Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158266 alkalommal)

0 Felhasználó és 98 vendég van a témában

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5354 Dátum: 2010. Május 22., 14:11:38 »
ip-t pingeltem, igen. Alapjáraton a Comodo dns szerverét használom, ha azzal gond lenne akkor használom csak a szolgáltatóét, de most automatikusan kapja a szolgáltatótól a router, de próbálkoztam már a másikkal is.

Ez a google pac man játék bejött routeren keresztül az ip-címmel..

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5353 Dátum: 2010. Május 21., 12:30:24 »
Idézet
Azon is lestem, hogy Fury szerint Tony önpusztító életet élt.
Lehet, hogy Fury a mérgezésére gondolt.

Srácok, ha valaki tudja az itteni kérdésemre a választ az ne habozzon a válasszal:
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1097248793&no=2966
IP-t pingelsz vagy "címet"? Ha az előbbit, akkor szerintem rossz a névfeloldás (ebben megerősít, ha ez a hivatkozás működik). Én nem szeretem a szolgáltatóra bízni, az egyetem dns szerverét használom. De nagyon megbízható a Google-é is, ha nem érdekel különösebben a privacy: 8.8.8.8
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5352 Dátum: 2010. Május 21., 11:33:23 »
Srácok, ha valaki tudja az itteni kérdésemre a választ az ne habozzon a válasszal:
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1097248793&no=2966

 :nemtudom:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5351 Dátum: 2010. Május 21., 11:19:44 »
Na megnéztem végre a Vasember 2-őt! Nem mondom, hogy rossz film, de azért az 1 nekem sokkal jobban bejött.
 A második részben kevés az akciójelenet, ráadásul az egyik a totál sablonos két barát egymás ellen bunyó, ami szwsz már képregényben is ciki. Jó lett volna, ha Tony nem csak elmondja, hogy érte el a világvégét, hanem képsorokban azt meg is mutatják. A végjátéknál szerintem is elrontották az arányokat, túl sokáig harcoltak a robotok ellen, Vankot meg túl hamar intézték el.
  Justin Hammer eredeti karakterét nem ismerem, csak képeken láttam, hogy egy őszes marcona öreg figura, erre filmben csináltak belőle egy olyan teátrális paprikajancsit, mintha csak a Mindörökké Batmanből lépett volna ki. (ha képregényben is ilyen, akkor nem szoltam.)
 A Stark expo gondolom a S. Industrise tulajdona, így nyilván beleszólásuk van abba, hogy ki lép fel, milyen bemutatók vannak az expo-n. Akkor meg Pepper mint igazgató, hogy engedélyezhette, hogy Tony legfőbb riválisa lejárassa őt a saját létesítményében (de, leht, én nem figyeltem, és volt róla szó, hogy szervezhették meg Hammerék a bemutatót)?
 Azon is lestem, hogy Fury szerint Tony önpusztító életet élt.  "Miva'"? Úgy akarták ábrázolni az alkoholizmusát, hogy EGYSZER berúgott és kész, ez már önpusztítás?
  Kapi pajzsának jelenete marha nagy volt, viszont maga pajzs valami iszonyatosan röhejesen nézett ki, mint valami müanyag vásári játék.
 szóval nekem összességében az egész film allatt az volt az érzésem, hogy az előző filmhez képest most egy 3-4 évvel fiatalabb célközönséget akartak elérni.   
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5350 Dátum: 2010. Május 21., 10:53:38 »
Olyan pletykák röpködnek, hogy az Avengers filmben a Skrullok is benne lesznek. Én örülnék nekik ;D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5349 Dátum: 2010. Május 18., 20:32:00 »
Újabb szuperhősös TV sorozat a láthatáron, a The Cape, az NBC fogja sugározni:

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5348 Dátum: 2010. Május 16., 12:53:33 »
No srácok, ez már tuti biztos.

Az NBC elkaszálta a Heroes-t.
Az ABC pedig a Flashforward-ot (ehh.. csak két hete kezdtem el nézni.). és a Scrubs-t (Dokik).

A többi csatornáról, még nincs hír. Majd holnap holnapután.


Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5347 Dátum: 2010. Május 15., 09:37:20 »
aki tudja, eneklje
gyengéd barbár

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5346 Dátum: 2010. Május 13., 15:20:40 »
csak nekem jutott eszembe Justin Hammer karakteréről Gyurcsány Ferenc?  :badteeth:
Nekem inkább Tom Cruise karaktere jutott eszembe róla a Trópusi Viharból.  :)
Idézet
És igen, vannak olyan honosítások, amik az elkészültük után hónapokkal vagy évekkel kerülnek csak ki.
Igen, már vagy két éve leadtam egy Wolverine / Punisher "What the?"-t, aztán néma csönd és hullaszag lett belőle :D
Látod-látod, ha nekem fordítanál, azok seperc alatt kimennének.  ;D

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5345 Dátum: 2010. Május 13., 09:52:37 »
ÁÁÁáááÁÁÁáááÁÁÁ! Mindenki, akinek van Steam-je és accountja, azonnal jelentkezzen be, és töltse le a Portalt! Május 24-ig ingyen adja a Valve! ÁÁÁááá! Dejó, hogy holnap kell leadnom a diplomamunkámat, utána bezombulok a gép elé...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5344 Dátum: 2010. Május 12., 12:09:44 »
Az valami válogatásban lett volna benne, de odaadtuk Blixxxának, és ő is eltűnt, a válogatás is. De nem az az egyetlen, amit úgy megkaptunk, és valamiért elkallódott. Volt még valami Deadpool is, ami mintha Predash környékén járt volna, de a gépe annyira megdöglött, hogy már ő sincs sehol.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5343 Dátum: 2010. Május 12., 09:13:22 »
Tegnap néztük meg a Vasember 2-t, szerintem Monacóig 100%-os volt, és utána is tele volt jó jelenetekkel, de valahogy nem állt össze nekem a film egy egésszé. Az első résznek nagyon szép történetíve volt, ez meg mintha kis jelenetekből állt volna. Végig vártam, hogy na, akkor elkezdődik? Mindegy, azért jó volt. És még ha ki leszek moderálva, akkor is megkérdezem: csak nekem jutott eszembe Justin Hammer karakteréről Gyurcsány Ferenc?  :badteeth:

És igen, vannak olyan honosítások, amik az elkészültük után hónapokkal vagy évekkel kerülnek csak ki.

Igen, már vagy két éve leadtam egy Wolverine / Punisher "What the?"-t, aztán néma csönd és hullaszag lett belőle :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 12., 11:49:29 írta Sepi »

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5342 Dátum: 2010. Május 08., 19:53:21 »
Ez a játék még mindig k jó!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5341 Dátum: 2010. Május 08., 18:16:07 »
Megnéztem a Street Fighter Legacy című rövidfilmet, aminek az előzetesét pár napja Ben belinkelte. Csütörtök óta nézhető a videó  azon az oldalon, amit Ben mondott, vagyis http://www.joeyansah.com/ de én csak most jutottam oda, hogy megnézzem.
Ajánlom minden SF rajongónak, ez a 3 perc teljes mértékben űbereli a Legend of Chun Lit, amit mondjuk nem nehéz túlszárnyalni. Szivesen megnézném ezt másfél-kétórás verzióban is, nekem nagyon bejön.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5340 Dátum: 2010. Május 06., 12:25:30 »
Mennyit játszottam én ezzel a játékkal.  ;D

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5339 Dátum: 2010. Május 06., 10:01:09 »
De jó! A diplomamunkám után majd játszok is vele. Emlékszem, még nagyon a gémer pályafutásom elején játszottam vele, a könnyű futamokat is alig tudtam megnyerni, de a lelkesedés megvolt. :lol:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5338 Dátum: 2010. Május 05., 22:35:05 »
Nem tudom, ki emlékszik még a régi Dos-os játékra, a Death Rallyra, de tavaly feltuningolták a régi programot, hogy Windowson is fusson, és ingyenesen letölthetővé tették.  :D Így ha valaki szeretne egy kicsit nosztalgiázni, vagy kiváncsi arra, hogy 14 évvel ezelőtt mivel ütöttük el az időt, az töltse le innen a játékot, és hajrá. :coffee:
http://www.remedygames.com/games/deathrally

Egy kis ízelítő a játékból:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5337 Dátum: 2010. Május 04., 21:46:48 »
Ez klasszikus! :) És ráadásul szerintem a korához képest egész jól is van megcsinálva!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5336 Dátum: 2010. Május 04., 21:31:31 »
ha mar street fighter orulet, jackie chan city hunter filmjebol egy reszlet ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5335 Dátum: 2010. Május 04., 19:29:11 »
A Legend of Chun Li nálam is kivágta a biztositékot, a film utolsó félórája azóta is titok előttem, és az is marad. Pedig én nem tartozok épp a legnagyobb SF rajongók közé. Ezt viszont várom, lementettem az oldalt, és lesni fogom, hogy mikor kerül ki. Kösz Ben  :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5334 Dátum: 2010. Május 04., 19:20:42 »
A Street Fighter - The Legend of Chun-Li sok SF rajongónál vágta ki a biztosítékot, többek között egy Joey Ansah nevű srácnál is, aki leforgatta a saját Street Fighter filmjét, amely lenyűgözte a Capcom fejeseit, és áldásukat adták a dologra.


Ahogy az a tecsöves címkéből is látszik, a project címe Street Fighter: Legacy, és csütörtöktől lesz ingyenesen elérhető itt http://www.joeyansah.com/

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5333 Dátum: 2010. Május 03., 18:10:27 »
Többnyire én is el szoktam olvasni a spoliereket.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5332 Dátum: 2010. Május 03., 13:19:30 »
Látom szép kis vita alakult ki ebből.
Szerintem igaza van Asysnak abban, hogy ez a topic arra van, hogy az éppen aktuális filmeket megbeszéljük. Ez olyan mint a Marvel-Dc söröző. Ezért nem igazán értem, hogy miért lett ebből ekkora probléma, de most már mindegy.
Az egyetlen amiért Asyst hibáztatni lehetne, az az hogy nem rakta spoilerbe, de szerintem felesleges lett volna, mert ez tényleg nem egy akkora spoiler, de persze ezzel ki hogy van.
Másrészt meg: Itt csak a saját nevemben tudok beszélni, de én mindig elolvasom az adott hozzászólást akár le van spoilerezve akár nem. Csak az olyanokat nem olvasom el amikről biztosan tudom, hogy hatalmas titok, és ez a történet legnagyobb meglepetése. Ilyenkor az első mondatnál, vagy szónál abbahagyom az olvasást. Igaz mint mondtam ez csak rám igaz, de gondolom van még más is aki így van ezzel.
Azokat amiket leírtam lehet cáfolni, esetleg egyetérteni vele, de nekem ez a véleményem erről.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5331 Dátum: 2010. Május 03., 09:57:19 »
Én karmáztalak le, de nem gondoltam, hogy megsértődsz miatta. Gyere vissza ebbe a topikba, nem utálunk, csak nem volt szép dolog.  :)
Amúgy meg úgy látom, az a legbiztonságosabb, hogy amíg meg nem nézi az ember az aktuális filmet, nem is fórumozik egyáltalán.  :-\
Akkor meg minek a spoiler gomb...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5330 Dátum: 2010. Május 01., 18:48:50 »
Hát ha szerinted ez nem megsértődés...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5329 Dátum: 2010. Május 01., 18:06:15 »
Nem igazán akarok kekeckedni, de én például nem akartam látni se Thor-t, se Destroyer-t (még, ha nem is ez a végleges formájuk!); sőt, egyáltalán nem akartam tudni, hogy van poén a Vasember 2 című film végén...  :m-nightcrawler-wolverine:
Nem sértődtem meg egyáltalán, mert nagy ívben lesz.rom a negatív karmázást; ha valaki ettől elégül ki, tegye, nyomkodja nyugodtan...  ;)
Meg van oldva, nem jövök ebbe a topikba többet, ilyen egyszerű!
Nem akarok még egy ilyen eget rengető, ,,csúnya'' dolgot csinálni!  :rolleyes:


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5328 Dátum: 2010. Május 01., 17:41:22 »
Sértődés helyett tanulj az esetből, és legközelebb nem lesz gond.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5327 Dátum: 2010. Május 01., 17:11:01 »
Kegyetlenül ,,nagy'' spoiler-t lőttem le, borzasztó...  :dry:
Ennyire erővel ne tegyen fel senki semmilyen videót, se képet, mert spoileres...
Sőt, ne is fórumozzunk, minek, ha nem lehet bizonyos dolgokról beszélgetni?  :nemtudom:
Elnézést, hogy pár olvasónak a lelki világába gázoltam ezzel és nem tudta élvezni így maradéktalanul a Vasember 2.-őt...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5326 Dátum: 2010. Április 30., 23:19:58 »
ez amúgy egy vasemberes, csak van benne két-három ilyen közjáték
Ezen a Thoroson kívül nekem a Rozsomák költözése tetszett a legjobban.  :hehe: Az nagyon kemény.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5325 Dátum: 2010. Április 30., 23:18:08 »
Nem, még nem. Úgy volt, hogy tavaly kimegy, de nem volt elég Mini Marvels hozzá, így már több mint egy éve a mappámban csövezik a thoros sztorival együtt (ez amúgy egy vasemberes, csak van benne két-három ilyen közjáték). Valamikor a nyáron belefogok majd a kimaradt MM-ek honosításába, aztán év végén kirakjuk majd a két ünnep között.
(Bár ha valakit annyira érdekel, ennek a történetnek a lapjait a link átírásával elérhető a mappámból.)
És igen, vannak olyan honosítások, amik az elkészültük után hónapokkal vagy évekkel kerülnek csak ki. Kis belsős infó a honosítás nagy rejtelmeiből. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden