Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1161180 alkalommal)

0 Felhasználó és 147 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8894 Dátum: 2015. Május 04., 10:46:10 »
A következő évad igazán jó kérdés. Már én is gondolkodtam rajta.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8893 Dátum: 2015. Május 03., 16:50:09 »
Végre én is megnéztem a heti Flash részt. Nagyon ott van, kíváncsian várom a végkifejletet! Meg persze azt, hogy a következő évadnak mi lesz a középpontja, a főtörténete?!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8892 Dátum: 2015. Május 02., 12:19:56 »
Na hányan ismertek magatokra? (mondjuk Farek nem, mert ő nem néz előzeteseket, de a többiek biztos) :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8891 Dátum: 2015. Május 01., 22:13:56 »
Hát, meg kell mondjam, ez nem semmi agymenés. Nekem majdnem minden agysejtemet kisütötte...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8890 Dátum: 2015. Május 01., 21:33:28 »
egyet értek KiD-el. Pacific Rim-et is halálra szekálták de közben meg bevallották, hogy élvezik. Winter soldier, Guardians of the Galaxy, Dark knight, ezeknél  bevallottan csak szőrszált hasogattak, mert nem nagyon tudtak hibát találni, de a poén kedvéért, meg a nézők kérésére megcsinálták a videókat.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8889 Dátum: 2015. Május 01., 16:03:32 »
Nekem bejön, és szerintem köze nincs az általad említetted, egyébként általam sem szívlelt cikkekhez. Náluk nem a kritika a lényeg, hanem a humor, hiszen sok olyan filmet is cikiznek, ami amúgy bevallottan tetszik nekik. Ebből a szempontból különösen ajánlom mindenkinek a Függetlenség napja videójukat. :)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8888 Dátum: 2015. Május 01., 14:34:47 »
Ezek a Honest Trailerek a színes-szagos megfelelői annak a szánalmasan jópofizó újságírásnak, ami kb. 15 éve jött ITTHON divatba, és ami elsősorban arról szól, hogy erőlködve, lábujjhegyen próbálnak a bokájába harapni annak, aki valamit letett az asztalra. Valaki úgy jellemezte, hogy "A világ alulnézetből", én se tudok jobbat.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8887 Dátum: 2015. Április 30., 21:30:20 »
Azért a CGi a kornak megfelelő volt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8886 Dátum: 2015. Április 30., 15:03:21 »
Nem ismerem annyira Flash-t szóval részemről tudtam mihez hasonlítani, akár fekete is lehetett volna. Ja, nem... az Johnny Storm lesz...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8885 Dátum: 2015. Április 30., 14:21:59 »
Ha Iris nem is, de Wally WEST eredetileg vörös haja és zöld szeme nem keltette fel a gyanúdat, hogy valami nem stimmel? :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8884 Dátum: 2015. Április 30., 14:09:38 »
Ilyen a New 52-es Iris? Szegény képregényes Flash...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8883 Dátum: 2015. Április 30., 14:04:05 »
Amúgy nem értem miért kellet az n52-es Irist erőltetniük... a pre-Flashpointos legalább talpraesett riporternő volt ő meg... hááát egy blogger :D Mi lesz ezután elmegy Latvériába team-upolni a Fox szörnyetegével? :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8882 Dátum: 2015. Április 30., 12:05:45 »
Laurelben legalább látok némi pozitív változást. De Iris... eh.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8881 Dátum: 2015. Április 30., 11:08:12 »
Iris legalább olyan szimpatikus, mint Laurel ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8880 Dátum: 2015. Április 30., 09:43:44 »
Na, végre Flash is beletenyerelt a szaros bilibe.  :badteeth:
Csak ezt az Irises szálat ne erőltetnék ennyire...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8879 Dátum: 2015. Április 29., 17:20:04 »
Jack meglátta az új Jokert :D:D
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8878 Dátum: 2015. Április 29., 15:17:13 »
Ha már mozis sztori: a Nagy Durranást úgy láttam moziban, hogy pár székkel mellettem ült egy nagymama (na, ő hogy került oda?...), akinek egyik poén se esett le, és amikor mindenki röhögött valami debil gegen, például amikor a pilóta kihajolt és beállította a külső visszapillantót, akkor megkérdezte, hogy "Ez miért volt vicces?" "Azért, mert a vadászgépeken kívül nincs is tükör." "Ja... he... he.... he..." A film végére azért egy kicsit elegem lett belőle, de gondolom, a kommentátornak még inkább :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8877 Dátum: 2015. Április 29., 15:14:22 »
Flashben végre csökken a baromságok száma és nő a felpörgő történet irama. Kíváncsian várom a végjátékot.

Az atomos részen azért lehetett röhögni is  :cool:
- Bee careful!
- For real?...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8876 Dátum: 2015. Április 29., 10:23:48 »
Én anno egy állásinterjú közben keveredtem be a moziba. Délelőtt 10-re letudtam a részem, aztán délután 4-re visszarendeltek, mivel vidéki vagyok a hazaugrok addig opció szóba sem jöhetett, így megengedtem magamnak egy mozijegyet. Épp aznap nyitott a MI4: Fantom Protokoll. Beültem az első vetítésre a legfelső sorba, rajtam kívül egy-egy ember mindkét oldalt pár székkel odébb, mi hárman voltunk csak a vetítésen. Jó félóra után esett le, hogy valami fura zümmögést hallok már egy ideje, ami nem a film sajátja és ahogy szétnéztem mit látok? Jobbra is, balra is kamerával vették a filmet... Erről ennyit.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8875 Dátum: 2015. Április 29., 06:41:05 »
A spoilereket egyelőre nem olvasom el, mert nem akarok abba a hibába esni, mint az első résznél, hogy sikerült jó pár poén lelőni magam előtt még a film előtt. Ezért például már a TV spotokat se néztem meg a filmhez, beértem az első két előzetessel.
Viszont ha már kamerás téma:
ha hibás is lesz valaki nem lesz retorzió. Magyarország túl kicsi, lehet büntetni, másokat annyira nem.
Én 2x néztem kamerás filmet. Egyszer mert nem érdekelt egyáltalán, csak megnéztem, hogy apámmal tudjak róla dumálni a családi kajálásnál (AVP 2), a második meg azután volt, hogy már moziban megnéztem (Pacific Rim) de még nem jött ki dvd-n, de moziban se játszották már, én meg fel voltam pörögve :D
Én is túlzónak találom ezt a retorziót, de jogos. Viszont az is igaz, hogy ettől függetlenül nem fog leállni a kamerás piac. Most majd mások fogják feltenni a torrentre őket.
Régebben emlékszem, hogy nagyon sok kamerás filmet néztem és volt is meg. De azért hozzáteszem, hogy ez még a 90-es évek elején volt, a videókazettás időszakban. Akkoriban sajnos sok filmhez csak így lehetett hozzájutni viszonylag emberi időben. Emlékszem, hogy néha a tökéletes minőségre akár évekig is várni kellett. Persze a 90-es évek második felében már ez is visszaszorult, amikor a tékákból már viszonylag hamar (értsd: a mozipremiertől számítva kb 1 év) meg lehetett szerezni őket. Mióta a digitális korszak van, azóta én se néztem kamerást, mert most már sokkal jobban érdekel és értékelem a minőséget. Meg ez is egy kis retro érzést visz a dologba, hogy várni kell egy kicsit mire megjelenik, és hogy folyamatosan nézem, mikor jön már ki.  :D Kb, mint régen az újságosbódéknál, amikor az új képregényeket kerestem.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8874 Dátum: 2015. Április 27., 22:44:47 »
Amit a vágóasztalról leesett jelenetekről mondtál azokkal egyet értek.
Ultron szívkitépése meg azért talán nem volt annyira egyszerű. Lehet félreértettem valamit, de ez nem a vibránium teste volt? Gondolom ez volt kb az ultimate body neki aztán amit Vision szétlő az már csak egy ilyen B megoldás backup volt.
A karakter halálokról meg annyit, hogy Whedon msotanában nyilatkozta, hogy részéről Coulson halott és nem is örült nagyon, hogy a stúdió visszahozta.

Amúgy szerintem már csak azért is jobb mint az első rész mert még több karaktert mozgat, több cselekmény, több akció van benne és mégse esik szét, tele van jó poénnal ismét és ami fő, nagyon jó karakter pillanatokkal, logikus megoldásokkal. És logikus megoldások alatt most nem azt értem, hogy nincsennek plot hole-ok, hanem azt, hogy nagyon jól mozdítja a cselekményt A-ról B-re, értelmesen, szépen átgondoltan és az a pár plothole senkit nem érdekel már pár perc múlva.
Plussz még egyszer megemlíteném: akció! Sok! De nem unalmas. Mindig amikor már azt hittem, hogy most már ellaposodik az akció akkor jött valami amitől ismét könnybelábadt kicsit a szemem: "let's do this together" epic Ultronzúzás amikor körben álva harcolnak, a'la Busiek Avengers, majd rögvest utánna amikor Vision, IM és Thor blast-elik Ultront. Hát én ott majdnem magam alá vizeltem a gyönyörtől. Vision odab@&đott rendesen.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8873 Dátum: 2015. Április 27., 22:06:00 »
Szerintem jobb mint az első, bár nem sokkal. :) Kevés manapság az olyan második rész, ami legalább súrolja az előd szintjét, szóval meg kell becsülni. Persze hibái és logikai bukfencei vannak, de az került az első részbe is, ezen nem kell pattogni. Alig várom a bővített verziót BD-n, mert néhol érződik, hogy meg lett nyírva az anyag.
Innentől spoilerek, jelölöm, de saját felelősségre olvassátok.
Egyik percben Ultron félkész és para romhalmaz amit a trailerben is láttunk, blackscreen és már egy kifejlett modellt látunk ülni a templomban és beszélni az ikrekkel. Szerintem itt leesett a vágóasztalról pár perc a földre.

Thor pancsolása sincs túlmagyarázva, ez is valószinűleg a bővített verzión várható. Mi az a víz, honnan van, miért van, mióta van stb stb. Thor dobott bele egy seggest és megoldódott minden, ennyit tudunk.

Ultron remélem nem lett ennyivel elintézve, hogy Wanda kitépi a "szívét", az utolsó droidot meg Vízió arconköpi és ennyi. Csak van egy backup róla valahol, nem lehet ennyivel elintézni egy ilyen fontos gonoszt.

Quicksilver viszont remélem meghalva marad. Nem azért, bírtam a srácot, de valaki fontos maradjon már halott ezekben a filmekben. Plusz megoldódna a kavarás a studiók között, a másik Quicksilver futkározhat az X-menekben, és maradunk ennyiben.


A stáblista közbeni jelenet meg nem ért semmit. Unom már, hogy Thanos mindig csak van, és nem csinál semmit. Remélem bepótolja az Infinity Warban, és szétzúzza a vásznat, mert ez eddig két mosoly és három mondat.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8872 Dátum: 2015. Április 27., 19:07:31 »
Nektek még két hét srácok, kitartás  ;)

Pár óra és a moziban ülök.  :cool:
Na, hogy tetszett?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8871 Dátum: 2015. Április 26., 14:28:37 »
Gondoltam, hogy ez a retorzió része...  :dry:
Még jó, hogy csak a magyarok kameráznak a moziban, mások nem...  :-\

Így is fel fognak kerülni a filmek idő előtt a torrentoldalakra...
Kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban melyik ország lesz a hibás, ha egyáltalán lesz hibás...  :whistle:
Én mondjuk soha nem néztem meg kamerával felvett filmet; mindig türelmesen megvártam, amíg az moziba került...  :rolleyes:
ha hibás is lesz valaki nem lesz retorzió. Magyarország túl kicsi, lehet büntetni, másokat annyira nem.
Én 2x néztem kamerás filmet. Egyszer mert nem érdekelt egyáltalán, csak megnéztem, hogy apámmal tudjak róla dumálni a családi kajálásnál (AVP 2), a második meg azután volt, hogy már moziban megnéztem (Pacific Rim) de még nem jött ki dvd-n, de moziban se játszották már, én meg fel voltam pörögve :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8870 Dátum: 2015. Április 26., 13:46:01 »
Gondoltam, hogy ez a retorzió része...  :dry:
Még jó, hogy csak a magyarok kameráznak a moziban, mások nem...  :-\

Így is fel fognak kerülni a filmek idő előtt a torrentoldalakra...
Kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban melyik ország lesz a hibás, ha egyáltalán lesz hibás...  :whistle:
Én mondjuk soha nem néztem meg kamerával felvett filmet; mindig türelmesen megvártam, amíg az moziba került...  :rolleyes:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8869 Dátum: 2015. Április 26., 13:00:00 »
Azért az kemény, hogy Kínában 22. -én volt a bemutató, nálunk meg jó két hét múlva, hetedikén adják először a filmet..  :dry:
Na mindegy, addig Argo 2.!  :badteeth:

Nagyon kíváncsi vagyok már az új szereplőkre (Vanda, Higanyszál, Vízió, Ultron)!  ;)
Rengeteg filmmel vezették fel az első részt, most ez a második rész fog felvezetni több, a közeljövőben megjelenő Marvel filmet (Thor harmadik része, Amerika Kapitány harmadik része, Fekete Párduc)!  :brow:
Magyarországon azért van ilyen későn mert amikor 1-2 héttel előbb voltak ott a bemutatók (azt hiszem egészen az -IM 3-ig ez volt a helyzet) akkor mindig felkerültek a filmek kamerás verzióban torrentre. Szóval ez a büntetés. Az lényegtelen, hogy az oroszok ugyan ezt csinálják csak nagyüzemben, velük nem mer szarakodni senki :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8868 Dátum: 2015. Április 26., 12:42:09 »
Azért az kemény, hogy Kínában 22. -én volt a bemutató, nálunk meg jó két hét múlva, hetedikén adják először a filmet..  :dry:
Na mindegy, addig Argo 2.!  :badteeth:

Nagyon kíváncsi vagyok már az új szereplőkre (Vanda, Higanyszál, Vízió, Ultron)!  ;)
Rengeteg filmmel vezették fel az első részt, most ez a második rész fog felvezetni több, a közeljövőben megjelenő Marvel filmet (Thor harmadik része, Amerika Kapitány harmadik része, Fekete Párduc)!  :brow:


Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8867 Dátum: 2015. Április 26., 10:09:30 »
Nektek még két hét srácok, kitartás  ;)

Pár óra és a moziban ülök.  :cool:


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8866 Dátum: 2015. Április 25., 21:59:56 »
Megnéztem az Avengers: Age of Ultront.
Nagyon jó volt.
Nagyon.
Még egyszer mondom: NAGYON!

Persze az az érzés nicns meg mint az elsőnél, hogy most olyat fogok látni amit még életemben soha, de még mindig megvolt az nekem, hogy "basszus, nem hiszem el, hogy ez a film tényleg létezik így ahogy és azt látom amit és akit látok".
Nektek még két hét srácok, kitartás  ;)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8865 Dátum: 2015. Április 25., 20:43:35 »
m.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20150425-itt-az-elso-kep-jared-leto-uj-jokererol-suicide-squad-david-ayer-will-smith-margot-robbie.html