Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158985 alkalommal)

0 Felhasználó és 96 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7424 Dátum: 2013. Október 30., 20:08:39 »
Azoknak akik csak magyarul értenek! (köztük én is!)  :D




Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7423 Dátum: 2013. Október 30., 12:12:46 »
és megjött a Days of future past trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo
(valamiért nem tudom beágyazni a videot, szorri)

A jövőbeni ruhák kicsit "Batman and Robin" stílusúak ("Heeellóka, cicafiú!"), de azért reménykedve várom  :lol:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7422 Dátum: 2013. Október 30., 12:00:26 »
Nekem is. Persze teljes hűséget nem szabad várni tőlük. Az eredeti karakterek úgyis mindenkinek a fejében léteznek :-)

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7421 Dátum: 2013. Október 29., 17:03:12 »
Én csak ajánlani tudom ezeket a felújított verziókat. Nekem nagyon bejönnek.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7420 Dátum: 2013. Október 29., 16:12:50 »
Most fel is újítják tudtommal ezeket a Rejtő képregényeket, de engem nem vonzanak azok, a hangoskönyveket jobban szeretem (persze azokhoz kell egy jó felolvasó is).

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7419 Dátum: 2013. Október 29., 15:41:23 »
Idézet
Áhh igen, megvan már ez miért maradt ki. Könyveket legtöbbször nem olvasok, hanem hangoskönyvben hallgatok, mert úgy van rá időm leginkább, és ezt Revicky olvassa fel, ami valamiért kicsit taszított engem, főleg Rudolf Péter szenzációs felolvasásai után (aki szereti Pratchett-et és van ideje hangoskönyvre, annak nagyon tudom ajánlani a Mágia fényét és Mágia színét, Rudolf Péter által felolvasva, vagy például az Állatfarmot is)

Régen a Fülesben, ill. történetenként összegyűjtve megjelent az összes jobb Rejtő történet képregényben az 1980-as években. Meg persze színesben, felújítva is kijön néha 1-1. A régiek fellelhetőek az interneten, gondolom. Persze nem olyan jók, mint a könyvek, de egész jók, úgy rémlik. Gyerekkoromban olvastam több könyvét, többször.

Pratchett: szeretem az ő műveit is, és a filmek is jól megvannak csínálva. Ha esetleg valakinek kimaradtak a filmek:
The Colour of Magic (ez a Mágia színe és a Mágia fénye egyben)
Hogfather
Going Postal


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7418 Dátum: 2013. Október 29., 14:20:10 »
Szinte már fura egy olyan bemutatót látni, amiből nem rakom össze az egész filmet :)
De nagyon várom. Jó lesz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7417 Dátum: 2013. Október 29., 13:57:15 »
és megjött a Days of future past trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo
(valamiért nem tudom beágyazni a videot, szorri)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7416 Dátum: 2013. Október 29., 11:04:00 »
Áhh igen, megvan már ez miért maradt ki. Könyveket legtöbbször nem olvasok, hanem hangoskönyvben hallgatok, mert úgy van rá időm leginkább, és ezt Revicky olvassa fel, ami valamiért kicsit taszított engem, főleg Rudolf Péter szenzációs felolvasásai után (aki szereti Pratchett-et és van ideje hangoskönyvre, annak nagyon tudom ajánlani a Mágia fényét és Mágia színét, Rudolf Péter által felolvasva, vagy például az Állatfarmot is)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7415 Dátum: 2013. Október 29., 10:51:27 »
Ezt tényleg el kell olvasnod. A három testőr Afrikában.
A szereplők már korábban is szerepelnek az Elátkozott part című örökbecsűben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7414 Dátum: 2013. Október 29., 10:37:58 »
ajjaj...sürgősen művelődnöm kell, pedig olvastam azért pár Rejtő regényt :(

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7413 Dátum: 2013. Október 29., 09:40:23 »
Amúgy a nagy Levinről mindenki tudja, kicsoda. Aki azt állítja, hogy nem, csak viccel.  :lol:
Persze. Máshogy nem is lehet.  ;D

Vagy gúnyolódik, amit Levin egy kicsúfolt mártír méltóságával visel el :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7412 Dátum: 2013. Október 28., 23:08:33 »
Amúgy a nagy Levinről mindenki tudja, kicsoda. Aki azt állítja, hogy nem, csak viccel.  :lol:
Persze. Máshogy nem is lehet.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7411 Dátum: 2013. Október 28., 22:20:46 »
Idézet
A Wolverine-filmekkel kapcsolatban a nagy Levint (lámáknak: Rejtő Jenőt) idézem: "Mansonban csak rossz ételeket főztek. Azt még kibírom. De itt jó ételeket rosszul főznek, és abba meg kell halni." Jó történeteket (Weapon X, Wolverine mini) rosszul megfilmesíteni... akkor már vittek volna filmre rossz történeteket, azokat jobban kibírtam volna.

Ebben van valami.
Nekem csalódás volt az első Wolverine film. A másodikat még nem láttam. A Wolverine mini az egyik legjobb, szerintem. Ha már feldolgoznak jó történeteket, lehet jobb lenne rajzfilmen, nem?
Amúgy a nagy Levinről mindenki tudja, kicsoda. Aki azt állítja, hogy nem, csak viccel.  :lol:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7410 Dátum: 2013. Október 28., 21:19:07 »
Tegnap viszont láttam a Szupercellát, és bár elismerem, hogy a Feláldozhatók után 0 elvárásokkal ültem be, de teljesen nézhető lett. Lehet izgulni, lehet nevetni rajta, vannak benne gyengébb részek (az eleje, meg a vége, ami nem a börtönben játszódik), de amúgy teljesen korrekt lett, Swarzi, Stallone rajongóknak tudom ajánlani.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7409 Dátum: 2013. Október 28., 21:10:13 »
A Wolverine-filmekkel kapcsolatban a nagy Levint (lámáknak: Rejtő Jenőt) idézem: "Mansonban csak rossz ételeket főztek. Azt még kibírom. De itt jó ételeket rosszul főznek, és abba meg kell halni." Jó történeteket (Weapon X, Wolverine mini) rosszul megfilmesíteni... akkor már vittek volna filmre rossz történeteket, azokat jobban kibírtam volna.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7408 Dátum: 2013. Október 28., 19:14:38 »
Bennem a First Class szinte semmilyen nyomot nem hagyott, alig emlékszem még a főbb szereplőkre is... A Bosszúállók egész jó lett, csak a vége lett borzalom azzal a hülye csatával, de hát gondolom muszáj volt valami "epikusat" beletenni. Az IM is jó volt, az IM 2 nevetséges, a harmadikat még nem láttam. A Wolverine filmek meg egyszerűen minden szempontból szarok.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7407 Dátum: 2013. Október 28., 18:00:15 »
Nekem meg minden tetszett, csak a két Wolverine nem :D az IM2-t sokáig ekéztem, de ahányszor újranézem, mindig jobban tetszik.
A First Class szerintem zseniális, csak van benne néhány fájdalmas karakter. Elsőként a Szezám-utcai Bestia (akinél még az X3-as is hihetőbb volt, nem beszélve a hibátlan Árnyékról), másrészt meg a repkedő csaj, aki önmagában is iszonyú, de a "légiharc" közte és Vészmadár között már-már a Revenge of the Sith üldözős jelenetét idézi fel, amiben OB1 a mutáns gyíksárkányon nyargal Grievous cirkuszi monociklije után. Ilyen hülyeséget azelőtt csak valamelyik idétlen Erika Eleinak-filmben láttam, amiben a csaj a defektes kocsival menekül 20-szal, és egy szétesett felfüggesztésű furgonnal kergetik (meg mintha valami gyerekbicikli is lenne ott). A többiek szódával elmennek.

Na én épp erre írom, hogy nekem a jó része ennyi balfogást nem tud felejtetni. Sajnos nem volt a készítők között egy ember sem, aki azt mondta volna, hogy koncentráljunk csak arra, ami jó a filmünkben és dobjunk ki minden mást.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7406 Dátum: 2013. Október 28., 11:16:29 »
Nekem meg minden tetszett, csak a két Wolverine nem :D az IM2-t sokáig ekéztem, de ahányszor újranézem, mindig jobban tetszik.
A First Class szerintem zseniális, csak van benne néhány fájdalmas karakter. Elsőként a Szezám-utcai Bestia (akinél még az X3-as is hihetőbb volt, nem beszélve a hibátlan Árnyékról), másrészt meg a repkedő csaj, aki önmagában is iszonyú, de a "légiharc" közte és Vészmadár között már-már a Revenge of the Sith üldözős jelenetét idézi fel, amiben OB1 a mutáns gyíksárkányon nyargal Grievous cirkuszi monociklije után. Ilyen hülyeséget azelőtt csak valamelyik idétlen Erika Eleinak-filmben láttam, amiben a csaj a defektes kocsival menekül 20-szal, és egy szétesett felfüggesztésű furgonnal kergetik (meg mintha valami gyerekbicikli is lenne ott). A többiek szódával elmennek.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7405 Dátum: 2013. Október 26., 10:49:33 »
Nekem sima akciófilmnek tűnik a divatos "sötét" hangulattal. Nekem a Thor azért tetszett, mert nem vette túl komolyan magát. Ha lehet, akkor Kap karakterét még nehezebb komolyan venni, tehát remélem, kihoznak valami jót belőle. És Scarlett rohadtul idegesít!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7404 Dátum: 2013. Október 25., 13:21:41 »
Nekem a first classt lerontotta egy rakat (nagy rakat) apróság. Sajnos az X franchise mozis erősségét jelzi, hogy még így is jó nálam a harmadik helyre, az első két film után.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7403 Dátum: 2013. Október 25., 12:28:56 »
Nekem nem volt bajom a Vasember 3-al, egynek jó volt, szerintem pl. az összes X-Men filmet verte az X2 óta.
Sokaknak nem tetszik a First Class, pedig szerintem a második legjobb X-film.

A Kap trailere pedig zseniális, nem csoda, hisz Brubaker is ott áll a film mögött :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7402 Dátum: 2013. Október 25., 10:20:28 »
'murica Fuck yeah!
én ahhoz a kisebbséghez tartozom akiknek tetszett az Iron man 3 és a Thort is nagyon várom, a Cap meg trailer alapján még jobbnak tűnik mint az előző kettő trailer alapján (az IM3 trailere sztem teljesen semmilyen volt, ezért is tetszett lehet a film, mert tök más irányba ment mint az a szenvedős tónus amit az előzetes ígért)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7401 Dátum: 2013. Október 25., 10:19:09 »
Nekem nem volt bajom a Vasember 3-al, egynek jó volt, szerintem pl. az összes X-Men filmet verte az X2 óta.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7400 Dátum: 2013. Október 25., 10:03:52 »
Baromi jól néz ki. Bár az Iron Man 3 után kicsit tartok, a Marvel hőseinek szóló filmjeitől. Az új Thor is elég vegyes fogadtatásban részesült, bár még nem láttam és nem kéne előre leírni.  :badteeth:
Meglátjuk, mindenesetre engem nagyon felpörgetett ez a trailer  :cool: ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7399 Dátum: 2013. Október 24., 20:41:34 »
Hell, yes! Vigyorgazmus!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7398 Dátum: 2013. Október 24., 20:38:15 »
Kicsit több!   :D


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7397 Dátum: 2013. Október 24., 14:03:40 »
Tyűha, lesz itt zúzás Hulk nélkül is!  :bravo:

Sólyom nem semmi!   :blink:

,,Bucky'' hogy elkapta a pajzsot!!!  :blink:


Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7396 Dátum: 2013. Október 24., 04:15:24 »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7395 Dátum: 2013. Október 23., 19:13:08 »
Idézet
Na, akkor menj el helyettem is egy képregényboltba, ha van valahol a közeledben olyan
nem is megyek olyan helyre ahol nincs :D a lentebb említett RIP-et is ott szereztem, de holnap megyünk át egy másik városba ahol szintén van bolt (lehet még egy harmadikat is meglátogatunk, attól függ lesz e pénz meg hely rá)