Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1160361 alkalommal)

0 Felhasználó és 168 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7154 Dátum: 2013. Július 21., 13:38:30 »
Kifejezett bajom nekem nem volt a képregény sorozattal, de én is furcsálltam. Akkor már valami olyasmi címet választottak volna, ami kiállta az idő próbáját ( lásd: Winter soldier). Pl: Ultron initiative?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7153 Dátum: 2013. Július 21., 13:27:06 »
Biztosak benne, hogy az Age of Ultron cím jó emlékeket idéz majd az emberekben?

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7152 Dátum: 2013. Július 21., 11:55:40 »
A Superman/Batman film 2015, egy Flash filmet ígértek 2016-ra, JLA-t 2017-re. Akkor a többiek lehet úgy lesznek, mint az Avengersben Scarlett meg Hawkeye. Saját filmjük nincs, de a csoportterápiára beférnek. Illetve nem tudom, hogy a Green Lantern akkor marad -e Reynolds, egyáltalán benne lesz-e a filmben. Mert mondjuk Stephen Ammel (Arrow főhőse) azt mondta, benne lenne egy JLA filmbe mint Zöld Íjász. Nem tudom, itt még sok a sötétbe tapogatózás.

Dr. Strange filmnek én is örülnék, de azt hiszem, az már hivatalos is, hogy benne lesz a Phase 3-ban.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7151 Dátum: 2013. Július 21., 11:35:14 »
1. Pacific Rim: a kínai, meg az orosz robot tényleg nem sokat szerepelt...  :dry:
Pedig aztán agyon dicsérték őket!  :brow:

2. A JLA előtt mindenképpen kéne egy Superman/Batman film!  :rolleyes:
Meg nem lenne rossz még egy külön Flash és egy Wonder Woman film...
(Az egyikben megjelenhetne a Marsi Fejvadász, a másikban meg Aquaman!)
Így meg lehetne ágyazni a JLA-nak, ellenfélként meg jöhetne egy 6-7 tagú Injustice League; nem kéne elsőre ,,ellőni'' Darkseid-et...)

3. Avengers 2.
Tehát ő lesz a főgonosz, érdekes...  :rolleyes:
Vajon Pym-nek mennyi köze lesz hozzá? (Az Ant-Man, ha jól emlékszem, akkor csak az Avengers 2 után jön ki...)
Az első filmben látott hatoshoz csatlakozik Higanyszál és Sólyom, talán a Skarlát Boszorkány és talán, de csak nagyon talán, Vízió!
Egyelőre három, ismeretlen című Marvel film van még készülőben...
(Dr. Strange, Fekete Párduc és talán egy Ms. Marvel film!) Ti kikre tippeltek?

4. GotG:
Drax lesz a zöld bőrű, tetovált Riddick a filmben!  :badteeth:
Egymással nem igazán összeillő ellenfelek lesznek, de azért rendkívül várós ez a film!  :rolleyes:
Benicio del Toro lesz a Collector; az említett hölgy Nebula, Lee Pace pedig Ronan!

5. X-Men: DoFP
Ezt a filmet várom a legjobban 2014.-ben!  :brow:
Rengeteg mutáns (sok új), remek story!
A Pókember második részét megnézem majd, de valahogy azt annyira nem várom; az elsőtől sem ájultam el...  :rolleyes:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7150 Dátum: 2013. Július 21., 11:34:43 »
Jövőre Captain 2 jön meg a Guardians of the Galaxy. Tudtommal ez volt az eredeti terv is.
Amúgy ezek a 2015ben bemutatandó képregényfilmek:
Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, The Fantastic Four, Superman/Batman (és ezeken kívül még van egy rakaz blockbuster, pl Star wars Ep 7., Independence day 2, MI 5 stb.)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7149 Dátum: 2013. Július 21., 11:13:18 »
Hm, akkor eltolták volna a bemutatót? Mert mintha úgy lett volna, hogy jövőre jön az Avengers 2.  :headscratch: Vagy csak én emlékszem rosszul.  :nemtudom:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7148 Dátum: 2013. Július 21., 10:11:40 »
Először kicsit ráncoltam a szemöldököm a cím miatt, de aztán ráöttem, hogy még mindig Joss Whedon csinálja, szóval nagy baj nem lehet (igen, Whedon fanboy vagyok :D ).
Viszont sokkoló képek Karen Gillanről. Guardiands of the galaxyben fog játszani és elkezdett készülni a szerepre (MIÉRT!!!???  :'(  )
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2372221/Karen-Gillan-reveals-bald-head-Comic-Con-shaving-hair-new-film-role.html

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7147 Dátum: 2013. Július 21., 09:36:27 »
http://www.zimbio.com/The+Avengers/articles/-PCVIYaD5qu/Avengers+2+Officially+Titled+Avengers+Age

Viszont úgy látszik, mégsem Thanos lesz a főgenya. Ő lehet a Guardiansba lesz akkor, azt mintha már olvastam volna, hogy neki ott lesz nagy szerepe.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7146 Dátum: 2013. Július 21., 09:29:29 »
Az Avengers 2 mostantól ilyen címen fut.
Mármint az Avengers 3, nem?  ;) Csak mert a 2 nem 2015-ben jön ki.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7145 Dátum: 2013. Július 21., 09:21:07 »
Ömlesztett Comic-Con csemege.


Nem túl HD, de látszik, hogy miről van szó. Mégiscsak jön ez. :)


Az előző logóval se volt bajom, ez is oké.


Concept art. Bautista már befigyel, és a többiek is jól néznek ki.


Ezt hagytam a végére. Az Avengers 2 mostantól ilyen címen fut. Ennek örülök olyan szempontból, hogy izgalmas dolgokra számíthatunk, de remélem nem igazán veszik alapul az azonos című képregényt, mert amit itt leírtatok róla..khm. Viszont teljes mértékben nem is tudják alapul venni, nem minden karakterhez van joguk. Na meglátjuk. :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7144 Dátum: 2013. Július 20., 23:31:08 »
Az orosz robotot én is sajnáltam.
Amúgy alapjáraton én is Johns fanboy vagyok. Már ha épp jót ír (Flash, JSA). Az animációs stílust ügyesen meg szokták oldani (általában a a sajátjuk és az eredeti képregény stílusa közt félúton szokott lenni, kicsit jobban a sajétjuk felé hajolva) de szerintem amit pl a Young Justicehoz használtak, az nem lenne túl stílusidegen.
A Superman-Batman film hírére egyelőre csak a fejemet csóválom, mivel Snyder idézett a SDCC panelen egyet a Dark knight returnsből, hogy ez az idézet neki az alapelve a fillmhez. A lényeg kb az volt, hogy Batman menő és megveri Supermant.
hurrá :dry:

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7143 Dátum: 2013. Július 20., 22:55:39 »
Tegnap este nekem is volt szerencsém megnézni a Pacific Rimet. Mivel a gyerekkorom igen jelentős részét képezték a japán szörnyfilmek és a robotimád (mindkettő megvan ma is  ;D), így nagy elvárásokkal ültem be és szerencsére nem csalódtam. A sztori korrekt volt - Godzillát és kollégáit sem az irodalmi Nobel-díjas történetekért nézem -, a látvány pedig pazar és legfőképpen átlátható. Különösen aranyosak voltak a képi poénok (a kikötőben az utolsó pillanatban elszálló sirályok vagy a Gipsy asztalhoz érő öklétől beinduló "tikitaki").
Egyedül azt sajnáltam, hogy hamar lenullázták a Cherno Alpha-t és a Crimson Typhoont, bár Gipsy akciózása gyorsan mulasztotta a bánatom. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7141 Dátum: 2013. Július 20., 22:32:26 »
Pedig ha olvasnád, hogy Johns fanboyai hogy odavoltak a hírtől. Kíváncsi vagyok, milyen animációs stílust választanak. Mert ha Lee képeit akarnák elutánozni, a Pixar szerverparkja kellene nekik a rendereléshez. Vagy a Warner egyhavi költsége az animátorok megfizetéséhez. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7140 Dátum: 2013. Július 20., 22:23:46 »
Én olvastam a képregényt, az se tetszett, ez meg végképp (pedig amúgy pozitívan által hozzá, gondoltam majd mozgóképen jobban fog működni).
Az animáció igényes, kivéve amikor Flash fut és 15 évvel ezelőtti cgi-vel van megcsinálva (legvége), de a karakterdizájn sok esetben borzalmas (orosz Aquaman), a sztori tűrhető de valami a rendezéssel meg a vágással nem volt rendben, mert egyáltalán nem jött át az egész. A vége felé meg már nagyon untam, nem kötött le ez a mészárlás (ja igen, vér az volt bőven).
Kicsit aggódok, mert a Superman Unbound se jött be (pedig ott az alapanyag nagyon erős) és ez a két film készült Bruce Timm távozása óta. Remélem a következő már erősebb lesz, bár ha jól tudom az Geoff Johns első new52-s JL sztorijából készül, ami hát...nem túl izmos (vagyis inkább pont, hogy csak izmos, de semmi más).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7139 Dátum: 2013. Július 20., 21:16:12 »
Most néztem meg az új DC rajzfilmet, a Flashpoint paradoxot. A képregényt nem olvastam, de ez eléggé tetszett.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7138 Dátum: 2013. Július 19., 19:32:48 »
Nem is néz ki rosszul Omar Sy Bishop-ként, sőt!!!  :brow:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7137 Dátum: 2013. Július 18., 12:51:29 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7136 Dátum: 2013. Július 17., 13:43:49 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7135 Dátum: 2013. Július 16., 13:57:25 »
na de ez két különböző dolog. Amikror egy kritikus arról beszél, hogy ez TF koppintás (mert ezt írta talgaby, amit idéztél is) akkor nem a producerek pénzköltési motivációit, hanem a rendező és az író szándékait elemzi.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7134 Dátum: 2013. Július 16., 13:47:36 »
Az, hogy a stúdió pénzemberei azért bólintottak rá, mert óriásrobotokkal most bármilyen szar sztorit el lehet adni, még nem jelenti azt, hogy Del Toro motivációja a TF megidézése, sikerének meglovaglása lett volna...

Mint a "Csak szex, és más semmi"-ben a színházi próbán:
- Nem értem, hogy mi itt az én motivációm!
- Motivációd, hm. Azt szeretnéd, hogy Valmont jó keményen megfarkaljon.
- Ja!...

Szóval az egy dolog, hogy mi volt a motiváció, de az egyszeri néző mégiscsak azért megy be, mert óriásrobotokkal bármit el lehet adni :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7133 Dátum: 2013. Július 16., 13:10:54 »
A transformers filmek arra alapoztak, hogy mindenkinek volt anno valaki ilyen játéka, nosztalgia faktor, plussz agyatlan hollywoody látványorgia legyen, az mindig jól jövedelmez. A Pacific Rim sokkal inkább a japán mecha-kaiju dolgokból merít, Neon genesis Evangelion rip off talán (nem láttam/olvastam, de a PR örömére, meg rendeltem az első omnibust belőle :D ).
Az, hogy a stúdió pénzemberei azért bólintottak rá, mert óriásrobotokkal most bármilyen szar sztorit el lehet adni, még nem jelenti azt, hogy Del Toro motivációja a TF megidézése, sikerének meglovaglása lett volna, és a filmet megnézve ez látszik is (hangulatában tényleg sokkal inkább Independence day).

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7132 Dátum: 2013. Július 16., 12:59:32 »
...ez tuti TransFormers-másolat (nem az)...

Az eredetit nem tudom, mi, de mint film, dehogynem az. Ha nem jön ki a Transformers és nem lesz sikeres több része is (mint amennyinek kellett volna  :hehe: ), akkor sose lett volna Pacific Rim mozi; ez a TF nyomdokaiban jár. A kritikusok-nézők meg a mostani film után érdeklődnek, nem az után, hogy mi volt húsz-negyven-hatvan éve. 60-70 éve még a Ferrari másolta az Alfa Romeót (az öreg Enzo eleinte a gyári Alfákat tuningolta versenyekre), ennek ellenére minden Alfa Romeo-rajongásom mellett se mondanám a legújabb Alfa sportkocsira, hogy ez nem a Ferrari Dino szellemi utódja (ami egyébként nem is Ferrari, de ez már megint másik kérdés  :lol: ).

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7131 Dátum: 2013. Július 15., 19:11:15 »
Mindenben egyetértek, és a zenéjéről én sem tudok leállni. Valóban sikerült összehozni a kalandfilm érzést DelToronak. :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7130 Dátum: 2013. Július 14., 22:22:57 »
Tegnap nekem is sikerült megnéznem a Pacificet, és azt kell mondjam, hogy nekem bejött. A teljesség igénye nélkül leírom, mi a véleményem róla, utána mindenkire odabízom, hogy egyetért-e vagy sem.

Először is, a film tipikus popcorn mozi, de a jobb fajtából. Átgondolt, jól megvágott, és bár a jelenetek nagy része igazából sablonos, mégis sikerült olyan jól összerakni, hogy gördülékenyen pörög a film, nem hagyják leülni egy percre sem. Sőt, ellenkezőleg. Noha a filmet sokan hasonlították hol a Godzillához, hol a Transformershez, szerintem mégis leginkább a Függetlenség napja light jellemzi a legjobban. Nekem legalábbis nagyon ez volt a benyomásom, mivel az egész film koncepciója az, hogy idegenek támadnak ránk, hátrányba kerülünk, de hőseink előállnak egy - legalább annyira cinkes, mint a nagy elődben - kétségbeesett tervvel és visszavágnak.

Ami a színészeket és a karaktereket illeti, szerintem kihozták magukból amit a forgatókönyv megengedett, a főhősök coolak, a parancsnok - jó volt Heimdallt végre az aranysisak és a fakó kontaktlencse nélkül látni - igazi ász, még a két tudós alakját is sikerült úgy megírni, hogy bár ők a kötelező hülyék a filmben, nem lettek fárasztóak, és az állandó vitáikkal kellőképp ellazították a nézőt két akció között. Ami pedig Ron Perlman szerepét illeti, hozta a jól bevált nagypofájú cinikust, ami őszintén szólva szerintem nem is baj, mert pontosan ezért bírom a filmjeit...

És végezetül szerintem rohadtul jól sikerült eltalálni a zenét. A szimfonikus zenekarral kísért elektromos gitár szóló a központi témában baromi ütős volt, főleg mikor a Gipsy Danger ezzel aláfestve indult kaijut ütni. Ezzel  művével a zeneszerző, Ramin Djawadi - aki véleményem szerint már a Vasemberrel is remek munkát végzet - immár végleg bekerült a kedvenc zeneszerzőim közé. Két napja nem tudok elszakadni az OST albumtól.

Összességében nem egy világmegváltó film, de mindenképp azok közé sorolnám, amire szerintem megérte kiadni a mozijegy árát. Hangulatos, mozgalmas, és külön előnye, hogy odafigyeltek a logikai buktatókra. Nem mondanám hogy mentes tőle a film, de arányában nézve jelentősen kevesebbre figyeltem fel, mint ami egy ilyen kaliberű blockbuster esetében megszokott. Ötös skálán simán megér egy jó erős négyest. Ami pedig a zenét illeti, alább belinkelem a központi témát, akit érdekel kóstoljon bele... :brow:

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7129 Dátum: 2013. Július 14., 18:40:19 »
Kick-ass, bár a főszereplő hős akarl enni de az egész hangulata cinikus eléggé ( plussz Hit-girl ugye). Esetleg Chronicle.
Vagy a MAN OF STEEL????? :badteeth:

Amúgy Pacific Rimet megnéztem végre és eléggé élveztem, nem ütött hű de nagyot de abszolút kellemes kikapcsolódás volt és volt pár jelenet ami nagyon bejött (plussz közben rájöttem ,milyen király is lenne egy Power Rangers film, amiben megvan ez a kicsit komorabb hangulat is de az eredeti szellemiségét is megőrzi azért...meg a heavy metal szólókat :D).
A városi-öböl beli harc Gipsy Danger meg a két kaiju között baromi jó volt és sajnáltam, hogy a végső harcot a tengerfenékre vitték le, valamiért nem hozta azt az izgalomfaktort már (persze ott is akadtak király jelenetek).
Meg fogom nézni 2D-ben is majd, mert a 3D kicsit megbonyolította pár jelenet követését, de azért bőven jobb volt mint egy Transformers pl.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7128 Dátum: 2013. Július 14., 12:12:42 »
http://vimeo.com/69882318

"Szuperhősös" marha hangulatos 9 perces rövidfilm. Nagyon para kinézetű "hőssel".
Kéne már amúgy egy hasonló film Hollywoodból is, nem minden hős kimondottan jófiú  :badteeth:
A Spawn-on kívül nem is jut eszembe semmi hasonló film, talán a Punisherek, de azokban meg ugye nincsenek szuperképességek. Talán még a Hancock de az meg inkább vígjáték volt. Én bírnám  :hehe:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7127 Dátum: 2013. Július 11., 21:54:20 »
Megnéztem, jó film!  :bravo:
Nekem legalábbis tetszett, a látvány hatalmas, kamerarángatás nincs!  :rolleyes:
A robotok nevét nem fordították le;)
Az mindenesetre érdekes volt, hogy az egyik szörnyike kapott szép magyar nevet, a másik meg nem; az egyiket mintha Raichu-nak (Pokémon?) hívták volna, ha jól hallottam...  :badteeth:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7126 Dátum: 2013. Július 11., 21:29:40 »
Jajj véletlen se vegyétek úgy, hogy lenézem aki szinkronnal nézi :D Nekem szerencse, hogy csak másfél óra utazás, hogy eljussak Pesten a Momba és eredeti nyelven nézzem.
Lone Rangert mindenhol lehúzzák és a trailerek alapján se tűnik jónak (plussz bukott is de nagyot). Kár, mert szimpatikus a karakter és a Dynamite-os vol1-et eléggé szerettem. Mondjuk amikor megláttam Deppet a trailerben tudtam, hogy ebből jó nem kerekedhet ki, de Helena Bonham Carternél szállt el minden reményem.
A Gru kb az egyetlen animációs film az utóbbi időből amit kifejezetten utáltam (a Wreck it Ralph nem tetszett még, de azzal inkább csak úgy voltam, hogy érdektelen film volt, míg a Gru aktív ellenszenvet váltott ki belőlem...főleg a minionok....)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7125 Dátum: 2013. Július 11., 21:08:00 »
Hát én a magam részéről szombaton tartok egy mozimaratont a haverokkal - Magányos Lovas, Tűzgyűrű és esetleg a Gru 2 -, úgyhogy majd megírom, milyen névre lett keresztelve. Ha tehetném én is inkább az eredeti nyelvre mennék, de Szolnokon nincs választásom...
"When the battle is through, only the strong will survive."