Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158689 alkalommal)

0 Felhasználó és 101 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7184 Dátum: 2013. Július 23., 22:20:27 »
Idézet
Na, és mekkkora baromságok vannak benne?
oké, szerintem:
Batsy semmi gadgetet nem használ, azok a füstizék amiket hozzávág Bane-hez és felrobbannak körülötte a kutyámat se ijesztené meg, pedig ő pici és beszari.
Batman első modzulata: belerúg a golyóálló mellénybe.   :headscratch:
How it should have ended verzióban amúgy egyből nyakonlövi Bane-t kábító nyilakkal és vége a harcnak :D
Francba, most több nem jut eszembe, de tuti van még :D rég néztem (bónusz: a végén a nagy stand offnál a tömegbunyó közepén Batman úgy áll mint egy retardált. Miután besétál a képbe. Batman...besétál....na mindegy).
Wolverineről annyit szeretnék csak tudni, hogy jó-e. Ha nagyon sok a lehúzó kritika akkor nem nézem meg moziban, az előző Wolverine filmre se kellett volna pénzt adnom, nade akkor ki gondolta volna még.
zoli: magad fejtetted meg a dolgot. Hollywood mindig is ezt csinálta. Ha nem tetszik ne nézd. Tudom, ez a legszarabb érvelés, de a nagy stúdiók csak ebből értenek, ha nem tetszik a filmjük, nem szabad megvenni rá a jegyet.
Én baromi jól szórakoztam a Pacific Rim-en, örülök, hogy a nyugati filmeken szocializálódott kis agyam láthatott végre egy nyugati stílusú kaiju-mecha filmet. Mert azért valjuk be, hiába csinálnak ázsiában millió ilyen alkotást, eléggé más stílusban vannak vászonra víve.
Plussz egyből megrendeltem két mecha mangát a film után, szóval a nagy gonosz lopkodós ámerika mégse olyan rossz dolog, ha hatására az eredeti forráshoz nyúlok vissza és támogatom azt.
Persze én se értek egyet minden remake-el, pldául most is jön a tök fölösleges Oldboy remake, de hátha azután többen fogják megnézni az eredetit.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7183 Dátum: 2013. Július 23., 21:39:12 »
plussz az első Batman-Bane harcot megnéztem vagy 10x youtube-on, hogy kielemezzem mekkora baromságok vannak benne.

Na, és mekkkora baromságok vannak benne? ;)

Ui: foglaltam jegyet csütörtök estére a Wolverine-re... mikortól lehet majd spoilerezni?  :badteeth:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7182 Dátum: 2013. Július 23., 21:04:46 »
Üdv. Láttam a TŰZGYŰRŰ  c. FILM reklámját, moziban még nem néztem meg de ,úgy látom  hogy az Amerikai filmipar már csak idegen ötleteket tudnak amerikázni. Mert ez az alkotás hát szerintem ,a Japán  eredetű és stílusú Óriás harcirobot és a Godzilla  stílusú  Ázsiai-Japán eredetű filmek keveréke. Régebben ott voltak az ilyen stílusú filmek,rajzfilmek  nagy divatban . ;) Úgy látszik az Amerikai studióknak  már NINCS saját ötletük és máshonnan  koppintanak és vesznek kölcsön ötleteket .DE, már nem most kezdték, eddig a Francia filmeket ameikanizálták  :hehe:.Lásd pl Három férfi és egy mozeskosár , vagy Az egy indián Párizsban, stb. És még más egyéb eredetileg Francia filmek adaptációja . ;)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7181 Dátum: 2013. Július 22., 20:45:14 »
2x láttam (bár a dialógus feléről lemaradtam második alkalommal, mert kiabáltam a képernyővel :D ) plussz az első Batman-Bane harcot megnéztem vagy 10x youtube-on, hogy kielemezzem mekkora baromságok vannak benne.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7180 Dátum: 2013. Július 22., 20:36:08 »
Azt ne mondjátok, hogy egy megnézés után ilyenekre emlékeztek a TDKR sztorijából :D én kb. annyira, hogy volt benne Robin, és Macskanő motorozott.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7179 Dátum: 2013. Július 22., 19:58:16 »
Ebben egyet is értünk (és ne hagyjuk ki a legjobbat, hogy kiolvasta Bruce szeméből, hogy ő Batman   :lol: )

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7178 Dátum: 2013. Július 22., 19:35:17 »
Nem feltétlenül az, hogy Batman nem detektív, hanem, hogy a film legalább fél órával hosszabb a kelleténél, és a hosszához képest mégis Batman felejtőik el néha a saját mellékszereplői - főleg Robin - mellett. És az, hogy sikertelenül próbál árvaházi gyerekeket kimenekíteni a szigetről, vagy hogy Batman visszatéréséről beszélget egy 10 évessel az részemről sem a történethez sem az ő karakteréhez nem adott hozzá annyit, mint amennyit időben elvett az egészből (Batmantől, vagy éppen Macskanőtől).

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7177 Dátum: 2013. Július 22., 17:18:42 »
óóóóóóóó. Így már értelek. Szerintem a TDKR-ben "Robin" (tökfölösleges és teljesen elkésett kikacsintás a fanoknak) teljes jogú sidekick volt. Az elején bebizonyította, hogy érdemes a figyelmünkre (mint az egyetlen 70 fölötti IQ-val rendelkező rendőr a városban) a film további részében pedig azt csinálta amit Batman mondott kb.
Viszont így meg nem értem miért mond ellent Jseph Gordon Lewitt Robinja annak, hogy Batman azért nem detektív, hogy a többi nem szuperhős karakter jobban érvényesülhessen.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7176 Dátum: 2013. Július 22., 16:29:15 »
De Robin egy másik szuperhős volt, nem pedig civil. Plussz az a film, meg a plotja....hát izé... Azért ne hasonlítsuk a Nolan filmekhez szerintem :D


Azt hiszem félreértettél, én a harmadik Nolan filmre gondoltam.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7175 Dátum: 2013. Július 22., 15:53:33 »
De Robin egy másik szuperhős volt, nem pedig civil. Plussz az a film, meg a plotja....hát izé... Azért ne hasonlítsuk a Nolan filmekhez szerintem :D

De nézd meg pl HArvey, Rachel és főleg Gordon szerepét. Oké Rachel meghalt, Harvey pedig gonosz lett, de Batman egész taktikája arra épült, hogy körülveszi magát megbízható emberekkel, akiknek ő kb a "verőlegénye" lesz (elviszi nekik összeverve a gonoszokat, ők meg bíróság elé állítják és lecsukják őket). Nélkülük Batman csak röpködne az éjszakában és megverne embereket (ezzel nincs is baj szerintem, jó is ,hogy így csinálták Nolanék, csak sjanáltam, hogy a detektív skillek így elmaradtak, ami azért elég fontos vonása Batmannek).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7174 Dátum: 2013. Július 22., 15:19:00 »
Ezzel különösen a harmadik film fényében nem értek egyet, ahol Robinnak szinte több szerepe volt, mint Batmannek. (Vagyis francokat szerepe volt több, csak fölösleges vászonideje...)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7173 Dátum: 2013. Július 22., 15:02:15 »
Beraktam volna magyarul is a PR hírt, csak még friss ropogós volt.
Az Arrowt nem nézttem még végig, de szerintem Ollie jobban működik urban ninjaként, akinek szüksége van segítőkre, mint Batman. Nála muszáj volt a Nolan filmekben kihagyni azt, hogy detektív, hogy a többi szereplőt (Gordon pl) megfelelően érvényesülhessen.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7172 Dátum: 2013. Július 22., 13:49:32 »
Egy képregényfordító oldalon nem ciki magyarul is betenni :-)
http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20130722-the-avengers-age-of-ultron-lesz-a-bosszuallok-folytatasanak-a-cime.html

Jó. De ha a Pókember folytatása Spider-Man: One more day vagy Spider-Man: The Clone saga lesz, akkor sniktelem a stúdiósokat :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7171 Dátum: 2013. Július 22., 12:59:42 »
Szerintem az Avengers és a Batman trilogy után, nem beszélve a Pacific Rim-ről, most minden szuperhősös marhaságot el lehet adni, ha mögé áll egy tisztességes rendező. (Akár tisztességes rendező nélkül is. Bár Judge Dredd nem járt túl jól...) Csak aztán nehogy valami emós Macskanőt kapjunk, mondván, hogy újítani kell :D
A Zöld Íjászt is megnézném filmen. A sorozat nagyon bejött, de ott ugye Ollie még csak egy önjelölt városinindzsááá, akit még Malcolm is levert egy kis Nanda Parbat-gyorstalpaló után. Mondjuk még a következő évadban érik egy kicsit, aztán érdekes lenne egy JLA-film, ahol az elején még csak amolyan utcai harcos "De Luxe", a végére viszont a Superman-Batman brigád egyenrangú tagja. Pár napja láttam együtt a társaságot valamelyik JLA-bunyós játék átvezető képein; persze a játék többet elbír, mint a film, de azért annak ott megvolt a hangulata.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7170 Dátum: 2013. Július 22., 09:54:09 »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7169 Dátum: 2013. Július 21., 22:34:11 »
Ugyan ez elmondható Banre-ről is, de azért a Rises más kategória, mivel az egy Batman film, amiben Catwoman és Bane mellékszereplők (Bane talán kicsit több) és ugye ez a Nolan trilógia záró etüdje volt, az előző kettővel már kiérdemelte Nolan, hogy csinálhat amit akar.
Ha most jönne egy jó író-rendező páros, akik nincsenek olyan félisten státuszban mint Nolan, hogy ők most akkor önáló Catwoman filmet csinálnak, szerintem kiröhögnék őket, majd kapnának egy kis gázsprét az őröktől és kihajítanák őket az utcára :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7168 Dátum: 2013. Július 21., 22:14:55 »
Na és persze az örök téma: hol van a Wonder Woman movie? Miért nincs egy erős női karakterrel külön film? Persze tudom miért: Catwoman! Az a film radioaktívvá tette a női szuperhősfilmeket jó időre. De remélem a mostani női filmes trend (Éhezők viadala pl) egy kicsit közelebb hozza egy WW (vagy Black Canary, Zatanna stb stb) film lehetőségét. Ne adj isten egy normális Catwoman filmét (amire még vagy 50 évig nem lesz esély).

Miért, a Batman-trilógia végére kitaláltak egy fogyasztható (khm...) Macskanőt. Ha a pre-dárknájtrájzisz pedigréjével befért egy poszt-heathledger filmbe, akkor most aztán beférne bárhová (khm...).

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7167 Dátum: 2013. Július 21., 21:44:56 »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7166 Dátum: 2013. Július 21., 21:35:05 »
Lesz X-Erő?

Amúgy én legjobban most a Jövendő múlt napjait várom. A World's Finests szerintem is korai, a GotG-t meg nem ismerem, bár az újragondolt Drax a Megsemmisülés óta nagy kedvencem.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7165 Dátum: 2013. Július 21., 21:28:41 »
Mit szóltok az X-Erőhöz?  :brow:

:m-deadpool:  :ugral:
Csak ne rontsák el. :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7164 Dátum: 2013. Július 21., 21:23:04 »
Robotzúzás lesz a Marvelnél...  :badteeth:

Az X-Men-ben Őrző robotok, az Avengers-ben meg Ultron és katonái!  :nezze:
(Tuti, hogy nem hoz össze egy Mesterbűnöző csapatot...)
Az első részben földönkívülieket gyepáltak, most robotokat fognak...
Ez az egy baja van annak, hogy ha sok hős van egy filmben; a Jövendő múlt napjaiban sok mutáns lesz, az Avengers-ben meg minimum 8 szuperhős, így aztán az ellenfelekre túl sok fantázia nem lesz ill. nincs...
Bár, ne legyen igazam!

Mit szóltok az X-Erőhöz?  :brow:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7163 Dátum: 2013. Július 21., 21:18:59 »
jellemző, hogy a 150 leütött billentyűből csak a ctrl v maradt ki, szorri  :rolleyes:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=83842#9g7Epd5xjcR0L2vd.01

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7162 Dátum: 2013. Július 21., 21:14:42 »
Itt csekkolhatsz pár [...]

... hol?  :headscratch:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7161 Dátum: 2013. Július 21., 20:34:00 »
Itt csekkolhatsz pár GoTG movie prop-ot SDCC-ról, van Nova corpse is, bár kicsit fura szerintem.
edit: jocibmx, elkezdtem nézni a videot, és bár a TDKR idézettől még mindig kiver a víz, de utána (meg már közben is) a közönség reakciója azért hatásos :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 21., 20:52:34 írta Balakin »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7160 Dátum: 2013. Július 21., 20:09:37 »
Jól mondja Genzo, lesz Flash film is!  :brow:
Alap karakter ő is, egyszerűen kell az a film!  :)

Egy Wonder Woman szóló film is jöhetne már! Játszódhatna a film teljesen mitológiai (fantasy) környezetben, hogy aztán a végén megjelenjen a ,,modern'' világban a címszereplő!  :brow:

A képeket látva, egyre jobban érdekel a GotG! Remélem trilógiát csinálnak abból is, rengeteg jó, kozmikus, űrbéli karaktert, fajt lehetne még így filmvászonra vinni! Ha már az első részben ott lesz egy kree; a továbbiakban megjelenhetnének akár a siárok, a skrullok, esetleg a szipolyok és az űrlovagok!
Novát kicsit hiányolom...
A filmes fórumokon már írják, mosómedve, meg fa; mi ez a hülyeség?
Nem tudják, hogy az elmúlt évek egyik legpoénosabb, legakciódúsabb, legfordulatosabb (Marvel) címét viszik a vászonra...  :nezze:

Ha már DC, valahol olvastam, hogy del Toro szeretne egy Dark JLA filmet a közeljövőben, nem lenne rossz az sem!  :brow:
Én mondjuk egy Doom Patrol filmnek is örülnék, nagy potenciál van azokban a karakterekben!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7159 Dátum: 2013. Július 21., 19:16:04 »
Erről eszembe jutott egy fun fact (ha már mindenki ismeri, szorri): Pár éve a WB kidobott egy Wonder woman filmtervet, mondván "áhh ez kit érdekel, meg WW, meg amúgy is". Egyet találhattok kinek a filmterve volt ( megfejtés: Joss Whedon  :badteeth: )

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7158 Dátum: 2013. Július 21., 17:07:43 »
http://www.youtube.com/watch?v=L43JaaWcT-M

Kb ez a véleményem, ha van 20 percetek nézzétek meg. Egyébként így valószínűleg nem fogják tudni megcsinálni azt amit én akartam, hogy a MOS után Supermant majd megszeretik Metropolisban mert embereket ment meg minden, de így háááááát nem tudom.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7157 Dátum: 2013. Július 21., 16:20:43 »
Én el tudom képzelni hogy működhet a film, a rivalizálás része legalább is mindenképp, csak eleget láttam már a képregényekben is Batmant amint leveri Supit. Mondjuk benne van Superman karakterében hogy visszafogja magát és ezt Batman ki is használja, de kriptonit nélkül nem igazán tudom elhinni hogy Batmannek akár hajszálnyi esélye is lenne a Man of Steel Supermanjével szemben.

Meg az a kérdés, hogy végül melyik karakter lesz középpontban, illetve melyikük ellensége lesz a gonosz a filmben. Luthort pl én nagyon bírnám a folytatásban, de ilyen felállásban valószínűleg nem őt fogják felhasználni. Vagy több gonosz is lesz, egy okostojás tervező egy verőlegénnyel? El tudom képzelni Luthort amint felbérel valami Gothami rosszfiút.
Na meg kérdés hogy melyik hősre fognak inkább koncentrálni, Inkább Batman vagy Superman lesz középpontban? Nyilván próbálnának majd egyensúlyra törekedni de úgyse fog sikerülni nekik, aztán meg a jelenlegi népszerűségénél fogva tuti hogy Batmanről fog szólni. De majd ezt is meglátjuk

Amúgy egy Flash filmnek én is örülnék, bírnám ahogy mondjuk Barry slo-motionba leverne egy rakat ellent :) Remélem megvalósul. Wonder Womant is bírom, de Catwoman és a Marvel Elektrája miatt megértem a habozást. De hátha utána ő is kap saját filmet. Arra is vevő leszek, csak ki kell várni.
Szóval bizakodjunk, az tuti hogy látványosak lesznek, én Goyer forgatókönyveit is bírom szóval sztem lehet lelkesedni.  :lol: De megértem azokat akik kicsit kétkednek.
Lényeg hogy durva lesz a 2015 mozis szempontból  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7156 Dátum: 2013. Július 21., 15:11:27 »
Én annak örülnék már ha egy &#&>#@## Flash filmet csinálnának végre! Miután másik kedvencemet a Green Lanternt így elcseszték, hatványozottan szükség lenne egy másik, nem Superman/Batman karakterre  a vásznon.
Na és persze az örök téma: hol van a Wonder Woman movie? Miért nincs egy erős női karakterrel külön film? Persze tudom miért: Catwoman! Az a film radioaktívvá tette a női szuperhősfilmeket jó időre. De remélem a mostani női filmes trend (Éhezők viadala pl) egy kicsit közelebb hozza egy WW (vagy Black Canary, Zatanna stb stb) film lehetőségét. Ne adj isten egy normális Catwoman filmét (amire még vagy 50 évig nem lesz esély).
Idézet
Viszont az felbaszna, ha az egész film arról szól majd hogy Batman mennyire kúl, de majd meglátjuk
esküszöm nem vagyok jobban Marvel fanboy mint DC, de azt az inkompetenciát látva amit a WB-DC páros produkál, kevés esélyt látok rá, hogy ne ez legyen a film lényege (mint ahogy abban se hittek, hogy SUpermant el lehetne adni anélkül, hogy "dárkos"-ra csinálnák).

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7155 Dátum: 2013. Július 21., 15:00:21 »
Végre DC fanboyként én is átélem azt amit a Marvelesek pár éve  :hehe: Viszont jobban örültem volna a Man of Steel folytatásának, de hát így se rossz. Viszont az felbaszna, ha az egész film arról szól majd hogy Batman mennyire kúl, de majd meglátjuk. Gondolom filmen nem akarnák Supermant rossz fényben feltüntetni szóval gondolom a végére spanok lesznek, meg majd közösen harcolnak valami ellen. Meglátjuk. A Marveles híreknek is örülök, de azokra igazából már mindenki számított úgyhogy nagy meglepetés nem volt.

A Godzilla filmben meg elvilág más szörnyek is lesznek..mostanában úgy néz ki Hollywood ráugrott a szörnyekre, én annyira nem vok szörnybuzi szóval meglátjuk  :lol:
Hősök pedig kellenek...