Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1157902 alkalommal)

0 Felhasználó és 103 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9584 Dátum: 2017. Március 13., 16:11:36 »
Ezt soha nem bocsátom meg neki.

Beszéltem vele, rosszul is alszik emiatt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9583 Dátum: 2017. Március 13., 15:39:50 »
Bryan Singer visszatérése az X-filmekhez a legnagyobb csalódás :(
Nekem inkább az, hogy a fantasztikusan felépített X2 után otthagyta a sorozatot és vitte magával a forgatókönyvírókat a kalap matéria Superman visszatérhez. :( Ezt soha nem bocsátom meg neki.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9582 Dátum: 2017. Március 13., 14:05:59 »
Bryan Singer visszatérése az X-filmekhez a legnagyobb csalódás :(

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9581 Dátum: 2017. Március 13., 13:01:41 »
pályázatként megkapnátok az ismert szuperhős-filmeket, van valaki, aki a Logan csapatát fogadná fel és adna nekik százmill dezsőt, hogy "Látom, tudjátok, mit csináltok; valósítsátok meg az álmomat!"?
Attól függ, hogy Mészáros Lőrinc indul-e a pályázaton.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető scaurus

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9580 Dátum: 2017. Március 13., 12:36:38 »
Ez még kimaradt:
...
Oké, hogy szimbolika, és Logan így megküzdött a régi, agymosott, vadállatias énjével, de akkor is.
SPOILER:
Szerintem, még ennek is rossz volt, mert az üzenet kb. ennyi, hogy magadat úgysem tudod legyőzni, még a haverok segítségével is beledöglesz...

@Zigota: forgatókönyvírónak Bob Gale-t és/vagy Robert Zemeckist,  rendezőnek Tim Burtont vagy Gore Verbinskit. :brow:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9579 Dátum: 2017. Március 13., 12:13:54 »
Igazatok van IC. Mondjuk egyik szuperhős-készítő gárdát sem fogadnám fel. Joss Whedon-nak például kifejezetten rosszat tesz a nagy költségvetés. Talán del Torot, A Hellboy első része egész jó volt. Na meg Nolan második Batman-je. Szívesen látnám viszont Finchert vagy Aronofskyt is. A legjobban viszont egy David Lynch rendezte Moon Knight-ot néznék meg :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9578 Dátum: 2017. Március 13., 08:08:42 »
Így van. De fogalmazzuk meg másképp: ha olyan filmet akarnátok forgatni, amilyet csak akartok, kéne hozzá forgatókönyv-író és rendező, és pályázatként megkapnátok az ismert szuperhős-filmeket, van valaki, aki a Logan csapatát fogadná fel és adna nekik százmill dezsőt, hogy "Látom, tudjátok, mit csináltok; valósítsátok meg az álmomat!"?

Nem elérhető scaurus

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9577 Dátum: 2017. Március 12., 23:32:24 »
Egyedül a színészi játék volt rendben.
Forgatókönyv ostoba, egytől ötig skálán kb. nulla.
Dramaturgia gyenge.
Összhatás unalmas és érdektelen.
A Bosszúállók sem váltotta meg a világot, de a saját keretei között szórakoztató volt.
Ez meg csak dögunalmas.
Nem tudom ki és miért találta ki, hogy méltó búcsú Farkastól (nekem az marad), nekem inkább szánalmasnak tűnt.

Az elsők (First Class) rövid jelenete Farkassal többet ér, mint ez a komplett film.

Na, jó, Benton dokit jó volt látni a vásznon.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9576 Dátum: 2017. Március 12., 13:15:04 »
Egy klisés szuperhősfilm? Micsoda? De most komolyan, az első Bosszúállóknál semmi bajotok nem volt vele, pedig az egy megalomániás unalom volt, ahol mindenkinek extrafasza cool-nak kell látszania. Civil war dettó. Ebben a filmben legalább nincs világmegmentés, meg a szokásos "nem öljük meg a főgonoszt, mert mi nem ölünk, csak a csatlósait" baromság. A színészi játék kellően minimalista, csak néha szalad el a ló. A kiscsaj tökéletes választás, Stewart örömjátéka igazán élvezetes. Kalibán tényleg necces, de hát ennyi baj legyen. Okos szuperhősfilmet meg akkor fogunk látni, ha egy független filmes dolgozza fel valamelyik nem Marvel, vagy DC képregényt. A Dr Strange meg számomra nagy meh, Tony Stark orvasnak állt.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9575 Dátum: 2017. Március 11., 21:39:08 »
Ajj srácok, minől több hozzászólást olvasok itt annál jobban eloszlik a rózsaszínköd a Logan körül. :( Nekem idáig csak annyi bajom volt a filmmel, hogy a rosszfiúk mikor tanulják meg, hogy a gépfegyver nem ér semmit Rozsomákék ellen? Tudták jól, hogy X-23 is immunis a golyókra, de csak azért is azzal lőtték és nem kábító nyílakkal. Vagy ott volt az Apokalipszis filmben látott hangfegyver, amivel Stryker-ék elkábították a tanulókat, de amikor elszabadúlt Rózsi, valahogy senkinek sem jutott eszébe használni ellene. :dry:
És Micho-nál a pont! Amikor Logan küzdött a klónjával az olyan Jean-Claude Van Damme-os, Tökéletes katonás volt, de az egész filmet átjárta a belga harcművész filmes "receptje". Én is inkább valaki mást lattam volna szivesen a klón helyett. Omega Red, talán? Vagy visszahozhatták volna az öreg Kardfogút! Mert én még mindig nem hiszem el, hogy meghalt volna attól, hogy lezuhant a Szabadságszoborról.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9574 Dátum: 2017. Március 11., 17:35:59 »
Innen már hülyeség, mert a halomba lőtt kölyköket is elvihették volna egy krematóriumig, de gondolom úgy voltak vele, hogy kevesebb macera, ha a saját lábukon menetelnek a hullaházig...

És közben persze mi baj történhetne?...  :hehe:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9573 Dátum: 2017. Március 11., 11:30:27 »
Az egyébként kiderült, hogy miután a filmet elee az indította el, hogy a gyerekeket meg akarták ölni, végül miért gyűjtötték be őket? Már azonkívül, hogy Mangold hülye a dramaturgiához és nem tudta máshogy megoldani, hogy Rozsi megmentse őket (mert ha meg akarták volna ölni őket, simán megteszik, tán Laura kivételével).
Véleményem szerint, ha belegondolsz, az nem annyira hülyeség. Nem megölni, hanem megsemmisíteni akarták őket. Gondolj csak bele, évek óta nincsenek mutánsok, de az amcsik x év múlva találnak egy tömegsírt mutáns gyerekekkel, akik mind a mutánsok "kihalása" után születtek az már azért felvet néhány kérdést. Az mondjuk kimondhatták volna a filmben, hogy a cég az Essex Corp. tulajdona - de csak céloztak az amerikai vállalatra, így tehát a szálak egy amerikai genetikai céghez vezettek volna, ami nekik elég cinkes. Így tehát a nyomukat is el kellett tüntetni. Innen már hülyeség, mert a halomba lőtt kölyköket is elvihették volna egy krematóriumig, de gondolom úgy voltak vele, hogy kevesebb macera, ha a saját lábukon menetelnek a hullaházig...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9572 Dátum: 2017. Március 11., 08:36:05 »
Igen, milyen érdekes, hogy a DC a gonosz karaktereit tudja jól filmre vinni, a hőseit nem, míg a Marvelnél meg pont fordítva vannak ezzel.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9571 Dátum: 2017. Március 11., 07:51:20 »
Persze a Marvel csak álmodik az olyan menő gonoszokról, mint Mr Miszkapiszka, a szalmabábuember vagy a kattant bohóc  :rolleyes: :badteeth:
De komolyan, ennyi rohadt klisét egy filmbe... innen már Macaulay Culkin se lógott volna ki, mint a mutáns kölykök egyike. Pierce végzete úgyis tiszta Reszkessetek betörők volt  :hehe: Az egyébként kiderült, hogy miután a filmet elee az indította el, hogy a gyerekeket meg akarták ölni, végül miért gyűjtötték be őket? Már azonkívül, hogy Mangold hülye a dramaturgiához és nem tudta máshogy megoldani, hogy Rozsi megmentse őket (mert ha meg akarták volna ölni őket, simán megteszik, tán Laura kivételével).

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9570 Dátum: 2017. Március 10., 22:17:08 »



*****
Amivel egyébként egyetértek, hogy a Hiénák súlytalanok voltak, sajnos Pierce, a vezetőjük is... még Shaw szintjét se tudta hozni a First Classból. De lássuk be, egy Marvel-gonoszról van szó, így mit vártunk...  :rolleyes:
"X-24" lehetett volna Kardfogú... egy utolsó, igazi, epikus küzdelmet megnéztem volna köztük. Oké, hogy szimbolika, és Logan így megküzdött a régi, agymosott, vadállatias énjével, de akkor is.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9569 Dátum: 2017. Március 09., 10:22:40 »
Na igen, a hentelés. Engem nem hogy nem zavart, hanem fel se tűnt; ezt például jól eltalálták, nem volt öncélú, egyszerűen a karmos ember nyilvánvalóan vágni fog, és akit megvágnak, az vérzik, pont. De Rozsi az X2-ben is rendesen hentelt és attól, higy most rendes vér is van hozzá, egy rajongó tényleg nem fog kalapot emelni. Majd' 20 év után illett volna többet mutatni.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9568 Dátum: 2017. Március 09., 09:54:54 »
Megmondom őszintén én sem voltam tőle elájulva. Nem is értem, hogy miért vannak annyira oda ettől a filmtől az emberek.  :nemtudom: Mondom ezt úgy, hogy Rozsomák-rajongó vagyok. De mindenki tökre örül neki, hogy végre káromkodik és rendesen hentel. Csak az a baj, hogy ez kevés egy jó filmhez, és aki annak idején a 90-es évek akciófilmjein nőtt fel, azoknak ez sem jelent extrát, mert ilyenből láttunk már több tucatot. Ahogy a valakit megmentünk és menekülünk a fél országon keresztül filmekből is. Igaz, hogy nincs új a nap alatt, és hogy régebben már attól magunk alá hugyoztunk volna a gyönyörűségtől, hogy Loganről készül egy film, de most már túljutott a hűha-faktoron a képregényfilm műfaj, és tényleg nehéz újat mutatni benne. Az, hogy most kitekerték benne Rozsomák (már csak azért se fogok Farkast írni  ;D) karakterét, nem elég. Összességében nem volt rossz film, de tuti nem minden idők legjobb képregényfilmje.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9567 Dátum: 2017. Március 09., 09:41:00 »
Ez lényegében a "The Wolverine" újratöltve, azaz egy közepesen szar fanfic színvonalú forgatókönyv sok pénzből, kamaszkorú alkotóra vallóan megvalósítva. A kitekert helyzeteket és szar ellenségeket akár össze is lehetne rakni egy jó filmbe, de ha a rendező erre képes lenne, akkor eleve nem kreálta volna meg őket. De megkreálta és így az ember legszívesebben sírt volna a szamurájtól, Viperától és Haradától. Amint a Logan trailerében megláttam a fekete terepjárókat, szinte biztos voltam benne, hogy baj lesz, mert ugyanaz a faszi ugyanolyan bődületes klisékkel fog nyomulni, mondtam a múltkor hogy Mangold neve hallatán nem vártam már semmit... aztán dicsértétek és várni kezdtem, aztán még időben visszakoztam.
És a fekete terepjárós bagázs tényleg szar, amin senki se lepődhetett meg. Ilyen pofátlan kliséként utoljára a Twisterben láttam ilyen társaságot, de az a film röhögött saját magán. Gonosz időjárásmegfigyelők, értitek? LOL, kacsintanak ki a vászonról. A Marvel-szuperhősfilmekben is jellemzően van egy kis öngúny, igen bazmeg, itt a faszi csillogó páncélban, valahol szánalmas, de ezért jöttél, röhögni, nem? Deadpoolról nem is beszélve. Na gyerünk! És működnek, kurva jók. A Fox (a Deadpool kivételével) más úton jár, az X-filmek komolyak, ami addig működik, amíg normálisan csinálják. Az X2 jó volt, az X3 erős határeset. Az új X-filmek közül az első baromi jó, a DoFP határeset, az Apokalipszis meg mint a Logan: kurva komolyak akarunk lenni, de kurva hülyék vagyunk. Ezért írtam Coelhót, biztos nektek is van olyan ismerősötök, aki középiskolás szintű bölcsességeket oszt meg Facebookon, ami 15 évesen hűdekomoly, kicsit később is el lehet az ilyenen gondolkodni, de NEM LEHET ERRE EGY FILMET ALAPOZNI. Mert aki megpróbálja, az annyira hülye, hogy nem ellensúlyozza normális elemekkel, ahogy már írtam. Madzagos nyilakkal telelőtt Rozsomák a Wolverine-ben? X-24? KOMOLYAN??? X-24??? Mi ez, bakker, a dedó? 23, nekem 24, nekem mindig eggyel több, én végtelen-a-végtelenedikenszer mondtam? Már eleve az egész koncepció, hogy kétezerhuszonvalamennyiben még mindig az a legjobb ötletük, hogy 40-50 évvel az első után csinálnak egy másik Rozsomákot... Elképesztően sivár, ötlettelen katyvasz, olyan dramaturgiai facepalm-okkal, mint hogy a jófej fekete családhoz becuccolnak, ugyan mi baj történhet? Aztán a rosszak gyerekekre vadásznak az erdőben, Rozsi meg beadja magának a zöld szart - na, ki tippelte meg, amikor meglátta az üveget, hogy megteszi? ("Crossing the streams" trope a Ghostbusters 1-ből.) És mindez az egész szar úgy tálalva, hogy öncélkúan pofánköpi az egész addigi sztorit, mint az Alien 3, amit nagyon nehéz volt szeretni onnan kezdve, hogy az egész Aliens-t zárójelbe tette az első két percben azzal, hogy véletlenül meghalt Hicks és Newt, mert a rendezőnek éppen olyanja volt. Pedig az önmagában egy újszerű és jó film volt. Itt is fogadjuk el, hogy az összes eddigi X-szenvedés hiába volt, három mondatban elmondva, hogy miért, és hogy a komornyik a gyilkos...
Nem tudom, lehet, hogy én vagyok túl igényes, szerintem a Csillagok között is egy rakat szar, mert egy film a forgatókönyvnél kezdődik, és az is olyan, hogy egy tízéves jobbat ír, tudományosan meg egy rémálom, ordít róla, hogy a faszi kitalált valamit, aztán addig tekerte a sztorit, ameddig oda nem vezetett. (Claremont erről az alkotási folyamatról egyszer elmondta a véleményét.) A Logan ugyanez (lásd pl. Kalibánt, aki csak azért mutánskereső, mert a film második felében arra van szükség, jól rábaszott volna a rossz társaság, ha Rozsinak bármelyik másik mutáns segít), csak mintha rövidebb lenne, de már ebben sem vagyok biztos, olyan volt, mintha örökké tartana.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9566 Dátum: 2017. Március 09., 03:05:27 »
Egy ilyen markáns ellenvéleményt illik részletesen kifejteni ;)
Ha visszahoztak az ufók, akkor jöhet az elemzés  :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9565 Dátum: 2017. Március 09., 01:45:25 »
Most jöttem a Loganről, szerintem siralmas, de a félhülye Mangoldtól erre lehetett számítani. Az X-filmek Coelhója a faszi.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9564 Dátum: 2017. Március 08., 18:24:14 »
Köszi a választ! :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9563 Dátum: 2017. Március 08., 07:24:47 »
Ez megjelent az "Untold Tales of Wolverine" vol 1. 24-ben. Valami kelet-európai akcióban vettek részt Nick Fury-val és a Fekete Özveggyel, aztán Rozsit agymosták, és egy ideig Budapesten ragadt (Avengers filmben említve volt "Budapesti kaland" néven).
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9562 Dátum: 2017. Március 07., 22:12:47 »
Ez melyik film előtt/után van? Itt már megvolt az adamantium beültetés?
https://www.youtube.com/watch?v=BCew7xYlGxk
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9561 Dátum: 2017. Március 05., 20:21:56 »
Aki esetleg lemaradt erről a kis gyöngyszemről - ami nem nehéz, tekintve, hogy a Logan itthoni verziójából kivették - annak tessék sürgősen pótolni:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9560 Dátum: 2017. Március 05., 18:15:20 »
Fent van az már mindenhol.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9559 Dátum: 2017. Március 05., 10:49:26 »
Már úgí várom ,hogy fent legyen valahol.
Iszonyatosan látni akarom már.
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9558 Dátum: 2017. Március 04., 23:35:33 »
Nekem most volt lehetőségem megnézni a Dr. Strange-et. A legjobb Marvel film amit eddig láttam  :cool:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9557 Dátum: 2017. Március 04., 07:33:36 »
Válasz a képre: Benton doktor, aki lassan Danny Gloverré öregedik  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9556 Dátum: 2017. Március 03., 21:22:25 »
Srácok, nyomás a moziba be! Jegyet venni a Logan-re ASAP! Kötelező darab mindenkinek! Meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb X film, ami valaha készűlt.  :pogo: :m-wolverine:

Annyit még, hogy ne várjatok a stáblista utáni jelenetre, az nincs. :-\
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 03., 22:44:42 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9555 Dátum: 2017. Március 03., 19:40:17 »
Knight lesz a rendező!

Melyik, a Michael?  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."