Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158892 alkalommal)

0 Felhasználó és 91 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7244 Dátum: 2013. Augusztus 07., 11:15:14 »
Idézet
Ebben a valóságban Selina metahumán volt
no ezt nem tudtam. Mindenesetre ettől még nem tervezem megint elkezdeni :) így le vagyok maradva mindennel, mert nem volt kedvem sorozatozni (Game of thrones, Castle, Archer, Arrow, HIMYM...csak a Doctor Who :D )

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7243 Dátum: 2013. Augusztus 07., 11:10:23 »
Ebben a valóságban Selina metahumán volt, ezért lehetett Helena fél-metahumán.
Az effektek egy (gondolom) kis költségvetésű produkcióhoz képest nem rosszak. És nekem bejön a csaj, inkább Dinah karaktere idegesítő (legalábbis most még).
Ja, és: Dina Meyer!  ;D  :wub:

És annyira ismerős volt a Harley Quinnt játszó csaj, Mia Sara, de nem tudtam hová tenni, aztán utánéztem és megtudtam, hogy a Legendában ő volt a megmentendő hercegnő, meg az Időzsaruban Van Damme őzikeszemű, ártatlan és jólelkű felesége. Soha nem néztem volna ki belőle egy ilyen karaktert, de komolyan, jól áll neki :) (és nem rá, mielőtt Sepi megint jönne és jól félreértene valamit...  :nezze:)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7242 Dátum: 2013. Augusztus 07., 11:01:12 »
Hát nem nagyon :( Bár úgy tudom ezzel nem vagyok egyedül mert 2. évadot nem is rendeltek be belőle. De azt már nem tudnám megmondani miért, mert évekkel ezelőtt láttam. Lehet a képregényhez képest lévő eltérések nem tetszettek (nem a BoP, azt nem olvasom, hanem pl olyanok, hogy Selina és Bruce lánya minden ok nélkül metahuman, mintha ezzel azt sugalnák, hogy a szüleitől örökölte, akik ugye nem meták, de az effektek se jöttek be meg azt hiszem erőltetettnek éreztem a főhősnőt is)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7241 Dátum: 2013. Augusztus 07., 09:59:52 »
Az, bár elég lazán kapcsolódik a képregényhez, inkább egy alternatív jövő a DC egy alternatív világához képest.
Gondolom, nem lövök mellé, ha azt mondom, hogy ezek szerint neked nem tetszett? :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7240 Dátum: 2013. Augusztus 07., 09:55:11 »
a DC Birds of prey képregény alapján készített sorozatot? Azt hiszem a pilot első fél órája után feladtam.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7239 Dátum: 2013. Augusztus 06., 23:31:58 »
Meglepően jó, élvezem. Látta valaki?
Mármint azt, hogy élvezed?  :badteeth: Inkább ne.  ;D  :hehe:
Hülye. Állat.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7238 Dátum: 2013. Augusztus 06., 22:59:52 »
Meglepően jó, élvezem. Látta valaki?
Mármint azt, hogy élvezed?  :badteeth: Inkább ne.  ;D  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7237 Dátum: 2013. Augusztus 06., 22:11:33 »
Most nézem a Birds of Prey sorozatot. Meglepően jó, élvezem. Látta valaki?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7236 Dátum: 2013. Augusztus 06., 17:04:48 »
Üdv . A  Síró Angyalokat mindig szemmel kell tartani ,mert ha csak egy kicsit is arrébb nézel, akkor egy picit mindig.mindig közelebb kerülnek .....aztán pápá. :(

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7235 Dátum: 2013. Augusztus 06., 16:21:37 »
A cyberment szinkronban kibermeneknek hívják?  :dry: ...brrrr
nekem a dalekok, a Roger Delgado féle Master és a Vasta nerada.  + bónuszként a klasszikus Cyberleader, aki a profilképem is, de ő kicsit hasonló stílusú mint a Master szerintem, ezért nem került bele az első 3ba.
Síró Angyalok. Ahogy a Blinkben megjelentek. Aztán jól elszúrták őket.  :(
én magukat az angyalokat nem szeretem, csak a sztorikat velük. Van pár olyan gonosz akik idegesítenek, pl a Waters of mars víz zombijai, lehet túl 1bitesek és agyatlanok és ez zavar. Bár a Vasta nerada se túl intellektuális de a megjelenítésük nagyon menő volt és ők inkább ösztönlények mint gonoszak.
Amúgy hallottam egy érdekes elemzést a 2. angyal sztoriról, hogy úgy kel lnézni, mint az Alien filmeket. A Blink volt az Alien a Time of angels pedig az Aliens, space marinokkal meg minden. Szerintem érdekes párhuzam és ezután más szemmel is néztem azt a duplarészt. Az Angels take manhattant meg nem az angyalok miatt jó rész :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7234 Dátum: 2013. Augusztus 06., 16:17:52 »
Síró Angyalok. Ahogy a Blinkben megjelentek. Aztán jól elszúrták őket.  :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7233 Dátum: 2013. Augusztus 06., 16:07:11 »
Üdv,nektek kik a kedvenc Dr WHO. ellen felek . Nekem { a legtöbb rajongóval szemben a Dalekok  a második helyre szorultak } íme  1. Kibermenek. 2. Dalekok. 3. Sontaranok . Kösz :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7232 Dátum: 2013. Augusztus 05., 16:30:41 »
Üdv ,Én úgy tudom hogy  a Kaledek  mutálodtak  Davros  segítségével  Daleká  azzá polip szerű izévé akik  abban  sótartó alakú páncélban élnek. Ők  csúnyábbik három szemű faj. És  Thalok  pedig a szinte egyforma szőke hajú másik faj akik a bolygón élnek . Nos ŐK  azok  akik { legalábbis az egyik képen } mintha kissé homik lennének Kösz és Bocs

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7231 Dátum: 2013. Augusztus 05., 15:38:28 »
Ugyan, az ideológia alapja az, hogy a Dalekok mindenkinél felsőbbrendűek és egymás közt egyformák, ehhez remekül passzol az, ha valaki a vele azonosokhoz vonzódik és mindenki más nemteccik!  :lol:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7230 Dátum: 2013. Augusztus 05., 11:48:03 »
És? Nem néztek ki melegebbnek mint mondjuk Montalban Khanként (bár a Peter Cushing féle Dalek filmekben viszont tényleg furák, de azok a filmek amúgy is elég...szóval nem olyan jók). Plussz a Dalekok alapból nácik, tök természetes, hogy első körben kiírtják a meleg populációt.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7229 Dátum: 2013. Augusztus 05., 11:17:26 »
Üdv ,azon a bolygón amiről  Dalekok  származtak , az ott élő két faj közül ha jól tudom a KALEDEK  mutálódásával . A másik fajnak a Thaloknak  khm.....izé....Bocsánat de hogy is mondjam ,hm olyan......enyhén  langyi kinézetük    van { volt} Kösz és Bocs

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7228 Dátum: 2013. Augusztus 04., 21:08:46 »
Itt egy video is róla. Semmit extra, csak elmondja, hogy ő a Doctor és vág egy fura fejet :D
http://www.bbc.co.uk/programmes/p01dpwc0
Amúgy Colin Baker is szerepelt már DW epizódban, mielőtt a Doctor lett. Mondjuk Capaldi azt hiszem vagy 5-6 Torchwood részben is volt, az kicsit más. De nem hinném, hogy a Torchwood visszatérne valaha is.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7227 Dátum: 2013. Augusztus 04., 21:02:14 »
Egyébként Peter Capaldinak hívják.

Ami azt illeti, egy kicsit ki is verte a biztosítékot, hogy már van DW-s múltja, még ha nem is jelentős, visszatérő szereplő volt, emellett a Torchwoodban is szerepelt...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7226 Dátum: 2013. Augusztus 04., 20:47:44 »
itt az ofisöl fotó róla:

Amúgy ő volt a fater a Fires of pompei c. részben (abban volt Karen Gillen is, mint az egyik papnő). Plussz a World war Z-ben egy W.H.O Doctor nevű karaktert játszott, bár imdb-n van több ilyen karakter is. Mindenesetre vicces.
Nekem amúgy szimpatikus, creepy scottish dude feje van, mint kedvenc showmanemnek, Craig Fergusonnak :D Azzal sincs bajom, hogy idősebb, Smithnél mindenkinek az volt a baja, hogy még a seggén van a tojáshéj. Mindenesetre idáig hallom a fangirlök sírását :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7225 Dátum: 2013. Augusztus 04., 20:44:01 »
Tudja valaki, hogy ki a pélóm ez az új Doktor, akit ma jelentettek be?  :headscratch: :nemtudom:
Ráadásul fotó alapján picit idősebbnek tűnik. Vagy csak rossz fotókat láttam  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7224 Dátum: 2013. Augusztus 04., 19:39:46 »
Kisfilm. Extra ízesítés, hogy franciául lökik benne.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7223 Dátum: 2013. Augusztus 03., 22:12:35 »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7222 Dátum: 2013. Augusztus 02., 16:40:27 »
ÜDV. Régebben azért voltak kicsit jobb adások is . Kepes Andrásnak voltak egész érdekes témái is. Kár hogy elpaterolták öt valahová . Az egyik régi adásában pl hozzánk Magyarországra hozott egy igazivalódiöseredetihamisitattlan stb Amazonasnál élő idős indiánt. Mert azt mondta neki öreg helyi lakos  hogy, András te már sokszor jártál nálunk ,de én még sosem voltam a te Hazádban. Úgyhogy tényleg magával hozta öt. Érdekes volt hogy az öreg csodálkozott hogy nálunk minden állatnak külön háza van { Tyúk,és disznó ólak  ;)  } Mert náluk is élnek ezek a jószágok csak ott  ők lábakon álló házban élnek.Ők fent a házban a jószágaik  pedig szabadon a házak alatti részen. Nos  én itt a netten is hasonló dolgokat szoktam nézni. PL Ajánlom annak akit érdekel a hasonló téma  mint  más népek építészete ott van a HABITATO című topik. Ott egész érdekes stílusú  házakat ,településeket ismertetnek

+

Üdv ,na ez kb ide illik mert filmes dolog. Szoktam nézni Bruce Parry Filmjeit aki elég érdekes helyeken járt .Tényleg a Sarkköröktöl az öserdőkig . És esetleg beszélgetni róla a Csevej topicban mert szerintem érdekes téma ha már ennyi féle helyen járt.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02., 22:56:37 írta Sepi »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7221 Dátum: 2013. Augusztus 01., 19:00:50 »
Üdv , Youtube oldalon fent van az egyik Talentshow  nyertesének a videója .A Neve, Jonathan Antonie  hallgassátok meg. Szószerint CSODÁLATOS hangja van. Bevallom férfiasan ,nagyon meg fogott. Csak ültem itt a monitor előtt ,és nem tudtam elmozdulni innen . Végig kellet hogy nézzem .,tényleg annyira lenyügöző volt { legalább is nekem tetszett , de hát izlések és pofonok ugye} Az egyik olyan kedvencem akit NEM tehetség showban fedeztek fel hanem csak úgy ,régi módra ,hagyományosan lett énekes  ;).De neki is csodálatos hangja van egész biztosan ismeritek ,SŐT biztos mer Meathloaf-ról van szó öt is nagyon kedvelem. Vagy ott az a vak énekes  Anrea Bocceli neki is szép dalai vannak. Vagy egy szintén egy régebbi Talentshowban fedeztek fel és szintén kiváló hangi adottságai vannak. Sussan Boyle -ról van szó aki szegény nem jó külsejü,és ezért először sajnos  a zsüri is eleinte lenézett ,aztán felállva tapsoltak neki

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7220 Dátum: 2013. Július 31., 22:47:53 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7218 Dátum: 2013. Július 31., 22:22:34 »
Igen, jó témára tapintottál. A harmincas évektől felfelé sok magyar dolgozott Hollywoodban, többnyire kisebb munkák kapcsán, és egyszer egy riportműsorban összeszedték, hogy az animációs stúdióknál meglepően sokan voltak köztük. Ugyanakkor Zsaboly szerintem nem magyar, és pont a Béla miatt, az egy gyakori név volt a már USA-ban született leszármazottaknál is.
Másrészt tévedsz, a Popeye igazából nem megy évek óta, csak a vasárnapi. Másrészt 1919-es kezdési dátummal bele se férne a három legrégebb óta futó stripbe, az egyik már egészen a XIX. század óta fut folyamatosan.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7217 Dátum: 2013. Július 31., 21:38:21 »
Üdv,érdekes össze fügéseket találtam Popeye, John Byrne , Hollywood, és a Magyar animációs filmek közt. Mégpedig ezt IME  először is  még anno az 1930-as évektől az 1950-es évekig egy Magyar származású alkotó is rajzolta a Popeye című rajzfilm sorozatot .Mégpedig Zaboly Béla .{ Eredetileg Popeye karaktere  még 1919 ben  jelent meg egy képregényben. Na most akkor innen  másodszor .Még MA IS VAN POPEYE KÉPREGÉNY.Még pedig ha jól tudom az éppen az IDW-nél  nos ott rajzolt néhány Popeye  füzetet  Byrne. {Érdekes hogy most az IDW-nél vannak a filmek képregény változatainak a joga, máskor pedig a Dark Horse-nál volt} Tehát akkor Popeye az egyik leghosszabb képregény sorozat,hiszen már 1919 óta  napjainkig megjelenik  ;). És nem csak első Amerikai  animációs sorozatoknál { Rajz,Báb és egyéb stilusú animációknál }Hanem más régebbi amerikai film studiók alapitását is köszön hetik nekünk pl a Korda stúdió .Igy tényleg sok magyar származású embernek köszönhetik az amerikaiak a film iparuk sikereit  :brow:. Kicsit más de filmes téma. Nagyszerűek { sajnos inkább csak voltak régebben} a Magyar  animációs filmek .Gondoljunk csak bele mennyi díjat nyertünk velük pl az 1980-as években.PL Már kb az 1940-es években is ott volt Macskássy Gyula és Halász János a késöbbi  John Halas.Vagy az 1970-1980-as rajzfilmek mint a János vitéz, amit Jankovics Marcell alkotott meg.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7216 Dátum: 2013. Július 31., 15:38:45 »
Benne van a kő?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7215 Dátum: 2013. Július 31., 14:28:14 »
Az ilyenekre, mint hogy a Szamuráj miért robot, nem kell magyarázat, ezek egyszerűen így vannak a filmben. Sőt, a Szamurájt a film meg is magyarázza, hogyan és miért keletkezett. Hogy egy karakter miért ronda, vagy fizikai képtelenség, mint Deadpool, arra meg végképp nem kell magyarázat; seggbe kell rúgni a maszkmestert :D
Ha nagyon akarod, Bulldózer még mindig lehet mutáns. A Cyttorak drágakő működhet úgy is, hogy mutációt okoz, ezért blokkolja Pióca a Bulldózer erejét. Azt meg nem feltétlenül veszi észre Magneto vagy a titkosszolgálat, hogy az ereje nem a születésétől fogva van meg, ő meg valószínűleg nem reklámozza, mert fél, hogy akkor kioperálják belőle a követ és elveszíti az erejét.