Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080501 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10514 Dátum: 2019. Szeptember 03., 00:37:08 »
Én valahogy sose értettem, hogy a jövőben miért vannak egyhalomban a koponyák. :headscratch: És csak koponyák, más csontokat alig látni..
El tudná valki nekem magyarázni, hogy T4-ben ki volt végül is az a félig ember félig robot fickó? Arra emlékszem, hogy a film elején a börtönben alárattak vele valami beleegyezési papírt valamihez aztán 15 évvel később visszajött kiborgként. De hogyan?
És persze a Genisys. Lehet szidni, van is miért, de ezek a jelenetek azért jók voltak. ;)

« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 03., 01:01:02 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10513 Dátum: 2019. Szeptember 02., 20:56:57 »
A Megváltás elvileg egy trilógia nyitódarabja lett volna -mint a Genesys-, de elhasalt. Mondjuk, nem is tudom, hova lehetett volna folytatni...
A Dark Fate-nél vajon milyen programozást kap az új védelmező egység.... Ugye a 2. részben a T-800-ast Connor utasításainak végrehajtására kalibrálták, a harmadikban Connor leendő asszonya volt a főnök, itt talán Sarah Connor lesz? Na meg John aranyszabálya, miszerint nem nyiffantunk ki senkit :P

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10512 Dátum: 2019. Szeptember 02., 19:38:42 »
El is felejtkeztem arról, a Salvation elvileg megfelel a kívánalmaidnak:lerombolt városok, járőröző és kereső gépezetek, kétségbeesett emberek, koponyák  ;D
Ugyanakkor furcsálltam, a filmben még nem álltak át a sugárvetőkre, pedig a sztori szerint 2029-ben már ezekkel aprítják egymást az ellenállás és a gépek, ehhez képest hagyományos lőfegyverekkel osztják az áldást. Vagy ezek szerint 2015-ben még nem tart ott a technológiai háttér?  :huh:
Vagy nagyon erős volt az ami fegyverlobbi  :hehe:

:) Na, igen.
Annyira sötét volt a film, hogy:
- a film kb. fele nappal játszódott (mert 100+ atombomba felrobbanása biztos nem okoz majd nukleáris telet)
- szétrombolt városok helyett kaptunk pusztát/roncstelepet + egy teljesen épp hidat
- az emberek helyzete meg annyira kilátástalan volt, hogy az ellenállásnak csak két felfegyverzett vadászrepülőre futja
- a film végén helikopterekkel mentik az embereket napkeltekor vagy napnyugtakor :headscratch:... nem ez lényeg, hanem az, hogy a háttérben vidáman süt a Nap, az égen pedig nyoma sincs repülő terminátoroknak stb.
Ja, igen. 2018-ban játszódott.

És ha ezeket a jeleneteket nézem, és összehasonlítom azzal, ami a Megváltásban volt, hááát, ég és föld a különbség.

Ráadásul, ha van olyan jelenet, a film végi pusztuláson kívül, amit nagyon eltaláltak a Terminátor 3 készítői, akkor az a jövő jelenet, amiből hasonló hangulat árad, mint az 1. és 2. részből.



Film előtt előzetesek mentek, volt a Joker. Nekem a pár perc alapján nagyon bejön. Semmi effekt, semmi robbanás, semmi színkavalkád, meg vicces snittek, ahogy az orrnehéz Fekete Özvegy a csapat "hasznos" tagjaként "harcol", miközben Thor pár méterrel odébb tonnányi ütéseket osztogat, ha már mellékesen ott van. Phoenix az előzetes alapján nagyon érzi a szerepet, lényegében a film kizárólag a személyes benyomásaira építhet (gondolom) és ennek megfelelően szubjektív a látásmód is.
Külön jó pont, hogy ez is valami 30-40 évvel korábbi eseményeket mesél el, szóval kis szerencsével pont olyan "zsírmentes" lesz, mint az X-Men: Elsők, vagy még szikárabb.

Engem már ezzel a teszt jelenettel meggyőztek az alkotók, pedig nem sok minden történik benne.

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10511 Dátum: 2019. Szeptember 02., 17:38:36 »
Ahhoz a magyar szerzõk Halálosztó 2029 könyveit kéne adaptálni,  de a nyakamat rá, Hollywood-ban azt se tudják, ilyenek léteznek.

Ha tudnák azokról, szerintem azóta már mindenkit sz@rrá pereltek volna.
El is felejtkeztem arról, a Salvation elvileg megfelel a kívánalmaidnak:lerombolt városok, járőröző és kereső gépezetek, kétségbeesett emberek, koponyák  ;D
Ugyanakkor furcsálltam, a filmben még nem álltak át a sugárvetőkre, pedig a sztori szerint 2029-ben már ezekkel aprítják egymást az ellenállás és a gépek, ehhez képest hagyományos lőfegyverekkel osztják az áldást. Vagy ezek szerint 2015-ben még nem tart ott a technológiai háttér?  :huh:
Vagy nagyon erős volt az ami fegyverlobbi  :hehe:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10510 Dátum: 2019. Szeptember 02., 13:22:57 »
Olvastam, hogy Stan Lee lánya is kimondta már, hogy a Disney és a Marvel ámokfutását korlátozni kell és senki nem bánt rosszabbul az apjával, mint a két cég vezetése.

Nyilván rá lehet vágni, hogy "de hát filmek tele vannak szuperhősökkel és dől a pénz, ilyen a képregény", de azért nem szabad, hogy ezek kizárólagos szempontok legyenek. A nő is azt kifogásolta, hogy nem tartják tiszteletben az eredeti szellemiséget és kizárólag a maguk feje (meg a profit) után mennek. Alkotói hajlam, meg érdekes vágások, párbeszédek nyilván nuku. Nem azt mondom, hogy ami nem olyan kiforrott, mint a Casablanca, az már sz.r is, de azért kell középút.
Most a Sony próbál keményíteni velük szemben, én remélem, hogy sikerül kicsit megfogni a diznit.
Filmek terén nekem pl pár éve a Marvel totál ismeretlen, kicsit mintha a DC próbálna "földhözragadtabb" , vagy józanabb lenni.

Pl tegnap moziban néztem a Volt egyszer egy Hollywood-ot. Nekem rettentően bejött, Pitt életében nem volt még ilyen jó, Leo csúcs, méregerős (de ízléses) retro a javából. A zenék őrült jók. A Manson-banda tagjait szinte mi is püföljük a székben ülve. Jellegzetesen megmásított események tarantínósítva.  :cool:
Valahogy ezek a nosztalgiafilmek pont annyira amcsi termékek, mint a képregények. Nálunk szerintem vagy nem ütne, vagy egyenesen rossz lenne. Pont, mint a képregények. Egy példa, hogy a németek kizárólag napjainkban is aktív nácik lehetnek, ez ellen pedig valahogy a mostanra már kiherélt németek fel sem emelik a szavukat. De ha mi pl csinálnánk egy Szkíta Kapitányt, akinek az ellenfele mondjuk Radu, a vérvajda lenne...
Meg mi lenne a vajda szuperképessége? A történelemhamisítás? Szkíta Kapitány egy pillanatra félrenéz, aztán már úgy emlékszik, hogy a Tiszánál van a határ és sűrű bocsánatkérések közepette kihátrál Debrecenből. Sarkított példa, de a jellegzetesen amcsi eredetre akartam rávilágítani.

Na de viccet félretéve, remek film. Marha hosszú, de nem tűnik fel az a 159 perc. 100-nak tűnt.
Azt akartam ebből kihozni, hogy lehet új a nap alatt, minden csak hozzáállás kérdése. Retrohullám, plusz a tarantínós megmásított történelem, volt már ilyen, oké... Na de milyen jól lett összerakva! Nyilván kell egy minimális korismeret (pl Tate-ügy, a pedofil Polanski, stb), de ez talán alapvetően elvárható műveltségbe tartozik ma már.

Film előtt előzetesek mentek, volt a Joker. Nekem a pár perc alapján nagyon bejön. Semmi effekt, semmi robbanás, semmi színkavalkád, meg vicces snittek, ahogy az orrnehéz Fekete Özvegy a csapat "hasznos" tagjaként "harcol", miközben Thor pár méterrel odébb tonnányi ütéseket osztogat, ha már mellékesen ott van. Phoenix az előzetes alapján nagyon érzi a szerepet, lényegében a film kizárólag a személyes benyomásaira építhet (gondolom) és ennek megfelelően szubjektív a látásmód is.
Külön jó pont, hogy ez is valami 30-40 évvel korábbi eseményeket mesél el, szóval kis szerencsével pont olyan "zsírmentes" lesz, mint az X-Men: Elsők, vagy még szikárabb.


WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10509 Dátum: 2019. Szeptember 01., 22:25:08 »
Nekem egy Xeraphtól jött email után nekem ez jutott eszembe kb. 2 hete...:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10508 Dátum: 2019. Szeptember 01., 19:48:09 »
Ez valahogy csak eszembe jutott :D

Nekem egy Xeraphtól jött email után nekem ez jutott eszembe kb. 2 hete...:


...utána meg az a videó, amit lelinkeltél.
Volt egy hosszú, kb. 7-8 perces videójuk, amiben mintha lett volna egy mocsárjáró hajó vagy mi (amin az a nagy propeller van a vezető mögött), a végén pedig egy hosszú stáblista, de akármit próbálok sehol/sehogy se találom.  :(

Ahhoz a magyar szerzõk Halálosztó 2029 könyveit kéne adaptálni,  de a nyakamat rá, Hollywood-ban azt se tudják, ilyenek léteznek.

Ha tudnák azokról, szerintem azóta már mindenkit sz@rrá pereltek volna.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 01., 21:38:31 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10507 Dátum: 2019. Szeptember 01., 16:49:53 »
Én mindig is egy olyan Terminátor filmet akartam, ami ugyanabban a sötét (szó szerint) és kilátástalan jövőben játszódik, mint az első három filmben bemutatott jövő jelenetek.
Tudjátok mire gondolok:
- földön szétszóródott koponyákra
- lerombolt városokra
- járőröző és harcoló Terminátorokra, akik mindenre rálőnek ami csak megmozdul
- kétségbeesett emberekre, akik minden igyekezetükkel próbálnak kitartani és visszavágni
- Terminátorokat lebuktató kutyákra stb.

De nem! Ehelyett negyedszerre is megkapjuk az "egy Terminátort visszaküldenek a múltba" koncepció alapján készült filmet.
Ahhoz a magyar szerzõk Halálosztó 2029 könyveit kéne adaptálni,  de a nyakamat rá, Hollywood-ban azt se tudják, ilyenek léteznek.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10506 Dátum: 2019. Szeptember 01., 13:36:54 »
Ez valahogy csak eszembe jutott :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10505 Dátum: 2019. Augusztus 31., 13:34:08 »
Én mindig is egy olyan Terminátor filmet akartam, ami ugyanabban a sötét (szó szerint) és kilátástalan jövőben játszódik, mint az első három filmben bemutatott jövő jelenetek.
Tudjátok mire gondolok:
- földön szétszóródott koponyákra
- lerombolt városokra
- járőröző és harcoló Terminátorokra, akik mindenre rálőnek ami csak megmozdul
- kétségbeesett emberekre, akik minden igyekezetükkel próbálnak kitartani és visszavágni
- Terminátorokat lebuktató kutyákra stb.

De nem! Ehelyett negyedszerre is megkapjuk az "egy Terminátort visszaküldenek a múltba" koncepció alapján készült filmet.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10504 Dátum: 2019. Augusztus 31., 08:42:26 »
Majd bemutató után visszatérünk;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10503 Dátum: 2019. Augusztus 31., 06:41:38 »
Egyelőre én se látom benne azt a pluszt, amitől ez jó film lenne. Pedig én is rajongója vagyok a régi filmeknek, de a 4. rész óta ez már inkább erőlködés. Attól, hogy visszahozták az öreg Linda Hamiltont és belerakták az öreg Schwarzit (sőt, már olvastam, hogy egy-két jelenet erejéig előásták Edward Furlongot is) még kevés, és inkább szánalmas, mert egyértelműen a retro-feelingre építkezik velük a film. Az előző részre is azt hittük, hogy hú, milyen durva lesz, aztán láttuk mit kaptunk. Szóval egyelőre kb egy szinten áll egy látványorgiás, bőrlehúzós, Bay-es Transformersszel.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10502 Dátum: 2019. Augusztus 30., 19:54:14 »
Itt a Terminator új trailere.
Durva lesz ez  :cool:

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy olyan film, aminek a forgatókönyvét 3 ember írta 5 ember története alapján jó legyen.  :nemtudom:
Ettől függetlenül akár jól is elsülhet, de engem már ezek az előzetesek sem győztek meg igazán, így én kihagyom.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10501 Dátum: 2019. Augusztus 30., 09:34:16 »
Itt a Terminator új trailere.
Durva lesz ez  :cool:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10500 Dátum: 2019. Augusztus 29., 09:32:22 »
Ha hajat vágni is ezzel a módszerrel tud, megnézném a tarkójánál. Ilyen esetben valóságban tuti, hogy csurkát hordana.

Csók: Itt abból indulnék ki, hogy az erőtere mindig aktív és fizikai akadályt képez mondjuk egy lassú érintés esetén is, vagy csak valamilyen gyors behatás esetén aktivizálódik? Nekem valami olyan rémlik, hogy 1 cm-re található a bőrétől. Tehát a hajvég kiesik az erőtér hatóköréből és a hajvéget már csak annak természetes ellenállóképessége védi?
Ha az erőtér folyamatosan jelen van, vagy gyors és lassú érintés esetén egyaránt aktivizálódik, ráadásul tapintható is, az elég nagy kellemetlenség. Szerintem az erőtér (ha elfogadjuk az egy centit) követi a test felszínét. Ha pl a szája nyitva van és mondjuk 1 centitől jobban kinyitja, akkor a szájüregben saját erőtér képződik, ami mondjuk követi a fogak, nyelv és egyéb lágy részek domborulatait. Na ebben az esetben egy komolyabb csókról szerintem szó sem lehet és hát minden komolyabb szándékot  ;D eleve kizár, mert bizonyos testrészei felszíne is ilyen "ellenséges" lehet.
A szintén erőteres Bulldinak megvolt Amazon és látszólag nem volt anatómiai gubanc. Na most ez asszem Bulldinak abban az idióta legyengített, vagy elvarázsolt, vagy milyen állapotában volt. Vagy nem volt erőtér, vagy Amazon minden testrésze két fokkal ellenállóbb, mint Lois-é.  :cool:

De másik kérdés: ha az 1 centivel mindenhol számolni kell, hogyan tud megenni egy falatot is? Sikerrel jobbára folyékony táplálékot venne sztem magához.
Mennyire átjárható ez az erőtér? Simán belelép egy kis sárba. Ő hozzá tud érni a saját bőréhez, hogy lemossa? A víz hozzá tud érni a bőréhez? Tűzzel égetett már le szennyeződést, tehát az erőtérnek valamennyi (Supira még nem veszélyes) hőt át kell engednie.
Egy darab papírt is úgy venne fel, hogy van a két ujja között két centi, a papír meg ott "lebeg"?

Ez az erőtér szerintem több kérdést vet fel, mint amennyit megold. De ez a helyzet Bulldival is, az erőtér ott is nyilván nagyon erős, legalábbis Hulk azt mondja Bulldiról, hogy mindenféle sérüléssel szemben teljesen sérthetetlen az erőtérnek köszönhetően. Mondjuk ott talán pont ezért leszögezték, hogy Bulldinak nem kell oxigén, de ami fontosabb a fenti miatt, nem kell táplálkoznia. Ott így talán kijelenthető, hogy a teste belseje, a belső részei teljesen érinthetetlenek, elzártak. De Supinak kell élelmiszer? Őt nem nagyon ismerem részleteiben, nem tudom, erre adtak-e magyarázatot.


WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10499 Dátum: 2019. Augusztus 28., 19:04:37 »
Kézitükör és saját hőlátásával. Az benne volt a régi magyar változatokban is.

Nemcsak azokban, hanem a "Lois és Clark: Superman Legújabb Kalandjai"ban (00:00-) és a rajzfilmsorozatban (00:18-) is.

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10498 Dátum: 2019. Augusztus 28., 17:25:46 »
Kézitükör és saját hőlátásával. Az benne volt a régi magyar változatokban is.


Ha jól emlékszem az űrhajója (amiben a Földre érkezett) egy darabját használta tükörként.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10497 Dátum: 2019. Augusztus 28., 15:43:56 »
Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D
De Supi meg hogy borotválkozik? Nem hinném, hogy ájultra kell verni, hogy öntudatlan állapotban ne védje az erőtere és Lois Lane gyorsan beszappanozza, aztán lekapja.  :badteeth: Plusz Bulldi, neki is áthatolhatatlan erőtere van.
Kézitükör és saját hőlátásával. Az benne volt a régi magyar változatokban is.
update:
Íme:
https://www.quora.com/How-does-Superman-shave-himself
Engem inkább az érdekelne hogyan csókolja meg Lois-t. Merthát a sugarait még kidumálhatják hogy átmegy a vékony védőrétegen de Lois?
A kis Clark oltása is benne volt azt hiszem. Elhajlott tű.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10496 Dátum: 2019. Augusztus 28., 15:06:22 »
Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D

Ez engem is  szokott érdekelni. Hogy borotválkozik? Van egyáltalán arcszőrzete?

Mikor  Góliát elpüföli Herkulest az Ostromban és kidobják az utcára...a dokik beszélik, hogy hogy adják be neki az injekciót.
Most akkor sikerült beadni? Vagy nem? Mert ha sikerül, egy sima karddal is le lehetne vágni Herkit? Vagy ájultan már nem védi a varázshatalma? :headscratch:
De Supi meg hogy borotválkozik? Nem hinném, hogy ájultra kell verni, hogy öntudatlan állapotban ne védje az erőtere és Lois Lane gyorsan beszappanozza, aztán lekapja.  :badteeth: Plusz Bulldi, neki is áthatolhatatlan erőtere van.

De ez olyan írói baki, mint az, hogy csak Hulk közlekedik ugrálva, holott mindenkinek ugrálva kéne közlekednie ilyen 10 tonna körüli erőtől felfelé.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10495 Dátum: 2019. Augusztus 28., 07:47:37 »
Ez igazából nem új keletű dolog.
Jaa, azt a sorozatot majd nyugdíjas éveimben látom.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10494 Dátum: 2019. Augusztus 27., 19:02:12 »
Egy napja jött ki csak az előzetes:

Ez igazából nem új keletű dolog.
A "helikopter fénykard" mellett...  :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

... ez volt a készítők másik nagy fénykard újítása a "Lázadók" c. sorozatban.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10493 Dátum: 2019. Augusztus 27., 09:55:44 »
Rice of Skywalker.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10492 Dátum: 2019. Augusztus 27., 08:20:35 »
Egy napja jött ki csak az előzetes:


Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10491 Dátum: 2019. Augusztus 26., 23:19:22 »
Azt nem tudom, hogy van-e negatív Avengers a Marvelnél, de egy negatív Igazság Ligája igen. Supreme Squadron néven futnak, egy változatukat jms is írta.

Star Wars The Rise of Skywalker - D23 Special Look:

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10490 Dátum: 2019. Augusztus 26., 16:47:41 »
Azt nem tudom, hogy van-e negatív Avengers a Marvelnél, de egy negatív Igazság Ligája igen. Supreme Squadron néven futnak, egy változatukat jms is írta.

Star Wars The Rise of Skywalker - D23 Special Look:


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10489 Dátum: 2019. Augusztus 26., 11:01:15 »
én is így gondoltam csak meglepődtem az avengers játékban hogy egy helyben lebegve trécsel.
Hogy a Queen halhatatlan dalát idézzem: "It's a kind of magic..."  :hehe:
Jaja, mert hogy repül az oké, dehogy beszélni is tud.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10488 Dátum: 2019. Augusztus 26., 10:36:55 »
én is így gondoltam csak meglepődtem az avengers játékban hogy egy helyben lebegve trécsel.
Hogy a Queen halhatatlan dalát idézzem: "It's a kind of magic..."  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10487 Dátum: 2019. Augusztus 26., 10:04:59 »
Amúgy a Brightburn felvetett bennem egy kérdést, ami eddig valahogy sose merűlt fel bennem: mennyire bölcs dolog örökbefogadni egy gyereket, akit egy űrhajóban találtunk? :headscratch: Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10486 Dátum: 2019. Augusztus 26., 02:41:50 »
Ezeket ismerem, de vajon Amerika kapitánynak és az Avengers-nek van negatív ellenpárja?
Amennyire tudom, van, de messze nem olyan ismertek. Én sem tudom pontosan.  De a mindörökké angyalok végén a dokumentációban ahol a sok szereplőt felsoroljak, említenek alternatívákat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10485 Dátum: 2019. Augusztus 25., 22:58:18 »
Ezeket ismerem, de vajon Amerika kapitánynak és az Avengers-nek van negatív ellenpárja?