Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1159188 alkalommal)

0 Felhasználó és 116 vendég van a témában

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7634 Dátum: 2013. December 21., 20:52:32 »
nah akkor ma is okosabb lettem. Köszi :)

 :bravo: A Fantomot nagyon csipázom, jó is hogy felhoztad, meg is nézem a napokban.  :worship:

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7633 Dátum: 2013. December 21., 20:50:47 »
Na a 66-os Batman mozifilmet beadom majd akkor a közeljövőben  :lol: Egyébként, az általatok említett filmek közül nekem a Rocketeer a kedvemcem, pont valamikor a nyáron néztem újra, annyira ponyvás a léghajós bunyóval, hogy utána az Indiana Jones filmeket is újra kellett néznem  ;D  Viszont a Shadow film nem tetszett, mondjuk a Shadowt igazán képregényekben sem tudtam megszeretni, de az már az én bajom  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7632 Dátum: 2013. December 21., 20:50:19 »
nah akkor ma is okosabb lettem. Köszi :)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7631 Dátum: 2013. December 21., 20:45:03 »
Idézet
és nem TV film
tuti? Én úgy tudtam tv-be vagy legalább is direkt to vhs-re készült. Kb egy éve láttam utoljára és eléggé úgy emlészek rá, hogy képileg is tv filmnek tűnik (főleg akkoriban eléggé meg lehetett különböztetni, hogy mit milyen filmre forgattak)

Igen. Nálunk csak videopremierje volt, de az mozifilm. 35mm-es filmre forgatták, az eredeti képaránya 2.35:1.  Ez a mozis széles vászon. Nem értem miért nem szeretik sokan a filmet, szerintem jó lett.

A TV-ben valóban a 4:3-as és talán a VHS-en is az a változat volt, de a hivatalos DVD kiadásán már az eredeti képarány van.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7630 Dátum: 2013. December 21., 20:30:38 »
Idézet
és nem TV film
tuti? Én úgy tudtam tv-be vagy legalább is direkt to vhs-re készült. Kb egy éve láttam utoljára és eléggé úgy emlészek rá, hogy képileg is tv filmnek tűnik (főleg akkoriban eléggé meg lehetett különböztetni, hogy mit milyen filmre forgattak)
Idézet
Ami TV film készült belőle az borzalmas
nah annak csak az előzetesét láttam és már az alapján tudtam, hogy ezt nem szabad megnéznem. Azóta se hallottam semmi jót róla.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7629 Dátum: 2013. December 21., 20:27:07 »
Témáját tekintve gondoltam, és nem a Batman, hanem a FG filmre.
A Fantom nagyon jól megcsinált film, Zane tényleg nagyon jó. Hangulatos, fordulatos, látványos, és nem TV film.  ;) Ami TV film készült belőle az borzalmas. Fantom rajongóként is nagyon nehéz volt végignézni.
Ez a négy film pont egymás mellett van a polcomon.   :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7628 Dátum: 2013. December 21., 20:13:11 »
Hát mondjuk a Rocketeert meg a Shadow-t nem raknám egy kategóriába a 66os Batmannel vagy a Flash Gordonnal (Dick Tracyt nem láttam, lehet pótolnom kéne?).
Főleg a Rocketeert nem, mert az még kritikailag is elismert (már nem úgy, hogy egy Citizen Kane-el egyenértékű mestermű, hanem, hogy egy jól összerakott kalandfilm, nem pedig olyasmi amit azért élvezel mert már olyan rossz, hogy jó)
Nekem a Billy Zane-es Phantom film a gyengém, tv filmhez képest meglepően jó színészek vannak benne és Zane olyan örömmel játsza a karaktert ,hogy az elviszi a hátán az egész filmet (na meg Treat Williams mint Xander Drax)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7627 Dátum: 2013. December 21., 19:48:45 »
Flash Gordon rajongók általában nem szeretik, mert túl campy lett. Nekem rohadtul bejött, a hawkman-ek ostroma a War rocket Ajax ellen zseniális.
Ha még nem láttad az 1966-os Batman mozifilmet akkor azt is  nézd meg, csak rátesz egy lapáttal, csak az első jelenetben van annyi baromság mint az egész Flash Gordonban :D  (az Adam Westes cucc, de nem a sorozatra gondolok, van egy egész estés film is belőle.)

A cápariasztó spray zseniális!  :hehe:
Amúgy nekem az is tetszett és a Flash Gordon is. De jól elvoltam a Dick Tracy-n, a Rocketeeren vagy az Árnyékon is.  :rolleyes:
Ja de nekem a Spawn is tetszett, amit nagyon sokan utálnak. Hogy miért, nem tudom...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7626 Dátum: 2013. December 21., 18:58:11 »
Megtetted az első lépést egy új világegyetem felé:
http://flashgordon.ws/
 :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7625 Dátum: 2013. December 21., 18:55:19 »
Flash Gordon rajongók általában nem szeretik, mert túl campy lett. Nekem rohadtul bejött, a hawkman-ek ostroma a War rocket Ajax ellen zseniális.
Ha még nem láttad az 1966-os Batman mozifilmet akkor azt is  nézd meg, csak rátesz egy lapáttal, csak az első jelenetben van annyi baromság mint az egész Flash Gordonban :D  (az Adam Westes cucc, de nem a sorozatra gondolok, van egy egész estés film is belőle.)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7624 Dátum: 2013. December 21., 17:59:48 »
Ma bepótoltam egy régi lemaradásomat klasszikus sci-fi filmek terén :badteeth:. Az 1980-as Flash Gordont néztem meg és olyan mind fuckot kaptam, hogy csak most tudok írni róla  :lol:
Flash Gordonról csak alapismereteim voltak, és tudtam hogy gagyi lesz, és komolyan vehetetlen, de ez  még így is kiütött.  :hehe:
Komolyan mondom aki nem látta még, annak muszáj megnéznie  :lol: Mintha csak egy aranykori képregényt olvastam volna. Borzalmasan gyenge, tehát marha király  :worship: :cool: :hehe: :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7623 Dátum: 2013. December 19., 17:19:41 »
Nem tudom, hogy hivatalosak-e már, de azért linkelem őket:

http://www.filmnews.hu/2013/12/joseph-gordon-levitt-lesz-sandman.html

és:

http://www.filmnews.hu/2013/12/ugy-tunik-hogy-paul-rudd-lesz-hangya.htm
Elvileg hivatalos. Ruddot nem bírom valamiért, de nem írom le a filmet emiatt (valamiért mindig olyan benyomást kelt, mintha viccesebbnek gondolná magát, mint ami). Viszont Levitt-et nehezen tudom elképzelni Morpheusnak, de lehet működni fog, Heath Ledgert is sokan ekézték előre a Joker szerep miatt, hogy egyáltalán nem Jokernek való.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7622 Dátum: 2013. December 19., 15:52:35 »
Nem tudom, ki hogy van vele, De nekem nagyon bejött a Majmok bolygója-Lázadás, és most kijött a teaser a 2 részhez. Rövidke, de hangulatos!

A sorozat nagy rajongója vagyok, ( Burtont is szeretem, ezért az ő másfajta elgondolását is szerettem.  :) ) ezért a Lázadástól egyáltalán nem vártam semmi jót. Pozitívan csalódtam, Mert nagyon jól meg lett oldva a film. Igaz nekem kicsit sok volt a CGI ( gyakorlatilag az egész film...  :rolleyes: ) mégis szeretni tudtam azt is. Kíváncsian várom mi sül ki az új részből, de a trailer miatt elég bizakodó lettem.  ;D

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7621 Dátum: 2013. December 19., 15:52:23 »
Nem tudom, hogy hivatalosak-e már, de azért linkelem őket:

http://www.filmnews.hu/2013/12/joseph-gordon-levitt-lesz-sandman.html

és:

http://www.filmnews.hu/2013/12/ugy-tunik-hogy-paul-rudd-lesz-hangya.htm

A legnagyobb vicc az egészben, hogy elvileg mindketten az Ant-Man szerepért versenyeztek. Konkrét részleteket nem tudok, de még mindig ez a jobb felállás, mintha fordítva lett volna - s ez alatt nem csak azt értem, hogy Rudd szerintem nem lett lett volna épp a legjobb Morpheus, de hogy JGL sem passzolt volna egyik Ant-Man inkarnációba sem, az egyszer hótziher.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7620 Dátum: 2013. December 19., 15:41:08 »

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7619 Dátum: 2013. December 19., 13:48:51 »
Az előző része nekem is tetszett, kíváncsian várom ezt is, biztos jó lesz! Az eredeti részekre már sajnos nem nagyon emlékszek, egyszer talán újra megnézem azokat is!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7618 Dátum: 2013. December 19., 13:09:43 »
Nekem is tetszett és bár ez a trailer annyira nem mozgatott meg bennem túl sok érzelmet, azért kíváncsi vagyok a filmre. Remélem lesz olyan jó mint az előző (hozzá tenném, az eredeti filmeket ezer éve láttam, szóval nem tudom mennyire szentségtörés ez a remake, de nagy ape rajongóktól is jó véleményeket hallottam).

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7617 Dátum: 2013. December 19., 11:42:18 »
Nem tudom, ki hogy van vele, De nekem nagyon bejött a Majmok bolygója-Lázadás, és most kijött a teaser a 2 részhez. Rövidke, de hangulatos!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7616 Dátum: 2013. December 14., 13:35:34 »
Nem mintha bármi remény lenne, hogy egy ilyen film jó lesz, de a Venom készítőinek láttán konkrétan sírhatnékom támadt.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7615 Dátum: 2013. December 14., 13:20:40 »

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7614 Dátum: 2013. December 12., 12:13:35 »
Örök optimista vagyok  :lol:
Mást nem arra jó lesz, hogy a japik esetleg megint csinálnak pár saját Godzilla-filmet. Csak ne Godzilla 2000 szinten, az valahogy nagyon nem jött be.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7613 Dátum: 2013. December 12., 10:01:03 »
Az amerikaiak? A '98-as film után? Egy franchise-t, ami eredetileg a külpolitikájuk éles bírálataként is készült? Komolyan hisz ebben bárki?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7612 Dátum: 2013. December 12., 08:07:17 »
Telhetetlen  :lol:
Mindenesetre remélem Godzi 60. születésnapját méltó filmmel ünneplik meg.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7611 Dátum: 2013. December 11., 23:38:05 »
Idézet
Balakin: Del Toro eljátszott már egy Jager vs. Godzilla film tervével, szóóóval....
tudod ez kicsit olyan, mint hogy az Avengers után már nem hoz annyira lázba egy szimpla Iron man film :D

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7610 Dátum: 2013. December 11., 22:59:01 »
Állítólag godzi egy negatív hős lesz, és lesznek benne más mutánsok is pl.: százlábú.
Godzilla eredetileg is az ellenség volt, a Millenium-érában is visszatértek ehhez, az összes ottani filmben ellene küzdöttek, kivéve a Final Warst. De ott is kicsinálták volna, ha nem nullázták volna le előtte a bolygót és minden erre alkalmas felszerelést.

Sőt, már a 2. rebootban (ismertebb nevén Heisei-sorozat) is ehhez az irányvonalhoz tértek vissza, bár az utolsó két filmben a negatív szereplő státuszt teljesen átvették az ellenfelek.

@Balakin: Del Toro eljátszott már egy Jager vs. Godzilla film tervével, szóóóval....  ;D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7609 Dátum: 2013. December 11., 17:13:33 »
új trailer a Time of the Doctorhoz. Hjajj már csak 2 hét (aztán meg vagy 8 hónap :( )

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7608 Dátum: 2013. December 11., 12:10:33 »
Nyugi, sorozatfordítók is rendszeresen be szokták nézni. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7607 Dátum: 2013. December 10., 22:06:21 »
DNA-ja
DNS-e.

Igazad van, csak a Wikipediás cikk amiből ferdítettem, így írta. De most látom, hogy a kettő ugyanaz, csak az egyik a magyar, a másik pedig az angol rövidítés. Én meg eddig azt hittem, hogy ez két külön dolog.   :)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7606 Dátum: 2013. December 10., 21:09:45 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7605 Dátum: 2013. December 10., 20:41:02 »
Idézet
Balakin, Te meg a vendégem vagy egy virtuális Jaeger-re
:lol:  :lol:
Ez a TF4 dizájn olyan mintha egy mecha anime-ből lenne. Mondjuk az első filmet láttam csak és már az is borzalmas volt szerintem, szóval ez a 4. is hidegen hagy.