Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158502 alkalommal)

0 Felhasználó és 104 vendég van a témában

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9254 Dátum: 2015. December 28., 21:40:51 »
Hoztam pár választ én is. Ezek egy része a csillagokhaboruja.hu-n szerepelt egy cikkben, ahol a regényadaptáció és a film közti eltéréseket vizsgálták.


1. Az Új Köztársaság létrejött, a Galaxis nagy részében ők az urak. A Birodalmat leszerelték, viszont pár tag a Galaxis ismert határain kívül megalapította az Új Rendet. Leia kegyvesztett lett, nem hallgatták meg az új veszélyre való felszólásait, így aztán pár köztársasági támogatóval létrehozta az Ellenállást.


4. Első bevetése volt, szóval ja, rossz volt a kiképzés :D Talán Ren meg is jegyzi, hogy klónokkal (én mondjuk drónokat értettem...) mennyivel egyszerűbb volna.

5. A színésznő elmondása szerint később lesz nagyobb szerepe.

7. Említenek valami jelet, ami alapján a hajót megtalálta. Még meg is jegyzi, hogy az alapján az Első Rend is könnyen megtalálhatja őket.

8. A kék volt az, szóval Anakin kardja, ami aztán a Bespinen leesett. A hogyant passzolom, valaki begyűjtötte.

9. Élő bolygónak tűnt, amibe aztán belehegesztettek egy ágyút. Úgy olvastam, a regényben sötét energiával megy napenergia helyett, ami egy fokkal jobb megoldás.

10. Idézet a regényből: http://moly.hu/idezetek/580608 és http://moly.hu/idezetek/580597


12. Ren lovagjai az (mondjuk no komment a név). A helyzet meg valószínűleg az, amit mondtál, hogy amatőr a srác. :D Suhogtatja a kardot, de nem került még szembe igazi ellenféllel. Ezért is mondja talán Snoke a végén, hogy befejezi a kiképzését.
 

13. Azért a korábbi részek Jedijeihez képest ők elég amatőr mód hadonásztak a kardokkal. Nekem ez tetszett is, hogy nem szaltóztak agyba-főbe. Én is azt hittem, hogy levágta a kezét elsőre, de nem (említik is triviákban, hogy nincs karlevágás ebben a részben), a kard markolatát vágta át.


15. Igen, itt én is néznék Luke helyében, hogy ki ez és miért nyújt felém egy kardot. :D

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9253 Dátum: 2015. December 28., 17:43:20 »
Itt van pár szerintem így lehetséges válasz, bár a többi emberi és tudományos sületlenségre még jómagam sem tudok semmi épkézláb kézzelfogható magyarázatot adni.


1. Hát elméletileg a "hivatalos" folytatás az Timothy Zahn: 'A Birodalom örökösei', 'Sötét erők ébredése' és az 'Utolsó parancs' lenne. Ebben Luke még csak tanítja az ifjú jediket, Leia még csak várandós, stb stb. Szóval ez az ébredő erő maximum a hivatalos 10. epizód lehetne. Ha tényleg így van, akkor van pár válasz, ami az új köztársaság és új birodalom erőviszonyaira vonatkozik.

3. Elméletileg van egy a scriptből kivágott jelenet, amiben a birodalmiak ásatásokat folytatnak a régi halálcsillag roncsai közt Vader maradványai után kutatva. És ki is emelték onnan.

5. Phasma elvileg a következő részben nagyobb szerephez jut majd. Mint Annak idején Boba Fett.

11-12-13. Elvileg csak az érzékeli az erőt és tudja használni, akinek magas a szervezetében a midichlorian szint. Egy mezei emberecskének úgy 2000-3000 ez a szám. Anakinnak 20'000 volt. Hát ha Reynek neadjég 20'000'000'000'000 ez az érték, akkor érthető ez az erőhasználat tanulás nélkül is. Bár én úgy tudtam, hogy a fénykardokat is csak Jedik vagy Sithek tudják használni, vagyis akinél az átlagosnál magas ez a szint. Egy átlagembernél meg se nyikkana a fénykard. Ha Finnél magasabb, akkor valamelyest érthető, hogy tudott ellenálni a Birodalmiak agymosásának, és hogy tudja megszólaltatni ezt a "hangszert". Rey meg lehet, hogy Luke és Mara Jade lánya, akiről Luke mit sem tud, vagy elhagyott.

15. Nyugodtan kihagyhatták volna belőle a vége jelenetet, de hát kellett valami Hype ami vonzza a nézőket. Gondolom Fordot is azért írták ki, mert csillió-dolláros gázsit kellett volna neki fizetni a folytatásokért. Állítólag Ezért az egy részért kapott annyit, mint a többiek együttvéve. Üzlet az egész. Látták, hogy amit Lucas csinált az előzményekkel, nem volt annyira jövedelmező, így a nagy kaszálás reményében újrafeldolgozták azt, ami már egyszer bejött.



Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9252 Dátum: 2015. December 28., 14:42:16 »
SW kritika

Na, tegnap megnéztem én is a Csillagok háborúja – Egy új remény 2.0-t (lánykori nevén Az ébredő erő) című filmet. Lent feltennék pár kérdést, amire én találtam választ és szeretném megosztani veletek őket, hátha ti feltárjátok előttem az eddig nem látott igazat. És egyfajta kritika is a filmnek, erőtejes spoilerekkel.
Szeretném azzal kezdeni, hogy nagy reményeket fűztem a filmhez. Nekem tetszett a két Abrams-féle Star Trek (sosem voltam keményvonalas trekkie), épp ezért úgy gondoltam, jó kezekben lesz a film, pláne így, hogy Lucas sem piszkít már bele. Ehhez képest nekem nem kis csalódás volt a film. Számomra érthetetlen erőviszonyok és motivációk, a klasszikus 1. rész már zavaró szintű másolása és olyan – számomra – faszságok hogy a fal adta a másikat.
Szóval kérlek titeket, segítsetek a lentiek jobb megértésében (valamennyire a film időrendjében vannak):
1.   Most akkor mi a helyzet a Köztársasággal és az Új Renddel? Mik az erőviszonyok? Kinek mekkora jut a galaxisból? A bevezető alapján úgy jött le nekem, hogy a két erő nagyjából egyforma erejű és befolyású. Az Új Rend totális uralomra törekszik, a Köztársaság pedig a régi Felkelésre építve már kiépített egy egységes rendszert, és ez a két erő csap össze. Akkor viszont miért Ellenállásnak hívják a Köztársaság seregét? Mert ha a köztársaság akkora erő, akkor ez csak egy sima hadsereg. Persze, hívhatják így, de minek áll ellen? Ha viszont a Köztársaság gyakorlatilag 30 év alatt sem lett több, mint a Lázadok frissítve, akkor miért is hívják magukat Köztársaságnak? Minek a Köztársasága?
2.   Kylo Ren akkora király erőhasználó, hogy megállít egy sugárlövedéket a levegőben??? Hűha. Le a kalappal. Még Darth Vader is csak arra volt képes a Bespinen, hogy a tenyerével – és nyilván az abba koncentrált erővel – eltérítse Han Solo lövéseit. De most mégis, ezt hogyan? És mi lett a sugárral, mikor már nem foglalkozott vele? Továbbment és lelőtt valami falusti vagy egy békésen álldogáló és cigiző rohamosztagost?
3.   Rennek honnan volt meg Vader sisakja? Luke vagy Leia a hamvasztás után úgy gondolta, hogy jó ötlet lenne megtartani emléknek a fatertól, a kiskölyök meg lenyúlta? De vajon ki tisztogatta ki Vader fejének elszenesedett maradékát a sisakból?
4.   Finn egyszer csak rohamosztagosként úgy gondolja, hogy nem helyes, ha gyilkolja a népeket az Első Rend nevében, hanem az a helyes, ha kiszabadítja az Ellenállás pilótáját? Csak így, lazán? Mire fel? De oké, fogadjuk el, hogy a lelkiismerete nem hagyta nyugodni, meg ugye talán ez volt az elő bevetése (mintha elhangozna valami ilyen a filmben). Ez esetben viszont a Rend kondicionálása és kiképzése nem az igazi. Ahhoz képest, hogy gyerekkorukban elválasztják a leendő rohamosztagosokat a szüleiktől és képzik/nevelik/kondicionálják őket, elég szar munkát végeznek, ha lazán otthagyja őket egy évtizedekig nevelt osztagos.
5.   Phasmának mi a szerepe? Azon kívül, hogy csillogjon a páncélja, fenyegesse a csicskákat, majd hatástalanítsák vele a pajzsokat? És ott mi is történt vele? Solo kérdezett a szemétledobóról meg a tömörítőről, de vajon mit tettek? Csak ledobták? Össze is tömörítették? Vagy mi az ördög? Visszatér még? Ha igen, kérem, legyen neki komolyabb szerepe, mert ez így teljesen fölösleges volt.
6.   Rey vajon kisgyerekkora óta egyedül él? Le a kalappal, ha túlélt ezen a helyen és tulajdonképpen autodidakta módon még ilyen vagány pilótává is képezte ki magát. A hogyant inkább nem feszegetem.
7.   Han Solo visszatért a csempészethez. Oké, nincs vele semmi gond nyilván történt elég tragédia az életében. De hogyan akad rá egészen véletlenül az Ezeréves Sólyomra? És hogyan is fogja el? Hogyan bénítja meg, hogy aztán jól bekapja a saját nagydarab hajójával, hamm? Minden áruszállító teher- és csempészhajón szériafelszerelés a vonó- és bénító sugár? Vagy mi a csöcs? Értem én, hogy kellett a nosztalgikus nagyjelenet, de komolyan tényleg így? Miért?
8.   Én színtévesztő is vagyok és rossz szögben is ültem, valaki legyen szíves mondja már meg, hogy Luke melyik fénykardja volt a kis nagy szemű csajnál? Én néha kéknek láttam, néha meg zöldnek. Csak mert érdekelne, hogy mégis hogy az ördögbe került hozzá? Pláne, ha a kék az? Hiszen a filmben erre nem kaptunk magyarázatot. Tippek?
9.   Valaki megmondaná nekem, hogy pontosan mi az ördög is a Bolygópusztító és hogyan működik? Egy mesterséges bolygó mesterséges ökoszisztémával? Vagy kettévágtak egy élő bolygót, beszerelték ezt a szart a közepére és összeragasztották? És amikor elszívják a nap erejét, akkor a napcsóva, amit beszippant a gép, nem süti egyben szarrá is azt? Meg a beömlő nyílás környezetét? Könyörgöm, naphőről beszélünk!
10.   És maga a fegyver használata: pontosan miként működik? Mert hogy kapunk egy nagymonológot, hogy a Köztársaság pár rendszerrel odébb van (lásd első kérdés), de most lesújtanak rájuk, majd elsütik a fegyvert. Aminek a sugara megy, megyeget, majd egyszer csak ötfelé válik és felrobbant öt bolygót. Szóval kezdjük az elejéről, lépésről-lépésre: valamilyen bődületes erejű energiasugarat lő ki ugye? De ha egy másik rendszerbe céloz vele, akkor elég sok időbe telne, mire odaér a sugár, nem? Hiszen a fény fénysebességű. De oké, tegyük fel, hogy hiperűrsebességgel lő. Akkor viszont miért látszik a bolygóról a sugár útja? És hogy a picsába válik szét a sugár ötfelé és lesz belőle nyomkövető sugárnyaláb, amit megkeresi, becélozza és elpusztítja a már említett bolygókat? És ennyi volt a Köztársaság? 5 nyavalyás bolygó? Lásd az első kérdést.
11.   Reyben nagy az erő, de nem is tudott róla, arról pedig végképp nem, hogy hogyan is kell használni, ráadásul szinte legendának gondolt minden történetet a régi nagyokról meg az erejükről. Ehhez képest elég némi vulkáni agyegyesítés Rennel, hogy máris elkezdjen mentális parancsokat adni, meg később magához vonzza a fénykardot? Mégis hogyan? Honnan tudta, hogy lehet ilyen parancsokat kiadni? Látta Ren agyában vagy mi a franc?
12.   Kylo Ren ennek a Snooknak az elmondása alapján az Új Rend lovagjainak vezetője. Ehhez képest egy hisztis kis picsa, aki komoly dühkezelési problémákkal küzd. De ez nem is lenne túl nagy gond, van ilyen. Az már inkább, hogy egy ex-rohamosztagos és egy nagy nyers Erővel de nulla tapasztalattal bíró csaj leáll vele fénykardozni, ráadásul az utóbbi elkeni még a száját is. Értem én, hogy sérült volt, de akkor is, ő a vezérük! Ha ilyen a vezető, akkor milyen lehet a többi lovag? Ez alapján egy fakarddal a kezemben még én is halomra gyilkolnám őket. Miért nem baszta fához az erejével Finnt az elején, aztán jó napot?
13.   Az is megér egy misét, hogy hogyan is képes akár Finn, akár a csaj egyből használni a fénykardot? Oké, Finn rohamosztagos, nyilván kiképezték a harcra, Rey meg ügyesen bánik a bottal, azt láthattuk. De a fénykard elméletileg egy különleges fegyver, ami sajátos harcmodort kíván. Hiszen a pengének nincs súlya, csak a nyele nyom valamicskét, nyilván nem véletlenül tanulták a Jedi lovagok külön a használatát, hogy hogyan kell vívni egy olyan fegyverrel, ami szinte súlytalan, épp ezért teljesen más vívóstílust kíván? Ehhez képest Finn simán pariban van a lovagok vezetőjével(!!!) (lásd az előző pontot), még meg is sebzi, Rey pedig utána legyakja. Miután az Erő említésére lement alfába és hirtelen megtáltosodott. Tényleg, nem volt egyértelmű számomra, a végén levágta a csaj Ren kezét, vagy csak az arcát sebezte meg, hogy az végre nyugodtan felvehessen egy Vader-féle sisakot?
14.   Az szinte említést sem érdemel, hogy nagyon csúnya deus ex machina volt az, hogy pont akkor és kettőjük között szakadt ketté a talaj, hogy aztán egyikük se essen le, de vadul bámulhassák egymást, mielőtt elszalad a csaj. Komolyan gondolták?
15.   Miután mindenki azt mondja, hogy már vadul keresték Luke-ot, mit csinálnak, mikor összerakják a térképet? Elmegy Leia a testvéréhez, hogy végre keblére ölelhesse és megkérje, csatlakozzon? Vagy elküldenek egy ismeretlen csajt, aki felkaptat az emelkedőn, majd megáll a tetején, jó 5 méterre a vele lassan szembeforduló Luke-kal és egy szó nélkül felé nyújtja a régi fénykardját, majd ott állnak egymással szemben, meredten? Miért is? Mire gondol, mi történik majd? Luke helyében megkérdeztem volna, hogy kisanyám, mégis, miért nem hozod ide? És mondod el, hogy mi a francot akarsz?

Na, nagyjából ennyi. Lett volna még pár dolog, amit szívesen megemlítenék, de már így is hosszúra nyúlt a hozzászólás, és valószínűleg nem sokan olvasták el. De akik mégis, azokat kérem, hogy tényleg segítsenek megérteni nekem ezeket a dolgokat. Én szeretném szeretni az új filmet, de úgy tűnik, egyedül nem megy. Köszönöm.

És egy hasonló kérdéseket felvető poszt máshonnan: http://geekz.444.hu/2015/12/23/zavar-az-eroben-star-warsnak-jo-filmnek-kevesbe
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 28., 15:03:45 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9251 Dátum: 2015. December 27., 01:49:35 »
Na volt szerencsém megnézni, ezt az Ébredő erőt. Össze is dobtam róla egy korántsem teljes kritikát egyből, ahogy vége lett. Utána ahogy olvasgattam a neten, nem csak én vagyok az egyedüli, aki így vélekedik róla:

!SPOILERVESZÉLY!

Ismét egy szuper film került ki a Disney kamerái mögül. Mind a történet, mind a szereplők nagyszerűen felidézte bennem az 1977-es eredeti Csillagok háborúja hangulatát. A történet és a jelenetek, ki merhetem állítani, hogy az eredeti film 60%-os koppintása. Van az a mondás, hogy a történelem ismétli önmagát, de azért mégis. Tatooine sivatagos bolygója helyett helyett Jakku sivatag bolygója volt a helyszín, megvolt a Droidba rejtett titkos üzenet, Halálcsillagunk is volt, csak nagyobb, Akkor most nézzük a szereplőket: Luke Skywalker szerepében Rey-t láthattuk, Obi-Wan Kenobi szerepében Han Solo, Yoda mester szerepében pedig Luke Skywalker tetszelgett. Vader Nagyúr, nos ő maradt Vader nagyúr... Emlékszem 10 évesen mikor először láttam a Csillagok háborúja első részét, annál a résznél, mikor a nagyúr először jelenik meg, valósággal megijedtem, és a további jeleneteknél is inkább csukott szemmel csak hallgattam, mikor ő volt. Volt benne valami félelmet és undort keltő. Most egy kemény kezű, félelmet nem ismerő hadvezér helyett, főellenségként kaptunk egy síró picsogó anyámasszonykatonáját, akit mindenki dróton rángat, és több évnyi Jedi tanonckodás után simán legyőz valaki, aki még sosem fogott fénykardot azelőtt a kezében, és jóformán azt sem tudja, mi az az erő. Na ne már... Attól a kiégett Dart Vader koponyától jobban meg lehetett rémülni, mint ettől a szép szartól. Végülis összességében jó filmnek tekinthető, de nyilván csak azért, mert az eredeti is az, Szóval akkor már ez is, ha már koppintás az egész.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9250 Dátum: 2015. December 26., 01:27:58 »
Most lehullt a lepel:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9249 Dátum: 2015. December 24., 00:53:26 »
Ez most betalált.  :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9248 Dátum: 2015. December 22., 18:26:08 »
Ez egy elég érdekes párosítás.  :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9247 Dátum: 2015. December 18., 19:42:24 »
Sziasztok! A Hulk: Zúzda ügynökei, a Pókember elképesztő kalandjai és az Avengers assemble sorozat 1 univerzumban játszódik??

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9246 Dátum: 2015. December 15., 14:28:15 »
Amilyen exclusive vagy mozis témákban, mindjárt kapsz tőlem egy filmes rovatot a HZs főoldalon ;)
Megtisztelsz.  :worship: De nem érzem magam filmek terén naprakészebbnek bárki másnál a HZS-n.

És a hétvégén megnéztem a Hangyát. Jó, kis film volt és ki gondolta volna, hogy a Jóbarátokból valakinek lesz filmes karrierje?  :lol:
Bár Gorgonita lehet, hogy megelőzött, de iderakom a HiSHE videóját, mert nagyon jó! (főleg a vége)

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9245 Dátum: 2015. December 14., 20:41:27 »
2016-ban nagyon ütős filmek lesznek,az ember csak kapkodja a fejét, A Függetlenség Napját anno rengetegszer megnéztem, az elnök szövegét kívülről tudtam, ennek egy része a bemutatóban is elhangzik most! Ezt a filmet nagyon várom!!! A Star Trek látványra nagyon odaver, ez az új Univerzum nagyon tetszik!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9244 Dátum: 2015. December 14., 13:09:01 »
 Idris Elba a Thor 2-ben egy bicskával leszedett egy elf hajót. Az Enterprise csapatának ezúttal semmi esélye.  :D


« Utoljára szerkesztve: 2015. December 14., 17:17:45 írta Gorgonita »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9243 Dátum: 2015. December 14., 08:46:58 »
Nagyon jó volt, szerintem az összes Póki filmet veri ez a bunyó, ami azért elég hm... érdekes.

Ráadásul még a poénok is rendben voltak... ha ebbe az irányba megy majd az új Pók-franchise is, akkor jó úton halad a Marvel.

Na akkor a csajszival kapcsolatban


Ezeket a cickókat még Deadpool haverunk is bevizsgálta  ;D

4:30-tól:
https://www.youtube.com/watch?v=LTEXheisplg

Ezzel a Jennifer Wenger csajszival egyszerűen nem lehet betelni  :whistle:

https://www.google.hu/search?hl=hu&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=607&q=jennifer+wenger&oq=jennifer+wenger&gs_l=img.3...3033.5490.0.5584.15.8.0.7.4.0.139.725.7j1.8.0....0...1ac.1.64.img..4.11.720.Tmjm38OkKuU

Kis keresgéléssel merészebb képeket is lehet találni, a True Bloodban levetkőzött  :cool:


És jövőre megint jönnek az idegenek!

Amilyen exclusive vagy mozis témákban, mindjárt kapsz tőlem egy filmes rovatot a HZs főoldalon ;)

« Utoljára szerkesztve: 2015. December 14., 08:59:24 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9242 Dátum: 2015. December 14., 00:22:38 »
Na akkor a csajszival kapcsolatban egy random hozzászólás a YT-ról (hamár mindhármunknak ugyanaz jutott az eszébe   ;D  ):
Ok so... I'm a chick. A straight chick. But I was just staring at the girl in black's boobs the entire time. Lmao
1 napja•462 like

Ezek a videók egyre jobbak lesznek! Nekem idáig a Scorpion vs. White Ranger és a Team Deadpool vs. Team Joker a favorit. Ezután jön az Optimusz kontra Vasember (szegény Tony!) majd a Csodanő a Rozsomák ellen.
Én meg már lassan egy éve könyörgök nekik egy Rorscharch vs. Jason és egy Riddick vs. Predator videóért.  :(

És jövőre megint jönnek az idegenek!

« Utoljára szerkesztve: 2015. December 14., 00:41:43 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9241 Dátum: 2015. December 13., 22:09:44 »
Nagyon jó volt, szerintem az összes Póki filmet veri ez a bunyó, ami azért elég hm... érdekes. Darth Maulnak mondjuk itt sem adtak több személyiséget, mint az EP I-ben, valljuk be.

Elég jó videókat láttam már tőlük, a Rozsomák - Predator és a Darth Vader - Batman is nagyon jó volt, ajánlom őket.

A fekete csaj meg... No comment. :D

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9240 Dátum: 2015. December 13., 18:27:06 »
Póki vs. Darth Maul 6:44-től

Először "leragadtam" a fekete melltartós csajszinál...  :P
...de utána belenéztem a harcba is, először nem nagyon érdekelt, mert azt hittem, valami cosplay-es bohóckodás. De a maszkok, a ruhák, a trükkök, meg "Az Ember" szerepeltetése... nem piskóta  :cool:  Ez mennyire hivatalos cucc?
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9239 Dátum: 2015. December 13., 13:46:36 »
Póki vs. Darth Maul 6:44-től

Én Maulra fogattam...
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9238 Dátum: 2015. December 11., 16:09:50 »
Jónak tűnik ez. A zárókép meg... fenomenális!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9237 Dátum: 2015. December 11., 15:36:06 »
Egyenlőre nem győzött meg!!  :(

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9236 Dátum: 2015. December 11., 14:57:55 »
Hopp, és be is futott!
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9235 Dátum: 2015. December 11., 00:00:09 »
...és hol van a cica, amelyik zongorázik?  :lol:

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9234 Dátum: 2015. December 10., 22:47:44 »
X-Men előtt, még egy kis kedvcsináló!


Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9233 Dátum: 2015. December 10., 20:58:29 »
Foot Soldiers, pipa
Shredder, pipa
Rocksteady, pipa
Bebop, pipa
Casey Jones, pipa
és Kraang sereg, pipa


...és hol van a cica, amelyik zongorázik?  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9232 Dátum: 2015. December 10., 20:29:37 »
Holnap pedig érkezik az X-Men: Apocalypse trailer!! Kíváncsian várom!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9231 Dátum: 2015. December 10., 19:39:42 »
Innen is látszik, hogy itt Bay csak producer...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9230 Dátum: 2015. December 10., 15:56:05 »
Foot Soldiers, pipa
Shredder, pipa
Rocksteady, pipa
Bebop, pipa
Casey Jones, pipa
és Kraang sereg, pipa

Ha a Tansformers csak fele ennyire lett volna hű az alap sztorihoz...


Igazad van Intruder! :)
Gabo, köszi a trailert! Egész jól néz ki a film :) Egyenlőre :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9229 Dátum: 2015. December 10., 12:16:46 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9228 Dátum: 2015. December 10., 11:42:44 »
Foot Soldiers, pipa
Shredder, pipa
Rocksteady, pipa
Bebop, pipa
Casey Jones, pipa
és Kraang sereg, pipa

Ha a Tansformers csak fele ennyire lett volna hű az alap sztorihoz...
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9227 Dátum: 2015. December 10., 09:24:37 »
 ;D


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9226 Dátum: 2015. December 05., 12:47:04 »
Uraim, tegyék meg a tétjeiket!  :)

Az Arrow sorozatban, a boxtermi jelenetnél a nyíl vajon hogy nem ment át a kesztyűn? :rolleyes:
(És szerintetek Bullseye-nak ki a DC megfelelője? Deadshot?)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9225 Dátum: 2015. December 05., 11:05:32 »
Két nap alatt daráltam le mert úgy a 9. résznél kezdett kikapcsolni a szemem... :D