Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1163290 alkalommal)

0 Felhasználó és 151 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8114 Dátum: 2014. Május 13., 21:22:27 »
A végén kiderül, hogy nem is Batman, hanem Catman :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8113 Dátum: 2014. Május 13., 20:14:02 »
jó persze, valószínűbb, hogy a TDKR verziót vették alapul :D mEg talán egy kicsit Jim Lee-s is. Megnézném színesben is már ezt a jelmezt.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8112 Dátum: 2014. Május 13., 19:36:43 »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8111 Dátum: 2014. Május 13., 18:59:57 »

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8110 Dátum: 2014. Május 12., 19:57:22 »
Háááááááááááát........., nem is tudom! De azért megnézzük!


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8109 Dátum: 2014. Május 11., 23:36:21 »
Az utolsó előtt részek nagyon ütősek voltak a két kedvenc sorozatomnál, mind az Arrow, és az Agent of S.H.I.E.L.D. is jól fordult a hajrára! Kíváncsian várom az évadzárókat!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8108 Dátum: 2014. Május 11., 13:26:35 »
Nem akarom elkiabálni se azt, hogy ez valódi, se azt hogy kamu, de ilyet találtam neten:



PS-olt Snake Eyes:

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8107 Dátum: 2014. Május 09., 10:24:35 »
Agents os SHIELD kap második évadot plussz Peggy Carter is kap egy saját sorozatot! (Mindeközben a DC ad egy cameot Wander Womannek)
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/abc-picks-up-marvels-agent-700880

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8106 Dátum: 2014. Május 08., 21:36:35 »
Hush a magyar megjelenések alapján számomra a legtúlértékeltebb és leghihetetlenebb, semmilyen karakter. A semmiből előrántott, nagyágyúnak szánt senki.
Hatásra úgy tudnám leírni, mint amikor Norman Osborn visszatért a halálból és hivatalosan onnantól évekre visszamenőleg Peter minden gondja-baja mögött ő állt. Ami egy akkor baromság, hogy a fal adja a másikat. Csak Hush-sal ellentétben neki legalább volt múltja, még ha régi is. Itt meg behoztak Bruce életébe egy vadiúj "régi" szereplőt, "teremtsünk modern ősellenséget" felkiáltással. Ami nekem nagyon olcsó és egyáltalán nem működik, nem tudom őt komolyan venni.
Egyet értek. És az a vicc, hogy utána még egyszer megcsinálták a Red Hooddal.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8105 Dátum: 2014. Május 08., 20:47:34 »
Nagyon várom. És nagyon remélem, hogy nem szúrják el.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8104 Dátum: 2014. Május 08., 20:45:26 »
Nem sok, de azért van benne pár új jelenet!


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8103 Dátum: 2014. Május 08., 18:04:47 »
Hush a magyar megjelenések alapján számomra a legtúlértékeltebb és leghihetetlenebb, semmilyen karakter. A semmiből előrántott, nagyágyúnak szánt senki.
Hatásra úgy tudnám leírni, mint amikor Norman Osborn visszatért a halálból és hivatalosan onnantól évekre visszamenőleg Peter minden gondja-baja mögött ő állt. Ami egy akkor baromság, hogy a fal adja a másikat. Csak Hush-sal ellentétben neki legalább volt múltja, még ha régi is. Itt meg behoztak Bruce életébe egy vadiúj "régi" szereplőt, "teremtsünk modern ősellenséget" felkiáltással. Ami nekem nagyon olcsó és egyáltalán nem működik, nem tudom őt komolyan venni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8102 Dátum: 2014. Május 08., 17:36:07 »
 Most, hogy mondod, ő tényleg kellene egy Bruce multjáról szóló sorozatban.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8101 Dátum: 2014. Május 06., 21:43:04 »
Kiváncsi vagyok, hogy Bruce gyerekkori barátja Thomas Elliot alias Hush, fog-e szerepelni a sorozatban!?

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8100 Dátum: 2014. Május 06., 15:11:05 »
Megjött Gordon a városba.



Nekem bejött!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8099 Dátum: 2014. Május 05., 20:18:42 »
Idézet
1956-ban ugyanaz a csőcselék ment ki az utcára balhézni, akiktől most október 23-án nem lehetett méltón ünnepelni a forradalmat


Komolyan mondom ebből mémet kellene csinálni  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8098 Dátum: 2014. Május 05., 18:22:04 »
Nem hiszem, hogy a Fáklya komolyan utálja a mutánsokat; csak szerintem így próbálta felpaprikázni Logan-ékat!  :rolleyes:
,,Itt az ideje, hogy valaki némi értelmet verjen abba a makacs, mutáns fejükbe!'' - valahogy így hangzott a mondata.  ;)
Meg azért valljuk be őszintén, Magneto akkori X tagsága sok hősnek nem tetszett, még egy-két X-nek sem (pl. Plazma)...  :nezze:

A másik meg az, hogy az F4 tagjai sem emberek, ha szigorúan vesszük, hanem MUTÁLT emberek!
A Lény meg valószínűleg szívesen belebújna néha Kolosszus bőrébe...  :)

Az X-Men központi témája pont a ,,másság'' (legyen az vallási, származási, szexuális hovatartozás) elfogadása, a rasszizmus elítélése!
Egyébként érdekes, hogy minden egyes fontosabb hős vagy hős csapat jelképez valamit; jól kitalálta anno Stan Lee, mert ezek a jelképek örök érvényűek lesznek, ezért sikeresek (zömmel) ezek a filmek! (Na meg persze a látvány miatt!)  ;D

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8097 Dátum: 2014. Május 05., 12:33:04 »
érdekes dolog az, hogy a nem mutáns kéregénykarakterek hogyanés miért viszonyulnak a mutánsokhoz. Fáklya szerintem ilyen "gyerekes tudatlanság" (értsétek jól, érthetőbben nem tudom magyarázni) miatt volt így a mutánsokkal, azóta meg kinőtte.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8096 Dátum: 2014. Május 05., 10:38:14 »
...ez nem új dolog, hogy egyes fanboyoknak nem jön át rajongásuk tárgyának alapvető üzenete se.

Nem mondom meg, hol hallottam: "1956-ban ugyanaz a csőcselék ment ki az utcára balhézni, akiktől most október 23-án nem lehetett méltón ünnepelni a forradalmat."
De hogy ON is legyen: a magyarul megjelent füzetekben Fáklya (már megint ő :D ) eléggé utálta a mutánsokat, nem? Az "F4 az X-Men ellen"-ben folyton mutánsozott, a Titkos Háborúban is akkora barom volt Kolosszussal, hogy Vasember le is ugatta, hogy "Még jó, hogy csak mutáns, nem néger, mi?" Ezt persze Fáklya kikérte magának. A későbbiekben ez elfelejtődött?
(Az Astonishing X-Men elején, amikor a mutánsokat meggyógyító szérum folyik a csapból is, a Lény beszól Rozsomáknak, hogy:
- Azt hittem, a te bajodra már van ellenszer.
- Valami bajod van a mutánsokkal?
- A kanadaiakra gondoltam.
:D )

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8095 Dátum: 2014. Május 04., 14:12:56 »
Idióta barmok. Nem érzik az ilyen emberek a fontossági sorrendet, meg a dolgok súlyozását?
Ennyire nincs életük?

Egyébként egy mondat erejéig Robotzsaru: viccesnek találtam, hogy Batman Gordon felügyelő segítségével megalkotta Robotzsarut, és ebbéli szándékában Nick Fury is támogatta :D
mindkét pontban egyet értek
Számomra az a hihetetlen még mindig, hogy tényleg csak azért kezdenek el csesztetni valakit, mert nő. Greg Rucka-nak volt egy nagyon jó posztja erről nemrég, érdemes elolvasni.
http://ruckawriter.tumblr.com/post/83527917580/contents-under-pressure

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8094 Dátum: 2014. Május 04., 13:48:26 »
Idióta barmok. Nem érzik az ilyen emberek a fontossági sorrendet, meg a dolgok súlyozását?
Ennyire nincs életük?

Egyébként egy mondat erejéig Robotzsaru: viccesnek találtam, hogy Batman Gordon felügyelő segítségével megalkotta Robotzsarut, és ebbéli szándékában Nick Fury is támogatta :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8093 Dátum: 2014. Május 04., 12:39:40 »
Ha már ezt a kérdéskört járjuk körül, én arra lennék kíváncsi, hogy hány X-Men rajongó rasszista...
sztem van pár, meg nőgyűlölő, meg homofób is. De sajnos ez nem új dolog, hogy egyes fanboyoknak nem jön át rajongásuk tárgyának alapvető üzenete se.
Hála pár ilyen kedves fanboynak, a minap teljesen le lett gyalulva a CBR fórum mert olyan szinten elfajult egy Teen Titans borítóról írt kritika körüli vita, hogy a kritikusnőt nemi erőszakkal és legyilkolással fenyegették, valamint megpróbálták feltörni a bankszámláját és hasonló kedvességek. A fórum vezetősége meg inkább rebootolta za egész fórumot, hogy kiszórja az ilyen elemeket.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8092 Dátum: 2014. Május 04., 12:29:38 »
Ha már ezt a kérdéskört járjuk körül, én arra lennék kíváncsi, hogy hány X-Men rajongó rasszista...

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8091 Dátum: 2014. Május 04., 12:24:16 »
Ja és Robocop gáz feketén, csak, hogy ne kanyarodjak el nagyon az előző témától se :D

 ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8090 Dátum: 2014. Május 04., 12:13:26 »
Balakin roborasszista!  :badteeth:  :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8089 Dátum: 2014. Május 04., 11:44:59 »
Megnéztem az új Robocop-ot. Elég felejthető (micsoda meglepetés).
Az eleje még tetszett, használták az eredeti Poledouris zenét is, aztán ahogy Robocop lett a főhősből az egész kicsit olyan lett, mintha nem tudták volna eldönteni mit akarnak. A forgatókönyv, a rendező és a zene is.
Egynek jó volt, a híresebb színészek jól játszanak, de ha nem néztem volna meg, akkor se vesztek semmi.
Ja és Robocop gáz feketén, csak, hogy ne kanyarodjak el nagyon az előző témától se :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8088 Dátum: 2014. Május 04., 10:51:30 »
Amúgy ezzel a lépéssel most jól magukra haragították a hispán kisebbséget. Nem lennék a helyükben...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8087 Dátum: 2014. Május 04., 09:17:55 »
Azért én afro lennék, lehet, zokon venném, hogy természetessen nem a szuperintelligens csapatvezető lett a fekete,  hanem megint a mindent elvicceskedő, komolyan venni semmit nem tudó, dumaláda. (legalábbis abban a kevés F4 sztoriban amit olvastam, és a két filmben azért így ismertem meg Fáklyát)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8086 Dátum: 2014. Május 03., 21:52:27 »
az meg, hogy a fekete közönség miatt feketítenek be egy karaktert, az alapból rasszizmus...

És az a gondolat is rasszizmust, hogy egyes rasszok rasszisták, mások meg nem :D természetesen a feketék is jobban örülnek, ha olyan hőst kapnak, akivel jobban tudnak azonosulni. Szerintem az olyan játékokban, ahol szabadon generálhatod a karakteredet, jellemzően a saját rasszukat használják a játékosok, és ettől még nem nácik :) Volt egyébként egy olyan szuperhős-movie, ahol a főhős egy eredetileg fehér, a filmen viszont fekete karakter volt, ráadásul nő. Aki nem tudja, melyik volt, az adjon hálát a Jóistennek (Thornak stb.) :D

Heimdallal az volt a gond, hogy egy skandináv isten (ahol szintén a szőke haj, kék szemmel dominál), hogy lehet néger? Namármost, isten, tehát mitikus alak.

Ők a film szerint nem is igazi istenek, csak tápos földönkívüliek. Azért lett belőlük skandináv isten, mert a jégóriások pont a vikingeket támadták meg; gondolom, azért, mert egyrészt jobban érezték magukat a hidegben, másrészt szadista barmok voltak, akiknek jólesett, hogy a Hét Világon átgázolva bónuszként embereket ölhetnek halomra. És mivel akkoriban a vikingek éltek a leghidegebb tájékon, ők nyerték meg a támadó jégóriásokat, ezért ott pofozták le őket az ázgárdiak, és ott maradt fenn a sztori. Heimdall meg simán lehet néger, valószínűleg Ázgárd sem csak abból az egyetlen városból áll, amit a filmen mutogatnak, hanem ott is voltak melegebb vidékek. Heimdall nagyapja talán még illegális bevándorló volt, aki Odin papájának a lovát csutakolta, ő viszont már suliba járt és szakképzett kapuőr lett belőle :D (A Thor 2-ből talán a kedvenc jelenetem, ahogy Heimdall két bicskával leszedi az első támadó hajót.)

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8085 Dátum: 2014. Május 03., 15:00:15 »
a fox nem is akarja összevonni az x-men és az F4 világát! a cinestar egy régebbi híre volt. mondjuk érdekes lenne, mert az f4 nem passzol abba a komor x-men világba, amit csináltak.