Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1161734 alkalommal)

0 Felhasználó és 139 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9134 Dátum: 2015. Augusztus 12., 22:37:54 »
A magam részéről én el vagyok képedve, hogy a Disneyel szót lehet érteni valamiben is...

A pénz nyelvét értik ;) Ezzel behúznak még egy heti zsozsót, ami kell ahhoz, hogy a Jurasics Világát lekörözzék.



Nem t'om, a Kincs, ami nincset ötvenedszerre is bármikor megnézem, pedig abban se igazándiból verekednek, de az valahogy más  :cool:

A Kincs, ami nincsben igazából verekednek.  :coffee:

KiD-et nehezen téríted ki a hitéből, IC  ;D

Igazából ahogy létezik a képregényrajongás, el tudom fogadni a pankráció rajongókat is, még ha nem is értem pontosan, "mit esznek" rajta. Természetesen egy kívülálló meg a képregényolvasókat nézi furcsa szemmel, és hát lássuk be, volt idő, amikor még képregényt is hót ciki volt vásárolni a trafikban, olvasni meg nyilvános helyen egyenesen égés. Én pl. sokszor megdobtam az aznapi Blikk forgalmát, amikor csak takarónak vettem meg a legújabb ulti CsodaPókhoz, mert akkor már 20+ éves voltam. Aztán a képregényfilmek dömpingje ezt a dolgot is helyretette azóta...  :cool:


"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9133 Dátum: 2015. Augusztus 12., 22:16:24 »
Én pl. gyerekkoromban imádtam nézni a Sky1-on a WWF Wrestling-et, de aztán egy világ dőlt össze bennem, amikor rájöttem, hogy ezek nem is igazából verekszenek  :badteeth:  Nem értettem, hogy akkor ki dönti el, ki lesz a bajnok, stb  :nemtudom: ...innentől már nem érdekelt.
A képregényeknél viszont már a legelején leesett, hogy ezek "mesék", így nem érhetett csalódás  :cool:

Mert ez két teljesen különböző gyökerű dolog: az egyik irodalom, ami köztudottan 99% fikció, a másik, legalábbis amit te vártál, sport, aminél közfelháborodás kíséri, ha kiderül, hogy nem valódi. A küzdősportok jellemzően valódiak, ezért volt neked csalódás, hogy a WWF-től ezt hiába várod, mert az cirkusz - ami szintén lehet érdekes, de a megbecsülésének nem sok köze van ahhoz, hogy az ember olvas-e irodalmat.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9132 Dátum: 2015. Augusztus 12., 22:04:21 »
Nem t'om, a Kincs, ami nincset ötvenedszerre is bármikor megnézem, pedig abban se igazándiból verekednek, de az valahogy más  :cool:

A Kincs, ami nincsben igazából verekednek.  :coffee:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9131 Dátum: 2015. Augusztus 12., 21:59:48 »
Nem t'om, a Kincs, ami nincset ötvenedszerre is bármikor megnézem, pedig abban se igazándiból verekednek, de az valahogy más  :cool:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9130 Dátum: 2015. Augusztus 12., 15:56:12 »
És... meglepetés! Nemrég bejelentették, hogy a magyar forgalmazónak sikerült dűlőre vinnie a dolgokat a Disneyvel, így a Star Wars 7 kivételesen nálunk is a világpremierrel egy napon (dec. 18) kerül moziba és nem december 24-én, ahogy eredetileg tervezték. A magam részéről én el vagyok képedve, hogy a Disneyel szót lehet érteni valamiben is...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9129 Dátum: 2015. Augusztus 12., 12:35:03 »
Jaja, ötévente piszok vicces megnézni egy ilyet, de hogy képes valaki állandóan lógni rajta?...  :hehe:
* sóhaj *
amikor a képregényrajongó humorizál a pankráción...
remélem érzed az iróniát.

Én pl. gyerekkoromban imádtam nézni a Sky1-on a WWF Wrestling-et, de aztán egy világ dőlt össze bennem, amikor rájöttem, hogy ezek nem is igazából verekszenek  :badteeth:  Nem értettem, hogy akkor ki dönti el, ki lesz a bajnok, stb  :nemtudom: ...innentől már nem érdekelt.
A képregényeknél viszont már a legelején leesett, hogy ezek "mesék", így nem érhetett csalódás  :cool:
de ez meg tök szubjektív, ha valaki már gyerekként tisztában van vele, hogy megrendezett akkor ugyan úgy marad rajongó. Vagy ha idősebben szereti meg alapból.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9128 Dátum: 2015. Augusztus 12., 12:19:16 »
Jaja, ötévente piszok vicces megnézni egy ilyet, de hogy képes valaki állandóan lógni rajta?...  :hehe:
* sóhaj *
amikor a képregényrajongó humorizál a pankráción...
remélem érzed az iróniát.

Én pl. gyerekkoromban imádtam nézni a Sky1-on a WWF Wrestling-et, de aztán egy világ dőlt össze bennem, amikor rájöttem, hogy ezek nem is igazából verekszenek  :badteeth:  Nem értettem, hogy akkor ki dönti el, ki lesz a bajnok, stb  :nemtudom: ...innentől már nem érdekelt.
A képregényeknél viszont már a legelején leesett, hogy ezek "mesék", így nem érhetett csalódás  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9127 Dátum: 2015. Augusztus 12., 12:13:01 »
Jaja, ötévente piszok vicces megnézni egy ilyet, de hogy képes valaki állandóan lógni rajta?...  :hehe:
* sóhaj *
amikor a képregényrajongó humorizál a pankráción...
remélem érzed az iróniát.
amúgy én nem vagyok wrestling fan de ismerek jó párat és tényleg kb ugyan az mint szuperhős képregényeket olvasni. Apples and oranges ahogy a mondás tartja.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9126 Dátum: 2015. Augusztus 12., 12:05:50 »
Rendesen felépítik, a stúdió dörzsölheti a markát rendesen :)

Amellett (:hehe:), hogy az Arrowban szerepel, ő lesz most a Teknőcök #2-ben Casey Jones is:





Reméljük, nem baltázza el a karrierjét, a teknőcök eddig nem nagyon hoztak szerencsét senkinek sem  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9125 Dátum: 2015. Augusztus 12., 09:21:52 »
Nem tudom. De ha van a tévében, belenézek, mert egy pontig szórakoztató.

Most több helyen is foglalkoznak ezzel, pl. : https://games.yahoo.com/news/why-stephen-amell-fighting-stardust-201700952.html Rendesen felépítik, a stúdió dörzsölheti a markát rendesen :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9124 Dátum: 2015. Augusztus 12., 08:48:05 »
Jaja, ötévente piszok vicces megnézni egy ilyet, de hogy képes valaki állandóan lógni rajta?...  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9123 Dátum: 2015. Augusztus 11., 23:15:26 »
Várom ezt a "harcot", nagyon. :)
Augusztus 24-én egyből megkeresem a feltöltést. Mekkora reklám már ez a sorozatnak, nem? Pláne Amerikában.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9122 Dátum: 2015. Augusztus 11., 21:27:21 »
(Csak kétszer omlott össze lejátszás közben a Yahoo, utána meg elkezdte a következő klippet játszani  :-\ ...nem tudom, mikor húzzák már le ezt a társaságot a WC-n)

Egyébként rohadt jó volt, szeretem az ilyen gegeket. A végén a trash talk rész is rendben volt, "Ne hozz kaszkadőrt magaddal!"  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9121 Dátum: 2015. Augusztus 11., 20:06:11 »
Ezt több helyre is be tudtam volna tenni (csevej-csenöl, sport), de végül úgy döntöttem, ide rakom.

Egy ideje félszemmel már követtem ezt a dolgot, ahogy eszkalálódott, de ez nagyon viccesnek tűnik. :) Erre kíváncsi leszek.

https://www.yahoo.com/tv/stephen-amell-wwe-raw-stardust-arrow-when-you-get-126427659495.html
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9120 Dátum: 2015. Augusztus 11., 19:32:20 »
Igen, az eléggé alátámasztja. Pláne, hogy Sólyom nyilván Hangyára céloz a végén...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9119 Dátum: 2015. Augusztus 11., 18:32:36 »
http://nerdreactor.com/2015/08/07/captain-america-civil-war-team-iron-man-and-team-captain-america-rosters-revealed/
Vajon tényleg így lesz?

A Hangya vége-főcím után látható (második) pluszjelenet szerint három szereplőt máris eltaláltak. :)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9118 Dátum: 2015. Augusztus 11., 12:32:00 »
Zseniálisak ezek a rímek! :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9117 Dátum: 2015. Augusztus 10., 17:58:56 »
Azért az Agents of SHIELD rendesen tele van Hihetetlen Hulkos utalásokkal :D Pl a kunyhó, ahová Skyet Coulson vitte a 2. évadban stb :D

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9116 Dátum: 2015. Augusztus 10., 17:49:27 »
Az Ang Lee-s Hulk nem az MCU része, az Incredible Hulk viszont igen, csak nem foglalkoznak vele. A Förtelem Alaszkában van elzárva, amit a SHIELD-sorozatból tudunk, ross ezredes meg benne lesz a Polgárháborúban.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9115 Dátum: 2015. Augusztus 10., 09:27:24 »

Az Incredible Hulk már a walt desney égisze alatt készült

A Marvel Studios akkor még a Paramount égisze alatt működött ők terjesztették a filmeket, kivéve a Hihetetlen Hulkot, amit az Universal mert valahogy a terjesztés joga még mindig náluk van minden Hulk film esetén... a Disney csak később került a képbe mikor felvásárolta a Marvel Studiost aszem az első Disney által terjesztett film az Avengers volt... az elődöknek a terjesztési jogát meg felvásárolta a Paramounttól - mármint a kész filmekét a karakterek jogai a Marvel Studiossal együtt jöttek...

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9114 Dátum: 2015. Augusztus 10., 09:04:00 »
Pedig de, a része. Csak egyszerűen nem foglalkoznak vele. Az Incredible Hulk valóban onnan folytatta a történetet ahol az első Hulk abbahagyta. Pár részleten változtattak, de attól még hivatalosan a kontinuitásba tartozik a film.

Szerintem meg nem. Az Incredible Hulk már a walt desney égisze alatt készült, valahol olvastam azért nem mentek rá, a Hulk eredetre, mert a korábbi példáján látták, hogy fölösleges mert bukta az ötlet. Igazából már a Bosszúállók felvezetésének szánták, de az F4 filmeket leszámítva az egyik legangyobb bukta lett, ezért nem is lett folytatása, annyi közös van benne, hogy az Universal forgalmazza.

Úgyanilyen okokból Rebbotol a Pókember és az F4. Mindegyikre szükség van a Polgárháborúhoz.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9113 Dátum: 2015. Augusztus 10., 08:41:47 »
A hivatalos oldalak mást mondanak ;)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9112 Dátum: 2015. Augusztus 09., 22:05:11 »
Pedig de, a része. Csak egyszerűen nem foglalkoznak vele. Az Incredible Hulk valóban onnan folytatta a történetet ahol az első Hulk abbahagyta. Pár részleten változtattak, de attól még hivatalosan a kontinuitásba tartozik a film.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9111 Dátum: 2015. Augusztus 09., 14:57:53 »
Gondolom szándékosan hagyták így, hogy az egyszeri mozinéző ne legyen teljesen elveszve, de amúgy nem a 2003-as borzadály nem a kontinuitás része...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9110 Dátum: 2015. Augusztus 09., 14:05:05 »
Az Incredible Hulk úgy indul, hogy Bruce már a Hulk, és bujkál. Mivel ez az Ang Lee-féle vége, úgy vettem, hogy bár a sztori megváltozott, azért valahogy mégis benne maradt a kontinuitásban.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9109 Dátum: 2015. Augusztus 09., 10:34:47 »
Nálam szvsz a jó X-Men filmekben mindig feledtetni tudja a sztori a nem olyan jó akciót. A rossz X-Men filmeket meg nem menti meg semmi. :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9108 Dátum: 2015. Augusztus 09., 09:59:26 »
A DP trailerben feltűnt Kolosszus, más X vajh várható-e?
És moat a Wolverine Originst kidobták a kontinuitásból, vagy valahogy összefésülik-retconnolják, mint Ang Lee Hulkját?
Negasonic Teenage Warhead. A rövidhajú, piercinges hölgy. Igen, szerintem is fura, mivel egy oldal után meghalt a New X-menben, hogy aztán halucinációként térjen vissza még kb 3-4 oldalra az Astonishingben, de gondolom a név megtetszett a stúdiónak.

Nem elérhető Darth Viktor

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9107 Dátum: 2015. Augusztus 09., 09:19:29 »
Csillagok Háborúja 2011-es felújításához tudtok mondani linket mp4 formátumban 720 p-ben?
Lehetőleg ne torrentet (de ha mást nem tudtok írjátok meg az oldal címét, ahol így fent van)
Előre is köszi

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9106 Dátum: 2015. Augusztus 09., 08:09:41 »
Szerintem kidobták :D

Ööö Ang Lee Hulkja semminek sem a része...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9105 Dátum: 2015. Augusztus 09., 06:48:56 »
A DP trailerben feltűnt Kolosszus, más X vajh várható-e?
És moat a Wolverine Originst kidobták a kontinuitásból, vagy valahogy összefésülik-retconnolják, mint Ang Lee Hulkját?