Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158964 alkalommal)

0 Felhasználó és 106 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5594 Dátum: 2010. November 08., 13:05:38 »
Miért, tipikusan jó egy agyatlan akciófilmnek. Bár ha arra gondolsz, hogy a magyar cikket közzétevő ember ritka pocsék fordító, akkor ja, nem semmi.
Viszont kezdek rájönni, hogy túl meggyőző lehettem a CoverArtban a szórakoztatásra szánt kommentjeimmel.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5593 Dátum: 2010. November 08., 11:49:55 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5592 Dátum: 2010. November 04., 23:12:18 »
http://www.youtube.com/watch?v=Hu684V2lB3Q&feature=related
ez is egyfajta mashup, ami igazan jol sikerult: Röyksopp So Easy cimu dala es Mijazaki Hajao Mononoke hime cimu animejenek reszletei osszekombinalva
szvsz mindketto remekmu, egyutt is nagyszeruen harmonizalnak
gyengéd barbár

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5591 Dátum: 2010. November 04., 21:07:47 »
Szerintetek a The Avengers Earths Mightiest Heroes rajzfilmsorozat megjelenik magyarul??? Vagy valaki tudja hol lehet felíratot találni hozzá???

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5590 Dátum: 2010. November 03., 09:48:11 »
Ezt, valami elképesztő ritkán, rádióban is szoktam hallani.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5589 Dátum: 2010. November 02., 10:28:42 »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5588 Dátum: 2010. Október 30., 10:47:16 »
ÜDV, találtam  a Youtube-n néhány érdekes dolgot, pl 1 Star Trek vs Star Wars       az egyik filmben a sok közül ,van egy olyan ahol Picard kapitány az Enterprisse-al rábukan a Halálcsillagra . Vagy más 2, Monk vs Columbo.... 3.Jarjar  videok  ahol az egyik kisfilmben  ,Jarjar  találkozik  a már Dart Wader-é vált Anakin-al ,óriási  poén a vége ;) :worship: :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5587 Dátum: 2010. Október 28., 17:39:24 »
A Kick-Ass-t biztos nem fogom elolvasni. Annyira azért nem fogott meg a történet, hogy Romita Jr rajzaitól kockákat lássak mindenhol.  ;) Jonah Hex-et talán majd egyszer, bár képregényben annyira nem csípem a western műfajt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5586 Dátum: 2010. Október 28., 11:05:41 »
Jonah Hexet megnéztem, a képregény viszonylagos ismeretében elég gyengére sikerült. A Kick-Asst imádtam, de csak eredeti  hanggal, magyar szinkronnal 40 percet bírtam kb, pedig engem nem szokott zavarni a szinkron. Angolul nem kizárt, hogy még megnézem párszor. A képregényt viszont ajánlom, Sepi, a Kick-Asst is, és a Jonah Hexet is (főleg a 2006-os sorozatot, amit abból olvastam, nagyon jó). Sőt, a Kick-Ass 2 első füzete is kintvan már egy ideje, az sem rossz. :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5585 Dátum: 2010. Október 27., 22:24:33 »
A Jonah Hexet nem néem meg, a Kick-asst már láttam. Nagyon tetszett nekem is, és igen, jó volt a 3D-s képregényezés. :) De a Kick-ass amúgy is Romita legjobban sikerült munkája, mióta a mostani stílusában alkot.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5584 Dátum: 2010. Október 27., 21:47:26 »
Látta már valaki a Jonah Hex és a Kick/Ass filmeket? Szerintem egész jók voltak, bár a képregényhez nem tudom hasonlítani őket, mert egyiket sem olvastam. Viszont a Kick/Ass-ben volt egy rész amikor Vérprofi életét mesélték el és egy 3D-s animációval volt megcsinálva és amit Romita Jr rajzolt. Azt kell hogy mondjam, hogy Romita Jr rajzai 3D-ben egész jól mutatnak, csak kár, hogy képregényt is rajzol.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5583 Dátum: 2010. Október 27., 14:28:48 »
Jók voltak.  :)

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5582 Dátum: 2010. Október 26., 20:34:57 »
A nap, de lehet, hogy az év mash-upja: Thunder Busters



Szoros versenyben győzte le a Stayin' Alive in the Wall-t:


Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5581 Dátum: 2010. Október 23., 11:42:16 »
Üdv, Nézzétek meg  Müvészet izé lapot ott is vannak érdekes,furcsa, különleges, alkotások , és nagyon egyediek is.  ;D ;) :) :D.De  már biztos ismertétek már néhányan :worship: :worship:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5580 Dátum: 2010. Október 22., 11:01:29 »
 Hát igen Megtorló tényleg olcsó lenne, de lehet, hogy nem tudták eldönteni, családbarát verzió készüljön, vagy valami véresebb.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető csati777

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5579 Dátum: 2010. Október 21., 22:36:19 »
Ti mit vártok a leendő Marveles tv sorozatoktól? (asszem Hulk és Köpeny és kard van konkrét tervbe véve)  Remélem nem arra a sorsra jutnak, mint a Penge sorozat. Én még nagyon birnék egy sötétebb hangulatú Fenegyerek sorozatnak is, (mivel a jogi dráma alapjában elég népszerű téma a tv-ben.), Pókfej sorozat pedig maga lenne a csoda (bár az talán hiú ábránd, mert szwsz elég drága lenne).

Csodálom, hogy nem a Megtorlót kapták elő, pedig azt elég olcsón meg lehetne csinálni. A Köpeny és Kard akár még jó is lehet, de a Hulkról állandóan a Lou Ferrigno-féle sorozat jut eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=tWmHEF_PT8E&feature=fvw

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5578 Dátum: 2010. Október 21., 21:22:49 »
Ti mit vártok a leendő Marveles tv sorozatoktól? (asszem Hulk és Köpeny és kard van konkrét tervbe véve)  Remélem nem arra a sorsra jutnak, mint a Penge sorozat. Én még nagyon birnék egy sötétebb hangulatú Fenegyerek sorozatnak is, (mivel a jogi dráma alapjában elég népszerű téma a tv-ben.), Pókfej sorozat pedig maga lenne a csoda (bár az talán hiú ábránd, mert szwsz elég drága lenne).
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5577 Dátum: 2010. Október 20., 13:06:45 »
ÜDV, Találtam  néhány érdekes dolgot a NET.en . pl Juan  Cabana alkotásait, nézzétek meg.Elég érdekes alkotások. Vagy néhány origami müvész alkotásait-müveit, vannak közötük elég érdekes munkák is.PL  Robert Lang,etc Vagy pl  Mikko Vainiala  és Charles Vassallo  ;) ;) FRaktrál müvészek . Komolyan igy hivják öket.  A  KÉPEK , cimü topikban- rovatban érdemes keresni öket

pl Eric  Joisel   Origami munkái is elég magas szintet képviselnek :D ;) . Szintén a Képek -ben keresétek
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 20., 14:47:19 írta zozi56 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5576 Dátum: 2010. Október 08., 22:24:46 »
Jogos, teljesen jogos...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5575 Dátum: 2010. Október 08., 22:22:17 »
Én igazság szerint szeretem nézni az ilyen észbontóan rossz dolgokat. Bőven az olyan rossz, hogy az már jó kategóriában van ez is.
Meg egyébként is, tudod, milyen képregényt tervezek kirakni jövőre, és még megkérded ezt? ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5574 Dátum: 2010. Október 08., 21:41:27 »
Tudod, talgaby, ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy te inkább szadista vagy mazochista vagy...  :badteeth:

És basszus, azt komolyan tudják még fokozni??? :O Nem jutok szóhoz sem...  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5573 Dátum: 2010. Október 08., 21:11:13 »
Azt hiszem, sikerült bizonyítanom, hogy nem csak egyetlen Nirvána létezhet. Ugyanis nemrég rátaláltam az egyikre.
Ha emlékeztek még az oldalon is megtalálható Chuck Norris Karate Kommandójára, amiről még cikket is írtam Genzóhoz (bár azóta a Zsákon is kinn van), márpedig miért ne tennétek, hisz mindenki olvasta, ugye, akkor arra is, hogy a Marvel a négy részes minijét egy animációs sorozatról licencelte. Én pedig most megnéztem az első részét.
Ha a képregénytől valaki már verte a fejét a falba, akkor annak jó hírem, hogy a Marvel füzetei a rajzfilmhez képest az összeszedett, logikus történetvezetés és a kidolgozott karakterek által prezentált magas fokú, irodalmi dialógusok kulturális fénypontja. Csak az első részben olyan marhaságok voltak, hogy szó szerint hallottam, amint az agysejtjeim éles halálsikoly kíséretében az enyészetévé válnak. Részletesen írni róla, de még csak kigyűjteni is a hülyeségeket egyszerűen túl embert próbáló feladat lenne, legyen elég annyi, hogy az egyik csúcspont az, amikor a világ megmentése érdekében Chuckéknak be kell úszniuk egy több száz méterre az óceánfelszín alá épített kutatólaborba, amit nem elég, hogy mindenféle ruha nélkül, egy szél oxigénszűrős maszkban tesznek, de kiderül, hogy a járatban fémérzékelős riasztók vannak, így el kell hagyniuk a maszkot... annak ellenére, hogy műanyagból van. De a mesteri terv az, hogy akkor idomított delfinekbe kapaszkodva úsznak be, mert így előbb beérnek, minthogy elfogyna a levegőjük. És a delfinekre felraknak egy fém szerszámos övet, hogy abba kapaszkodjanak.
Emellett az, hogy egyszer hangosan kimondják, hogy gyorsan el kell húzniuk valahonnan, mielőtt a leütött őrök magukhoz térnek, miközben a háttéranimáción világosan látszik, hogy a beszélő, előtérben lévő karakter a láthatóan nyitott szemű, négykézláb álló őrre néz, majd tök nyugodtan otthagyja, már szinte semmiség.
Viszont legalább Too Much-ról kiderül, tényleg olyan idegesítő, mint a képregényben. Sőt, az egész epizód minden bonyodalmát elkerülhette volna a világ, és nem kellett volna szembenéznie a Mach 15-tel közlekedő, alulról megtolt szökőárral sem, ha az az idegesítő kis gremlin a fenekén ül, mert amíg a kancsal nindzsákkal verekedett, azok persze szétrúgták a seggét, ő meg nekiállt Chukért sírni, amikor amaz már csak fél méterre volt attól az epizód ötödik percében, hogy megakadályozza a bajt, de muszáj volt kimenteni a kölyköt, ami miatt a rosszfiók természetesen leléptek, mint a huzat. Vagyis továbbra is marad az elméletem, hogy Too Much a Klaw beépített embere.
Ja, és Klaw simán megmutatja az arcát az epizódban, sőt, még magát a Szupernindzsát is látni akció közben! Amiről szintén önmagában lehet egy oldalt írni.
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy ezt az animációs sorozatot le fogjuk adni a Matinéban. Ezt mindenkinek látnia kell, sőt, ingyenesen elérhetővé tenném az egész bolygón és kötelezni az emberiséget, hogy végignézze, mert ezt tényleg muszáj.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5572 Dátum: 2010. Október 06., 18:01:11 »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5571 Dátum: 2010. Október 04., 18:35:59 »
Hát ez kész! :lol:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5570 Dátum: 2010. Október 03., 16:54:10 »
Na egy elmélkedő kérdés lefekvés előtt annak, aki akar rajta rágódni álmában: a Total Commander kiterjesztés szerinti rendezésnél miért sorolja hátrébb a .csv fájlokat a .cue fájloknál?
Szerintem azért, mert az ABC-ben a CS hátrébb van, mint a C...  :badteeth: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5569 Dátum: 2010. Október 02., 21:42:43 »
Na egy elmélkedő kérdés lefekvés előtt annak, aki akar rajta rágódni álmában: a Total Commander kiterjesztés szerinti rendezésnél miért sorolja hátrébb a .csv fájlokat a .cue fájloknál?

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5568 Dátum: 2010. Október 01., 23:17:52 »
Nyugodjon békében, a Minden lében két kanalat szerettem valamikor.

Viszont: Rodriguez egy állat. Most néztem meg a Machetét. Kész, kegyetlen odaVÁG.  ;D

Katt a képre!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5567 Dátum: 2010. Szeptember 30., 23:57:23 »
 :( Nyugodjék békében.
"MM MMMMM MMMDMMM!"


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5565 Dátum: 2010. Szeptember 29., 13:09:04 »
Azt ki tudta, hogy az eredeti halloween maszk egy star trekes kirk kapitány álarc a forgatáshoz közeli játékboltból?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.