Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158985 alkalommal)

0 Felhasználó és 96 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7904 Dátum: 2014. Március 07., 20:52:56 »
Én meg már herótot kapok Joseph Gordon-Levitt-tól, viszont azzal amit Eva Green-nel kapcsolatban írtál nem értek egyet. Bevallom még nem is nagyon hallottam róla, a filmjei valahogy elkerültek engem, de mégis van valami ebben a nőben, ami megfogott.

Persze miután kiderült, hogy gerincre vágnám Faora-t az Acélemberből ez gondolom nem meglepő. :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7903 Dátum: 2014. Március 07., 15:47:45 »
Én valahogy úgy vagyok ezzel a Sin city 2-vel mint a 300 második részével.
Az első jó volt, nagyon szerettem, de ez a második nekem semmi újat nem tud mutatni, se látványban, se sztoriban. Ez egy egyszer elsütős poén volt, nem kell belőle több (nekem). A Sin city 2 trailerében ráadásul több jelenet is egyszerűen bénán néz ki.
Ja és Eva Green mindkettőben RETTENETESEN visszataszítóan rasnya.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7902 Dátum: 2014. Március 07., 14:54:53 »
Erre se keveset vártunk!!  ;D



Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7901 Dátum: 2014. Március 07., 13:58:38 »
Megérkezett a trilógia hiányzó darabja. :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7900 Dátum: 2014. Március 05., 20:28:57 »
A sztoriból túl sok minden továbbra se került ki. Furcsa Optimust ennyire lerottyanva látni, a Transformer ellenes hangulat viszont érdekes tűnik, bár az látszik, hogy bátor kijelentés volt a "nincs már rátok szükség". A végén a Mogorva alatt robbanó föld hátizé... de az tetszik, hogy a Dinobot vezért előbb jó modorra kell majd nevelni, nem fog az első hívó szóra ugrani.  :lol:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7899 Dátum: 2014. Március 05., 08:33:11 »
Végre egy hosszabb előzetes!!


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7898 Dátum: 2014. Március 03., 21:35:55 »
Na, igen. Az erőszak az nem idegen tőle, és elégé kendőzetlen.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7897 Dátum: 2014. Március 03., 21:28:12 »
Kib***ott kemény egy film! :cool:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7896 Dátum: 2014. Március 03., 21:25:04 »
Szerintem jó. A világot nem váltja meg, de elég jól hozza a kőkemény és brutális Megtorló hangulatot. Tulajdonképpen még pont Jigsaw karakterét érzem ripacsnak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7895 Dátum: 2014. Március 03., 21:23:29 »
legutóbb vasárnap meg a tv2-n volt a Megtorló háborús övezet, és elfelejtkeztem róla, pedig még egyszer sem láttam. milyen film egyáltalán? jónak mondják, de tényleg az?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7894 Dátum: 2014. Március 03., 13:56:29 »
Mazochistáknak: jövő vasárnap este az RTL-en X-Men kezdetek: Farkas. Hányózsákot mindenki maga hozzon  :hehe:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7893 Dátum: 2014. Február 27., 13:22:20 »
Tegnap megnéztem a Thor második részét, és jól szórakoztam. Persze szinte minden lehetett volna jobb benne, de egynek elment.
Viszont az jutott eszembe közben, milyen jó lenne, ha Guillermo del Toro rendezne egy Thor filmet. És ha már del Torok, Benicio a végén azzal a köszönéssel úgy nézett ki, mint akit most rúgtak ki az eredeti Star Trek sorozat szereplőválogatásáról.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7892 Dátum: 2014. Február 26., 12:07:59 »
Szerintem nem sok értelme van sorba állítani őket, 1-től 10-ig viszont szívesen pontozok:

10: - (nincs hibátlan)
9: Avengers, X2, X-Men: First Class, Iron Man, Thor (nem is hasonlítanak egymásra, más-más okból tetszenek kb. ugyanannyira (azaz nagyon))
8: Iron Man 2, Iron Man 3, Captain America: The First Avenger (szórakoztató filmek, amikkel semmi bajom, csak annyi a "bűnük", hogy vannak náluk jobbak)
7: Thor: The Dark World (ezt még csak egyszer láttam, szóval változhat)
6: Daredevil, Spider-Man (a "korrekt" kategória)
5: X-Men The Last Stand, Hulk, The Amazing Spider-Man, The Punisher, Spider-Man 2 (kevesebb nyomot hagytak bennem, mint a fentiek, illetve. az X3-ban egészen ijesztő baromságok vannak; mindenesetre ezek még jobbak, mint a kikapcsolt TV)
4: The Incredible Hulk (rosszabbra emlékszem, de csak egyszer láttam, hátha nem is olyan rossz...)
3: The Wolverine, Elektra (nincs mit mentegetni, ezek rosszabb filmek, mint a kikapcsolt TV)
2: X-Men Origins: Wolverine (ez meg egy bűncselekmény, Hugh Jackman menti meg az 1-estől)
1: -

Nem láttam:
Punisher: War Zone, Spider-Man 3 (nagy Pókember-rajongó haverom lihegve várta, aztán azt mondta, hogy még DVD-n se nézzem meg...)
A zsűri különdíja: Ghost Rider 1-2 (őszintén szólva nem is emlékszem, hogy láttam-e, szerintem ez elég is értékítéletnek :D )

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7891 Dátum: 2014. Február 26., 11:53:35 »
Odáig el sem jutottam, hogy a magyarázatokat elolvassam, mert az egész lista röhejes. Az X2 nálam toronymagasan a legjobb, de ez legyen ízlés kérdése. De hogy pl a Vasember 3 a trilógia legjobb része lenne... háááát :) De a Thor 2 is faék egyszerűségű, szóval az sem értem, mit keres annyira elől, míg pl a Daredevil messze nem olyan rossz, hogy annyira hátul legyen.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7890 Dátum: 2014. Február 26., 11:43:35 »
A sorrend is vitatható, de SZVSZ főleg egy-egy magyarázat nevetséges, pl. a Wolverine-nél, hogy ilyen-olyan különleges, jó film. Holott a sztori még a C64-es platformjátékok színvonalát sem éri el (tudjátok, ahol balról jobbra haladsz és lődözöl), és az egész úgy rossz, ahogy van. A Vasember 2 esetében számon kéri a szerző, hogy Howard Stark miért rejtette el Tony elől a szívproblémája megoldását, holott a (Howard halálakor még makkegészséges) Tony szívét helyettesítő gép problémájáról van szó. A Megtorlóban nem jött rá, miért machinál a főhős a tűzcsappal, de azért cikizi. Az meg, hogy January Jones alakítását Emma Frost-ként külön fikázza az író, míg szerinte az X-Menben minden karakter tökéletes színészt kapott, és nem említi meg Halle Berry-t Viharként...

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7889 Dátum: 2014. Február 26., 07:35:35 »
Azért ez a lista a kabaré kategóriába tartozik nálam :)
Az első hárommal még csak-csak egyetértek, de hogy pl a The Wolverine ilyen elől legyen... és főleg pl a First Class-hoz képest... kissé megmosolyogtató :)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7888 Dátum: 2014. Február 25., 22:14:41 »
Új Godzi előzetes.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7887 Dátum: 2014. Február 25., 21:01:27 »
Mondjuk nem tudom, hogy miért akarják mindenáron egy kalap alá venni az MCU filmeket és a többit, értem én, hogy Marvel karakterek alapján készültek  de valahogy a kanyarban sincsenek leszámítva az X-Ment de az is max sereghajtónak menne el.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7886 Dátum: 2014. Február 25., 20:26:52 »
http://screencrush.com/ranking-marvel-movies/
Az Incredible Hulk-nál és a Spider-Man 2-nél majd' levettem a hajamat :D

Hát igen borzalmas egy lista :D Amúgy nálam a Thor első része eddig a legjobb Marvel film, bár nem láttam mindet

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7885 Dátum: 2014. Február 25., 16:05:31 »
http://screencrush.com/ranking-marvel-movies/
Az Incredible Hulk-nál és a Spider-Man 2-nél majd' levettem a hajamat :D

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7884 Dátum: 2014. Február 23., 23:07:20 »
:)

Ez jó volt, el tudtam volna még nézni. "Utálom", hogy ezeknek a pár perces kis filmeknek sokszor a lényegnél van vége.  ;D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7883 Dátum: 2014. Február 23., 20:33:53 »
 Úgy tűnik van rá egy kis esély, hogy új Farscape film készüljön, John és Aeryn fiával a főszerepben:

 http://www.blastr.com/2014-2-21/frell-yes-sequel-film-farscape-early-phases-development

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7882 Dátum: 2014. Február 23., 19:35:44 »
 :)


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7881 Dátum: 2014. Február 23., 15:52:31 »
Hazajövök egy 10 napos áthelyezett munkából (ahol nincs internet hozzáférés) és mit látok?? Kettő jó hírt! Március 1-én éled az oldal (pont akkor érek haza a második áthehezett munkából) és a legjobb az első Guardians of the galaxy trailer!! Nagyon jó és látványos film lesz!! Gondolom a második bemutatóban majd kicsit több akció lesz!!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7880 Dátum: 2014. Február 19., 15:56:29 »
Nekem abból a szempontból bejött az előzetes, hogy kivételesen nem lőtték el másfél percbe zanzásítva a film teljes cselekményét, inkább a karakterekre koncentráltak, illetve a megvalósításra. Nálam határozottan a kötelező kategóriába sorolható - mondjuk ez a legtöbb Marvel filmre igaz...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7879 Dátum: 2014. Február 19., 15:38:11 »
Ígéretes. Két bajom van vele. A főszereplőt (Csillagúr) alakító színész nekem nem tűnik túl karakteresnek. Kettő. Káromkodás és középső ujj emelés. Nem sűrűn szokott zavarni az ilyesmi, de itt valahogy feltűnő volt. Gyanítom Teen lesz a besorolás, de ez akkor is gyerekfilm. (Ráadásul tetézték azzal, hogy a seggfejet S fejnek mondták, az ujjat meg kitakarták. Ha már bevállaltad, csináld rendesen!)

Azért az a kitakarás nem kicsit ütött :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7878 Dátum: 2014. Február 19., 15:33:15 »
Rocket Racoon golyószórózik a képernyőn. It just won't get any better than this!  ;D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7877 Dátum: 2014. Február 19., 11:35:58 »
És itt is a teljes Guardians of the galaxy trailer:


Ígéretes. Két bajom van vele. A főszereplőt (Csillagúr) alakító színész nekem nem tűnik túl karakteresnek. Kettő. Káromkodás és középső ujj emelés. Nem sűrűn szokott zavarni az ilyesmi, de itt valahogy feltűnő volt. Gyanítom Teen lesz a besorolás, de ez akkor is gyerekfilm. (Ráadásul tetézték azzal, hogy a seggfejet S fejnek mondták, az ujjat meg kitakarták. Ha már bevállaltad, csináld rendesen!)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7876 Dátum: 2014. Február 19., 10:45:43 »
Hell, yeah! :)


Tegnap végre megnéztem a Justice League: War-t. (Előre bocsátom, nem ismerem a DC-s képregényeket, csak fórumbejegyzésekből). Ahhoz képest, hogy a története egy egyszerű mondatban összefoglalható, a valaha volt, filmben található leghosszabb folyamatos zúzás szórakoztató volt. Sokat nem vártam tőle, de ezt legalább megkaptam.
De minden faék egyszerűsége ellenére is feltánt egy-két fejvakarásra késztető dolog. Amikor Bruce Apokolipszra kerül, hogy a francba tudja a detektorával követni Supermant? Hiszen a földön a saját műholdjával, de egy idegen bolygón? Valamint, amikor a Captain Marvel bemutatkozik a csapatnak mondja, hogy Shazamnek hívják, hogy a fenébe nem csap le a villám és változik vissza?
Nyilván van még más is, de ezek nagyon szemet szúrtak. De összességében rendben volt. A világot nem váltja meg és nem értelmezi újra a képregényes rajzfilmek műfaját (ráadásul, ha a képregény is csak ennyiről szólt, akkor az nagyon szegényes lehetett), de egynek elment.
Viszont a rajzok minősége iszonyúan változó volt. Néha szép, néha meg nagyon gány.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7875 Dátum: 2014. Február 19., 10:34:43 »
És itt is a teljes Guardians of the galaxy trailer: