Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1164390 alkalommal)

0 Felhasználó és 158 vendég van a témában

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7784 Dátum: 2014. Február 03., 13:13:28 »
Ha már Super Bowl spotok... amíg a Kap film egyre jobban néz ki, addig Pókembertől egyre jobban elmegy a maradék kedvem is. (igen, nekem az előző sem tetszett)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7783 Dátum: 2014. Február 03., 13:07:24 »
Nálam ez az abszolút kedvenc! Bucky nagyon kemény!


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7782 Dátum: 2014. Február 03., 13:02:31 »
 Hogy legyen még miről vitatkozni!   ;D


Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7781 Dátum: 2014. Február 03., 12:54:18 »
amik bőven alulmúlták a széria bármely darabját pl.: Pacific Rim, Man of Steel, Oblivion
Ezek mind korszakos alkotások bármelyik TF-filmhez képest, pedig a MoS-t elég gyenge alkotásnak tartom (az Oblivion csak sablonos, de egyáltalán nem rossz, míg a Pacafic Rim a tavalyi blockbusterek egyike, amelyik az elvárásaimnak megfelelt).

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7780 Dátum: 2014. Február 03., 12:20:35 »
Ha ez Mogorva, akkor mekkora egy robot lesz ha átalakul??

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7779 Dátum: 2014. Február 03., 12:18:36 »
Az melyiken Optimusz lovagol az 100%, hogy Mogorva.  De hogy a többi ki lenne...

A kétfejű sárkány Roham (bár jelenleg a Strafe kód név alatt fut), az előzetes elején a robi, aki kisétál a füstből és átalakul egy ágyúvá (ami mellesleg baromira emlékeztett a BW képregény Big Convoy-ára) Vesztegzár, és a másik, aki kettévágja a piros kocsit pedig Galvatron. Ez utóbbi kettő persze csak spekuláció.

Ezzel kapcsolatban én azért óvatosan fogalmaznék, mert ha valamit már tudunk, az az, hogy a stábból senkit sem érdekel, hogy küllemében akár csak nagy vonalakban is hűek maradjanak a karakter eredetéhez - pl. a Dark of the Moonban én először azt hittem, hogy a vörös sportkocsi Sziklaugró lesz, erre kiderült hogy Délibáb...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7778 Dátum: 2014. Február 03., 11:54:54 »
Idézet
sajnos az utóbbi időben elég sok olyanba belefutottam, amik bőven alulmúlták a széria bármely darabját pl.: Pacific Rim
asszem itt nagyon nem értünk egyet :D
Idézet
Man of Steel, Oblivion
ezeket pl nagyon nem szeretem de nem tartom rosszabbnak a TF-eknél. A MoS-nél rezeg a léc mondjuk. A TF-el az a baj, hogy sok mindent el szoktak nézni nekik, mert "csak" nagy robotok gyepálják egymást, hát mit várjunk egy ilyen filmtől?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7777 Dátum: 2014. Február 03., 11:49:24 »
Szerintem a Transformers filmek még bőven a nézhető kategóriába esnek nem azt mondom, hogy bármilyen szempontból kiemelkedőek, de úgy kétévente meg lehet egyszer nézni őket és végig lehet ülni anélkül, hogy azon kezdenék el röhögni, hogy milyen sz*r a sztori, sajnos az utóbbi időben elég sok olyanba belefutottam, amik bőven alulmúlták a széria bármely darabját pl.: Pacific Rim, Man of Steel, Oblivion

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7776 Dátum: 2014. Február 03., 11:37:20 »
Ez nekem kezd unalmas lenni.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7775 Dátum: 2014. Február 03., 10:34:53 »
Az melyiken Optimusz lovagol az 100%, hogy Mogorva.  De hogy a többi ki lenne...

A kétfejű sárkány Roham (bár jelenleg a Strafe kód név alatt fut), az előzetes elején a robi, aki kisétál a füstből és átalakul egy ágyúvá (ami mellesleg baromira emlékeztett a BW képregény Big Convoy-ára) Vesztegzár, és a másik, aki kettévágja a piros kocsit pedig Galvatron. Ez utóbbi kettő persze csak spekuláció.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7774 Dátum: 2014. Február 03., 10:14:20 »
Oké...eltekintve attól, hogy ha fizetnének se nézném meg az előző kettőt és ez alapján az új filmet is hajlamos vagyok előre leírni (és ezer százalék, hogy nem nézem emg se moziban se itthon), azért egy pozitívumot el lehet mondani erről a trailerről: Optimus prime egy dinoszauruszon karddal! :D :D :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7773 Dátum: 2014. Február 03., 10:00:22 »
Az melyiken Optimusz lovagol az 100%, hogy Mogorva.  De hogy a többi ki lenne...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7772 Dátum: 2014. Február 03., 09:38:31 »
Ez jó lesz! Azok a Dinóbotok??


Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7771 Dátum: 2014. Február 02., 20:55:34 »
Idézet
Támadás a Fehér Ház ellen című akció filmet, és mit nem mondjak tisztára mint a régi klasszikus Die Hard filmek! Egyedül mindenki ellen, a golyó mindenkit fog de a főszereplőt nem, a lőszer soha nem fogy ki  stb....., mindazonáltal nagyon tetszett, izgalmas jó film! :D

Fura dolog, mindenki ezt mondja. Én még nem láttam, de az előzetes alapján én inkább Seagal-Mester (Nem röhög  :badteeth:) Úszó/Száguldó erődjéhez hasonlít: Nagggyon szuperkatona küzd a roszfiúk ellen, miközben tartja a kapcsolatot valamiféle szövetségi válságstábbal. Szerencsétlen McClane meg csak a házasságát akarta rendbehozni, erre összehozta a sors gyerekméretű cipőt hordó rablókkal. :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7770 Dátum: 2014. Február 02., 12:34:24 »
A könyvet nem olvastam, csak a képregényeket.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7769 Dátum: 2014. Február 02., 12:32:32 »
A legutóbbi Die Hard-al már nem is fárasztottam magam, csak azért nem fogom megnézni mert Die Hard és akkor muszáj.
Enderrel amúgy az a baj, hogy szóról szóra másolja a könyvet csak a nehezebben felfogható dolgokat kihagyja (a testvérei szubplotja, a véletlen emberölések) de látványilag nem ad annyit, hogy túl érdekes legyen. Egy egyszeri, könnyen emészthető kivonata a könyvnek.
Lehet ha valaki nem olvasta akkor jobban fog tetszeni neki .

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7768 Dátum: 2014. Február 02., 12:23:20 »
Ez egy akkora baromság lesz, de ha kijön DVD-n én tuti megnézem, szerintem sokat lehet majd rajra röhögni!  :lol:


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7767 Dátum: 2014. Február 02., 12:16:07 »
Jaj.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7766 Dátum: 2014. Február 02., 12:09:37 »
Az 5-dik hez képest a 4-dik rész az egy "fenomenális alkotás"!!!  ;D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7765 Dátum: 2014. Február 02., 12:07:22 »
Hatalmas Die Hard rajongó vagyok, de nekem már a negyedik is nehezen fogyasztható volt, és amikor meghallottam, hogy MINDENKI szidja az ötödiket, letettem róla, hogy megnézzem. Talán majd egyszer tévében... és utána egyből megnézem az elsőt is, biztos, ami biztos.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7764 Dátum: 2014. Február 02., 11:49:08 »
(az Oblivionnál jobban tetszett, azt mindenki magasztalta, hogy milyen okos, én majdnem elaludtam rajta, szerintem nagyon lapos volt, a fordulatai meg kiszámíthatóak).

Tegnap én is megnéztem ezt a filmet, a véleményem hasonló a tiédhez, voltak benne jó részek, némi látványosság, fordulatok, stb..., de már alig vártam mikor lesz vége! Egyes részeken untam magam! Manapság annyi filmet koppintanak valamelyik régiről, nemrég néztem meg a
Támadás a Fehér Ház ellen című akció filmet, és mit nem mondjak tisztára mint a régi klasszikus Die Hard filmek! Egyedül mindenki ellen, a golyó mindenkit fog de a főszereplőt nem, a lőszer soha nem fogy ki  stb....., mindazonáltal nagyon tetszett, izgalmas jó film! Az utolsó Die Hard filmet egy az egyben veri, ami szerintem egy nagy sz.r volt!  :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7763 Dátum: 2014. Február 01., 15:23:57 »
Amúgy a magyar Walking Dead képregénysorozat megléte és fennmaradása az egyik legnagyobb rejtély számomra, mert tényleg a letorrentezett tévésorozat az egyetlen, ami kis hazánkban talpon tarthatja… márpedig eléggé azt teszi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7762 Dátum: 2014. Február 01., 13:31:14 »
Idézet
nem is tudtam, hogy van magyarul Walking dead képregény
már a 9. kötet jelenik meg talán és ha jól tudom, szépen is fogy, az első kötetet újra is nyomták.
Itt egy TMNT plakát is:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7761 Dátum: 2014. Február 01., 13:07:12 »
Szekeres Viktor miket forditott eddig? Nem nagyon talaltam rola semmit.

Én is csak három filmet találtam vele kapcsolatban: Démonok 1-2, és a 2013-as Csapdát.

Lehet, hogy még új a szakmában, mert a neve még csak az sg.hu-ról ismerős a számomra (ott írt Transformers cikkeket). Viszont jó látni, hogy valaki a munkájához alapul veszi a magyarul megjelent képregényeket (nem is tudtam, hogy van magyarul Walking dead képregény).



Más: Teknőc játékok:


Huha, remélem nem veszik Harlem-esre a figurát.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7760 Dátum: 2014. Február 01., 10:32:15 »
Szekeres Viktor miket forditott eddig? Nem nagyon talaltam rola semmit.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7759 Dátum: 2014. Január 31., 19:19:54 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7758 Dátum: 2014. Január 31., 17:59:45 »
Pár új képkocka!


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7757 Dátum: 2014. Január 30., 22:17:03 »
Megnéztem az Ender's game-et, nem rossz, de mély nyomot se hagyott bennem. Egy hete hallgattam meg az audiobook-ot, szóval elég friss a regényélmény, az azért alaposabban kibontja a témát, de a film is szépen végigmegy a kötelező elemeken, viszont nem ad annyi gondolkozni valót, látványra meg semmi extra. Szép, de ennyi (az Oblivionnál jobban tetszett, azt mindenki magasztalta, hogy milyen okos, én majdnem elaludtam rajta, szerintem nagyon lapos volt, a fordulatai meg kiszámíthatóak).

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7756 Dátum: 2014. Január 30., 17:37:30 »
A legkedvencebb mutánsom Kábel, az ő szereplését én is szívesen látnám!



Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7755 Dátum: 2014. Január 30., 14:46:36 »
Az új szereplőkről: Blink, Bishop és Napfolt kinézete:  :bravo:
Hadiösvény lehetne kicsit vállasabb...  :coffee:
A jelenkori Sentinel nem tetszik, a Future Sentinel viszont annál inkább!  :pogo:
Olyan, mintha technoorganikus anyagból lenne; gondolom hasonló szerepet fog betölteni a filmben, mint Nimród a képregényben...  :whistle:

Jó sok mutáns lesz benne; de még így is, mi történt Azazel-lel, Szökőárral, Emma Frost-tal, Vészmadár-ral, Angyallal...  :dry:
Két nagy hiányzó: Árnyék és Gambit!  :(

Egy darabig ment az a pletyka, hogy Josh Helman lesz a fiatal Küklopsz egy jelenet erejéig; de úgy nézem, hogy ő Stryker lesz!  :blink:

Fura, hogy Plazma és Varangy (az ő szerepeltetésén meglepődtem) katonai ruhában van; lehet, hogy ők lesznek beépülve a hadseregbe, mint kémek; Alex a prof., míg Mortimer Erik oldalán???

X-Men: Apokalipszis film lesz, ez most már hivatalos!  ;)
Az X-Erő film még nem biztos...

És igen, én is szeretném, ha Küklopsz valahogy visszatérne, szeretném, ha Kábel megjelenne és szeretnék én is lovasokat a következő filmbe (pl. Naptűz, Arkangyal, Kamra, Varázs vagy, Lavina, Vörös Omega, Exodus, Sinister)!  :brow: