Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1159938 alkalommal)

0 Felhasználó és 143 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8354 Dátum: 2014. Október 07., 22:14:45 »
A napokban megnéztem kettő Marvel filmet és nem mindennel voltam elégedett bennük!

A Csodálatos Pókember 2: Látvány az volt, de néha úgy éreztem a harci jeleneteknél mintha rajzfilmet néznék, a gonoszok hadáról meg ne is beszéljünk! Elektró csak-csak hajaz az Ultimate karakterre, de a Manót és Rinót nem tudom hova tenni! Remélem a folytatás jobb lesz!!

X-Men - Az eljövendő múlt napjai: Jó kis film volt, csak a szokásos hiba az X-Men filmeknél, ami engem nagyon zavar, hogy egyes mutánsok időben nagyon nem ott vannak ahova illenének, mondjuk Plazma, Higanyszál inkább a jövőbe való lenne mint a múltba! A karakterek jók, bár Viharmadár szerepére egy nagyobb darab izmosabb színész jobb lett volna! Blink nagyon jó volt, de viszont Napfolt a képességei alapján inkább Naptűz lehetne! Mindenesetre az X-Men képregények nagy kedvenceim így a folytatást is epekedve várom!

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8353 Dátum: 2014. Október 07., 19:46:41 »
Úgy, hogy mint alant háborgók felvetették nem ugyanazok csinálták :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8352 Dátum: 2014. Október 07., 19:18:12 »
Számomra az a legérthetetlenebb, hogy az, aki letesz az asztalra egy Days of the Future Past szintű forgatókönyvet - nem azt mondom ezzel, hogy hibátlan lenne, de még így is az X franchise erősebb darabjai közé sorolom - az hogy volt képes korábban egy The Last Stand című iszonyatot kiadni a kezéből?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8351 Dátum: 2014. Október 07., 13:31:55 »
Bár már ítram korábban, de soha nem elég: soha nem bocsátom meg Singernek, hogy a gyönyörűen felépített X-Men 2 és a benne fantasztikusan előkészített Főnix történetszál után lelépett, hogy megcsinálja a semmilyen Superman visszatért, ráadásul magával vitte a forgatókönyvíróit is. Így már soha nem tudjuk meg, hogy hogyan végződött volna az a történet eredetileg.  :( :'(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8350 Dátum: 2014. Október 07., 12:09:46 »
Valamelyik nap valahol adták az X-Men 3-at, megint belenéztem, megint megpróbáltam szeretni, és megint megállapítottam, hogy ez bizony bődületesen rossz. Mintha egy idióta írta volna, vagy ha ez túlzás, legalábbis egy tizennégy éves fanfic-ében általában jobban ütemezik a történetet. Mikor Scott meghal, akkor elég jó snitt, ahogy Logan felugrik és a folyosón futnak össze Viharral, de aztán ahogy Xavier benyögi, hogy "Mennyetek a Sóstóhoz!", és utána kavirnyálnak, az rettenetes. Angyal totális facepalm, bár maga a színész nem lenne rossz. A morlockok gyűlésén ahogy a rongyos szónok belekezd, hogy "Egy választott bizottság képviselhetne bennünket a kormány előtt", arról csak nekem jutott eszembe, hogy "Anarcho-szindikalista közösség vagyunk, és hetenként fölváltva mindig más gyakorolja a végrehajtó hatalmat!"?

Csak sajnos itt komolyan gondolják :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8349 Dátum: 2014. Október 01., 17:33:06 »
Szegény Xéna, elég rövid lett a vendégszereplése. Pedig megnéztem volna, hogy zúz Gabrielle nélkül  :lol: :lol: :lol:

Amikor megláttam nagyon megilyedtem, de a rémületem nem tartott sokáig!  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8348 Dátum: 2014. Október 01., 14:25:49 »
Nagyon jó kis karakter! A Bosszú Angyalai (Bosszúállók) filmben is megállná a helyét! Remélem ebben az évadban lesznek még hasonló meglepetések!  :ugral:
Most néztem meg a második részt. Hát, úgy tűnik, most jegelték. Hogy véglegesen vagy sem, azt még nem tudom. Viszont a jövő heti részről az előzetes nagggggyon ígéretes volt! :)
Szegény Xéna, elég rövid lett a vendégszereplése. Pedig megnéztem volna, hogy zúz Gabrielle nélkül  :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8347 Dátum: 2014. Szeptember 29., 20:45:13 »
Megnéztem az új Agents of SHIELD részt. Basszus, amikor a gyémántos résznél rájöttem, hogy az ott nyilván Crusher Creel, a Szivacsember, majdnem magam alá piszkítottam! :D
Jól indul az évad, remélem, marad is ilyen jó.


Nagyon jó kis karakter! A Bosszú Angyalai (Bosszúállók) filmben is megállná a helyét! Remélem ebben az évadban lesznek még hasonló meglepetések!  :ugral:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8346 Dátum: 2014. Szeptember 27., 13:13:22 »

hehe

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8345 Dátum: 2014. Szeptember 24., 19:50:36 »
A hétvégén én is megnézem! Jónak hangzik!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8344 Dátum: 2014. Szeptember 24., 19:44:28 »
Megnéztem az új Agents of SHIELD részt. Basszus, amikor a gyémántos résznél rájöttem, hogy az ott nyilván Crusher Creel, a Szivacsember, majdnem magam alá piszkítottam! :D
Jól indul az évad, remélem, marad is ilyen jó.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8343 Dátum: 2014. Szeptember 20., 10:44:50 »


Ez szerintem baromi jó lett, alig 8 perc és nagyon hangulatos.  :cool: Vevő lennék egy ilyen mozira  ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8342 Dátum: 2014. Szeptember 17., 17:47:26 »
Kép a Powers sorozathoz



Fekete Deena-n meglepődtem, de jó sorozat lesz ez szwsz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8341 Dátum: 2014. Szeptember 16., 23:15:20 »
Azt hiszem Orson Pink említi is egy félmondatban, hogy már kezdett bekattanni egyedül a világ végén, és valószínű nincs is kinn semmi. Hacsak nem a Winter witch Midnightról, az is ilyen bájosan kopogott :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8340 Dátum: 2014. Szeptember 16., 22:36:51 »
Hacsak így nem :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8339 Dátum: 2014. Szeptember 16., 22:19:24 »
A Doktor a fejébe vette, hogy racionális magyarázatot talál a saját félelmére a sötétben - hangosan beszél, hogy ne féljen annyira - ezzel elrémítve, ami körülötte lehet -- és olyan eseteket ásott elő, ami alátámasztják az elképzelését, ami elég gyakori, hogy beleilljen az összképbe... és bele is illett <- tehát konklúzió: NINCSEN SZÖRNY! Amúgy a kis Pinknél valszeg az egyik kissrác volt a rettegés tárgya míg odakint valszeg a nem létező légbuborék... gondolom Orson kicsit már be volt kattanva és kiment a fejéből, hogy odakint nincsen levegőburok és egy idő után beképzelte magának, hogy valaki matat odakint. A végén Clara pedig próbálta nyugtatni a sötétben rettegő kisDoktort, de ezzel el is ültette az alap gondolatot a Dokint fejében a lábastapogatós lényekről :D Szal az álom Dokitól függetlenül létezik csak a Doki is megtapasztalta véletlenül :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8338 Dátum: 2014. Szeptember 15., 15:08:31 »
Lehet. Meg talán a fekete (és a női) doktorra sem állnak készen.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8337 Dátum: 2014. Szeptember 15., 15:05:16 »
Vajon melyik részben csatlakozik Mr. Pink útitársként a csapathoz?  :headscratch:
hát msot összejöttek Clara-val, szóval gondolom hamarosan felrángatja a fedélzetre.
Amúgy azon gondolkoztam, amióta behozták ezt a Pink karaktert, hogy ez a színész jó Doctor lehetett volna, csak szerintem direkt nem akartak megint egy olyan Doctort akivel potenciális románc lehet.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8336 Dátum: 2014. Szeptember 15., 14:49:49 »
Szeretnél egy Clara-t az ágyad alá? :D
Nem, az ágyamba szeretnék! :P
(Nyugi, Amazon, tudod, hogy csak vicceltem... ugye...? Ugye...?)

Ha ezt akarták elérni, akkor sikerült :)
Vajon melyik részben csatlakozik Mr. Pink útitársként a csapathoz?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8335 Dátum: 2014. Szeptember 15., 14:08:30 »
Az meg, hogy nem láttuk mi ez ez a rejtőzködő lény izé, sztem nembaj, a Midnightban se tudtuk meg mi is szállta meg Sky-t meg a Doctort, ettől volt para. Kicsit X-akták feelingje volt :D
Lehet, hogy igazad van, de azért kicsit jobban érdekelt volna, hogy úgy általában mégis, vajon fenyegetés-e az egész vagy sem? Oké, Dokinak megtudtuk, hogy mi volt, na de a többieknek? A kis Pink "árnyéka" elég beszaratós volt :)

A War Doctoros rész tényleg rendben volt :)

Egyébként meg Clara nem sokat szarozik, elég határozott és tudja, hogy mit csinál. Mármint Pink ügyben. Én is elviselnék egy ilyet :D (Nem, Jennifer, nyugodj meg, csak téged szeretleeeeeee...)
Szeretnél egy Clara-t az ágyad alá? :D
Egy elmélet szerint a tardis ültette az álmot mindenkinek a fejébe (vagy a Doctor a tardison keresztül, tudattalanul).
Amúgy sztem pont ezt akarta elérni a rész, hogy a falat kapard te is, hogy mi az isten ez, valódi vagy sem? Legalább átérzed a Doctor mániáját a témával kapcsolatban :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8334 Dátum: 2014. Szeptember 15., 11:06:47 »
Az meg, hogy nem láttuk mi ez ez a rejtőzködő lény izé, sztem nembaj, a Midnightban se tudtuk meg mi is szállta meg Sky-t meg a Doctort, ettől volt para. Kicsit X-akták feelingje volt :D
Lehet, hogy igazad van, de azért kicsit jobban érdekelt volna, hogy úgy általában mégis, vajon fenyegetés-e az egész vagy sem? Oké, Dokinak megtudtuk, hogy mi volt, na de a többieknek? A kis Pink "árnyéka" elég beszaratós volt :)

A War Doctoros rész tényleg rendben volt :)

Egyébként meg Clara nem sokat szarozik, elég határozott és tudja, hogy mit csinál. Mármint Pink ügyben. Én is elviselnék egy ilyet :D (Nem, Jennifer, nyugodj meg, csak téged szeretleeeeeee...)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8333 Dátum: 2014. Szeptember 15., 10:39:31 »
Hangulatban nagyon jó volt a szombati Doctor Who, néha a legendás Blinkre emlékeztetett, de a történet befejezése bennem hiányérzetet hagyott. Most akkor kik is ezek a meglapulók? Vajon mindenkinek ilyen jószándékú lények, mint az ifjú Doktornak? (Mondjuk ez a vonal is nagyon fura volt, valahogy ennél mindig is magasztosabbnak tartottam az Időlordok gyerekkorát.)
De azért a feszült atmoszfére nagyon jó volt, szóval összességében tetszett. A következő rész meg izgalmasnak tűnik.
Szerintem tök jó volt, hogy nem lett a végére egy Blink 2.0 az egész és inkább a Doctorra meg Dannyre fókuszált, nekem pont a vége tette kerekké (a "csavart" láttam messziről, hogy a fiatal Doctor fekszik az ágyban, a War Doctoros rész volt az ami tényleg megfogott).
A time lordok magasztosságát amúgy már a 70es években elkezdték leépíteni, nézd meg a Deadly assasin c. sztorit, egy rakás csőlátású bürokrata, akiknek túl magasan van az orruk a saját seggükben.
Az meg, hogy nem láttuk mi ez ez a rejtőzködő lény izé, sztem nembaj, a Midnightban se tudtuk meg mi is szállta meg Sky-t meg a Doctort, ettől volt para. Kicsit X-akták feelingje volt :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8332 Dátum: 2014. Szeptember 15., 10:31:54 »
Hangulatban nagyon jó volt a szombati Doctor Who, néha a legendás Blinkre emlékeztetett, de a történet befejezése bennem hiányérzetet hagyott. Most akkor kik is ezek a meglapulók? Vajon mindenkinek ilyen jószándékú lények, mint az ifjú Doktornak? (Mondjuk ez a vonal is nagyon fura volt, valahogy ennél mindig is magasztosabbnak tartottam az Időlordok gyerekkorát.)
De azért a feszült atmoszfére nagyon jó volt, szóval összességében tetszett. A következő rész meg izgalmasnak tűnik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8331 Dátum: 2014. Szeptember 14., 18:35:33 »
Szerintem ütős lesz a folytatás!  :)


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8330 Dátum: 2014. Szeptember 11., 14:47:43 »
Az új Batmobil elég zordul néz ki, nem?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8329 Dátum: 2014. Szeptember 09., 12:04:29 »
Közepesen érdekes összeállítás:

https://www.tvgo.hu/cikk/593215_kibol_lesz_szuperhos

Anthony Hopkinsnál hiányolom, hogy állítólag azt mondta, nem esett nehezére Odin szerepében egy istent játszani, mert amikor felvette a jelmezét, már olyannak is érezte magát, mint egy isten :-)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8328 Dátum: 2014. Szeptember 08., 10:22:13 »
szerintem a mindenféle tudományokkal foglalkozó ismerőseim ha ezt látták volna tuti kiugranak az ablakon :D
Remélem, nem mutattad meg nekik. Nem venném a szívemre. :)

Mivel ezt a részt Gatiss írta, ezért reménykedem, hogy majd, mikor eljön az ideje, az új Sherlock évad is jó lesz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8327 Dátum: 2014. Szeptember 07., 13:36:20 »
a végén az arany nyilas dolog az...szerintem a mindenféle tudományokkal foglalkozó ismerőseim ha ezt látták volna tuti kiugranak az ablakon :D Nem mondanám, hogy erőltetett, inkább csak baromság volt. De maga a rész nagyon tetszett és végre nem éreztem úgy, hogy Capaldi Smith dialógusait kapta meg (de ennyit erről, következő rész ismét Moffat. Remélem sikerült egy régi jó, beszaratós Moffat részt írnia).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8326 Dátum: 2014. Szeptember 07., 13:21:34 »
Jó volt az új Doktor, bár a végén az arany nyilas megoldás erőltetett volt számomra. De egyébként szórakoztató volt. A következő rész előzetese meg elég ígéretes.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8325 Dátum: 2014. Szeptember 06., 08:26:20 »
Mármint lássuk be elég sok időt töltött off-island és a végére úgy nézett ki, mint egy csöves azért meeeert...