Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158037 alkalommal)

0 Felhasználó és 109 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5444 Dátum: 2010. Június 22., 21:59:52 »
Nem tudom már pontosan, hogy mikor ígértem, de valamikor megígértem, hogy miután megnéztem a Lost utolsó részeit írok róla egy véleményt. Nos ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó.
Én mindent összevéve meg voltam elégedve a befejezéssel. Igaz a végét már kicsit túlkomplikálták azzal, hogy a végén mindenki találkozik a templomban. Ez még nem lenne probléma, csak előtte csináltak rengeteg olyan jelenetet ami miatt el lehet gondolkodni, hogy mi is történt most.
De végülis jól megcsinálták csak egy kicsit erre jobban oda kellett volna figyelniük.
Számomra nagyon pozitív volt, hogy egy teljes epizódot áldoztak arra, hogy bemutassák nekünk Jacob múltját, és hogy, hogyan került oda az a kar amit el kell forgatni ahhoz, hogy elmozdítsuk a szigetet, és kijussunk róla, valamint az is, hogy ki/mi az a fekete füst igaz ez már nagyjából az eljén kiderült. És nagyon sok dolgot amit az első évadban nem igazán értettünk azt most megmagyarázták nekünk. És nem utolsó sorban én nagyon szeretem az olyan végeket ahol a főhős meghal
Szóval nekem élvezet volt nézni ezt a sorozatot. Az egyetlen hátulütője ennek a sorozatnak az volt, hogy ha kihagysz belőle egy részt akkor nem fogsz érteni semmit, de ha kihagyás nélkül nézed akkor nagyon élvezni fogod.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5443 Dátum: 2010. Június 22., 20:26:50 »
Ugy egyáltalán nagyon leadta mostanság a filmipar

Annyira nem, csak jól kell keresgélni. ;)

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5442 Dátum: 2010. Június 22., 20:03:00 »
Az Erőszakikat én is láttam, azon a véleményen vagyok, mint Predash. Bár a magyar címet nem nagyon értem.

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5441 Dátum: 2010. Június 22., 19:54:23 »
A vaskabátok épp most pörög, sajna nehéz mostanság jó vigjátékot találni, és a horror filmek is egyre szánalmasabbak (miért kell a végén mindig meghalnia az egyetlen tulélőnek, ez már rég nem fordulat). Ugy egyáltalán nagyon leadta mostanság a filmipar

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5440 Dátum: 2010. Június 22., 14:48:54 »
Megvolt és zseniális. Mellesleg aki nem látta, sürgősen pótolja. :worship:

Katt a képre!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5439 Dátum: 2010. Június 22., 13:26:27 »
Erőszakik (In Bruges)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5438 Dátum: 2010. Június 22., 12:59:43 »
Haláli hullák hajnala illetve a stáb másik gyöngyszeme a Vaskabátok... Besz**sz tőle, ha még nem láttad...
Végre valaki beletrafált. :D Pontosan ilyen irányra vagyok kiváncsi.  :hehe:

Katt a képre!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5437 Dátum: 2010. Június 22., 07:24:01 »
Zsernyákok.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5436 Dátum: 2010. Június 21., 23:19:56 »
Pofonok völgye.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5435 Dátum: 2010. Június 21., 23:15:57 »
Haláli hullák hajnala illetve a stáb másik gyöngyszeme a Vaskabátok... Besz**sz tőle, ha még nem láttad...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5434 Dátum: 2010. Június 21., 20:58:19 »
Mr. Bean nyaral
Bár néhol már kicsit túl fárasztó.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5433 Dátum: 2010. Június 18., 10:19:18 »
Mondanám, hogy Shop stop 1, de szerintem úgyis láttad már.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5432 Dátum: 2010. Június 18., 10:02:50 »
Esetleg a Vizesnyolcas(Waterboy) Ez tényleg olyan, mint amilyet akarsz, ha jól értelmeztem a szavaidat.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5431 Dátum: 2010. Június 18., 00:40:26 »
Na jó, úgy érzem senkivel nem egyezik a humorom...  :badteeth:

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5430 Dátum: 2010. Június 18., 00:23:30 »
Nyomás, utána! Nincs kettő négy nélkül. Kincs, ami nincs. Üvegtigris. Csak szex és más semmi. Hullázó kedélyek. Kutyák és macskák. Éretlenek. Az ötödik elem. Dogma (Kevin Smith). Macskafogó. Hófehér.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5429 Dátum: 2010. Június 18., 00:00:37 »
Hát félreértettél, pedig kiemeltem, hogy JÓ.  :D
Az általad felsoroltakból már nagyon sokmindenen átestem, végignéztem a török Supermant, jópár japán Pókit, és még a Bruce Lees- mondatodat értem.
De nem tudom, ezeket hogy lehet a HgttG-hoz hasonlítani. :D Ami egyedül megközelíti az elképzelést, az a Kung Pow. Na valami olyasmire gondolok...

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5428 Dátum: 2010. Június 17., 23:34:32 »
Hawk, the Slayer. Mondanám, hogy Yor, Hunter from the Future, de szerintem még a neten se lehet elérni.
Plan 9 From Outer Space. Kötelező. Sikítani fogsz a végén. Vagy a röhögéstől vagy a fájdalomtól, de a hangeffekt garantált. Ugyanez a kategória a Santa Claus Conquers the Martians. Akármelyik Jaws-folytatás. Barbarella. Giant Claw. Az eredeti Fly.
De ha nagyon merész és eltökélt vagy, akkor izzítsd be a TeCsőt, és a török Star Wars és az olasz Pókember. Sőt, a teljes japán Pókember (a marvel.comon elérhető az egész feliratozva, és nagyon jól feliratozva). Vagy akármelyik Bruce Lee halála utáni öt-tíz évben készült Bruce Lee-film. (Ha ezt nem érted, akkor inkább mégse próbálkozz velük.)
Bocs, hogy nem írok magyar címeket, de fogalmam sincs, egyáltalán van-e ezeknek. Modernebb filmek meg most nem jutnak eszembe. De a Plan 9 kötelező.

kieg.: Oké, átnéztem pár listát. Amit ezekről ajánlanék szándékos és alkoholt nem nélkülöző szürkeállomány-ritkításra:
Battlefield: Earth. Ha tudni akarod, miért kell távol maradni a szcientológiától... ez a film az értelmesebb része.
Queen of the Damned. Csak akkor, ha láttad az Interview with a Vampire-t. Máskülönben simán csak sz*r.
Barb Wire. Ha láttad a Casablancát, akkor alkattól függően vagy megduplázza, vagy tizedére csökkenti az élvezeti értékét. Lutri, de ha előbbi, totál megéri. Egyik nagy kedvencem ebből a kategóriából, pedig nem vagyok oda a Pamela Andderson-fél szilikoncsöcsökért.
Kung Pow. Mátrix-bunyó a Milka-tehénnel. Ez mindent megmagyaráz.
És persze minden agysejtrombolók legkegyetlenebbike, különösen egy képregényes számára: Batman & Robin. Kizárólag eredeti hanggal, Arnold miatt.
Ezeknek elvileg tudom a magyar címét... de mégsem. De nem hiszem, hogy nehéz lenne beazonosítani őket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5427 Dátum: 2010. Június 17., 23:03:21 »
Tippeket szeretnék kérni:
Olyan filmet szeretnék nézni, ami értelemben lepusztítja az agyam, megöl, kikészülök tőle, annyira rohadtul fárasztó és/vagy vicces. Akár szimpla vígjáték is lehet, de nem átlagos, hanem ami tényleg HÚÚÚ.
Mondok egy példát: Galaxis Útikalauz Stopposoknak (tudom, könyv eredetileg.) Ja, és semmi Monthy Python. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5426 Dátum: 2010. Június 16., 18:55:55 »
Frankó, nekem Dolph Lundgren jött ki...  :badteeth:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5425 Dátum: 2010. Június 16., 17:45:34 »
Tesztkedvelők figyelmébe ajánlom az alábbi oldalt, ahol egy teszt kitöltése után fény derül arra, hogy az Expendablesből, vagyis Stallone zsoldosbandájából kire hasonlítasz. Jó kis teszt, nekem Stallone karaktere jött ki, úgyhogy most megyek Dél Afrikába és megverem a svájciakat. :hehe:
http://expendablesthemovie.com/areyouexpendable/

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5424 Dátum: 2010. Június 12., 14:06:03 »
Üdv gyenge reklám parodia   ...........Bence itt az ideje  hogy .megtanuld amit minden férfinak tudni kell,hogyan esszük a pilótát.  1 jegyet veszünk,2 felszállunk a gépre,3 berúgjuk a pilóta fülke ajtaját,4 tarkon vágjuk a pilótát........és már........esszük is

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5423 Dátum: 2010. Június 09., 19:18:33 »
Pedig ahogy hallom, már a Clash of Titans is egy huszadrangú Clash of Titans volt...  ;)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5422 Dátum: 2010. Június 09., 17:25:07 »
Nekem teljesen bejön ez a mortal cucc. Jó ötletnek tartom a realizálást, főleg, hogyha maradna az eredeti "fantasy" vonal, akkor félő, hogy egy huszadrangú Clash of the Titans lenne.

Katt a képre!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5421 Dátum: 2010. Június 09., 17:13:50 »
Most, hogy kihevertem az államvizsgát követő IHB maraton hatásait, láss csodát (Végre!) előállnak egy revizionált Mortal Kombat Univerzummal. Úgy tűnik a Threshold folytatásos tervei kútba estek, és az újrakezdés szerepel a Warner tervei között. Ez a test footage nem rossz, az viszont gyanús, hogy a Jax-et alakító Michael Jai White-on kívül a többi harcművész csupán a harcjelenetekben fog tündökölni. Én személy szerint kockázatosnak tartok egy régóta beharangozott, új Mortal Kombat mozifilmet csak harcművészekkel leforgatni. Nem vitatom, némelyik kifejezetten jó színészi képességekkel bír, de nagy név nélkül a produkció nehezen lesz eladható. Az mindenestre tetszik, hogy a tervezett MK film nem PG-13 besorolású lesz. És igen, pokolba Johnny Cage-el. Azt viszont remélem elfelejtik, hogy Scorpion jófiú; az egyetlen ok, ami miatt részt vett a 10. Mortal Kombat-en nem más, mint Sub-Zero meggyilkolása. (Egyébként ez már a második hullám amit a Föld ellen indítottak, mert a Nagy Kung Lao is 10. viadalon győzte le Shang Tsung-ot.) Arra azért kíváncsi leszek, hogy Christopher Lambert-et megtudják-e nyerni a produkcióhoz. Baromi jó választás volt annó Raiden szerepére.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5420 Dátum: 2010. Június 09., 15:06:05 »
És még mondja valaki, hogy Magyarországon nem csökken az oktatás színvonala.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5419 Dátum: 2010. Június 09., 14:46:52 »
Na ÜDV megtalálltam  a tv-k dolgozói közta leghozzá nem értöbett, az aki meg szerkezti melyik müsor mikkor kezdödjön.Hogy miért.....Mert .....vannak müsorok ami érdekelne és erre ez a.....<}{][Đupl  pl éjfél után tesszi :badteeth: :hehe: :headscratch:MIÉRT.HE....Na pl ismeret terjesztö,úti,riport filmek.stb Még a riportfilmek közt is van olyan ami jó.Föleg ha pl olyan valakivel aki érdekel pl Szinészek ,Irok, más hires emberek.PL ha lenne -volna valamelyik képregényhez köthetö személyel riport pl Harza Tamás stb.Akkor az Adás-müsoridö szerkesztö,összeállitó biztos éjfél után tenné :badteeth: :hehe: Hogy nehogymá lassuk :badteeth: :hehe: Régebben is ilyen ostoba concapcio volt pl a Mozimagazinok amig voltak azok is éjfél után kezdödtek.Vagy máraz egyes-en is annak idején  Mounty Pyton müsor 11-után indult.Meg is kérdezte  müsorhoz köthetö Galla Miklos....asszesszem ö szerkesztette.......hogy miért erre azaz okos szerkesztő Hölgy  vagy Ur azt felelte azért mert angolul adják magyar felirattal :badteeth: :hehe: :headscratch:,Erre Galla be felelt akkor egy akori angol nyelv lecke miért van délelött.Persze az érdekes müsorokat ami engem érdekelne megszüntették pl Frei Tamás és Kepes András müsórait,amiben azért voltak egész érdekes témák csak azok is kicsit késön.pl Más kulturák élete pl egyszer Kepes elhozzot egy igazi Dél-Amerikai  öserdei indiánt ide Magyarországra,mert az idösindián mondta neki  hogy;Te már sok szor voltál itt nálunk a mi otthonunkban,most már én is szeretném látni a te otthonodat is.Biztos emlékeztek rá ha láttátok.Ha ugyan ma is eggyáltalán  vissza vennék valamelyik országos adóra  akkár Kepest akkár Frei-t biztos nem valamelyik emberi idöpontban adnák :badteeth: :hehe: Pedig biztos most is lennének érdekes témáik.Erröl mind járt .Az adás szerkesztö 1,vagy állás halmozó ,mert majd  minden adon ilyen hülyén  vannak szerkeztve az adás idök pl Film vigjátékok hajnalban ,amikkor leg többen alszunk. Vagy 2 mindenki ettöl az egytöl tanult :headscratch: :headscratch: :badteeth: :hehe: :lol: ;D

NA ha ésmár Kepes vagy Frei ma is talál hatnának érdekes témákat.Pl azokat a Magyar érdekeségeket amit én is találtam itt a net-en. A tv-n keresztül még is csak több emberhez   jutna el mint igy a net-en.PL  a SPIDRON ami egy Magyar világszabadalom . Nézzetek utána a net-en irjátok be a keresö be hogy SPIDRON, de hátha is meritek .Vagy az új Rubick -kocka,Büvös kocka  fejlesztés egy újfajta újmodi a hagyományostól eltérö  kocka vagy az uj Rubik játék a RUBICK 360 S meg találhato  WWW.RUBICK KOCKA.HU-N ha másért nem azért mert érdekes.Azért is lehetne bemutatni valamelyik országos adon .Mert hátha érdekelne valakit.És azért Kepes vagy Frei mert ők foglalkoztak a müsoraikban hasonló témaval :worship: :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 09., 15:09:56 írta Farek »

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5418 Dátum: 2010. Június 09., 10:33:31 »
Nekem a falon áttörünk - zuhanunk - közben püföljük egymást koncepció nem jött be, sem a heroic brutality és az MK light mentalitás, de egyfelől ízlések és pofonok, másfelől aláírom, hogy a történetét pl. nem ismerem.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5417 Dátum: 2010. Június 08., 23:24:12 »
Abban voltak jó dolgok. Az MK4 szerintem sokkal nagyobb csalódás volt minden elképzelhető téren. A leges-legvégét leszámítva az MK vs. DC-nek pl. valami ** jó a sztorija. Amikor végignéztem, döntöttem úgy, hogy lesz a Zsákon is MK-alterverzumos történetrovat, mert azt meg fogom írni a mostaniak formájában. Ráadásul a grafikát is nagyon eltalálták, én nem bánnám, ha ezentúl is a motort licencelnék, és több időt fektetnének a tartalomba.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5416 Dátum: 2010. Június 08., 23:10:11 »
Az MK vs. DC-nél csak jobb lehet bármi.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5415 Dátum: 2010. Június 08., 23:05:49 »
Az alapján amit olvastam, úgy tudom, hogy a Midway tavaly beadta a kulcsot, így most a Mortal Kombat jogok a Warner Bros. Games kezében vannak. Márpedig azoktól kitelik, hogy saját koncepció alapján újrakezdjék az egészet, pláne ha figyelembe vesszük, hogy az új MK mozit 2013-ra ígéri a stúdió.
Mondjuk olvastam olyan találgatást is, amely szerint ez a videó egy "igényfelmérés" a Warnertől amiatt, hogy kiderítsék mennyire lenne életképes egy ilyen szinten realizált filmes koncepció.
A magam részéről csak annyit mondok erről, hogy abszolút osztom a talgaby véleményét. Egyszerre volt zseniális és kiakasztó... Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből.
"When the battle is through, only the strong will survive."