesz, a négyrészes mini második része szó szerint ütős volt. Az utolsó képkockák az addigi horrorsztorit egy szomorú tragédiává változtatták, ahol az ember az állatoknak adott igazat.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5951 Dátum: 2011. Június 14., 13:20:29 »
Zozi:

Andrew Adamson, a Shrek rendezője producerként egyengeti a Beasts of Burden útját, amely a Dark Horse Comics négy részes képregénysorozatán alapszik. Az alkotók, Evan Dorkin és Jill Thompson az Eisner Awardsról két díjjal is távozhattak.

A történet szerint bizarr természetfeletti esemény miatt néhány kutya és egy macska szövetségbe tömörül, hogy megvédjék gazdáikat ezektől a különös esetektől. Most úgy áll a helyzet, hogy CGI animációs filmet fogunk látni, de szerintem nem is nagyon fognak változtatni ezen az állásponton, mivel a Dark Horse egyik fekese, Mike Richardson is rábólintott és producerként beállt a tervezet a mögé. Rendező még nincs és a munkálatok kezdetének az időpontját se tűzték ki.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5950 Dátum: 2011. Június 13., 12:21:20 »


Csak a jövőben találkoznak először.

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5949 Dátum: 2011. Június 13., 11:33:51 »
És ki fogja a "fiatal" Nick Furyt játszani? Azt ne mondjátok hogy a multba is Samuel L fogja játszani. Jó jó tudom hogy nem öregszik de valamennyit azért még is és valjuk be, azért Jackson már most se valami fiatal!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5948 Dátum: 2011. Június 13., 11:15:39 »
Az Üvöltő kommandósok miért nem jó név? Azon kívül, hogy kicsit furán hangzik, na de hát ha maga az fura, amit csinálnak?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5947 Dátum: 2011. Június 13., 11:11:12 »
Ott lesz helyette a Howling Commandos. Aminek lassan kéne egy elfogadott magyar név.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5946 Dátum: 2011. Június 13., 10:41:25 »
Hangulatos kis poszter lett!  :rolleyes:

Egyedül azt sajnálom, hogy Namor nem lesz benne a filmben...  :dry:
(Ha már a Fekete Özvegy ott volt a Vasember kettőben, Barton pedig a Thor-ban!)  :nezze:

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5945 Dátum: 2011. Június 13., 09:40:56 »
Pöpec Kapi poszter, lehet nyálazni


Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5944 Dátum: 2011. Június 09., 21:56:27 »
Na, ebből még bármi lehet, csak ne olyan, mint a Rozsi anime...

http://marvel.com/news/story/16062/video_marvel_anime_launches_on_g4_this_july

Katt a képre!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5943 Dátum: 2011. Június 09., 15:24:40 »
Juhhé, ma megyek First Class-t nézni!  :ugral:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5942 Dátum: 2011. Június 07., 12:31:49 »
Idézet
Deadpool: A legtöbb forrásból, talán még Reynoldstól is azt hallani, hogy teljesen átírják a karaktert az Origin-ez képest, olyannyira, hogy a képregényhez hasonlóan még a nézőkhöz is fog beszélni. Szóval ilyen téren nem lesz probléma.

A karaktert mindenképpen át kell írni!  :badteeth:
(Az ,,átoperált'' Deadpool-t tudtommal nem is Reynolds, hanem Scott Adkins játszotta!)
Mindenesetre érdekes lenne egy hentelés közben, a filmnézőket ,,oktató'' Deadpool!  ;D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5941 Dátum: 2011. Június 05., 20:19:09 »
Meg nem beszélve arról sem, hogy emlékeim szerint az X-Men valamelyik részében elhangzik, hogy a Prof és Mági együtt rakták össze a Cerebrot.
Igen, épp az volt a csattanó, hogy Stryker Magneto emlékei alapján rekonstruálta a gépet...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5940 Dátum: 2011. Június 05., 20:00:28 »
Meg nem beszélve arról sem, hogy emlékeim szerint az X-Men valamelyik részében elhangzik, hogy a Prof és Mági együtt rakták össze a Cerebrot. És most nem arra gondolok, hogy a prototípust itt Bestia rakta össze, hiszen attól a kúriában lévő végsőt még rakhatták össze ők, Bestia tervei alapján. Erre utal az is, hogy Magneto a 2. részben milyen lazán átrendezte azt, hogy az embereket keresse a mutánsok helyett. Arra pedig nem lett volna képes, ha már itt elválnak az útjaik, hiszen ez a kezdeti Cerebro még egyáltalán nem úgy nézett ki, mint amaz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5939 Dátum: 2011. Június 05., 19:42:10 »
Ja, a Wolverine végén is a saját lábán mászkál X. Egyébként a kérpegény szerint pontosan mi...?

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5938 Dátum: 2011. Június 05., 19:41:28 »
Arra gondoltam, hogy a 3. rész elején a már kopasz Xavier és Magneto még együtt meg el a kislány Jean Greyt meglátogatni. Ráadásul, ha jól emlékszem, a prof még a saját lábán... :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5937 Dátum: 2011. Június 05., 17:13:50 »
First Class: Pont most jöttem haza róla. NEkem tetszett, olyan 10/7 teljesen reális pontszám rá. Az X3-tól mindeképpen jobb volt, ami kicsit fura, hogy kevés időbe kellett nagyon sokmindent belesűríteni. A karakterek történetét pedig annyira nem ismerem, szóval aki igen: mennyire képregényhű? Ja, Farek, mire gondoltál a kontinuitás problémájának? Mert ez a rész a Wolverinnel sem összeegyeztethető.

Deadpool: A legtöbb forrásból, talán még Reynoldstól is azt hallani, hogy teljesen átírják a karaktert az Origin-ez képest, olyannyira, hogy a képregényhez hasonlóan még a nézőkhöz is fog beszélni. Szóval ilyen téren nem lesz probléma.

X3: Nekem már nagyon eröltetett volt. A második rész a kedvencem, az iszonyat jó lett.

Wolverine: Tipikus popcornmozi egy rohadtul jó Rozsomákkal... De ööö, ennyi. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5936 Dátum: 2011. Június 05., 13:01:19 »
  Fura, nekem sokkal jobban bejön az X3, mint a 2. A második rszben aztán már tényleg nagyon előtérbe tolták Rozsit (ami az egész trilógiába idegesítő). Jó az, (Márha igaz), Hogy Halle sarkára állt a lezáró részre, így legalább Vihar kicsit több szerephez jutott.
   
Idézet
talán legszerencsésebb az a lehetőség, hogy meg sem történtnek tekintik rá vonatkoztatva a WO eseményeit, bár az meg már végképp érdekesen fog kijönni kontinuitási szempontból.  :nemtudom:
Hát remélem ez lesz. Nem vagyok nagy DP fan, de azért, amit vele műveltek a forgatókönyvírók már tényleg hatalmas pofátlanság.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5935 Dátum: 2011. Június 05., 11:11:07 »
+ Néhány mutáns bemutatása igencsak félresikerült (lásd.: Deadpool)...  :-\
Róla egyébként külön film van tervbe véve, Ryan Reynoldsszal a főszerepben, csak épp azt nem lehet tudni, hogy most hogy is akarják megvalósítani... Egyes pletykák szerint a megpróbálják a Wolverine Originhez igazítani, mások szerint az után játszódna - tudom hogy elég benga a karakter, de ha még azt is túléli... - harmadik és talán legszerencsésebb az a lehetőség, hogy meg sem történtnek tekintik rá vonatkoztatva a WO eseményeit, bár az meg már végképp érdekesen fog kijönni kontinuitási szempontból.  :nemtudom:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5934 Dátum: 2011. Június 05., 11:02:40 »
Hasonlóan vagyok én is az X-Men filmekkel, mint Aldarion!  :rolleyes:

Emlékszek, nagyon vártam már az első részt! (Az első film volt, amit kétszer néztem meg moziban!)  :badteeth:
Két elcseszett movie (Mortal Kombat 2, Batman and Robin) után már nagyon kellett egy jó film...  :brow:
Aztán jött a második rész, szintén jó kis film lett!  :bravo:
(Kicsit bántam, hogy Stryker révén az emberek hangsúlyosabb szerepet kaptak a story-ban; ezáltal kevesebb új mutánst sikerült (jól) bemutatni!)
A harmadikon nagyon látszódott, hogy rendezőcsere történt!
Itt viszont már az volt a problémám, hogy túl sok mutánst raktak a filmbe...  :badteeth:
A trükkök viszont ebben a részben voltak a legjobbak, szerintem!
(Juggernaut viszont eszméletlenül rossz lett...)  :dry:

A Rozsomákos film pedig rendkívül erőltetett, összecsapott lett, csak a pénzre ment ki az egész...
Sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni!  ;)

Pénteken megyek majd megnézni a First Class-t, nálunk csak jövő hét csütörtöktől adják...  :dry:

(X fronton még rengeteg film várható; X4, Wolverine 2, First Class 2!)  :nezze:

Ami gáz: nem igazán összeegyeztethető az öt film egymással az idővonalak és a kisebb-nagyobb hibák miatt...
+ Néhány mutáns bemutatása igencsak félresikerült (lásd.: Deadpool)...  :-\

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5933 Dátum: 2011. Június 05., 00:48:06 »
Akkor jó, mert megvallom őszintén én legszívesebben elfelejteném a X-men 3-ast és a Wolverine origint is úgy ahogy van. Az X 1-2 remekül kivitelezett film lett, elég jól felvezették a karaktereket a nézők számára, míg a 3. rész - az én szememben legalábbis - nem tudta hozni az elődök színvonalát, ráadásul én még csak-csak tudtam hová tenni a karakterek zömét, de a laikus nézők számára - mint akkori barátnőm - követhetetlenné vált a ki kicsoda a számtalan effekt és a minimális sztori mellett...
Őszintén megvallva nagyon ideje lenne gatyába rázni a sorozatot, noha reménykeltő, hogy legalábbis a hallottak alapján a First Class alkotói minden téren odatették magukat.
Hopp, most nézem, hogy az IMDB értékelése alapján (8,3) messze a legmagasabb pontszámot kapta az eddigi X filmek közül...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5932 Dátum: 2011. Június 04., 19:38:18 »
Nekem nagyon tetszett, jobb volt, mint amilyenre számítottam. Viszont ha nem jelentik ki, hogy ez egy alterverzum a trilógiához képest, akkor a vége miatt nagyon komolyan keresztbe veri az X-Men 3. részének kezdését. A többi még magyarázható, ez viszont már szerintem nem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5931 Dátum: 2011. Június 04., 18:34:46 »
Pont akartam kérdezni, hogy látta-e már valaki a First Class-t!  :rolleyes:
Vélemény?
Gondolom, a Wolverine Origins-nél jobb lett azért...  :badteeth:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5930 Dátum: 2011. Június 03., 12:42:26 »
First class, nem Origins. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5929 Dátum: 2011. Június 03., 12:19:15 »
X-Men Origins, valaki? Nekem nagyon bejött! Teljesen más, mint a Thor, ami szintén nagyon bejött :-) Voltaképpen az originál (módosított SR-71-es) Blackbird-es jelenetekért megbocsájtanám, bármilyen rossz is lenne, de erre nincs is szükség, mert amúgyis jó. Mint az X-Men 2, amit szintén csak a Blackbird-es jelenetekért is imádnék, de a többi is jó :-)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5928 Dátum: 2011. Május 29., 13:19:03 »
Egyre több helyen olvasom, hogy lesz második része az Amerika Kapitány-nak, a Thor-nak, a Zöld Lámpás-nak (további két részt terveznek még!) és az X-Men First Class-nak (ebből is trilógiát akarnak a készítők) is! Továbbá jönne még a közeljövőben az X-Men 4 is!  :rolleyes:

Mindenesetre ha ez igaz, akkor lehet további (Marvel-es és DC-s) gonoszokat bemutatni a filmvásznon!  :brow:
1. Amerika Kapitány 2.: berakhatnák Namor-t és az atlantisziakat!
Ellenfelek lehetnének: Zémó, Mr. Hyde, Tigriscápa!
2. Thor 2.: Amora és Skurge mellett (ill. helyett) jöhetne a Szürke Vízköpő és a Szivacsember!
3. Zöld Lámpás 2.: létezik, hogy bemutatnák az összes szín főbb képviselőit 3 rész alatt?
Ez esetben Atrocitus feltűnése kötelező lenne!  :brow:
Nagy kérdés még az is, hogy Hal mellett lesz még földi Lámpás (Guy, John, Kyle) filmvásznon?
4. X-Men First Class 2.: egy nagy erejű mutánsról beszélnek a külföldi fórumokon, aki méltó vetélytársa lehetne Magneto-nak (v. a prof-nak)! (Apokalipszis, Mr. Sinister; mekkora lenne már?)

Szökőár a Pokoltűz Klub tagja lesz? Nem semmi...
Mindegy, Piro X volt, Haspók meg X Fegyver tag...

Vannak még bőven mutánsok (pl. Vörös Omega, Lavina, Spirál, Selené, stb.), akiket be lehet ill. be kéne mutatni!  :nezze:
U.i.: állítólag terveznek egy Új Mutánsok filmet is...

Egyelőre ezek a dolgok csak álmok maradnak!  :badteeth:
Hú, jó bő lére eresztett hozzászólás lett ez!  ;D




Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5927 Dátum: 2011. Május 27., 12:44:05 »
Látom, rajtam kívül más is olvas comment.com-ot :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5926 Dátum: 2011. Május 27., 12:38:56 »
Bocs, de ezen a híren röhögök egy ideje: Jennifer Lopez még nem tudja, visszatér-e az American Idol következő évadára. Steven Tyler már azt sem tudja, mi az az American Idol.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5925 Dátum: 2011. Május 27., 11:32:02 »
Gavin O’Connor (Warrior)
Ez az a Warrior? :D
Nem hinném, inkább a Harcos című film rendezője. :)
Nem, nem az a WARRIOR és nem is az amelyikre Farek gondol - annak The Fighter volt a címe. Ez egy harmadik, azonos című film, ami majd csak valamikor 2011 második félévében kerül moziba.
"When the battle is through, only the strong will survive."