Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158822 alkalommal)

0 Felhasználó és 88 vendég van a témában

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8624 Dátum: 2015. Február 12., 14:04:38 »
Mekkora lett volna màr, ha a Superior SM vègèn Oki ès Peter is meghal vègleg. Most a Secret Wars utàn meg Morales vennè àt a helyèt a 616-ban. Ezzel az ultimate univerzumot kukàzhatnàk is.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8623 Dátum: 2015. Február 11., 18:17:52 »
Azt a Miles Morales-t, aki most a múltból kiragadott X-ekkel nyomul?  :badteeth:
Teljesen felesleges a csávó a képregényes univerzumban is, nehogy már filmvászonra vigyék...  :whistle:
Akkor inkább már Scarlet Spider (Kaine) vagy Silk, még ők is jobb karakterek!  :brow:
Miles régóta a legjob Pókember és bár semmi bajom Kaine-el de nem hiszem, hogy valaha is vásznon látjuk. Miles-ért sír egy ideje már az internetes fandom.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8622 Dátum: 2015. Február 11., 17:40:50 »
MVP-k?  :rolleyes:

Most nem emlékszek rá, de ott mindhárman meghaltak, vagy ,,csak'' ketten?  :headscratch:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8621 Dátum: 2015. Február 11., 17:09:13 »
ASM 3-al dobták az ASM-es cuccokat is a kukába ;)

Spin-offokkal fogalmam sincs, hogy mi lesz...

Miles Morales meg teljesen jó Pókember régóta a legjobb... Kaine tucatkarakter még az Avengers Initiative Skarlátpókjai is eredetibbek :D Silk sem rossz... de nálam most Spider-Gwen a nyerő :D


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8620 Dátum: 2015. Február 11., 16:37:10 »
Azt a Miles Morales-t, aki most a múltból kiragadott X-ekkel nyomul?  :badteeth:
Teljesen felesleges a csávó a képregényes univerzumban is, nehogy már filmvászonra vigyék...  :whistle:
Akkor inkább már Scarlet Spider (Kaine) vagy Silk, még ők is jobb karakterek!  :brow:

Hát akkor ennyit a középkorú Parker-ről...  :dry:
Bár, egy fiatalabb Pókemberben talán nagyobb a humorfaktor! A Kapi majd próbálja oktatni, fegyelmezni; Vasember meg majd osztja a tinit!  ;D
Garfield-ot és Webb-et dobták, de a Sinister Six még mindig tervben van???  :headscratch:
Nem értem...
Akkor most pl. kukába került a (szörnyen kinéző) Giamatti-féle Rinó?

Vajon megállnak itt vagy lesz követelés a Fox-os X-Men és az F4 felé is?  :rolleyes:
Legyen akkor Logan és Ben is a csapat tagja felkiáltással!  ;D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8619 Dátum: 2015. Február 11., 12:00:22 »
Azt kihagyták, hogy a Marvel még nem zárta ki Miles Moralest :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8618 Dátum: 2015. Február 11., 11:21:12 »
GEEKZ facebookjáról:
Idézet
Pár új infó a pókemberes Sony/Marvel dealről:
- A Sony Andrew Garfieldnál sokkal fiatalabb színészt keres a szerepre (a karakter ismét középiskolás korú lesz)
- Garfieldhoz hasonlóan Marc Webb rendező sem része az új projektnek.
- A Sinister Six, a Venom és az egyéb (női karakterekkel tervezett) spin-offok még mindig sínen vannak a Sonynál.
- A Marvel nem fizet a Sonynak Pókember használatáért; nem fizet a Sonynak részesedést azon filmjei bevétele után sem, amelyekben használja Pókembert; a Sony sem fizet a Marvelnek részesedést a Pókember-filmek bevételei után.
Lényegében a két stúdió egymással szembeni anyagi kötelezettség nélkül élvezi a közös Bosszúállók/Pókember univerzum kölcsönös gyümölcseit.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8617 Dátum: 2015. Február 10., 19:25:26 »
Megmondom őszintén, hogy én (lehet, hogy az óriási kisebbségbe tartozok ezzel, de) nem örülök ennek a Pókember mizériának!  :dry:

Hagynia kéne a Marvel-nek, hogy a Sony teljesen bebukjon a Hálószövővel; lehet, hogy időbe kerülne; de ez van, ki kéne várni!
(Bár, ha úgy vesszük, már be is buktak vele; a leendő harmadik rész jegelve lett...)

Sajnos nem tudtak volna olyan rossz filmet csinálni, ami nem hozza vissza az árát, és mindenképpen megérte volna nekik bármi áron megtartani a franchise-t. Lehet, hogy a Sony jól járt ezzel a bolttal, de mi is, mert végre nem ők készítik majd a filmet (még ha lesz is beleszólásuk).

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8616 Dátum: 2015. Február 10., 15:27:40 »
Ugye a Sony-nál maradt a vétójog... de gondolom a Marvel nem kevés beleszólást stb-t csikart ki magának... persze feltételezés, de én úgy értelmezem ez alapján, hogy Amy Pascal és Kevin Feige kidolgoznak ötleteket és a Sony vagy rábólint vagy nem... szal mindenképp MCU-s cuccot kapunk :D Flashbackek se kellenének elég lenne egy ilyen Flash szerű pár mondat: "Sziasztok, Peter Parker vagyok a csodálatos, közkedvelt stb stb stb... stb... Pókember a bácsikám halálakor megtanultam, hogy a nagy erő nagy felelősséggel jár... " Éééés ennyi jöhetne a film ami nem a gimis Pókit mutatná, hanem egy érettebb verziót :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8615 Dátum: 2015. Február 10., 15:18:11 »
Az nem lenne rossz, működött a Hihetetlen Hulk-ban is!  ;)
Jobb is lett, mint az Ang Lee-féle Hulk!  :badteeth:

Max. lehetnének pár másodperces flashback-ek, visszaemlékezések a pókcsípésről, Ben bácsi haláláról!  :rolleyes:
De hogy megint bemutassák, hogy milyen szerencsétlen volt a suliban a csípés előtt; na, azt már nem kéne!  :badteeth:


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8614 Dátum: 2015. Február 10., 14:06:51 »
Bebukott. Avengers fixen sikeres lesz. Cameo vagy kisebb szerepet képzelj el és még nem tudni melyik filmbe rakják bele... a lényeg, hogy MCU filmben debütáljon... hogy stáb után vagy az utcán sétáljon el az tök8... Fekete Párduc nem csak cameozni fog az AmKapban :D Azért tolták el a Thor bemutatóját mert oda szúrták be az első MCU-s Pókfilmet... és így minden nem fixen rögzített film tolódott egy helyet hátra... ugye május-július-november a filmek helye a Marvel szerint :D Vasember miatt ülnek be az AmKapra... valszeg Póki cameo szerepet kap és nem is biztos, hogy ebben lehet hogy az Avengers 2-ben :D Vaagy nem jár jobban :D Marvel-Disney még maga alatt nem vágta a fát... és gondolj bele mennyi karaktert kapnak meg hirtelen használatra :D Vétójoggal ha jól olvastam a cikket ;) Az meg nem ugyanaz, mintha ők találnák ki :D A Venomról nem szól a fáma a Sinister Sixet egyelőre csak eltolták... gondolom MCU-sítják... A Marvelnak feltett szándéka, hogy idősebb Pókit mutasson be és ne eredetsztorival indítson :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8613 Dátum: 2015. Február 10., 13:33:34 »
Megmondom őszintén, hogy én (lehet, hogy az óriási kisebbségbe tartozok ezzel, de) nem örülök ennek a Pókember mizériának!  :dry:

Hagynia kéne a Marvel-nek, hogy a Sony teljesen bebukjon a Hálószövővel; lehet, hogy időbe kerülne; de ez van, ki kéne várni!
(Bár, ha úgy vesszük, már be is buktak vele; a leendő harmadik rész jegelve lett...)

Az Avengers első része működött Pókember nélkül, a második is sikeres lesz, ez nem kérdés!  :rolleyes:

Az Amerika Kapitány harmadik része tökéletesen működne Pókember nélkül is (Polgárháború ide vagy oda)! Így is zsúfolt lesz a film kissé (Kapi, Özvegy, Vasember, Sólyom, Fekete Párduc)! Nem értem, hogy miért akarják mindenáron beletuszkolni ebbe a filmbe, csak azért, mert a képregényben nagy szerepe volt! A filmes univerzum nem egyenlő a képregényessel, Ultron-t sem Pym fogja létrehozni, de sorolhatnám reggelig a különbségeket!

Gondolom, hogy a Russo testvérek (meg a forgatókönyvírók) menyire örülnek most ennek...
Pláne annak fényében, hogy pár hónap múlva neki kell állni a forgatásnak!
Ha jól tudom, akkor a Párduc csak cameozni fog, Pókembert is csak pár percre kéne berakni!  ;)

Nemrég bejelentették egy csomó film bemutatóját (harmadik fázis), ezek most megváltoznak, Pókember miatt!  :-\
Később láthatjuk a Fekete Párduc-ot, a Thor hármat, Captain Marvel-t és az Inhuman-okat...
Én ennek nagyon, de nagyon nem örülök!  :fatestapolo:
Két lehetőség van:
1. Pár percig láthatjuk majd Peter-t a Kapi harmadik részében! Ez esetben felesleges és sajnálatos eltolni a többi film bemutatóját!
2. Nagyobb szerepet kap a Hálószövő, és nagyon valószínű, hogy inkább miatta ülnének be a nézők a filmre, nem is a Kapi miatt...
(Pláne, ha egy tehetséges színészt találnak a szerepre!)
Át is nevezhetnék a filmet Captain America and Spider-Man Team Up-ra...  :badteeth:

A Sony jobban járt most, mint a Marvel, véleményem szerint...
Bebuktak két filmet, most újra lehetőséget kapnak, hatalmas beleszólással a dolgokba...  :coffee:

Öröm az ürömben, hogy a Sinister Six  és a Venom film is megy a levesbe; nagyon valószínű, hogy mindkét film csak karaktergyalázás és felesleges pénzkidobás lett volna...
Meg így talán készítenek egy olyan Pókember filmet, ami nem csak a tizenéves gyerekeknek, de a hozzám hasonló, idősebb rajongóknak is tetszik!  :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8612 Dátum: 2015. Február 10., 10:59:21 »
ideje volt. Bár Garfieldot kicsit sajnálom, én bírtam. Kicsit olyan nekem mint Gustin Flash-e. Nem feltétlen őt képzelném el a szerepre de látszik rajta, hogy szereti csinálni és eladja a karaktert. Persze tudom, hogy sokan utálják, de hát ez van. Ízlések és ficamok.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8611 Dátum: 2015. Február 10., 09:27:27 »
Tegnap este jelentették be :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8610 Dátum: 2015. Február 10., 09:10:50 »
A transformerként alakuló motornál csak biluxoltam, hogy ezt most így hogy???


Más: http://geekz.444.hu/2015/02/10/a-tekozlo-fiu-hazater-pokember-a-marvel-filmes-univerzumaban/
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8609 Dátum: 2015. Február 09., 19:52:36 »
plussz, új Batman animációs film trailer. A sztori: valami állatok, Batman, szuperhősök izé---->sok sok játékot lehet majd eladni.
Rossz nézni mi lett a DC animációs vonalával (Batman and Son, JL origins és társai....amióta Timm lelépett szóra se érdemes az egész).
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=59150

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8608 Dátum: 2015. Február 09., 18:49:48 »
Na mindenki megnyugodhat, Amell megerősítette a Lazarus pit-et:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MintyNewsAndReviews/news/?a=114981

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8607 Dátum: 2015. Február 07., 17:03:05 »
Lehet még ők sem tudják mi történt, majd az évad végére kitalálnak valamit! Gondolom akkor ismét összecsapnak, de most más eredménnyel!

Az Arrowban történtekre én is várom a választ, talán majd ár év múlva visszemlékeznek erre is, és megtudjuk!  ;D
Ne bosszants! :D

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8606 Dátum: 2015. Február 07., 12:17:14 »
Akkor felreertettelek, bocs :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8605 Dátum: 2015. Február 07., 11:34:42 »
Jajj istenem ez a F7 olyan ostoba lesz megint, hogy öröm nézni :D :D Tiszta 80as évek, elszállt akciók, a főhősök sebezhetetlenek...amennyire utálltam az elején ezeket a filmeket, a legutóbbi pár résszel szépen megtalálták a hangjukat (és IQ szintjüket :D)
Tele van tulzassal? Persze, de kit erdekel, amig ennyire szorakoztato? Ha olyan jo lesz, mint az elozo ket resz, akkor senki sem fog panaszkodni :)
én is pont ezt mondtam :D

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8604 Dátum: 2015. Február 07., 11:04:39 »
Jajj istenem ez a F7 olyan ostoba lesz megint, hogy öröm nézni :D :D Tiszta 80as évek, elszállt akciók, a főhősök sebezhetetlenek...amennyire utálltam az elején ezeket a filmeket, a legutóbbi pár résszel szépen megtalálták a hangjukat (és IQ szintjüket :D)
Tele van tulzassal? Persze, de kit erdekel, amig ennyire szorakoztato? Ha olyan jo lesz, mint az elozo ket resz, akkor senki sem fog panaszkodni :)

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8603 Dátum: 2015. Február 07., 10:16:06 »
Az Arrowban történtekre én is várom a választ, talán majd ár év múlva visszemlékeznek erre is, és megtudjuk!  ;D
Ne bosszants! :D

Mondjuk valszeg úgy sem jön be, de mekkora lenne már, ha Flash avatkozott volna közbe? :D Mármint időutazással meg minden, lejjebb ütötte Ra's kardját és tompította Ollie lezúgását... és az Arrow már ezen az új idővonalon menne :D Oké... ez valszeg úgy se jön be... de ezt a magyarázatot elviselném :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8602 Dátum: 2015. Február 07., 09:26:39 »
Az Arrowban történtekre én is várom a választ, talán majd ár év múlva visszemlékeznek erre is, és megtudjuk!  ;D
Ne bosszants! :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8601 Dátum: 2015. Február 06., 22:32:27 »
Az Arrowban történtekre én is várom a választ, talán majd ár év múlva visszemlékeznek erre is, és megtudjuk!  ;D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8600 Dátum: 2015. Február 06., 22:11:33 »
Jajj istenem ez a F7 olyan ostoba lesz megint, hogy öröm nézni :D :D Tiszta 80as évek, elszállt akciók, a főhősök sebezhetetlenek...amennyire utálltam az elején ezeket a filmeket, a legutóbbi pár résszel szépen megtalálták a hangjukat (és IQ szintjüket :D)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8599 Dátum: 2015. Február 06., 13:29:11 »
Remélem, adnak valami komolyabb magyarázatot az Arrowban Oliver felépülésére, mert ha csak annyi, hogy Maseo elvitte, Katana meg meggyógyította, akkor tökön szúrom magam. Ra's megvágta az oldalát, átszúrta, majd pedig zuhant vagy soktíz métert. Ne mondják nekem, hogy semmije nem tört el. Ha ezt annyival elintézik, hogy a hideg és az erős szervezete, akkor elmennek a picsába. (Bár Maseo említette, hogy azért vitte a volt feleségéhez, hogy az visszahozza a halálból, de egyre inkább úgy érzem, hogy csak arra gondolt, hogy ápolja. Pedig reménykedtem valami jó kis misztikus szertartásban.)
Ráadásul egy hónap alatt úgy felépült, hogy haza is ért... ööö... honnan is? Mert azt valahogy nem tisztázták, hogy hol történt az eset és mennyi idő oda eljutni, valamint onnan hazajutni.

Ettől eltekintve ígéretes vonal ez a Merlyn-Oliver kényszerszövetség, remélem, nem szúrják el. Szintén remélem, hogy Vadmacsek nem dobja fel a pacskert. Azért egy volt profi bunyós, ex-igazságosztó bírjon már ki többet!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8598 Dátum: 2015. Február 06., 12:57:09 »
Tuti, hogy megnézem moziban!  :rolleyes:

Egy filmben Diesel, Rock és Statham; lehetne az alcím a következő: Feláldozhatók 4.!  :badteeth:
Ráadásul most Statham rosszfiú lesz, még nem játszott negatív szereplőt (ha jól emlékszem), érdekes lesz így látni őt...  :brow:
A Szállító 2.-ben már-már szuperhős volt (sebezhetetlen volt a pali), látom itt meg szuperbűnöző lesz...  ;D
Az a buszos jelenet, húúú!  :pogo:
Michelle meg Gina Carano után Ronda Rousey-t is popón rúghatja!  :wub:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8597 Dátum: 2015. Február 05., 21:06:26 »
Ez az előzetes nagyon odavág!



Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8596 Dátum: 2015. Február 04., 19:02:49 »
Csak nagyon messze van a premier :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8595 Dátum: 2015. Február 04., 18:24:17 »
A sorozat amit nézni kell!  ;D