Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1160147 alkalommal)

0 Felhasználó és 135 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9314 Dátum: 2016. Március 06., 10:22:22 »
Bocs, rosszul mondtam, Melissa a női Kevin James!  ;)

Mindegy, mindhármójukat rühellem...  :P (Kevin James és Adam Sandler, ha jól tudom, akkor nagy haverok, van egy pár közös filmjük is! Na, azokból nekem pár másodperc is bőven elég!)  :badteeth:

Visszatérve Chris-re: a Rush tényleg nagyon jó film! Talán a legjobb filmje, amiben játszott, a Thor mellett!  :rolleyes:
Még a Ház az erdő mélyén című filmben láttam, de ott gyakorlatilag mellékszereplő; mondjuk a kisportolt testalkatú, bátor, ámde kissé buta egyetemista karakterét jól hozta!

A Hófehér és a vadász, valamint a Blackhat a témájuk miatt nálam kiesik! A ,,Moby Dick''-es filmjét viszont szeretném majd megnézni a közeljövőben! Még így is, hogy elég rendesen lehúzták a Blackhat-tel együtt...  :dry:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9313 Dátum: 2016. Március 05., 19:39:37 »
Melissa McCarthy...
Viszolygok ettől a színésznőtől, meglátom és rosszul vagyok...
És nem, nem azért mert molett!

Teljes mértékben osztom az álláspontod. Nem bírom ezt a nőt, és én sem a termete miatt. Egyszerűen idegesít.

Van egy olyan érzésem, hogy Hemsworth csak Thorként fog az emlékezetünkben megmaradni. Vakáció, Blackhat, a Moby Dickes izé, és most ez... nem a legszerencsésebb szerepválasztások.
A Rush a kivétel, ami erősíti a szabályt, az a film nagyon jó, és ő is jól játszik benne.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9312 Dátum: 2016. Március 05., 19:23:17 »
Az új ,,Ghostbusters'' - ről:

1. Tipikus amerikai ,,humor'' (szellemhányás), ami már szerintem rohadtul unalmas (mondjuk nekem már a pite filmekben sem volt ez humoros); lesz szellemtakony, szellem-ondó és szellem-bélsár is? Hurrá!!!  :dry:

2. Van egy színész, akit ha meglátok, kiver a víz: Adam Sandler! Egy filmjét bírtam végignézni, azt sem miatta, a Csontdarálót!

Az ő női verziója nálam Melissa McCarthy...
Viszolygok ettől a színésznőtől, meglátom és rosszul vagyok...
És nem, nem azért mert molett!

3. A trailer alapján mintha csak a Pixel-t látnám! Csak itt nők lődöznek és nem ufókat, hanem szellemeket!
Remélem, hogy legalább akkora bukta lesz ez is!

4. Mi a francot keres itt Chris Hemsworth??? Mondjuk ja, a Vakációban is ,,nagyot'' alakított...  :dry:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9311 Dátum: 2016. Március 05., 14:17:35 »
A film komolyságára gondolok! Nekem egyből egy Scary Movie típusú film ugrott be! Remélem nem parodizálják el és kihoznak belőle valami értelmeset!  ;D Bár, hacsak  Melissa McCarthy-ra gondolok.....


Mire gondolsz? Hogy a bemutató valódi-e, vagy hogy komoly film lehet?
Mert igen, valódi a bemutató és igen, hamarosan jön.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9310 Dátum: 2016. Március 05., 00:16:09 »
"Hey! Hey! Fu*k off!"  :lol: :lol: Lehet, hogy Géza mégis jó Bat lesz?  :rolleyes:
Akkor én meg iderakom ezeket. A készítőjük csúcsra járatta a sony vegast. :D

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9309 Dátum: 2016. Március 04., 21:55:32 »
Srácok, ez nagyon kész van... Batman v Superman törölt jelenet, Jimmy Kimmel módra:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9308 Dátum: 2016. Március 04., 19:09:49 »
Mire gondolsz? Hogy a bemutató valódi-e, vagy hogy komoly film lehet?
Mert igen, valódi a bemutató és igen, hamarosan jön.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9307 Dátum: 2016. Március 04., 18:55:03 »
Ezt mennyire lehet komolyan venni??!  :headscratch:


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9306 Dátum: 2016. Március 02., 23:46:54 »
(Kicsit olyan Kick/ Ass-be oltott X-Men filmnek éreztem)

Örülők, hogy felhoztad a Kick/Ass-t mert ezután a lista után muszáj lesz megnéznem!

Tudom sokan nem komáljátok a Screen Junkiest, de a listán A kedvencem lett az első helyezett, szóval... :rolleyes:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9305 Dátum: 2016. Március 02., 17:51:57 »
Igen, Hank kiléte, már csak a neve miatt is nagyon átverős volt. De ettől szép ez. :)
Nem egy univerzumban játszódik, és talán nem is a Föld 2-n, mert ugye más csatorna. De az biztos, hogy Flash fog ellátogatni ide, szóval talán Föld-3 vagy ilyesmi. :)
Zoom kiléte az előző rész óta már gyanús volt, csak azt lenne jó tudni, hogy pontosan melyik világ melyik verziója az. De gondolom, hamarosan kiderül.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9304 Dátum: 2016. Március 02., 17:31:11 »
Nézi valaki - már mint rajtam kívül  ;D - a Supergirl-t?

Én nézem! A 13-dik résznél tartok. Mint sok sorozatnál ezt is elég nehezem kezdtem el nézni, de kellemesen csalódtam, egy jó kis sorozat lett belőle! Az említett Cat-es dolognál én is csalódtam, az általad említett út jobb lett volna! Hank miatt én a Kiborg Superman-re gondoltam először, de kellemesen csalódtam, John-t egész jól megcsinálták! Akkor most Flash-el egy unverzumban játszódik a történet? Esetleg a Föld 2-n? Amikor a másik Földre utaztak Barry-ék a résben felvillant egy kép Supergirl-ről A Flash legújabb részét láttad?? Mit szólsz Zoom kilétéhez?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9303 Dátum: 2016. Március 02., 14:37:58 »
Nézi valaki - már mint rajtam kívül  ;D - a Supergirl-t? Szerintem egész jó, pláne, ahogy halad előre az évad.
Csak azt sajnálom, hogy egy szakállas trükkel meggyőzték, Cat Grantet, hogy Kara nem Supergirl. Ez eléggé zavart, egyrészt amiatt, hogy természetesen pont akkor derült ki, hogy Hank valójában J'onn, és így az alakváltása segítségével képes volt Kara és Supergirl egyszerre színre lépni.
Másrészt pedig nekem nagyon tetszett az ötlet, hogy Cat Grant, ez a felszínen iszonyúan irritáló és törtető nő, aki látszólag az anyját is megfojtaná egy pohár vízben a cége érdekében (mondjuk az anyját megismerve ez nem túl nagy csoda  :hehe: ), szóval hogy ez a nő, aki szép lassan egy fura módon meghitt és bizalmas viszonyt alakított ki Karával, rájön, hogy ő Supergirl, de nem veri nagydobra, hanem - a maga módján - támogatja. Szerintem ebben lehetett volna potenciál.  :-\

De egyébként elég jó, és a legutóbbi részben a két Supergirl :) (jelenlegi és egykori) csatája vicces volt így. Ráadásul Brainiac...
Arra leszek kíváncsi, hogy milyen kereszt-túlt (gy.k.: cross-over  :badteeth: ) hoznak össze Flash-sel. Persze lehet, hogy Kara csak megeszik egy gombát és flash-eli az egészet... :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9302 Dátum: 2016. Február 28., 14:53:14 »
1. Deadpool: nem tartozik a karakter a kedvenceim közé a Marvel Univerzumban, plusz van nem egy (Superman v Batman, Amerika Kapitány 3., X-Men: Apokalipszis) képregényfilm amit idén jobban várok; de megnéztem és tetszett!  ;)

Amennyire meggyalázták a figurát a Wolverine - ben, most annyira sikerült eltalálni!  :brow:
Kellő mértékű, remek akciók, brutál jó poénok; valamennyi szereplő telitalálat volt, még a mellékszereplők is!
Kevesebb pénzből is lehet jó képregényfilmet csinálni! (Kicsit olyan Kick/ Ass-be oltott X-Men filmnek éreztem!)  :brow:

Szívesen megnéznék egy ilyen stílusú X-Force filmet!  :rolleyes:

Gina Carano-ból szerintem jó Vadóc lehetett volna... 
Negaszónikusból meg gyakorlatilag csináltak egy női Ágyúgolyót!

2. X - Akták tizedik évada

Nem egészen ezt vártam...  :-\

A legjobb rész szerintem a harmadik volt (,,az ember harapta szörny''), mert az legalább nem vette magát komolyan! Humoros story volt, remek mondanivalóval a végén! A negyedik résznél kapott el kicsit a régi, x-aktás hangulat; de annyira háttérbe szorult a lény Scully személyes drámája miatt, hogy gyorsan el is illant...  :rolleyes:

A második és az ötödik rész eléggé közepes lett, az elsőnél és az utolsónál pedig fogtam a fejemet!  :dry:
Monica Reyes karaktere nagyon bejött nekem, de amit most műveltek vele...  :'(
Miller ügynök frankón lejátszotta a színről Mulder-t, Einstein ügynök pedig szerintem nagyon aranyos volt!  :wub:
(Lehet, hogy kicsit mazochista vagyok.)  :badteeth:
Az ő szerepeltetésük is már-már a régi X-akták kiparodizálásaként hatott...

A Dohányosból lassan kiborgot faragnak?  ;D

Nem vagyok biztos benne, hogy jó lenne, ha folytatnák...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9301 Dátum: 2016. Február 27., 22:18:35 »
De attól még ritka szemét húzásnak érzem, hogy ilyen cliffhangert csaptak oda a végére egy olyan sorozatnak, amire megvolt az esély, hogy sosem fog folytatódni...
Pedig nem az első eset lenne a világtörténelemben. Elég csak a Twin Peaks-re gondolni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9300 Dátum: 2016. Február 27., 12:47:02 »
Nem gondoltam volna, hogy ez a sorozat ilyen logikátlanságokkal küzd. Jobb sztorit lehetett volna kihozni belőle, ha pl.: minden epizódban, Dr. Who módjára az utazva az időben, a szereplők megpróbálják kiiktatni Savage valamennyi csatlósát és segédjét, így változtatva meg aprólékosan a jövőt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9299 Dátum: 2016. Február 26., 08:59:51 »
Annyiból lett volna érdemes előbb a DD-t nézni, hogy a nővérke (majd meglátod, ha eljutsz odáig) ott kerül bemutatásra. De azért nem túl zavaró így sem.

A Legendsre visszatérve, már a 2. részben kinyírhatták volna Savage-t. Ugye Rip fejbelőtte és "megölte" őt, mikor a szertartást tartották Carter holtteste felett. Tehát ott volt a magatehetetlen Savage, ott volt a tőr, amivel meg lehet ölni, valamint ott volt neki Kendra a hajón, aki meg tudja ölni. Na mármost: szépen fogom magam, elviszem magammal az erősen megkötözött Savage testét - ha közben magához térne a fejlövésből, akkor újból megkínálom vele, lásd lentebb Aldarion okfejtését -, majd pedig piros masnival átkötözve, ezüsttálcán nyújtom át Kendrának, a tőrrel egyetemben, hogy tessék, a tiéd, most véget vethetsz 4 000 évnyi fájdalomnak. És ennyi, snitt, sorozat vége.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9298 Dátum: 2016. Február 25., 19:39:56 »
Én most a Jessica Jones-t nézem, amit majd a Daredevil követ, és közben azt kívánom bárcsak feleannyi űropera széria lenne, mint ahány szuperhős sorozat fut.  :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9297 Dátum: 2016. Február 25., 19:19:57 »
A Deadpool film nekem is nagyon bejött, bővebben itt írtam róla.

Legends of Tomorrowt egyelőre nem kezdtem el (ahogy a Flash S02, Arrow S04, Gotham S02 és Agent Carter S02-t sem), megvárom hogy menjen le az évad, és aztán darálok. :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9296 Dátum: 2016. Február 25., 19:11:46 »
Csatlakozom. A DP nagyon jó, már ahhoz képest, hogy nem vagyok a karakter rajongója. Bevallom én nagyon óvatosan kezeltem a filmet, de irtó kellemes csalódást okozott végül. Látszik, hogy az alkotók "tisztelettel" nyúltak az alapanyaghoz - a jelmezek, a karakterek képregényhűbbek, mint akármelyik X-filmben eddig. És külön örömmel olvastam, hogy a folytatás kapcsán már nyilatkoztak is, hogy bár 100 millával többet akarnak alájuk pakolni - ez 50-60 milla körül forgott - meg akarnak maradni ennél a költségvetésnél, hogy ne szaladhasson el velük a ló. Több ismerősöm fanyalgott azon, hogy a CGI-ra ráfért volna némi többlet munka, viszont én azt mondom, hogy abszolút nem éreztem problémásnak, mert ez az a film, amit pont nem a CGI miatt fogsz újra és újra megnézni. Mert szerintem simán újranézős. Nem a sztori mélységei miatt, mert az egyszerű mint egy faék, de itt nagyon is rendben van. Hanem azért fogod újra megnézni, mert annyi utalás és rejtett poén van benne, hogy szinte kizárt, hogy elsőre akár a felét észrevedd. A film után pár haverral kibeszéltük, és mind tudtunk olyan poént felemlegetni, ami a többieknek valahogy kimaradt. És ez a film legnagyobb erénye. Az meg csak hab a tortán, hogy tényleg indokolt volt rá az R besorolás. Engem megvett.

Ami meg a Legends of Tomorrowt illeti, én nem vagyok DC fan, épp ezért nagyon tudom élvezni az Arrowt. Minden bugyutasága ellenére élvezem a Flasht. De bármennyire is szeretni akarom a Legendset, annyira, de annyira logikátlanok tudnak lenni az írók, hogy az már fáj. A multkor már kifejtettem ezeket a nézeteimet Fareknak is, úgyhogy a spoiler alatt át is húzom ide amit akkor kihozott belőlem a legutóbbi rész, hogy értsétek mire gondolok:
Tudjuk, hogy Savage karizmatikus, elég jó harcos és halhatatlan. De ennyi. Ehhez képest 5 rész alatt kétszer "ölték meg", és hagyták hátra a magatehetetlen testét. Legutóbb pl.: A végén ott állnak szemben Savage-el. Hunternél fegyver. Erre felrobbantják és elsétálnak. Könyörgöm! Átégetem az agyát, ezt rakd össze, ha tudod alapon, és magammal viszem a hajóra, aztán annyi.  Lebetonozom a faszit a raktérben, amíg megszerezzük amivel megölhető és aztán kampó. Ehelyett Hunter hagyja, hogy a családját fenyegesse, majd nagy kéjes elégtétel gyanánt felrobbantja. Szorongassák meg, hogy elmeneküljön, vagy kerekedjen ő felül, hogy a tervei keresztül húzása után menekülnie kelljen a csapatnak, csak hogy érezzük, mennyire badass a csóka. De ez...?
5 rész alatt legalább kétszer ölhették volna meg, és még asszem 11 rész van hátra...
Tudom, ez nagyon szemét tőlem, de az egész olyan, mintha Hunter húzná Savage megállítását, mert így nem kell ügyvédet fogadnia a válóperre...
Ha az én családomat akarná megölni az a szarházi az első adandó alkalommal magammal hurcolnám, mert elvileg a karizmáján és a halhatatlanságán kívül nincs benne semmi rendkívüli. Bezárnám, leláncolnám, ráheggeszteném az ajtót és vagy újra meg újra elgázosítanám, vagy egy-egy fejlövéssel honorálnám ha magához tér, vagy csak nem adnék neki enni, mert az éhhalál nem sokat jelent neki. De az alapján, amit Rip csinál, ő nem a családjáért bosszúért lihegő férfi, hanem sokkal inkább egy idióta...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9295 Dátum: 2016. Február 25., 15:23:23 »
Én nézem a LoT-ot. És Aldarionnal együtt a fejünket fogjuk  :omg:, hogy tulajdonképpen két rész után véget vethettek volna a Savage jelentette fenyegetésnek. Vagy 4 rész után is. De nyilván akkor igen rövid lenne az évad.


Láttam a Deadpool-t is. Tetszett, bár szerintem a hype azért nagyobb körülötte. De jó volt végre egy igazán mocskos szuperhősfilmet látni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9294 Dátum: 2016. Február 25., 15:05:29 »
Közületek még senki sem nézte meg a Deadpool-t? Mert elég nagy itt a csend, pedig oltári nagy film lett!  :m-deadpool:
És ezt a sorozatot?

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9293 Dátum: 2016. Február 24., 08:24:58 »
Chris Carter már a hétvégén nyilatkozott, hogy a Fox elégedett volt a nézettségi mutatókkal, így lesz folytatás, csak idő kérdése, hogy mikorra szabadul fel a gárda ismét. De attól még ritka szemét húzásnak érzem, hogy ilyen cliffhangert csaptak oda a végére egy olyan sorozatnak, amire megvolt az esély, hogy sosem fog folytatódni...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9292 Dátum: 2016. Február 23., 23:43:08 »
Hát egy ekkora cliffhanger-rel befejezni az új X-aktákat!? Hát komolyan, taps! :sm-clap: Aztán meg vagy lesz folytatása vagy sem... :-\
Ez az Einstein ügynök meg úgy kellett ide, mint Jar Jar a SW-ba.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9291 Dátum: 2016. Február 11., 22:48:02 »
Az biztos, hogy látványos akciókban nem lesz hiány, de valahogy engem aggaszt ez a "mindent bele" hozzáállás, amit eddig tapasztaltam. Mármint annyi fő karaktert rántanak most be a történetbe, meg annyi gonosztevőt, hogy félő, a megfelelő előkészítés nélkül sok szál el fog sikkadni. Nekem nem jött át az Acélember, pedig esküszöm, nem vagyok a DC ellen, de tényleg nem tudom, hogy fog elsülni ez az egész...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9290 Dátum: 2016. Február 11., 19:38:29 »
Nézős lesz, biza!  :dc-batman: Irons úrnak meg már igazán érett egy visszatérés.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9289 Dátum: 2016. Február 11., 17:34:11 »
Húúúúha........  ;D


Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9288 Dátum: 2016. Február 09., 20:22:46 »
Darth Maul vs. Póki alternatív befejezés, hogy az Erő rajongói is elégedettek legyenek.

Én 5:45-től voltam elégedett, Csöcsike is visszatért  :sweetheart:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9287 Dátum: 2016. Február 09., 16:05:17 »
Darth Maul vs. Póki alternatív befejezés, hogy az Erő rajongói is elégedettek legyenek.

Már látom, hogy a következő Con-on "néhányan" minek fognak beöltözni.

Húú ezek a spotok aztán nagyon ott vannak! Singer rendezése akciók terén kezd Bosszúállósodni, és Kraang!!! Az első teknőc filmet nem láttam, de ez már érdekel. És az Amcsi kapitány hmmm
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 09., 16:18:38 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9286 Dátum: 2016. Február 08., 21:39:46 »
És egy kis reklám!


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9285 Dátum: 2016. Február 08., 20:00:31 »
Pár kedvcsináló!  ;D