Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1159819 alkalommal)

0 Felhasználó és 144 vendég van a témában

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5114 Dátum: 2010. Március 07., 19:55:30 »
Húb**meg.  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :hehe: :hehe:
Nálunk az egyik legszebb az volt, amikor Vampire-banegy szeméttelep melletti erdőben hárman voltunk egy 3-4 méteres farkasember ellen, akinek egyedül volt annyi ereje, mint nekünk, hármónknak. Kb. az esélytelenek nyugalmával figyeltük, ahogy rohan felénk. A KM dobott neki kezdést, aminek az eredménye három darab 1-es lett, ezáltal a farkasember egy ránk mért ökölcsapás helyett olyat vert egy fába, hogy totálisan belszorult, és még el is kábult. Egy társunk pedig felszeletelte egy konyhakéssel.  :badteeth:
Vagy az előző kalandban egy vámpír dobott egymás után négyszer egyest, és kétszer(!) is leesett egy lépcsőn. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5113 Dátum: 2010. Március 07., 19:24:45 »
Ne is mond. Épp tegnap játszottunk egy M.A.G.U.S. partit. Hajnal kettőkor lezajlott az alábbi jelenet:
A tolvaj kharei ismétlőszámszeríjának kifogyott a tára, több tár már nem volt, erre hozzávágta a fegyvert az egyik ellenfélhez. Mire a KM:
"A számszeríjad átalakul és egy "Megatron vagyok!" felkiáltás után aprítani kezdi a jónépet."
A paplovagunk eltátotta a száját és csak ennyit kérdezett: "Ez valami új tipusú kharei gépszolga?"
Én ekkor mondtam azt, hogy számomra vége... Kissé már kezdett szétcsúszni a csapat agykapacitása.  :badteeth:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5112 Dátum: 2010. Március 07., 19:07:13 »
Hát azért a jó öreg asztali szerepjátékot semmi nem helyettesítheti. Jó társaság, kaja, zene, pia, és egy kellően komolyan vett és/vagy elhülyéskedett 6-8 órás kaland kellően feldobja az embert. :D

Katt a képre!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5111 Dátum: 2010. Március 07., 18:52:47 »
Idézetet írta: Aldarion
Ezekben leginkább a szájbarágós küldetésadóktól kapok frászt. Az igaziban társalogni kell velük, és ha véletlenül felhúzzuk valamivel, akkor új küldetés helyett inkább buzogányt kapunk a pofánkba. :D De hol vannak az ilyen finoman árnyalt párbeszédek az MMORPG-kben? Én még nem találtam ilyeneket. És ti?
Én már találtam. Van egy nyílt forráskódú MMORPG (csak egy ilyen van, de a neve már nem ugrik be), és abban úgy kell társalogni az NPC-kkel, hogy értelmes mondatokat kell nekik begépelni (bármilyen segítség nélkül), különben nem értik, mit mondunk. Aztán ugyanilyen módszerrel társalogni velük.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5110 Dátum: 2010. Március 06., 16:22:32 »
Ja! :D
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5109 Dátum: 2010. Március 06., 15:55:38 »
Shocker... Monster... annyira egyremegy. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5108 Dátum: 2010. Március 06., 15:54:46 »
Mérgelődés 1.: A francba, már nem tudom megnézni a videót, pedig kiváncsi lettem volna, (mindjárt azért vadászgatok a neten, hátha valahol fenn van.
Mérgelődés 2.: Hogy a hónaljszagú agyaroggyant rákba lett "Rengető"-ből "Szörnyeteg" a rtl klub féle Spec. Spiderman rajzfilm szinkronjában????? :violent: :violent: :violent: :violent:  (azt leszámítva, hogy itt nem kérték fel Kaine-t szakértőnek) Még a "Sokkoló"-val kibékülnék, még egy elcseszett..izé... "Lökdöső" is okés lett volna!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5107 Dátum: 2010. Március 04., 15:56:32 »
Juhú!!! Remélem, jobb lesz, mint az Avengers: United they stand, mert az, minden rajongásom ellenére is, elég gyenguszra sikeredett.
Mondjuk a rajzok itt is elég... érdekesek... főleg Kang... :S De majd meglátjuk, mi sül ki belőle.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5106 Dátum: 2010. Március 04., 15:54:21 »
Ez... nagyon Disney. És nem a Duck Tales/Darkwing Duck-féle jó Disney, hanem a Dzsungel könyve 2-szintű nagyon rossz Disney.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5105 Dátum: 2010. Március 04., 15:49:37 »
Idén ősszel kerül adásba Amerikában a Disney / Marvel új animációs sorozata, a The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes. Ma kiadtak egy promo videót.

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5104 Dátum: 2010. Március 04., 08:17:31 »
Abban bízok még, hogy szép sikert ér el a film és kapunk még jó pár, a Marvel által készített szuperhősfilmet. Nekem eddig azok tetszettek a legjobban, amiket ők csináltak, kivéve a Wolverine filmet, mert az igencsak gyenge lett. Ha viszont tudnák tartani minimum a Vasember szintjét a filmjeikkel, akkor már nem panaszkodnék. Ez nem vonatkozik az Avengersre, mert attól jóval többet várok. :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5103 Dátum: 2010. Március 03., 19:39:55 »
Én egy angol fórumon olvastam, hogy (állítólag!) tényleg a Hulk ellen jön létre a csapat; természetesen Nick Fury lesz a hősök összekötője!  :brow:
Végül a nagy összecsapás után szövetkeznek majd Hulk-kal egy hatalmas, az egész bolygót veszélyeztető fenyegetés ellen...
Hogy ki, vagy mi ez a fenyegetés, azt nem tudni...  :nemtudom:
(Loki, esetleg a Vezető; vagy valaki más!)
Egyébként én is nagyon várom már ezt a movie-t!
Kegyetlenül nagy mozi lesz (pláne, ha Pym is szerepelni fog benne!) !  :pogo:


Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5102 Dátum: 2010. Március 03., 18:46:56 »
én is elég ritkán, mivel itt a városomban nincs mozi, utazgatni is kell. avengerst viszont mindent megteszek, hogy moziba nézzem. könnyeb is lesz a dolog, mivel abba a városba leszek egyetemen, ahova szoktam menni mozizni, és mire kijön, én egyetemista leszek.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5101 Dátum: 2010. Március 03., 18:40:55 »
Gondolom, ilyen nagy csatánál elsősorban moziban lehet majd élvezni a látványt. Akkor majd ezt is ott nézem, úgyis ritkán járok moziba.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5100 Dátum: 2010. Március 03., 18:35:12 »
bele se merek gondolni mi zúzás lesz ott. vasember, kapi, thor, hangya(?) nekiesik hulknak. uramisten :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5099 Dátum: 2010. Március 03., 14:36:59 »
talgaby, lehet, hogy vén vagyok és szenilis, de inkább az, mint hogy totálisan félrebeszéljek...  :badteeth: Felétek sokat süt a nap és kint voltál a szabadban, vagy mi történt?  :hehe: :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5098 Dátum: 2010. Március 03., 14:16:55 »
Meg nagyon bízom benne, hogy nem fogják a nevek fordítását elcseszni. Ahogy annak idején Kaine-t felkérték a Pókember filmhez szakértőnek, úgy itt is felfogadhatnának egyet. Egészen véletlenül lenne is jelöltem...  :brow: ;D :whistle: :m-vision:
Jaj, nagyon kedves, de nem hiszem, hogy volna idegzetem ilyesmikkel törődni, hogy filmeseknek megmagyarázni, azt miért úgy hívjuk, ahogy. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5097 Dátum: 2010. Március 03., 13:58:19 »
Ha jól tudom, az eddigi infók szerint Hulk elfogására jönnek össze az általad már említett hősök, meg talán még Hangya. Úgy emlékszem, volt szó arról, hogy róla is készítenek egy filmet, még az Angyalok előtt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5096 Dátum: 2010. Március 03., 13:46:37 »
Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy kik lesznek a tagok. Addig oké, hogy benne lesz Amerika Kapitány, Vasember meg Thor, esetleg Hulk (bár lehet, hogy ő ellenségként), de lehetnének még páran. Plusz a másik nagy kérdés, hogy ki lesz a főgenya.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5095 Dátum: 2010. Március 03., 13:39:59 »
:)

Azért kíváncsi vagyok, hogy benne lesz-e a legendás Avengers Assemble! felkiáltás majd a filmben. Szerintem bűn lenne kihagyni, legalább egyszer elhangozhatna.
Meg nagyon bízom benne, hogy nem fogják a nevek fordítását elcseszni. Ahogy annak idején Kaine-t felkérték a Pókember filmhez szakértőnek, úgy itt is felfogadhatnának egyet. Egészen véletlenül lenne is jelöltem...  :brow: ;D :whistle: :m-vision:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5094 Dátum: 2010. Március 03., 13:26:20 »
Kész van az Avengers film forgatókönyve:


Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5093 Dátum: 2010. Március 02., 22:07:46 »
jah, bár nekem a második évad animációs megoldásai jobban tetszenek, mint az elsőé. A második egyszerűbb grafikával dolgozik, de sokkal szebben néznek ki a közeli képek, mint az elsőben. Ettől függetlenül azért jó sorozat volt ez, még a múmiázással együtt is. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5092 Dátum: 2010. Március 02., 21:16:35 »
Heh, ezt vagy négyszer megnéztem végig, amikor még ment a CN-en. Az első évadot imádtam, a második viszont elég nagy csalódást volt, hogy az első rész elég erős realizmusa (mármint az eredetihez képest) után elég gyerekesre vették vissza... meg a megmagyarázatlan visszafiatalodás is zavart.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5091 Dátum: 2010. Március 02., 21:03:23 »
Újabb nap, újabb vetítés a charax.hu mozijában!
Irány-irány! Ma nem Pumukli van, hanem valami egészen más! :)
Kíváncsiskodjatok odaát! :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5090 Dátum: 2010. Március 02., 18:38:44 »
cartoon netwoorkon megy ez a batman:a bátor és a vakmerő kistesóm nagyon oda v an érte de szerintem egy nagy hüleség  ;D
Szerintem nem olyan rossz az én a részek többségén nagyon jól szórakozom. Persze, van néhány gyengébb, de pár igen jó is. És a második évad eddig egész korrekt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Brajan

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5089 Dátum: 2010. Március 02., 18:26:04 »
Valaki megtudná mondani (ha úgy jobb privátban), hogy merre találnék részeket a méltatlanul elefeledett 1992-es X-men rajzfilmből?


Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5088 Dátum: 2010. Március 02., 17:54:48 »
cartoon netwoorkon megy ez a batman:a bátor és a vakmerő kistesóm nagyon oda v an érte de szerintem egy nagy hüleség  ;D
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5087 Dátum: 2010. Március 01., 23:31:40 »
Legfeljebb az eredetihez képest, amúgy a Beyondnak nem volt rossza  szinkronja. Nagyon szépen beleélték magukat a szerepekbe.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5086 Dátum: 2010. Március 01., 18:40:03 »
Igaz. A Warner/DC rajzfilmek eredeti szinkronja nagyon jól szokott sikerülni és sokkal hangulatosabb úgy a film.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5085 Dátum: 2010. Március 01., 18:34:38 »
Amúgy a BB szinkronja iszonyat szar volt... Nem érdemes úgy megnézni... Viszont az eredeti!!! na az   :pogo: