Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1165189 alkalommal)

0 Felhasználó és 158 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5384 Dátum: 2010. Június 03., 10:35:47 »
Jól beugrattál, haha, gratulálok... Egyikük sem fest.  :rolleyes:


Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5382 Dátum: 2010. Június 02., 19:47:33 »
Na akkor látom embertől függő. Nem tudom, lehet bepróbálom egyszer, de csak az első kettőre gondoltam én is. Sepi mondtad, hogy ilyenek vannak benne, hogy Föld visszapörgetés, amnéziacsók stb, ezek nekem nagyon nem maradtak meg. Te idősebb voltál amikor láthattad, mint én, mert nekem annyi maradt meg, hogy Superman repdesett össze-vissza, meg Lois Lane is van, akit megment néha, és hogy nagyon jó film. Ennyi emlékem van róla :) Viszont a Superman Returns-t én még nem tudtam végignézni, pedig próbáltam már párszor. Hátha egyszer elég erős leszek hozzá. :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5381 Dátum: 2010. Június 02., 19:17:34 »
Az első két film zseniális (másodikból csak a rendezői változat), a harmadik meg... Pryor talán legpocsékabb filmje valaha. És annyira, de annyira unalmasan játszik... A negyedikről meg ne is ejtsünk szót. De az első kettőt bármikor meg tudom nézni, pláne a másodikat. Annál csak a '89-es Batmant tartom jobb szuperhősfilmnek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5380 Dátum: 2010. Június 02., 19:14:17 »
Talán csak a harmadik jött be úgy ahogy, de az is inkább Richard Pryor miatt.

Régen olvastam, hogy eredetileg Richard Pryor karakterének története (meglopja a főnökét a hackerkedéssel) egy külön film lett volna, vagyis totál független a Supermantől, de a Warner nem adott neki zöld utat, a producer és a forgatókönyvíró pedig felhasználta az ötletet a Superman betétjeként. De amúgy ha alaposan megnézitek a filmet, észrevehető, hogy az a történetszál eredetileg független. 

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5379 Dátum: 2010. Június 02., 19:11:02 »
Nekem már gyerekként sem tetszettek a Superman filmek. Mindegyiket sikerült valami óriási blődséggel elrontaniuk (a Föld visszapörgetése, amnézia-csók, stb), és ezeket már gyerekként sem tudtam lenyelni. Talán csak a harmadik jött be úgy ahogy, de az is inkább Richard Pryor miatt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5378 Dátum: 2010. Június 02., 18:58:54 »
Igen. Én pár éve, talán pont a Superman Returns apropóján néztem meg a 4 Reeves féle filmet, és nem értettem, hogy gyerekként mi tetszett benne.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5377 Dátum: 2010. Június 02., 18:56:09 »
Ha mai fejemmel megnézem az első Superman filmet, akkor gagyinak fog hatni, és lerombolja az élményt, amit kissráckoromban jelentett? :headscratch:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5376 Dátum: 2010. Május 30., 13:20:49 »
Béke poraira.  :(

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5375 Dátum: 2010. Május 30., 02:02:27 »
Basszus... most olvasom én is a dolgot... http://spottr.hu/2010/05/29/rip-dennis-hopper/   :(

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5374 Dátum: 2010. Május 29., 21:47:42 »
Béke poraira.  :( Legalább már nem szenved tovább. Szó szerint elemésztette a prosztatarák. 

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5373 Dátum: 2010. Május 29., 21:34:46 »
Meghalt Dennis Hopper. Legyen neki könnyű a föld.  :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5372 Dátum: 2010. Május 28., 11:27:47 »
"A new... tottally oriniginal... screenplay!" :lol: :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5371 Dátum: 2010. Május 28., 10:31:38 »
Az elején azt hittem hogy valami flúgos amcsi család cosplayes marhasága, de Vader felbukkanása után már ütött. Nagyon jó.  :lol:

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5370 Dátum: 2010. Május 28., 10:15:33 »
Avatar 2 tréler. Beszarsz, ázzeg! :) :D ;D :lol: :badteeth:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5369 Dátum: 2010. Május 27., 20:52:37 »
Persze, mert géppisztoly van náluk.  ;D

:) ez jó volt!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5368 Dátum: 2010. Május 27., 18:34:50 »
Ez nagyon jó :lol: :lol:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5367 Dátum: 2010. Május 27., 18:25:18 »
Persze, mert géppisztoly van náluk.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5366 Dátum: 2010. Május 27., 17:39:59 »
 ;D ;D ;D ;D ;D a nyuszik halálossak! :D
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5365 Dátum: 2010. Május 27., 17:36:57 »


Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5364 Dátum: 2010. Május 26., 13:08:33 »
Tessék felmenni Kongregate-re. 28 csilliárd Flash-játék van ott, mind casual, de egyik sem shareware. Egyébként pedig minden hozzáállás kérdése. Én mostanság játszok az id Tech 1-es játékokkal (Doom 1-2, Heretic, Hexen) GZDoom alatt, és napi egy pályával számolva azt is nevezhetjük casual game-nek, annak ellenére, hogy amikor kiadták őket, azok voltak a feature length game-ek (kopirájt báj mí, fogalmam sincs, hogy a casual game ellentettjét hogyan nevezzük :badteeth:).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5363 Dátum: 2010. Május 26., 12:57:18 »
Az élet az ember után nekem megvan.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5362 Dátum: 2010. Május 26., 12:42:34 »
ÜDV,na és ....van egy kőnyv is sajnos nem magyarul .Amit szintén a Net-en találtam ami szintén a tovább fejlödöt dinokkal foglalkozik.Az irója nem más,mint Dogual Dixon őslény kuttató,akinek vannak rende dinoszaurusszokkak foglalkozó könyvei is pl THE complete book of Dinosaurs.És vannak leginkább Tudományos.Fantasztikus termésszetrajznak nevezhetö könyvei is .Egy magyarul is megjelent még a 80-as évekbem  AZ Élet azemberután,de.....viszont van még kétt könyve amivel eggyütt ez a könyv trilógiának is tekinthetö.Az egyki az a dinoskönyv cime AFFTER DINOSAURS. Aholö is tovább gondolja a dinok fejlödését,ha nem pusztulnak ki.A harmadik könyv cime MEN AFTER MEN vagyis az EMBER AZ EMBER UTÁN.Ahol azt ira le hogy, milyenné válnának az emberek a jövőben ,miután kirajzzanak világür különböző bolygóira és alkalmazkidnának az ottani körülményekhez.Jellemzöen nálunk a három könyböl csak az az egy jellent meg.De a többi megtalálható a NET-en is :worship: :worship:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5361 Dátum: 2010. Május 26., 12:16:50 »
Idézet
Nekem egykutya. Mindkettő limitált ideig enged játszani vagy csak egy bizonyos pontig, mindkét fajta töredéke még mindig egy teljes játéknak
Nem, erre azt mondják, shareware. A casual game csak annyit jelent, hogy a pc/konzol elé csak pár órára leülő emberek számára tervezett, egyszerű, párórás játékok. Tipikus példa erre egy tetszőleges Flash-játék.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5360 Dátum: 2010. Május 26., 12:09:07 »
ÜDV........HAHAHA.....na mit találtam aNet-en......Egy olyan oldalt ahol kitalált dinok vannak.Vagyis egy olyan oldal ahol azt gondolták tovább,hogy milyenneklennének most a dinok ha nem jön Kb 60 millió éve a meteor.        .......Na most tessék kapaszkodni annak idején ,mielött meg találtam volna ezt a dinos oldalt,aminek a cime; SPECATULIVE DINOSAUR.Én is elgondolkozztam azzon hogy, ma milyennek lennének a dinok ha nem jön az a meteor és nempussztulnak ki.Valószinüleg tovább fejlödtek volna és kicsit ma másképp néznének ki.  NA és ezzen azoldalon olyan dinokat is találtam,amiket én is elképzeltem ...HAHAHAHA,úgy látszik  a hülyeségben is van logika :lol: :badteeth: :badteeth: :hehe: :hehe:Vagyis az emberek hasonló FLUGJA  :hehe: hasonló képpen müködikPL Az álltalam is tovább gondolt Tbarosaurus,T rex ezzen az oldalon ,vagyis a Specutalive Dinosaur oldalon pont ugy nézzki mint ahogy én is ki gondoltam pár éve,pedig erre az oldalra kb 3 honapja találtam puszta véletlenségböl.Egy másik találatom a repülödinok pl PTEROSAURUS, olyan alakja ami visszatért a földiéletre .Vagyis hogyan nézzneki ha ismét a földön járna és nem repülne.Azon az oldalon ez a lény is nagyon hasson ltarra amit én elgondoltam.Egy olyan rajt alapjén ahol a fiókáitt etetti,és a földön kutat az élelem után a szárnyait be hajtva.A hátsó lábán és a három szárny karmán állva támasszkodva :hehe:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5359 Dátum: 2010. Május 26., 12:07:16 »
Nekem egykutya. Mindkettő limitált ideig enged játszani vagy csak egy bizonyos pontig, mindkét fajta töredéke még mindig egy teljes játéknak (ennek a telepítője 130 mega, ami a 2-3 dvd-s játékok világában semmi), és mindkét fajta jóval kevesebbe is kerül. Hogy üzletileg más elrendezés, ebből a szempontból nekem nem lényeg. Még a régi játékmagazinos mellékleteken is simán shareware-zóna volt akkor is, amikor casual game-es oldalakról kapták le őket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5358 Dátum: 2010. Május 26., 11:41:41 »
A shareware programok és a casual game-ek közül egyik sem része a másiknak.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5357 Dátum: 2010. Május 25., 23:05:51 »
Érdekes. A Big Fish Games általában az ún. casual game-ek világában ismert (ezeket neveztük régen shareware-nek), nemrég viszont felfedeztem, hogy csináltak egy komplett kalandjátékot is (igaz, kicsiben, kb. 3 óra az egész, de csak 7 dolcsi), ami valami hihetetlenül profi lett. Elég a trailerét megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=nu64Ufde9k0
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5356 Dátum: 2010. Május 22., 15:10:06 »
Banyek...  :worship:

Eddig úgy volt, hogy kapja automatikusan az op. A router is kapja automatikusan a modemtől. Most az opban beállítottam az dns-t és működik. De hogy alapból automatán miért nem ment nem értem.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5355 Dátum: 2010. Május 22., 14:16:14 »
Akkor innentől elég egyértelmű, valahol félrekonfigurált DNS-névfeloldás a gond. Próbáld beállítani a routered konfigfelületén és az operációs rendszeredben is.
"I'm so meta, even this acronym"