Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1157918 alkalommal)

0 Felhasználó és 119 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7544 Dátum: 2013. December 01., 18:45:35 »
Ahhoz képest azóta is a poszt regenerációs elmezavar számlájára írja mindenki, hogy a 8. Doctor félig embernek mondta magát a tv movieban, és nem is beszéltek róla többet.
Én olyasmikre gondoltam, hogy a Doctor elvileg valamit együtt ügyködött Rassilonnal és Omegával (nem láttam a részt amiben említik, így nem tudom pontosan mi is lenne ez az ügyködés, illetve a Cartmel masterplant nem vitték végig, mert félbemaradt a sorozat).

Paul Walker halálhíre meglepett. Nem a kedvenc színészem vagy ilyesmi, de azért szomorú :(

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7543 Dátum: 2013. December 01., 18:16:37 »
- a 7. Doctor többször is utalt rá, hogy ő egy kicsit több mint egy szimpla time lord

Az anyja földi ember de ez köztudott.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7542 Dátum: 2013. December 01., 14:23:53 »
:( Nyugodjék békében!
40 évesen, még fiatal ember volt.
És micsoda remek filmekben is szerepelt. Még vígjátékfilmekben is(Pl. Ökörikrek, Pleasantville).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7541 Dátum: 2013. December 01., 12:08:04 »
 :(
40 éves volt, ez borzasztó hír...
A képregényfilmek mellett a Halálos Iramban hetedik részét vártam a legjobban...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7540 Dátum: 2013. December 01., 11:45:39 »
 :(

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7539 Dátum: 2013. December 01., 11:18:49 »
Meghalt Paul Walker!  :(
Nyugodjon békében!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7538 Dátum: 2013. November 29., 20:10:13 »

Because I'm Batman! :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7537 Dátum: 2013. November 29., 12:17:51 »

Nem elérhető pbando

  • ---Főmegfejtő---
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • pbando on deviantart
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7536 Dátum: 2013. November 29., 09:19:11 »
Én a fantom zónára szavaznék.
Tény, hogy Superman nem az eszes és csavaros megoldásokról híres, de én abszolút arra számítottam, hogy majd valami úton módon megnyitja a fantom zónát és oda száműzi a egész csúf, galád Zodot és teljes pereputtyát.
Én kicsit fantáziátlannak érzem Zod megölését, igazából mire föl volt Superman, egy csóró kansasi gyerek, erősebb mint egy harcedzett és gyilkológép katona? :headscratch:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7535 Dátum: 2013. November 28., 21:04:40 »
Anno június végén ezt írtam erről, még mindig úgy gondolom, hogy értelmes megoldás lehetett volna valami ilyesmi (ha már nagyon ki kell nyírni Zodot):
Idézet
A saját verzióm valahogy úgy nézne ki, hogy a katona fickó aki Faorával "harcolt" (nem jut eszembe a neve) végül is túléli az egészet (mert szimpatikus karakter volt és had örüljünk már neki hogy valaki nem halt meg) és végül ő öli meg Zodot (kimaradna a nagy várospusztító harc és a kriptoni hajón, ahol ugye emberi erejűek, meg tudná ölni). Superman csak elfogta, de a katona fickó tudja, hogy nicns más megoldás és lelövi.
Ezzel megoldódik a Zod probléma is és "pofán is köphetjük" a főszereplőt, hogy nem mindent lehet szép szóval megoldani, de mégse mocskoljuk be a őt. Supes ezután ferde szemmel néz a katonaságra és inkább új barátokat keres...

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7534 Dátum: 2013. November 28., 20:49:01 »
Behajítani a fantom zónába ahogy kb mindig azt teszik vele :D Alapjáraton megkattant mivel Kriptont már nem tudja feltámasztani a fantom zónába zárva meg szabadon tombolhat elvégre mi lenne nagyobb büntetés mint magatehetetlenül hagyni az örökkévalóságig a kudarcával?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7533 Dátum: 2013. November 28., 20:01:14 »
Szerintetek mit kellett volna tenni Zod-dal?

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7532 Dátum: 2013. November 28., 15:50:26 »
Tökre igazat adok neked ebben, viszont hellyel közzel ez elég sok blockbuster filmre is igaz.

Tisztában vagyok vele, de a rossebbe is, éveken keresztül azt kellett hallgatnom, hogy Superman azért nem népszerű már mainstream körökben, mert túl archaikus, klisészerű, unalmas. Erre most a Man of Steel kapcsán szinte pontosan ugyanezektől az emberektől hallom azt, hogy igen, így kell új életet lehelni egy szerintük kiöregedett karakterbe. Ja, úgy, hogy fogjuk a campbelli monomítoszt, minden mélységétől megfosztjuk, majd a fennmaradó űrt megtöltjük aktuálisan trendi üzenetekkel és klisékkel.

Nincs ezzel semmi különösebb probléma, csak állatira csalódott vagyok, amiért jobbnál jobb alkotók dolgoznak immáron 25 éve azon, hogy minél színvonalasabb olvasmányokat sorakoztassanak fel a legemblematikusabb szuperhős mögött, a nagyérdemű viszont a jelen trendeket látva semmit sem fog felfogni ebből. Mármint hogy milyen ámulatba ejtő, s minden ízében modern történetek építhetőek e látszólag kimeríthetetlen karakter köré. A Man of Steel alapján biztosan nem.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7531 Dátum: 2013. November 28., 13:29:41 »
Hollywood ugyanazt a formulát eladta már a Dark Knightal, a James Bond-Skyfall és az új Star Trek filmmel is.
Oké, csak a Skyfall még működött (finoman szólva), a Star Trek meg már nagyon nem :)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7530 Dátum: 2013. November 28., 13:20:01 »
Idézet
A vak is láthatja, hogy Nolan és Goyer ugyanazt a karaktert adták el, ezúttal Superman köntösben.

Tökre igazat adok neked ebben, viszont hellyel közzel ez elég sok blockbuster filmre is igaz.
Hollywood ugyanazt a formulát eladta már a Dark Knightal, a James Bond-Skyfall és az új Star Trek filmmel is.

http://www.tor.com/blogs/2012/12/are-all-big-franchise-films-essentially-the-same-now

Ezzel most nem a filmet akarom védeni, csak arra rávilágítani, hogy Hollywood a bevált receptet eladja többfajta ízben is, és az emberek bekajálják.  :badteeth:  Hozzáteszem, hogy én is bekajálom, mert szeretek moziba járni, és a blockbustereket moziban megnézni, még ha néha csalódok is bennük.  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7529 Dátum: 2013. November 28., 12:54:58 »
Össze-vissza terjesztenek mindenfélét, hogy megzavarják az embereket :D Amiket figyelembe kell venni, szerintem:
- a 8. Doctor elixírrel regenerálódott War Doctorrá, ez bezavarhat valamit
- a Doctor még lesz Watcher (Logopolis) és Valeyard (Trial of a timelord) is, vagy egy része azzá válik, vagy ilyesmi (már ha ezeket nem retconálják)
- a time lordok mindig is bele tudtak nyúlnia regenerációba, valamiért rémlik olyasmi is, hogy ez a 13 inkarnációs szabály nem természeti törvény, hanem ők szabták meg.
- a 7. Doctor többször is utalt rá, hogy ő egy kicsit több mint egy szimpla time lord, ki tudja mit tartogattak még a tarsolyukban amikor abba kellett hagyniuk a classic évadokat.

+ személyes megjegyzés: bárcsak szerepelne még a War Doctor, nagyon tetszett a karakter. Hurt már 73éves, szóval jó lenne még forgatni vele valami gyorsan (esetleg egy McGann-Hurt webseriest  :rolleyes: )

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7528 Dátum: 2013. November 28., 12:27:43 »
Idézet
Jött ki róla hivatalos magyarázat, az 50. évfordulós epizód afterparty-ja után a BBC stúdióban
nah ezt a verziót még nem hallottam, de nem hülyeség. A Masternél kicsit más volt, mert ő már felhasználta a regenerációit és ilyen torz, szétégett izéként létezett egy ideig, de amúgy nem hangzik rosszul ez a verzió.

Én azt a verziót olvastam, hogy a Doktor felélte mind a 12 regenerációját (ugye az "alap" 11 ehhez jön Hurt-Doktor és Tennant-keze) és a karácsonyi részben kapunk magyarázatot arra, hogy mi lesz a továbbiakban elvégre a 11. elvileg a 13.!

Forrás: http://www.kasterborous.com/2013/11/moffat-doctor-used-regenerations/

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7527 Dátum: 2013. November 28., 11:29:24 »
Lehet, hogy Batman "sötétebb" karakter, de ha Superman gyilkol nem rá fog hasonlítani. Batman nem gyilkol, különben a Jokert már hányszor megölhette volna. Szerintem eddig a képregényekben is Szupi lett többször "gyilkos".

Nem is a gyilkolásban hasonlít a Man of Steel főhőse Batmanre, hanem az életútjában és a személyiségében. A Man of Steel és a Batman Begins lényegüket és narratív struktúrájukat tekintve szinte megegyeznek egymással. A vak is láthatja, hogy Nolan és Goyer ugyanazt a karaktert adták el, ezúttal Superman köntösben. Vicces lesz, ha Wonder Womannel és Flash-sel is ugyanezt kísérlik majd meg.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7526 Dátum: 2013. November 28., 10:47:37 »
Lehet, hogy Batman "sötétebb" karakter, de ha Superman gyilkol nem rá fog hasonlítani. Batman nem gyilkol, különben a Jokert már hányszor megölhette volna. Szerintem eddig a képregényekben is Szupi lett többször "gyilkos".

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7525 Dátum: 2013. November 28., 10:18:27 »
Idézet
Jött ki róla hivatalos magyarázat, az 50. évfordulós epizód afterparty-ja után a BBC stúdióban
nah ezt a verziót még nem hallottam, de nem hülyeség. A Masternél kicsit más volt, mert ő már felhasználta a regenerációit és ilyen torz, szétégett izéként létezett egy ideig, de amúgy nem hangzik rosszul ez a verzió.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7524 Dátum: 2013. November 28., 09:52:56 »
Azért ez nagyon rendben van... :)

http://www.thebentbullet.com/#!/home
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7523 Dátum: 2013. November 28., 08:04:43 »
Kíváncsi vagyok, hogy a számozásra majd jön-e ki valami hivatalos magyarázat :)

Jött ki róla hivatalos magyarázat, az 50. évfordulós epizód afterparty-ja után a BBC stúdióban. A War Doctor nem számít bele a Doctor hivatalos regenerálódásai közé, ugyanis a 8. halálával megszakadt a regenerációs ciklus. Mivel mesterségesen támasztották fel és a War Doctor egy így kreált személyiség, ő egy kakukktojás. A Mesternek is volt hasonló még a 70-es években. És ez kb azt jelenti, hogy Ecclestonnal nemcsak a sorozat, de a számozás is újraindult, vagyis az új ciklus miatt ő az első Doktor, Matt Smith pedig a harmadik, Capaldi pedig csak a 4. lesz.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7522 Dátum: 2013. November 27., 23:29:33 »
Superman = Murderman azért, mert kitekerte a tömeggyilkos nyakát, ahelyett, hogy sírós arccal végignézte volna, ahogy meghal néhány ártatlan?

Nem, hanem azért, mert a Superman, akit én ismerek minden tőle telhetőt megtett volna, hogy a kryptoniakkal való ütközeteket lakott területektől minél távolabb vívhassák meg. Ehhez képest a filmbéli Murderman igen gyakran mintha szándékosan arra hajtott volna, hogy minél nagyobb pusztítást végezzenek, ki tudja hány ember halálát okozva ezzel. A film ugye jótékonyan megfeledkezik arról, hogy a ledöntött lakóházak, s felhőkarcolók tucatjaiban, talán százaiban adott esetben hányan tartózkodtak. A tömeggyilkos nyakának kitekerésével kapcsolatban nem is a végkifejlet mikéntje a legnagyobb problémám, hanem hogy amikor már Zodot csupán egyetlen dolog motiválta az egész cselekményben, nevezetesen, hogy végezzen Murdermannel, Murdermannek akkor sem volt annyi esze, hogy mondjuk áthajítsa a nemezisét Új-Fundlandra, ahol az alacsony népsűrűségből adódóan nem okozzák tucatnyi ember halálát minden óvatlan mozdulattal. Tudom én, hogy az volt az alkotók célja, hogy egy fiatal, tapasztalatlanabb, s esendőbb verzióját mutassák a karakternek, így viszont minden egyes messianisztikus motívum, ami pl. az All-Star Superman-ben működött, itt üresen, s a karakter rajongójaként számomra sértően hatott. A film gátlástalanul ünnepelte a véghezvitt pusztítást, s ez így, ebben a formában összeegyeztethetetlen a maradék drámai rész egyébként túlságosan is nyilvánvaló üzenetével - a többszöri Jézus szimbolika szájbarágósságán többször is felszisszentem. Ha ez nem lenne elég, Papa Kentet is teljesen tönkretették, miközben ha van bármi közös pont a karakter egyes iterációiban, az az őt örökbefogadó apafigura útmutatása volt - ezáltal vált Clark Kent azzá az (elsősorban) emberré, aki a minden emberben ott rejlő jóságot kifejező hőssé válhatott, nem pedig egy önkényes, hatalmával visszaélő zsarnokká. A filmbéli verzió azonban egymásnak totálisan ellentmondó tanácsokat adott az önmaguk paródiájába hajló flashback-ek során, így annyira nem is csodálom, hogy az ifjú Clark Kent a Holnap Embere helyett pszichésen zavarodott Murdermanné cseperedett. Amúgy meg a gúnynév azért is találó, mert végső soron ő is ugyanannyira hozzájárult a népe végső kihalásához, mint Zod. Az egy dolog, hogy Zod egy csőlátású fanatikus volt, s fel sem merült benne annak lehetősége, hogy esetleg egy másik bolygón hajtsa végre a terraformálást, de könyörgöm, mi Murderman mentsége? Mögötte állt a nyugati szuperhatalmak teljes tudományos-katonai komplexuma, Jor-El 100%-osnak tűnő holografikus avatarja és több megnyilvánulása alapján is úgy tűnt, hogy magának sem kell szégyenkezni az intellektuális képességeit illetően, akkor hát mi volt a probléma? Elmondom: egy istentelenül trehányul megírt forgatókönyv. Ha egy jól konstruált sztori csúcsjelenete lett volna a nyakkitekerés, eszemben sem jut ilyen részleteken agyalni.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7521 Dátum: 2013. November 27., 23:15:50 »
Az, hogy 75 évnyi képregénytermésben valaki volt ugyan olyan fantáziátlan mint a MoS alkotói (tudom-tudom: Byrne, leszarom), még nem jelenti azt, hogy akkor a most rebootolt Superman frencsájzt egy premier plános nyakkitekeréssel kell megünnepelni (ami egy ordítva zokogó Superman követ...mert ugye ezt várja mindenki egy superman filmtől).
Nem csak maga a gyilkosság, hanem a tálalása is teljesen félreértelmezése az egésznek.  Alapból Superman viselkedése (a színészi játék, illetve ahogy instruálva volt Cavill) rossz volt, főleg a végén, amikor semmivel nem törődve, unott "szart szagolok" arckifejezéssel püfföli keresztül Zodot az épületeken. Superman nyugodtan kitörhette volna a saját nyakát is a végén ennyi erővel. Semmi hősies vagy felemelő nem volt benne. Azt meg ne mondjátok, hogy egy Superman film ne legyen hősies, neadjisten ne némi pozitív érzést közvetítsen.

Plussz: Superman gondolkodásmódja ugyan olyan mint bárki másé. Attól még, hogy erős, nem katona pl, vagy rendőr. De ha mondjuk még rendőr lenne, akkor se biztos, hogy tudna ölni, szerintem sok rendőr, akik nem voltak még tűzharcban pl, nem biztos benne ,hogy meg tudná húzni a ravaszt.
Miért várjuk el a hősöktől, hogy vigilante-k legyenek?
De tökmindegy, most ez kell a népnek, a pénzt hozza, szóval nekik van igazuk.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 27., 23:29:14 írta Balakin »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7520 Dátum: 2013. November 27., 22:52:24 »
Amúgy Superman ölt már korábban a képregényekben is.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7519 Dátum: 2013. November 27., 22:42:34 »
Superman = Murderman azért, mert kitekerte a tömeggyilkos nyakát, ahelyett, hogy sírós arccal végignézte volna, ahogy meghal néhány ártatlan?... OMG! Erőltetett és hülye helyzet volt, ez igaz, de éppen azért lett ilyen, hogy a gyilkosság látszatát is elkerüljék. És nem érinti Superman alapértékeit; Superman minden más értelmezése még csak azért nem lett Murderman, mert nem írtak neki ilyen hülye helyzeteket :D Amerika Kapitány is halomra ölte a nácikat meg a hidrásokat a filmben, ahogy a képregényben is, csak az már, ugye, régen volt, talán igaz sem volt... de ettől még nem lesz belőle Rozsomák 2 a filmen sem. És pont ezért lehet érdekes Batmannel összevetni Supermant (és Rozsomákkal AK-t): lesz alkalma megnézni, milyen az, amikor valaki nagyon nem szívbajos, és angst-olhat egy kicsit azon, hogy ő aztán abszolút nem akar ilyen lenni.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7518 Dátum: 2013. November 27., 19:25:28 »
Mondjuk a folytatás hírét pont emiatt fogadtam kicsit vegyesen. Mert azzal védtem a Man of Steelt, hogy majd a folytatásban tovább lehet alakítani Clark Kent énjét, meg megismerjük a Planetet meg Metropolist stb... És hogy egy kicsit felszabadultabb lehet a folytatás hangulata. Erre persze, hogy benne lesz Batman, és persze, hogy a Dark Knight Retursből idéztek amikor bejelentették. 
 :-\
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7517 Dátum: 2013. November 27., 19:09:35 »
Viszont valljuk be őszintén, sokaknál ez a film alapból hátrányból indult a közismert "Batman a király, Superman béna" hozzáállás miatt.
Nálam nem. :) Nálam azért, mert Snyder ÉS Nolan egyszerre sündörgött körülötte. Ha még Millert is hozzácsapták volna valahogyan, elkészíthették volna a tökéletes anti-Superman filmet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7516 Dátum: 2013. November 27., 17:05:17 »
Nekem még mindig tetszik a Man of Steel  :badteeth: De elismerem, hogy ez a rajongás miatt van már. Annak ellenére is szeretem, hogy tudom a hibáit  :rolleyes:  :lol: Tényleg nagyon eltér a közismert Superman képtől, de szerintem ez nem annyira baj. Az tény hogy nagyon meglátszik Zack Snyder keze a filmen, aki meg sokaknak nem jön be. Viszont valljuk be őszintén, sokaknál ez a film alapból hátrányból indult a közismert "Batman a király, Superman béna" hozzáállás miatt. Szerintem ezért is meg a 2006-os Superman visszatér miatt lett ennyire erőszakos ez a film.  Próbálták megváltoztatni a Supermanről kialakított képet. 
De egyébként ízlések és pofonok. Én végig imádtam a Man of Steelt, viszont az IronMan 3-at pl. elég gyengének találtam a moziban ülve. Sokak szerint a legjobb Marvel film eddig az Avengers után,viszont szerintem meg épp, hogy a a leggyengébbek egyike.  :headscratch: Szóval kinek mi.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7515 Dátum: 2013. November 26., 22:32:56 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith