Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1159381 alkalommal)

0 Felhasználó és 146 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7694 Dátum: 2014. Január 04., 11:26:09 »
Én ott ragadtam le, hogy meghalt. Azt hogy csinálták vissza?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7693 Dátum: 2014. Január 04., 10:28:32 »
nem volt rossz az új Sherlock, kicsit a plot nekem olyan alibi volt, de mivel még viszik tovább, ezért nem olyan gáz. A karakter pillanatok viszont elvitték  a hátukon az epizódot (ez olyan tipikus Gatiss sztori, gyenge plot de jó karakterek). Viszont mintha kezdenének túlzásba esni a klipes vágással meg montázsokkal (ugyan ez néha feltűnik a Doctor Whonál is amúgy). Vannak tök jó színészeik, nem kell az effektezéssel elterelni a figyelmet róluk.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7692 Dátum: 2014. Január 04., 09:14:12 »
Köszi! Akkor várok pár napot, aztán max letöltöm.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7691 Dátum: 2014. Január 03., 18:59:43 »
Sajnos nem. :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7690 Dátum: 2014. Január 02., 21:02:40 »
Farek Mester! Jó izlésed van! :) Azt nem tudod véletlenül,  hogy a t-home csomagban is lévő BBC Entertainment-en mikor fogják adni?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7689 Dátum: 2014. Január 02., 12:08:01 »
Jó lesz az új Sherclock évad! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7688 Dátum: 2014. Január 01., 16:43:38 »
Ezt a filmet kifejezetten nagyon várom!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7687 Dátum: 2014. Január 01., 16:20:03 »
Ezzel a képpel kezdi az évet a Marvel:



Trailer szerintem a superbowl alatt lesz. Aztán augusztusig még biztos lesz vagy 10.
Ez a kép mindenesetre jól néz ki, nagyon várom a filmet.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7686 Dátum: 2014. Január 01., 11:26:06 »
Én kifejezetten nagyon rühellem de ezt még azok is szidták, akik alapból szinkronosan néznek filmeket (legutóbb az Avengerst láttam szinkronnal, mert kaptam premier előtti ingyen jegyet, az nem volt vészes amúgy, kivéve Black widowt).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7685 Dátum: 2014. Január 01., 01:39:54 »
Nekem nem volt bajom a szinkronnal. Általában nincs.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7684 Dátum: 2014. Január 01., 00:17:21 »
Ne bánd, mert állítólag a szinkron borzalmas volt, felirat nem volt, eredeti nyelven a kamu ausztrál akcentust meg alig lehetett érteni :D...na jó, a francot ne bánd, rohadtul ütött, még a szutyok 3D-vel is  :cool:
Ha csinálnék akármilyen toplistát is, a PR tuti benne lenne az első 3ban az idei termésből.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7683 Dátum: 2013. December 31., 22:55:34 »
Most néztem meg a Tűzgyűrűt. Basszus, ez a maga nemében egy kurva jó kis film! Ezt moziban érte volna meg megnézni, szélesvásznon, nem pedig kisképernyős notebookon. De jó volt.
Nekem elhiheted, hogy a nagy vásznon is... :badteeth: De még nem vesztettél semmit, mert Del Toro már dolgozik a folytatáson és lesz benne Gipsy Danger 2.0 is... :brow:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7682 Dátum: 2013. December 31., 22:49:09 »
Most néztem meg a Tűzgyűrűt. Basszus, ez a maga nemében egy kurva jó kis film! Ezt moziban érte volna meg megnézni, szélesvásznon, nem pedig kisképernyős notebookon. De jó volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7681 Dátum: 2013. December 31., 11:04:33 »
igen így gondoltam, csak lefekvés előtt 2 perccel már nem sikerült rendesen megfogalmaznom :D Én igazából elviseltem volna még egy kis "giccset" :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7680 Dátum: 2013. December 31., 01:20:15 »
Igen, értem, mit mondasz. Nem volt valódi haooy end, bár azért benne volt a remény. De sebaj, azért összességében jó volt, ahogy említettem is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7679 Dátum: 2013. December 31., 00:51:33 »
Idézet
tetszettek, bár a vége elég giccses volt.
szerintem pont nem, nem lett minden rózsaszín és boldog. Sőt igazából elég befejezetlen is volt.
Kicsit sajnálom, hogy nem volt több pénzük amúgy rá, az animáció nem mindig volt a toppon (és most nem feltétlen az a bajom, hogy full cgi, meglehetett szokni).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7678 Dátum: 2013. December 31., 00:27:30 »
Letöltöttem, de még nem kezdem el. De tervezem.

Én nemrég fejeztem be a Green Lantern sorozatot. Ugyanis 13 rész után azt hittem, hogy vége lett. Aztán nemrég meglepve láttam a Cartoon Networkön egy olyan részt szinkronizálva, amit még nem láttam. Akkor utána néztem, és láttam, hogy volt még 13 rész. Így hát letöltöttem és megnéztem őket. tetszettek, bár a vége elég giccses volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7677 Dátum: 2013. December 31., 00:10:34 »
Ezt a sorozatot nézi valaki?? Ha jó én is nekiállok!

Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.  :m-hulk:


Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7676 Dátum: 2013. December 29., 18:11:14 »
@Jason Todd: Szívesen!

Az X-men: Evolutiont azóta már párszor a Viasat6 is leadta, de ők a CN-nel ellentétben végigadták a sorozat mind a négy évadát. Ezenkívül az Animax leadta az anime átdolgozásokat is - Vasember, Rozsomák, Penge, X-men - sőt valamelyik csatornán azóta lement a Wolverine and the X-men is magyarul.

Evo kiegészítést pedig én is köszönöm, nem is tudtam. Wolverine and the X-ment viszont láttam torrenten, tök megfeledkeztem róla, bár a csatorna részemről is passz, valamelyik perem-rajzfilmcsatorna (Nickelodeon vagy Megamax) adta talán.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7675 Dátum: 2013. December 29., 12:01:10 »
Kicsit OFF, de 3 ponton is ON: karácsonyi léleképítésünk jegyében megnéztük Az utolsó gyémántrablás (After the sunset) c. remekművet, mert Pierce Brosnan játssza benne nagyjából ugyanazt a karaktert, mint a remek Thomas Crown-ügyben, szóval annyira sz.r nem lehet. Aztán a főcímben megjelent, hogy "A Brett Ratner film", ekkor már sejtettem, hogy de igen, lehet. Ugye ő követte el az X-Men 3-at (első ON), amivel hosszú időre lejtőre lökte az addig sikeres frencsájsz-t, hogy szépen fogalmazzak. A két film kb. ugyanarról szól: fogjuk a sikeres előzményt (TC-ügy, X2), és megcsináljuk ugyanazt zagyva forgatókönyvvel, érdektelen karakterekkel, ezt ellensúlyozandóan sok-sok ripacskodással és valamivel több robbanással és csöccsel. Utóbbira legjobb példa a TC-ügyben egy érdekes (bár a film végére elszürkülő) karaktert kiválóan játszó René Russo (második ON: Odin feleségét játszotta a Thor-okban) lecserélése a legjobb példa, helyette jött Salma Hayek, némileg jobb dekoltázzsal és mérhetetlenül ostobább karakterrel (a színészi játékát nem minősítem, mert a szánalmas szerepében Meryl Streep se tudott volna értékelhetőt nyújtani). Az X3-ban meg így dobták ki Árnyékot és jöttek helyette az olyan értelmezhetetlen karakterek, mint Angyal meg a félnótás rosszfiúk/rosszlányok. Érthetetlen, hogy két évvel ezután a hülyeség után kaphatta meg Brett Ratner az X3-at. Pierce Brosnan ill. az X-filmekben színésznek nevezhető jómunkásemberek (Sir Ian, Patrick Stewart, Hugh Jackman) meg hozzák a minőséget, de az újabb filmben teljesen hülyének néznek ki.
Na és a harmadik ON: azt hittem, Don Cheadle-nek nem lehet olyan karaktert találni, amire kevésbé lenne alkalmas, mint a Vasember 2-3-ban Rhodey-nak. De itt sikerült: félig komikus karibi gengszterkirályként még annyira sem hiteles, mint Stark haverjaként. (Hol van Huggy Bear / Snoop Dogg, amikor szükség lenne rá?) Pedig jól játszik, de ha egyszer úgy néz ki, mint aki most szökött meg a rövidnadrágból?...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7674 Dátum: 2013. December 29., 09:50:04 »
Idézet
Az evolution ott ért véget, hogy mentek volna Apokalipszis ellen.
Fú de mérges voltam miatta. Akkoriban még nem volt internetem (igen tudom, pedig már mindenkinek volt....kivéve nekem) de folyamatosan néztem az Evolutiont meg a Justice league-et is a CN-en és rohadt bosszantó volt, hogy az X-men egy bazinagy cliffhangerrel ért véget.
Azóta persze bepótolhattam volna, de szerintem újra kéne néznem az egészet, ahhoz viszont nincs kedvem :P

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7673 Dátum: 2013. December 29., 09:36:16 »
Az X-men: Evolutiont azóta már párszor a Viasat6 is leadta, de ők a CN-nel ellentétben végigadták a sorozat mind a négy évadát. Ezenkívül az Animax leadta az anime átdolgozásokat is - Vasember, Rozsomák, Penge, X-men - sőt valamelyik csatornán azóta lement a Wolverine and the X-men is magyarul.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7672 Dátum: 2013. December 29., 00:20:51 »
Ezek mentek nálunk szinkronnal valamelyik TV adón:

Kiegészíteném, ha nem gond :) CN-en ment még az X-Men: Evolution első 3 évada (a 4-ből...).
Pókember frontom az alternatív, amire emlékszel simán Pókember címre hallgatott, előbb az AXN, majd az RTL adta, sajnos csak egy évadot ért meg. A 94-es Pókember a Fox Kidsen/Jetixen és az RTL-en ment (a szinkronban Spider-Man címen futott  :rolleyes:), a folytatásául szolgáló Unlimited-et én csak előbbin láttam. A Spectacular Spider-Man szintén RTL volt, de ez talán végig se ment, vmiért levették.
A még régebbi Póki a TV2-őn futott, de a pontos címe nem rémlik nekem se.

Igazad van, basszus! Az evolution ott ért véget, hogy mentek volna Apokalipszis ellen. Amúgy az evolutionból is megjelent egy DVD, de az csak feliratosan, X-men: Evolúció: a mutánsok lázadása címen ment. Még a régi Warner pattintótokos DVD-n jelent meg. Nahát, hogy ezt kifelejtettem, pedig ez nekem tetszett anno! Köszi szépen!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7671 Dátum: 2013. December 28., 23:49:53 »
Ezek mentek nálunk szinkronnal valamelyik TV adón:

Kiegészíteném, ha nem gond :) CN-en ment még az X-Men: Evolution első 3 évada (a 4-ből...).
Pókember frontom az alternatív, amire emlékszel simán Pókember címre hallgatott, előbb az AXN, majd az RTL adta, sajnos csak egy évadot ért meg. A 94-es Pókember a Fox Kidsen/Jetixen és az RTL-en ment (a szinkronban Spider-Man címen futott  :rolleyes:), a folytatásául szolgáló Unlimited-et én csak előbbin láttam. A Spectacular Spider-Man szintén RTL volt, de ez talán végig se ment, vmiért levették.
A még régebbi Póki a TV2-őn futott, de a pontos címe nem rémlik nekem se.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7670 Dátum: 2013. December 28., 23:44:27 »
Most néztem a Kick-Ass 2-t és az egyik szereplő szerintem illene John Stewart szerepére!

Morris Chestnut


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7669 Dátum: 2013. December 28., 20:09:23 »
Ez tuti kamu!  :rolleyes:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7668 Dátum: 2013. December 28., 16:00:18 »
A Nuke The Fridge nevű weboldal értesülései szerint Denzel Washington beszáll a Zack Snyder rendezésében készülő Man of Steel folytatásba. Az oldal azt írja, hogy egy új Zöld Lámpás lép be a DC filmes univerzumába a Ryan Reynolds alakította Hal Jordan helyére. És ha fekete bőrű Lámpás jön, akkor az nagy eséllyel John Stewart lesz.
Az 59.(!!!) születésnapját éppen ma ünneplő, élő színészlegenda még nem nyilatkozott az erősen pletyka szagú hírrel kapcsolatban.



Szerintem egy fiatalabb színész megfelelőbb lenne erre a szerepre! Különben is ez még nem egy Igazság Ligája film lenne, minek ennyi hős karakter!?

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7667 Dátum: 2013. December 27., 23:42:30 »
Persze! Mindenképpen!  :D

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7666 Dátum: 2013. December 27., 23:25:05 »
Szívesen! Remélem tudod majd hasznosítani.  :)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7665 Dátum: 2013. December 27., 23:17:04 »
Köszi szépen az infókat!