Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1161156 alkalommal)

0 Felhasználó és 140 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9464 Dátum: 2016. Szeptember 17., 09:50:53 »
Egyik-másik torrent oldalon fellelhető belőle jó pár rész, de tudtommal sehol sincs fent teljesen. Régebben én is vadásztam őket, de nem tudtam teljessé tenni a gyűjteményem.


Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9463 Dátum: 2016. Szeptember 17., 07:41:49 »
Egyik-másik torrent oldalon fellelhető belőle jó pár rész, de tudtommal sehol sincs fent teljesen. Régebben én is vadásztam őket, de nem tudtam teljessé tenni a gyűjteményem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9462 Dátum: 2016. Szeptember 14., 15:25:01 »
Rettenetesen fontos kérdésem van, ilyen fontos kérdést talán még nem is tettem fel ezen az oldalon.

Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e valahol szerezni, neten vagy boltban a régi G.I. Joe rajzfilmeket magyar szinkronnal?  :nemtudom:

Pár helyen találtam egy olyan két tucat részt a Sunbow, Dic sorozatokból vegyesen, ez érdekelne, de ha lehet, inkább a teljesség igényével.  :headscratch:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9461 Dátum: 2016. Szeptember 02., 08:17:49 »
Érdekes lesz!

Kicsit mintha ötvözték volna Vasembert az Andrew Garfield-féle Pókemberrel ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9460 Dátum: 2016. Szeptember 01., 16:59:28 »
Érdekes lesz!


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9459 Dátum: 2016. Augusztus 29., 20:12:54 »
Benman megosztott a közösségi oldalán egy érdekes videót:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9458 Dátum: 2016. Augusztus 25., 21:31:10 »
Na, ki volt olyan elvetemült, hogy a Batman vs Superman című közepes film után végigszenvedte annak a három órás bővített változatát?  :D Nos, itt van róla egy kis rövid értekezésem:

Elöljáróban azt leszögezem, hogy aki azt gondolta, hogy a bővített változat több akciót fog tartalmazni, az nagyot fog csalódni. A fél óra pluszban semmi akció nincs. A mozi és DVD változatban minden akció benne van (bár állítólag Batman akciója bővebb lett a végén a rosszfiúk ellen, de az nekem nem tűnt fel  :nemtudom: ). A bővített verzió inkább, akárcsak a régi Fenegyerek mozifilm bővített változata, a nyomozói részeket, a mellékszálakat fedi fel. Ezek közül egy-kettő valóban más megvilágításba helyez bizonyos dolgokat, amik először nem úgy csapódtak le a filmben. Az első meglepetés a film elején, hogy kiderül, a CIA kém fotós, akit lelőnek, nem más, mint Jimmy Olsen. Puff neki, még egy kultikus szereplő hal meg értelmetlenül a filmben, szinte seperc alatt. A másik kicsit bővebb szál a filmben, a Santos-féle vonal (a gengszter, akit Batman az elején megbélyegez). Őt később látjuk meghalni a börtönben, persze az orosz megbízására végeznek vele, majd még később láthatjuk családját is, akivel Clark beszél, miközben tényfeltáró riportot készít Batmanről. Nem túl lényeges szál, de arra jó, hogy igencsak kiderüljön, Batman sem szent, és az ő áldozatai sem minden tekintetben gonoszok. Kicsit a Fenegyerek film (ha már Ben Affleck, meg ha már felhoztam korábban  :D ) egyik jelenetéhez tudom hasonlítani, amikor Fenegyerek elkap egy behajtó verőlegényt, és sikeresen a saját gyereke előtt veri félholtra, amikor rájön, hogy ez majdnem ugyanaz, mint ami az ő gyerekkorában volt. Nos, a Santos jelenetek után totál megint ez az ember érzése.
A következő szál, amit bővebben kifejtenek, az a film elején vádlóként fellépő néger nő története, aki ugyebár úgy állította be az egész Afrikában történteket, mintha Superman végzett volna ott mindenkivel. Persze kiderül, hogy őt is csak megfenyegették, hogy ezt mondja, és hogy a szülei nem is haltak meg, de rájött, hogy a hamis tanúzás ellenére is, Luthor emberei, az orosszal az élen keresik őt, hogy elvarrják ezt a szálat. A Superman-féle meghallgatás előtt persze sikerül is elkapniuk és a metro elé vetniük, de mindez már azután történt, hogy elmondta a szenátornőnek az igazat. A meghallgatás előtt már láthatjuk azt is, hogy a szenátornő egy férfinak el is mondja, hogy úgy néz ki, az egész mögött Luthor áll. Egyébként ezek előtt/közben a nyomozati szálat erősíti Lois is, aki kideríti szintén, hogy Luthor gyártotta a lőszert, amit Afrikában használtak, és hogy ő az aki be akarja feketíteni Supermant. Meg is kéri White-ot, hogy hadd írja meg a lapban, de ő ezt nem engedi. Na és akkor, ha már a meghallgatásos robbanás volt az egyik fő pontja a filmnek, és amiről rengeteget vitázak, hogy miért nem látta Superman a bombát, stb. Erről is kiderült pár érdekesség a kimaradt jelenetekben. Például, hogy a robbanás után a helyszínelők felfedezték, hogy ólommal volt bélelve a tolókocsi, tehát Superman nem láthatta a bombát. Valamint az is kiderült, hogy a tolókocsis csávó se volt beavatva a dologba, nem is tudott róla, hogy bomba van a kocsijában. Így ő is Luthor áldozatainak számát gyarapítja. Ezen felül a kimaradt jelenetekben láthatjuk azt is, hogy a robbanás után Superman segít a mentőcsapatoknak és hozza kifele az épületből a túlélőket.

Ezeken felül sok már nincs, mert innen már elindult a konfliktus, és ahogy írtam, azokhoz már nem tettek hozzá. Ami érdekes volt még, az a végén, amikor letartóztatják Luthort. Számomra talán ez volt a legérdekesebb kimaradt jelenet, mert talán abban láthatjuk azt a gonoszt, aki ellen valószínűleg majd a Liga filmben fognak küzdeni, és akiről a film végén Luthor idióta módján kiabálja, hogy el fog jönni. Erről a lényről mentettem is egy képet, állítólag ő Steppenwolf, vagy ki a tököm, aki ha minden igaz Darkseid fia, bár eddig nem is hallottam róla, de az is igaz, hogy ennyire nem vagyok otthon a DC univerzumában.  :ninja:


És persze a film végén Luthor és Batman párbeszéde is hosszabb. Többek között abban közli Batman vele, hogy tudja, hogy nem fogják Lexet bíróság elé állítani, de elintézte, hogy Arkhamba szállítsák, ahol már várni fogják a barátai. Lex pedig közölte vele, hogy tudja, hogy ő Bruce Wayne. Ja, és még az is kiderül, hogy Bruce Wayne fizette ki Clark temetését. Micsoda (sötét) lovag.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9457 Dátum: 2016. Augusztus 23., 20:01:08 »
Holy Burt Ward!

gyengéd barbár

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9456 Dátum: 2016. Augusztus 23., 19:20:38 »
Hibátlan. :)

"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9455 Dátum: 2016. Augusztus 18., 11:50:27 »
Szegénynek egyből leUltronozták a fejét.  :hehe:
Én csak most azt nem értem, hogy akkor Galvatron ennyi volt, és fullba nyomja a Megatront? Ezzel a buzogányos-kardos-tudomisénmi kinézet alapján nagyon rámennek a lovag témára...

Én a Marvel/Disney helyében már most perelnék.  :lol: Bár a Terminator: Genisys-ben a T-3000-es meg kiköpött Lockdown volt és nem kevés hangeffektet át is vettek a Bayformers mozikból. Persze mind a kettő Paramounth, szóval ez nem számít lopásnak... :rolleyes:

És igen, Optimusz után Megatron is átment lovagba. De hasonló volt már az IDW-s képregényekben (és sorozatokban) is, szóval...
Arra, hogy Galvatron most megint Megatron lesz van egy elméletem, bár ekkora csavarra nem számítok Bay-től, miszerint ez egy másik Megatron lesz. Tehát lesz egy Megatron és egy Galvatron is párhuzamosan a filmben.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9454 Dátum: 2016. Augusztus 14., 21:37:50 »
Megatron új külsejét láttátok?


Szegénynek egyből leUltronozták a fejét.  :hehe:
Én csak most azt nem értem, hogy akkor Galvatron ennyi volt, és fullba nyomja a Megatront? Ezzel a buzogányos-kardos-tudomisénmi kinézet alapján nagyon rámennek a lovag témára...

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9453 Dátum: 2016. Augusztus 13., 20:57:54 »
A Prédikátor sorozatot nézi valaki? Érdemes elkezdeni?

Néztem az első évadot, nekem szórakoztató volt, bár be kell valljam, nem olvastam a képregényt.
gyengéd barbár

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9452 Dátum: 2016. Augusztus 12., 11:19:16 »
A Resident Evil számomra már bicskanyitogatóan idegesítő. Az utóbbi filmek nem is szóltak szinte semmiről se! Csak nyújtják a nem létező sztorit, mint a rétestésztát.  :dry:

Rouge One: Még egy messzi messzi galaxisban is találni egy szamurájt. :lol: Szerintem ez a film nagyobbat fog szólni, mint J.J.-é, és nem csak a trailer-ben látott utolsó pár másodperc miatt. ;)

Megatron új külsejét láttátok?
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 12., 20:00:03 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9451 Dátum: 2016. Augusztus 12., 09:51:49 »
Rouge One Trailer:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9450 Dátum: 2016. Augusztus 10., 20:30:28 »
Erre én is kíváncsi vagyok!

A Prédikátor sorozatot nézi valaki? Érdemes elkezdeni?


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9449 Dátum: 2016. Augusztus 10., 19:56:23 »
Én igen. :) Jól szórakoztam rajtuk, bár maradandó nyomot nem hagytak bennem.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9448 Dátum: 2016. Augusztus 10., 16:41:58 »
Valaki kíváncsi még erre? Nekem az 1-2 rész után elég B kategóriásak voltak a filmek!


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9447 Dátum: 2016. Augusztus 10., 12:39:03 »
Én sem akartam, először így alakult, aztán kicsit elfelejtettem megnézni. :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9446 Dátum: 2016. Augusztus 09., 22:52:33 »
Jó sokáig vártál vele.  :) Én biztos nem bírtam volna ennyi ideig.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9445 Dátum: 2016. Augusztus 09., 13:17:12 »
Megnéztem végre a Deadpoolt. Jó volt.  :)

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9444 Dátum: 2016. Augusztus 08., 19:41:19 »
De Supergirl és Flash már találkoztak.

Találkoztak, de nem is csak úgy simán ruccant át Flashünk egyik városból a másikba, hanem egy másik univerzumba csöppent :D Amúgy most pletykálják, hogy a TV-s Flashpoint miatt (meg, hogy a Supergirl átkerült a CW-re) végre egy univerzumba kerülnek valahogy :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9443 Dátum: 2016. Augusztus 08., 17:32:32 »
A Suicida Squad nem nagy film, de jó kis mozi. Én jól szórakoztam.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9442 Dátum: 2016. Augusztus 07., 22:54:59 »
Michonak ez a videó egy valamiért biztosan tetszeni fog. ;) De amúgy is nagyon klassz, és a Con-os látogatók is kitettek magukért. Deadshot-ról kajakra elhinném, hogy Will Smith az (nem rasszizmus! :badteeth:), de Tony szerelése is jó volt, akárcsak az az óriási Optimusz.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9441 Dátum: 2016. Július 29., 20:48:28 »
Pedig ez tök egyszerű: benne volt a forgatókönyvben.  ;D

Ja, vagy Lex megnézte a kalóz videót. ;)

Tetszik az egész sorozatos DC filmek, csak az nem hogy Arrow-Flash, Supergirl, Gotham nem egy  univerzum!
De Supergirl és Flash már találkoztak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9440 Dátum: 2016. Július 29., 18:05:43 »
Elég gagyi lett, nekem a sorozatbeli bejön! Tetszik az egész sorozatos DC filmek, csak az nem hogy Arrow-Flash, Supergirl, Gotham nem egy  univerzum!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9439 Dátum: 2016. Július 29., 17:12:18 »
 :lol:
Nem, csak túltolták az effekteket.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9438 Dátum: 2016. Július 29., 17:08:25 »
én valami rasztás-bajszos  négernek néztem ezt az alakot,

Miért nem az??  :headscratch:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9437 Dátum: 2016. Július 29., 16:41:33 »
Lehet, hogy eredetileg valami epic jelenetnek szánták, de pl. a moziban olyan kivehetetlen volt itt a kép, hogy én valami rasztás-bajszos  négernek néztem ezt az alakot, csak később tudtam meg, hogy Flash volt...   :rolleyes:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9436 Dátum: 2016. Július 29., 07:16:54 »
Megnéztem a BvS-t és valaki légyszi elmagyarázná nekem, hogy Lex honnan tudta meg, hogy Clarke Superman? Oké, hogy ő zseni gyerek, de korainak tartom, hogy átlásson ezen a "van rajta szemüveg, nincs rajta szemüveg" dolgon. Vagy ezt is csak a bővített változatból lehet megtudni?
Pedig ez tök egyszerű: benne volt a forgatókönyvben.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9435 Dátum: 2016. Július 27., 22:00:03 »
Megnéztem a BvS-t és valaki légyszi elmagyarázná nekem, hogy Lex honnan tudta meg, hogy Clarke Superman? Oké, hogy ő zseni gyerek, de korainak tartom, hogy átlásson ezen a "van rajta szemüveg, nincs rajta szemüveg" dolgon. Vagy ezt is csak a bővített változatból lehet megtudni?
Ha nincs ez a videó Batman álmát se értettem volna meg. ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith