Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 630790 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

• Cobra Viper
  • Hulk
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10949 Dátum: 2021. Január 02., 15:03:55 »
Csodanőt megnézte valaki? Vélemények? Ahogy nézegetem a revieweket egyre onkább olyan érzésem van, mintha ez a film egy szinten lenne a Superman 3-al.

Érdekes számomra, hogy minden DC filmben (WW1, Justice League, WW84) van egy olyan akció jelenete, ahol lassítva becsúszik egy rossz fiú mellé és kirugja a lábát alóla. :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10948 Dátum: 2021. Január 01., 16:48:36 »
A 94-es Csillagkapu folytatását megnéztétek volna?

Természetesen, nagy kedvenc a CSK. Az Atlantisz is jó volt, a többit hagyhatjuk.

Emmerich folytatta volna, bevallása szerint 3 részesre tervezte, de a tech háttér miatt nem jött össze. Ma már nem lenne akadálya-fontolgatta is egy ideig a sequel-t-, de állítása szerint a stúdiók nagy beleszólása miatt letett róla, szerinte nem élvezne akkora alkotói szabadságot, mint a 90-es években. Semmi akadálya nem lenne a forgatásnak, de a kész filmről nem biztos, hogy kijelenthetnék, ez Csillagkapu film.

Nem elérhető Kayamiel

• This is the way
  • Batman
« Válasz #10947 Dátum: 2021. Január 01., 16:00:30 »

Természetesen, nagy kedvenc a CSK. Az Atlantisz is jó volt, a többit hagyhatjuk.

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10946 Dátum: 2021. Január 01., 15:44:07 »

Nem elérhető Intruder

• Cobra Viper
  • Hulk
« Válasz #10945 Dátum: 2021. Január 01., 13:19:48 »
Számomra nem volt nagy durranás, de azért egyszer meg lehett nézni. Vicces belegondolni, hogy Will Smith inkább az Öngyilkos osztagban akart szerepelni, mint ebben.

Tegnap este megnéztem DelTorro Mimic-jét. Jó volt látni egy olyan filmjét, aminek nincs mesebeli hangulata és nem szerepel benne egy foszforeszkáló, pikkelyes lény se. De atyaég, hogy ez mennyit romlott, mióta gyerekként kikölcsönöztem. A CGI-t nem hozom szóba, mert 97-es, meg amúgy se egy Lost World büdzséből készűlt, de a színészi alakítás és a párbeszédek minősége jesszus, de gyenge volt.  :omg: Az összes dialógus egy török sorozat szintjét hozta.

Nem elérhető Kayamiel

• This is the way
  • Batman
« Válasz #10944 Dátum: 2021. Január 01., 12:20:22 »
Mi első körbe voltunk akik várták a premiert párommal és el is mentünk moziba. Szerintem méltó folytatása volt az első résznek. Csak abba reménykedek, hogy nem kell 20 évet várni a harmadik részre. :coffee:

Nem elérhető Sepi

• Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10943 Dátum: 2021. Január 01., 05:52:12 »
Bár hivatalos indoklást nem olvastam, de így sem nehéz kikövetkeztetni. A fő ok a gyenge sztorin, és az ifjabb színészek gyenge játékán kívül (persze a régiek sem ebben hozták a legjobb formájukat), az talán az, hogy több mint 20 év telt el az első rész óta. Ez rengeteg idő. Az első rész rajongói már megkoptak annyira, hogy ne érdekelje őket a folytatás, vagy legalábbis annyira ne, hogy elmenjen rá moziba. Az új generációt meg nem hozta annyira lázba.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10942 Dátum: 2021. Január 01., 00:04:06 »
Elsősorban mi volt az oka a Függetlenség napja 2 bukásának?

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #10941 Dátum: 2020. December 19., 22:04:05 »
Volt valakinek szerencséje a The thing from another world képregényhez? Ez a Carpenter-féle 82-es A dolog folytatása. Egyszer belefogtam, aztán harmada-közepe felé abbahagytam.

Azt hiszem, az atopthefourthwall-on Linkara bemutatta.

Nem elérhető HeirToGrievous

• Pókember
« Válasz #10940 Dátum: 2020. December 19., 20:05:58 »
Volt valakinek szerencséje a The thing from another world képregényhez? Ez a Carpenter-féle 82-es A dolog folytatása. Egyszer belefogtam, aztán harmada-közepe felé abbahagytam.

Én úgy tudtam, hogy a 2002-es The Thing játék volt a folytatása..
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10939 Dátum: 2020. December 19., 18:52:49 »

Nem elérhető Aldarion

• Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10938 Dátum: 2020. December 12., 13:28:18 »
Viszont az Owen Wilson benne? Baszki, hogy megöregedett.
Inkább csak felvállalta a korát, némi sminkes rásegítéssel. A fazon idén töltötte az 52. évét.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

• Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10937 Dátum: 2020. December 11., 21:09:39 »
Először azt olvastam, hogy a Fantom ágyéka.  :lol: ;D

főleg női karakterekre fókuszál majd."
Biztos majd közülük is párat teherbe fog ejteni az "Erő", mint azt a bizonyos szegény Skywalker asszonyságot.  ;D :badteeth:

Az idei szűk esztendő után végre valami!  :D
Jaja, várós.  :bravo: Bár a Loki sorozatot még ezután sem tudom hova tenni. Viszont az Owen Wilson benne? Baszki, hogy megöregedett.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Aldarion

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10936 Dátum: 2020. December 11., 11:19:03 »
A Fantom árnyéka... :omg: :omg: :omg: :omg:
Úgy látom páran leolthatták, mert azóta javításra került...

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10935 Dátum: 2020. December 11., 10:51:13 »
Az idei szűk esztendő után végre valami!  :D

Nem elérhető Intruder

• Cobra Viper
  • Hulk
« Válasz #10934 Dátum: 2020. December 11., 10:34:02 »
Index/telex: minőségi újságírás. :hehe:

Elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10933 Dátum: 2020. December 11., 09:34:03 »
"...The Acolyte címmel, ami a jedik aranykorát mutatja majd be, nagyjából kétszáz évvel a Fantom árnyéka előtti időkben, és főleg női karakterekre fókuszál majd."

Baszki, először nem értettem, azt hittem, hogy valami általam nem olvasott regény. De most leesett...  :o :fatestapolo:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

• Pókember
« Válasz #10932 Dátum: 2020. December 11., 08:47:51 »
https://telex.hu/szorakozas/2020/12/11/disney-investor-day-bejelentes-star-wars-marvel-pixar-obi-wan

Úgy látom, a Disney-nél végül eldöntötték, hogy beüzemelik és egyből maximális hatásfokon pörgetik az összes pénznyomdát... :)

"...The Acolyte címmel, ami a jedik aranykorát mutatja majd be, nagyjából kétszáz évvel a Fantom árnyéka előtti időkben, és főleg női karakterekre fókuszál majd."

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10931 Dátum: 2020. December 11., 08:33:52 »
https://telex.hu/szorakozas/2020/12/11/disney-investor-day-bejelentes-star-wars-marvel-pixar-obi-wan

Úgy látom, a Disney-nél végül eldöntötték, hogy beüzemelik és egyből maximális hatásfokon pörgetik az összes pénznyomdát... :)

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10930 Dátum: 2020. December 10., 19:28:04 »
A legjobb az lett volna, ha megfilmesítik a Prédát.
De hát látod, hogy megpróbálták...  :badteeth:

Ennek utána kellett néznem és a moly.hu könyvismertetőjében leírják, a film sokat merített a könyvből, de más irányban gondolta a két faj összecsapását.

Nem elérhető Aldarion

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10929 Dátum: 2020. December 10., 18:12:51 »
Egyetértek, de inkább úgy mondanám, ha az egészet megfilmesítik és nem csak elemeket vesznek át belőle. Ha emlékszel a női főhős szála egyértelműen Machiko Noguchi sztoriját vette alapul...

Elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10928 Dátum: 2020. December 10., 17:49:59 »
De hát látod, hogy megpróbálták...  :badteeth:

• Pókember
« Válasz #10927 Dátum: 2020. December 10., 16:09:23 »
Hidd el, sokaknak pont ezért működött volna. De a lényeg épp az, hogy lehett volna bármilyen alakja, ha ráfogják, hogy az a Space Jokey-k - ugye akkor még kanyarban sem volt a Prometheus - építménye volt eredetileg, csak a Ragadozók birtokba vették és új célt találtak neki.

Nem elérhető Aldarion

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10926 Dátum: 2020. December 10., 15:59:14 »
Nem is tudom. Ez egy olyan dolog lenne, amiről a mozirajongóknak egyből a Stargate jutna az eszébe (hülyébbeknek meg a history channel), és legyünk őszinték: a piramisok túlmisztifikálása már eléggé lerágott csont.
Hidd el, sokaknak pont ezért működött volna. De a lényeg épp az, hogy lehett volna bármilyen alakja, ha ráfogják, hogy az a Space Jokey-k - ugye akkor még kanyarban sem volt a Prometheus - építménye volt eredetileg, csak a Ragadozók birtokba vették és új célt találtak neki.

Nem elérhető Intruder

• Cobra Viper
  • Hulk
« Válasz #10925 Dátum: 2020. December 10., 14:29:43 »
Főleg ha meglépik, hogy egy eddig ismeretlen kihalt faj építette a piramisokat.
Nem is tudom. Ez egy olyan dolog lenne, amiről a mozirajongóknak egyből a Stargate jutna az eszébe (hülyébbeknek meg a history channel), és legyünk őszinték: a piramisok túlmisztifikálása már eléggé lerágott csont. Az AVP univerzumot nem igazán lehet hova bővíteni. Persze a Prometheus után a Darkhorse behozta a Mérnököket a képbe, és elég meglepő volt látni, ahogy az ősi albínó félkézzel bucira ver egy predátort.. :-\

Nem elérhető Aldarion

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10924 Dátum: 2020. December 10., 13:35:45 »
Azt a két filmet cinemasins mindjára itt és most milliónyi apró darbra tudnám széttépni, de inkább csak a legeslegnagyobb hibáját írám le: a történet a jelen korban játszódik.
Az egészben a legfájóbb, hogy az első film alapötlete - alakváltó földalatti piramis, amit beavatási célzattal használnak a ragadozók -, a jelenben és a Földön egy orbitális baromság, ráadásul sok helyen üti az AVP lore-t. De ugyanezt a jövőben eljátszani egy idegen bolygón simán jól működhetett volna, főleg ha meglépik, hogy egy eddig ismeretlen kihalt faj építette a piramisokat. Nem azt mondom, hogy magasröptűen oldották volna meg, de adhatott volna egy kis univerzumépítő érzetet a mozinak...

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10923 Dátum: 2020. December 09., 22:51:11 »
Miért, hogy lehetne ennél is jobban leszedni róla a keresztvizet?  :D

Nem elérhető Intruder

• Cobra Viper
  • Hulk
« Válasz #10922 Dátum: 2020. December 09., 22:22:05 »
Azt a két filmet cinemasins mindjára itt és most milliónyi apró darbra tudnám széttépni, de inkább csak a legeslegnagyobb hibáját írám le: a történet a jelen korban játszódik.

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10921 Dátum: 2020. December 09., 21:50:14 »
A másodikban az sem érthető, néhány xeno hogy a pélóba képes teljes harci szereléssel ellátott katonákat megtizedelni. Bezzeg a kis tizenéves lekapja a lézerpuskával...
A képhez meg: mikor másodjára megnéztem, még egész tűrhető volt, mindent láttam.

• Pókember
« Válasz #10920 Dátum: 2020. December 09., 20:07:55 »
Kinek mennyire volt élvezhető annak idején a két AVP film, annak ellenére, hogy címükön kívül sok közük nem volt a játékhoz?

A béna és nyúlszájú Predatorokat (egy ALIEN kicsinál kettőt? Ne mááár!), a vérszegénységet, a túlságosan gyors megtermékenyítési/kikelési folyamatokat (állítólag ennek a nagy mennyiségű tiszta oxigén az oka), és a lehelet teljes hiányát leszámítva az első rész egész hangulatos volt.

A második meg véres volt... állítólag. Nem tudom, mert qrva sötét az egész film.
Mintha egy hangeffektekkel tarkított fekete képernyőt nézne az ember.