Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1162600 alkalommal)

0 Felhasználó és 152 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8564 Dátum: 2015. Január 08., 13:44:08 »
Messze van még a hármas fázis is, de én már a negyediken gondolkodok!   :rolleyes:

1. Black Knight
2. Spider-Woman
3. Iron Man 4
4. The Incredible Hulk 2
5. She-Hulk
6. Nova
7. Namor
8. Guardians of the Galaxy 3
9. Avengers 4 (vagy 5?)  :badteeth:

Nem lenne rossz...  :bravo:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8563 Dátum: 2015. Január 08., 12:23:14 »
Érdemes magyarul várni az Arrow 3-ra és a Shield 2-re, vagy kezdjek letölteni?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8562 Dátum: 2015. Január 07., 12:48:32 »
nem rossz ez az Ant-Man csak ez a trailer is olyan mitn az IronMan 3 trailere. Nagyon BRAAAAAA meg komoly dolgokat ígér de a film meg valószínű félig poénra lesz véve.

Más: Felzárkóztam az Arrow-val. Amilyen erős lett a második évad végére, akkora visszaesés a 3. évad. Az eleje még jó lindul, de aztán egyre rosszabb lesz, plot convenience plot convenience hátán, 80as évek Sunday Morning cartoonjainak erősebb scriptjei voltak.
Jó látni, hogy egyre szuperhősösebb lesz az egész világ, csak a történetmesélés színvonalát kicsit szintre hozhatnák.
Brandon Ruth Ray Palmerje pedig RDJ Tony Starkjára hasonlít kicsit túl erősen.
A félévados cliffhanger azért jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 07., 13:36:26 írta Balakin »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8561 Dátum: 2015. Január 07., 12:26:23 »
Nekem tetszett a Hangya előzetese!  :bravo:




Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8560 Dátum: 2015. Január 07., 11:13:31 »
Tegnapi Gothamban, mikor Don Maroni megkérdezte Pingvint, hogy "Nem érted, amit mondok? Talán magyarul beszélek?"?  ;D ;D ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8559 Dátum: 2015. Január 07., 10:56:38 »
Hangyaember előzetes:



A teszt videó jobb volt:


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8558 Dátum: 2015. Január 06., 15:57:57 »

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8557 Dátum: 2015. Január 06., 14:26:35 »
Én még mindig annak szorítok, hogy a jogok teljes egészében visszaszálljanak a Marvel Studiosra és tudjuk végre a hátunk mögött a Sony bénázásait :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8556 Dátum: 2015. Január 06., 09:51:49 »
Bár úgy lenne, bár úgy lenne! :sm-clap:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8555 Dátum: 2015. Január 05., 22:13:58 »
Akkor drukkoljatok a Marvel-Sony egyezségnek mert a Marvel egy érett Pókembert akar (kidobva Garfield-ot, akit amúgy a Sony is mindenképp lapátra tenne) és a bűnözők hajkurászása mellett a film fő oszlopaként a két élet közti súrlódásokat és a barátnőtartást jelölték meg ;) Amúgy ebben a hónapban dől el elvileg a dolog, de drukkoljunk a Marvel Studiosnak :D Ha a jelenleg felvázolt helyzet lenne, akkor innentől csak a Marvel Studios rábólintásával mehetnének át ötletek/színészek/rendezők a rostán és természetesen Pókember felbukkanna a Marvel Cinematic Universe filmekben és a látogatás kölcsönös lenne :) (Persze lehet full más lesz, de a kiszivárogtatott Sony doksikból ezek derültek ki, vagy legalábbis azokból és egyéb pletykákból :D )

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8554 Dátum: 2015. Január 05., 18:50:10 »
Úgy értem, nekem nehéz eladni :D Nem vagyok nagy Pôkrajongó. Az "érett" Pókemberrel nincs bajom, én is elfogadom, hogy 10-15 év alatt belejött, ezért is zavar, ha reset-elni akarják (és tetszik a luxuslakása meg hogy céget vezet; csak May nyanya dobná már fel a pacskert, bár Jay Jameson miatt még őt is elviselem).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8553 Dátum: 2015. Január 05., 12:03:17 »
Na ezt a csomagot kéne eladni a filmvásznon, pedig képregényben is nehéz.

Ezzel vitatkoznék, mert gyakorlatilag a Marvel legsikeresebb címe. Vagy a Marvel halmoz bravúrt bravúrra a 60-as évek óta, vagy azért nem olyan nehéz ezt eladni...

Ami meg a képzetlenséget illeti, a legtöbb esetben ugyan igazad van, de vannak ösztönös zsenik. Széchy Tamás sosem volt úszó és önmaga még csak nem is tudott jól úszni, de csak tankönyvekből kinevelt egy rakat olimpiai bajnokot. Pókemberre levezetve ez pont fordítva volt, bekerült a mély vízbe, csak a gyakorlatot ismerte, az elméletet nem, de a pókösztöne és a szerencse az elején kimentette és aztán idővel kiderült, hogy nagyon tehetséges abban, amit csinál, és sok gyakorlás során tényleg jó lett. Ez szerintem megkapó.

A filmek mondjuk szerintem mind szarok, főleg mert egy pancser, éretlen, béna Petert mutatnak be állandóan, miközben a képregényekben ezt már rég meghaladta a karakter. A koncepció számomra mindkét verziójában az elejétől fogva elhibázott (És a megvalósításra sem lehetnek büszkék.)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8552 Dátum: 2015. Január 05., 10:56:20 »
Még a GotG-hoz annyit, hogy azért meg tudom érteni Ronant, amiért ellenzi a kree-k és a xandariak békeszerződését, hiszen EGYMAGA sorra lövi szét a xandari helyőrségeket, aztán a Xandart is simán elintézné, ha nem szórakozna a kővel, mert akkor nem jönnének a hősök, a félhülye xandariakat meg az egy szem hajójával is legyakná. Képzelem, mi lett volna, ha mondjuk ötven hajóval jött volna. Az is feltűnt, hogy amikor a nekroplánok a városra zuhannak, akkor miért jó taktika a levegőben szétlőni őket, amitől az egy szem repülőből ezernyi srapnel lesz amik sokkal nagyobb területen szóródnak szét és nagyobb pusztítást okoznak? :D a kamikazék idején volt értelme, mert a lelőtt repülő jellemzően nem találta el a célját, de a várost ugye nem lehet elhibázni :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8551 Dátum: 2015. Január 05., 10:52:32 »
Nekem is jobban bejött az előző Pókember-trilógia, írtam, és könnyedén folytattam volna, ha a két nem egész kétéves lányom nem mászik fel az ölembe. Most négy kis mancs között próbálom átdugni a két kezemet és elérni a billentyűzetet. Mit nekem Octopus doktor!... na mindegy. Szóval Pókember nekem mindig kicsit nehezen megfogható karakter volt, mert alapvetően egy kiképzés néküli lúzer, aki civilben még kosárlabdázni sem tudna, nemhogy mondjuk közelharcban küzdeni; ehhez kapott nem rossz, de azért nem is világrengető képességeket, és ettől komplett szupercsapatokkal küzd meg és szólóban kiáll kozmikus arcok ellen. (A képregényes "valóságot" nekem sokkal inkább a szimuláció jelenti az Ultimate X-Men elején, amikor Rozsomák lemészárolja a komplett X-csapatot azzal, hogy "Ti rosszul képzett hülyék, már akkor halottak voltatok, amikor a szemembe néztetek", mert lőhetsz te jeget a kezedből meg ugorhatsz nagyot, ha valaki fel van rá készülve és csak egyszer kell, hogy odavágjon neked.) Ez eddig is világröhej lenne, de hogy még véletlenül se lehessen komolyan venni, ráadásul bunyó közben hülye aranyköpéseket sütöget. Ja és azért nagyon komolyan veszi a dolgot, mert gyötri a bűntudat a bácsikája miatt. Na ezt a csomagot kéne eladni a filmvásznon, pedig képregényben is nehéz. Tobey Maguire-nek elhittem, Garfieldnek nem hiszem el... Nem mondom, hogy rossz Pókember, de ahhoz képest, hogy modernnek szánták, sokkal inkább a hatvanas évek "négyszínű" világából lépett ki. Tud ugrálni, tud szomorúan nézni, tud viccelődni, mint a szomorú bohóc, és ennyi. Maguire-nek elhittem volna, ha AK vagy Thor mellé áll és megpróbálja eladni magát A-osztályú szuperhősnek, és ettől tényleg az lesz. Garfieldnek szerintem ez nagyon nagy falat lenne. (Ideértve természetesen a teljes filmes stábot, nyilván nem csak tőle lesz a film ilyen vagy olyan.)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8550 Dátum: 2015. Január 04., 11:58:33 »
...de szerintem az egész sorozatot a Pingvin viszi a hátán. Nem semmi egy alak!!
Maximálisan egyetértek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8549 Dátum: 2015. Január 04., 11:00:41 »
Utolértem magam a Gotham sorozatban, a végére igazán felpörögtek az események, a félévadzáró rész volt az eddigi legjobb, remélem a folytatás is hasonló pörgős lesz, (amire már nem kell sokat várni)! Alfred nem semmi ha meg kell védenie a kis Bruce-t, de szerintem az egész sorozatot a Pingvin viszi a hátán. Nem semmi egy alak!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8548 Dátum: 2015. Január 02., 17:49:48 »
1. Pókember (Columbia Pictures).: nekem a régi trilógia jobban tetszett...  :dry:

Szerintem ezeket az új részeket elkapkodták! A legjobb az lenne, ha a jogok visszakerülnének a Marvel-hez! A Sinister Six film teljesen felesleges, egy új trilógia első két részében remekül fel lehetne vezetni a 6 szuperbűnözőt, hogy aztán a harmadik részben összeálljanak a Falmászó ellen!  :brow:
(Vészmanó, Elektró, Oktopusz doki, Skorpió, Rinó, Keselyű)
Aztán jöhetne egy külön Fekete Macska és egy Venom film, hogy a már említett harmadik részben feltűnjenek Peter oldalán!   ;)
Én örülnék, ha egyszer Pókember az Angyalokkal lógna, de ne ez a Garfield-féle Pókember...  :-\  :sm-spider-sense:

2. X-Men, Rozsomák (20th Century Fox): vegyesek az érzéseim!  :rolleyes:

Egyik Rozsomák film sem tetszett...
Ráadásul az egyik legnagyobb nemezise, Vörös Omega sehol!  :dry:

Az X-Men: First Class után remekül megcsinálták a DoFP-ot, igazán kár, hogy az új karakterek nem szerepeltek túl sokat...
A fiatalok (McAvoy, Fassbender, Lawrence, Hoult) szép lassan kiszorítják az ,,öregeket'' (Stewart, McKellen, Berry, Marsden, Janssen) ill. átveszik a helyüket...
Kíváncsi vagyok rá, hogy ki lesz a fiatal Küklopsz, Vihar és Főnix! Meg a négy lovas is érdekel!  :brow:
Látványban biztos nem lesz hiány! Jó lenne már egy normális Wolverine film is...  :m-wolverine:

3. Angyalok, GotG (Marvel Studios):

 :m-iron-man: - imádom a Vasember első részét, kövezzenek meg, de a második rész is nagyon tetszett!
A harmadik már kevésbé...

- Thor: nagyon vártam és nem csalódtam, a második rész sem volt rossz, de ott nagyon kellett Loki segítsége ill. az őt megformáló színész játéka!

 :m-cap: : a kicsit gyenge első rész után, kaptunk egy igazán minőségi második részt!

- GotG: előbb megnéztem a rendező előző filmjét, a Super-t; az hatalmas csalódás volt... Hasonló témában a Defendor magasan veri! Ezek után kicsit meg is ijedtem... Tetszett a film, de nem ájultam el tőle, az a helyzet... Egyedül Groot és Raccoon tetszett, a többiek furák voltak... Gamorát nem így képzeltem el, Drax is kicsit csalódás volt, Peter meg a képregényben a csapat megalakulása előtt is hős volt, itt meg... (Jó tudom, ez más univerzum, gondolom a Rudd-féle Hangya is a filmes Starlord-ra fog hajazni; előbb ,,tévelyeg'', aztán hős válik belőle!). Ronan pedig hiába nézett ki jól, legalább olyan merev volt, mint Malekith...

Az elmúlt évek legrosszabb ,,Marvel'' filmje pedig kétségkívül a Szellemlovas második része...  :m-ghost-rider:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8547 Dátum: 2015. Január 01., 22:27:01 »
Doom programoz? Eddig azt hittem, a Doom-ot programozták! :D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8546 Dátum: 2015. Január 01., 20:25:34 »
Mit programozó? :DD Blogger :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8545 Dátum: 2015. Január 01., 20:02:50 »
Igen, a Fox-os F4-re gondoltam!  :rolleyes:
Azt, amiben a Fáklya afroamerikai, Doom pedig programozó lesz...  :dry:

A Hangyát várom!   :bravo:



Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8544 Dátum: 2015. Január 01., 11:39:02 »
Miért nem érdekel?

Szerintem a Fox félre F4-re gondolt, amit már most kapálhatunk :D A Marvel Studios filmjei jelenleg a legjobbak a mainstream képregény-film piacon :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8543 Dátum: 2015. Január 01., 09:25:08 »
Miért nem érdekel? Persze, nem mintha kötelező lenne :D Viszont ha eddig érdekeltek, akkor nem értem, mert egyáltalán nem esik a Marvel-filmek színvonala. A más stúdióké, mint a két Pókember, kissé más eset, sajnos a Wolverine és a DoFP se lett az igazi*, de maga a Marvel Studios eléggé komolyan veszi. Nem mondom, hogy a Thor 2, az AK 2 vagy a Vasember 3 egyértelműen jobb az előzményeinél, de tisztességesen megállják a helyüket, és aki szereti a képregényfilmet és mégsem jött be neki a Galaxis Őrzői, az nem is szereti a képregényfilmeket :D

*Szörnyű belegondolni, hogy a nagy klasszikus Rozsomák-történeteket lassan mint elb_sszák:
- Weapon X: az Origins: Wolverine-ben kivégezve, kb. 20%-ot adnék rá
- Wolverine vol. 1.: a Wolverine-ben kivégezve, mondjuk 40%
- DoFP: ez ugyan nem csak Rozsomák-sztori, de főszereplő volt a képregényben és pláne a filmben, legyen mondjuk 60%.
Persze ez egyfajta javulásként is felfogható. Mire Jackman megöregszik annyira, hogy a szakállára lép, tolhatnak egy 100%-os Old Man Logant :D
(És mi van még? A nyúlfarknyi Wounded Wolf, ez látszólag megvolt az X2-ben, meg a Wolverine-ben is cincálták a "sebzett Rozsomák" témát, így tuti nem lesz soha rendesen megcsinálva. Az első Pokoltűz Klub-os zúzás is klasszikus, önálló sztorinak viszont elég karcsú. A Fatal Attractions-ból a csontvázkitépést meg a Wolverine végén pont annyira érintették, hogy A) ne legyen semmi értelme és B) már ne legyen életképes téma. Ehh, de negatívan kezdem az Újévet :D Na jó, az Age of Apocalypse-ben még lehetne egy Wolverine-Death, csak már kissé elcsépelt lenne, hogy mindig Rozsiról szól a film.)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8542 Dátum: 2014. December 31., 15:16:28 »
Az első Marvel film, ami egyáltalán nem érdekel...  :dry:

Az utolsó két Pókember filmet még megnéztem DVD-n, de ez a film még ennyire sem érdekel; holott, állítólag már a második részt is betervezték...  :-\

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8541 Dátum: 2014. December 31., 15:05:55 »
nem kéne már lassan kijönnie egy Förtelmes négyes trailernek? nem mintha hiányozna, de még mindig gyanús, hogy semmit nem kaptunk belőle.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8540 Dátum: 2014. December 31., 00:10:26 »
Ha minden igaz Január 6.-án érkezik az Agent Carter premierje előtt vagy után...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8539 Dátum: 2014. December 30., 20:08:25 »
Nem kéne már lassan kijönnie egy Hangya-trailernek?  :rolleyes:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8538 Dátum: 2014. December 26., 17:50:06 »
Nyilván az ötletgazda sem örült, hogy a hirtelen "meggondoltam magam" kártya miatt meg kellett buherálni a végét.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8537 Dátum: 2014. December 26., 15:59:27 »
Doctor Who- Last Christmas: hát ez...érdekes volt. Egyelőre úgyv agyok vele, hogy tetszett, csak kicsit túl sok volt már a csavar, meg mintha nem tudta volna eldönteni, hogy befosasson vagy over the top karácsonyi legyen.
Hasonlóképpen. Bár a végén a dupla csavart azért kellett beletenni, mert Coleman kisasszony meggondolta magát és részt vesz a következő évad első felében is. Szóval a legvégét megváltoztatták/újraforgatták. Legalábbis a wiki szerint.
nekem jobban tetszett volna, ha megöregszik tényleg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8536 Dátum: 2014. December 26., 13:08:42 »
Doctor Who- Last Christmas: hát ez...érdekes volt. Egyelőre úgyv agyok vele, hogy tetszett, csak kicsit túl sok volt már a csavar, meg mintha nem tudta volna eldönteni, hogy befosasson vagy over the top karácsonyi legyen.
Hasonlóképpen. Bár a végén a dupla csavart azért kellett beletenni, mert Coleman kisasszony meggondolta magát és részt vesz a következő évad első felében is. Szóval a legvégét megváltoztatták/újraforgatták. Legalábbis a wiki szerint.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8535 Dátum: 2014. December 26., 13:00:11 »
Akkor úgy kérdezem, hogy mit játszott Jeremy Renner egy kb. ugyanolyan szerepben a Bosszúállókban, ami Amell-nek nem menne?
Rennernek elég limitált szerepe volt, az AoU-ból majd szerintem jobban megtudjuk mit is tud alakítani, de Renner alapból jobb színész is mint Amell. De ez csak az én személyes véleményem, ha valamiért mégis nagyvászonra kerül Amell, nem fogok internetes flamewart indítani ellene vagy ilyesmi.