Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1161965 alkalommal)

0 Felhasználó és 134 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7094 Dátum: 2013. Június 24., 19:21:09 »
Nagyon szép IMAX poszter az általam nem igazán várt Pacific Rimnek.


Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7093 Dátum: 2013. Június 24., 13:34:20 »
És miközben Lois legyújtja a nőt Superman még el is vigyorodik  ;D Csak ugye a Williams fanfárjai, teljesen más hangulatot adnak az egésznek.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7092 Dátum: 2013. Június 24., 13:26:28 »
Nagyon régen, még VHS-en láttam a Superman 2-t franctudjamilyen-akkoráltalámmégnembeszélt nyelven (a tahó feketeruhás szövege mondjuk így is elég jól érthető volt :D ), nekem teljesen egyértelmű volt, hogy a végén mindhárom feketeruhásnak kampó. Nagyon erőltetetten mondhatjuk, hogy Superman esetleg látja a szuperszemével, hogy Zod csak csúszdázni fog egyet, miközben összesz.rja magát a félelemtől, akkor ott csak egy összetört kézzel kell elszámolni; az angyali kis Lois viszont simán leküldi a spinét a szakadékba, ahol 99% a halálozási arány.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7091 Dátum: 2013. Június 24., 12:47:20 »
Most került ki geekzblogra egy írás és ott azt írja R.CS. hogy elvileg mutatták volna, hogy túlélték, csak végül kivágták a filmből.
Idézet
Később Superman visszamegy az időben és gondoskodik róla, hogy visszakerüljenek a Negatív Zónába
Fantom zóna  :rolleyes: aMúgy tegnap amikor néztem a filmet magamban én is negatív zónának hívtam amíg ki nem mondták, hogy Fantom zóna :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7090 Dátum: 2013. Június 24., 11:40:54 »
Ó, nem, a Superman 2-ben azok bizony meghaltak. Később Superman visszamegy az időben és gondoskodik róla, hogy visszakerüljenek a Negatív Zónába (Donner eredetileg ebbe a filmbe szánta az időutazást, amit aztán átraktak az első részbe), de ott és akkor kinyírták a triót.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7089 Dátum: 2013. Június 24., 10:54:25 »
Szerintem a Returns óta mindenki tisztában volt vele, hogy nem szabad még egy Donner omázst csinálni és Snyder jó előre leszögezte, hogy ez nem az lesz.
A Superman 2 jelenet azért szerintem nem ugyan az, lecsúszkálnak valahova, max bibisek lesznek, később börtönbe kerülnek erőtlenül mondjuk, de nem premier plánban töri ki a nyakukat!

Persze  az All-star egyedi eset és nehéz dió is, az csak egy példa volt, de én még mindig za Avengers-t hozom fel példának, ahol persze voltak veszteségek és a végén meg is mutatják, hogy igen, New Yorkot elég nagy trauma érte, de az egész film hangulata sokkal pozitivabb volt.
Az, hogy mi lesz a következő filmben meg jelenleg irreleváns, mivel még nem készült el, így a Man of steelt csak önmagában tudom értékelni, nem viszonyítva a folytatáshoz.
Amúgy abban (is) egyetértek Mark Waid-el, hogy ha jól előkészítik ezt a jelenetet, talán (de csak talán) el tudtam volna fogadni. Vagy ha esetleg a második filmet kezdik egy ilyen jelenettel és nem az első rész katarzisa egy gyilkosság. Az meg külön elszomorít, hogy többen írták (ámerikaiak), hogy a közönség tapsolt annál a jelenetnél (persze nem minden moziban, de többen is modnták, hogy ez történt), ami egyszerre szomorú és rémisztő is szerintem.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7088 Dátum: 2013. Június 24., 06:13:54 »
Az All-Starhoz hasonló adaptáció filmen szerintem nem működne. Túl elvont. A krisztusi hasonlat meg tényleg baromira erőltetett volt a filmben, de sokan (páran a haverjaim közül) még így se vették észre.

Egyébként tegnap jutott eszembe, hogy az 1980-as Superman II-ben is elég megkérdejelezhető Superman döntése  ;D



Amúgy a film elég nagy nehézségekkel indult, mert sokan a Donner-féle változatot szerették volna újra látni, ehhez képest ez valóban elég nagy váltás. Meg Clark-ként alig látjuk a főszereplőt, lényegében az egész filmben Kal-El-ként van jelen,de a folytatásban már szemüvegben riporterként lesz jelen, és az több helyet hagy majd a humornak is.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7087 Dátum: 2013. Június 23., 23:42:58 »
Én ezt nem nevezem tökösnek, ez az egyszerűbb út. Tegyünk minden "darkosabbá" mert azt kajálja a nép. A tökösség az amit a Captain america-val csináltak, ahol megmutatták azt is, ahogy a színpadon parádézik, meg a kiscserkész énjét helyezték előtérbe, de mégse úgy tálalták, hogy szánalmas legyen.
Vagy az All-star. Morrison minden ökörésget belerakott amire azt mondhatnád, hogy gagyi és még se az (azzal kezdte, hogy alapból megsokszorozta Superman erejét...haters gonna hate!)
Persze lehet a következő Superman film jobban fog tetszeni és sok mindent megmagyaráz és amit a végéről írsz az se hülyeség, de ez még csak feltevés, így, a saját kontextusában szerintem egy rossz döntés volt.
De most komolyan, annyi karakterrel el lehet ezt játszani de nem kötelező mindennek grimm and grittynek lennie, nem attól lesz modern vagy "civilbarát".
Amúgy MArk Waid kritikája elég jól összefoglalja az érzéseimet (bár pár dologban nem értek veleegyet, pl a forgószeles rész nekem ugye nem jött be)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7086 Dátum: 2013. Június 23., 23:28:02 »
Szerintem hasonlóan közelítette meg Supermant Goyer mint JMS az Earth One-t. Tehát most nem azt látjuk, hogy Superman élete a Kent farmom milyen jó is volt, hanem hogy mennyire elszigetelt is volt gyerekként Clark a többiek között. A főgonosz Zod szerintem marha jó, teljesen érthetőek a motivációi, meg egyébként is katonának született, még genetikailag is, így szerintem érthető mit miért is tesz.
A Loissal való hirtelen szerelem tényleg talán kicsit erőltetett, de nem jöttek össze a film végére, csak egy csók volt, ami amúgy is minden amerikai filmben benne van, én el nézem neki. Az akciók nekem bejöttek, sokan panaszkodnak azért, hogy Superman miért nem vitte el Zodot a városból, akkor nem haltak volna meg ennyien, meg nem lenne ekkora kár, de Superman lényegében ekkor harcol elsőnek, és nem igazán van még a toppon benne.
Aztán az ominózus utolsó jelenet: Azzal ,hogy megölte Zodot, szerintem egy életre eldöntötte, hogy soha többé nem fog ölni, és szerintem ez jó alapja lehet a későbbi tetteinek. Elsőnek én is megijedtem, de végül azt hiszem jobb is így. Egyébként meg így marha jól megágyaztak Luthornak a folytatásokhoz, aki majd nem fog bízni Supermanben stb.
Lényeg, szerintem az hogy itt még nem azt a hőst látjuk akit a képregényekből ismerünk, hanem azt látjuk hogyan is alakul ki.
Szerintem a tornádós jelenet a legjobb példa rá, beszól a nevelőfaterjának, hogy nem is ő az igazi apja, mint akármelyik átlagos gyerek tenné, mert oké h ő Superman de ő is volt gyerek, ő sem született makulátlannak, a két apja nevelése tette azzá aki.
Egyedül talán csak azt tudom hibának felhozni, hogy ebben a filmben Jor-El sokkal inkább az erkölcsi útmutatója Supermannek, míg a régebbi történetekben/filmekben inkább Kent volt az.
És igazából a földi apja sem azt akarja, hogy ne mentse meg az embereket, csak nem akarja hogy akkor álljon ki az emberiség elé amikor még nem áll készen rá.
A hangulat meg biztos hogy sokkal sötétebb mint pl. a Marvel univerzum filmjei, de szerintem ez nem is baj, mert így nem érzem ugyanolyannak, másrészt meg nekem ez a realistább sci-fis irány vonal nagyon bejött.
Összegezve, szerintem nem tették Supermant sötétebbé, nem csináltak belőle Batmant, egy pillanatig sem éreztem ezt, inkább csak a mai 21.d századi komorabb világba helyezték a történetét. Egy picivel több humort ugyan elbírt volna a történet, de egye fene. A változtatások mint pl: hogy Lois tudja kicsoda Superman, meg Smallwilleben is vannak akik tudják szerintem jó változtatások.
Összességében szerintem tökösek voltak a készítők, hogy ilyen irányba el merték vinni a karaktert, amúgy is mindenhonnan azt hallani, hogy Superman elavult és már senkit nem érdekel, de ezzel a filmmel szerintem megalapozták, hogy egy újabb generáció is megismerje és megszeresse Supermant.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7085 Dátum: 2013. Június 23., 22:41:18 »
Ja azt hittem kb közvetlen a DCnU előtti időszakra gondolsz. DE tökmindegy hol csinálják, ha csak nem alternatív valóság sztori, akkor nem értek vele egyet.

Ja és kihagytam az "elemzésemből" a libatömőcsővel torkunkon leerőszakolt Jézus utalásokat. Erős szemforgatásra késztettek minden alkalommal.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7084 Dátum: 2013. Június 23., 22:11:28 »
Nem, hanem a Superman v2 húszas számai körül, amikor behoztál a Krízis utáni első Supergirlt, még a nyolcvanas években.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7083 Dátum: 2013. Június 23., 22:07:06 »
Ez a Robinson féle New Krypton stroylineban volt? Azt az első harmadánál feladtam, de azzal se értek egyet 8bár nem tudom mi a kontextus). De nem minden szent nekem ami a képregényben történik,sokszor ráncoltam már a szemöldököm olvasás közben is (Return of Superman gépfegyveres, fekete ruhás Supermanja is khmm...fura volt).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7082 Dátum: 2013. Június 23., 22:03:22 »
A legfájóbb kirohanásod kapcsán azért kérdezném, hogy azt azért ugye tudod, hogy a DCnU előtti kontinuitásban Superman megölt három kriptonit (köztük Zodot), és nem egy csatában, hanem kriptonittal, kivégzésként.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7081 Dátum: 2013. Június 23., 21:46:50 »
Megnéztem a Man of steelt végre. Én tényleg nagyon, NAGYON akartam szeretni, Kitártam a szívemet-lelkemet, kész voltam az élményre, kitartóan söpörtem félre az apróságokat amik nem tetszettek, míg a film fele környékén eljutottam arra a pontra amikor elkezdtem kapizsgálni, hogy ez így nem lesz jó majd ez a végére teljesen feladtam.
Nem katasztrófa, talán jobban tetszett mint a Dark Knight rises, ezt egy második nézés fogja eldönteni, de sajnos csalódtam. Továbbiakban spoileresen kifejtem a pozitívumokat és a negatívumokat is.

Krypton bejött, az akció is jó volt. Jor-El egy űrsárkányon repül...fuck yeaah!
Aztán hirtelen vágás egy semmiből előkerülő akciójelenetre ahol a hölgynézők megcsodálhatják Cavil felsőtestét, belefér, bár fura volt a váltás. Aztán jönnek a flachbackek Clark életéről és a gyökér Jonathan Kentről, és itt már fájt a szívem. Amilyen cool volt Russel Crow (aki amugy nem kedvencem, de bajom sincs vele) annyira ellenszenves volt Costner Pa Kentje és a hozzáállása Clark erejéhez.
Aztán Jonathan meghalt...vagyis költőien felszívódott egy torná...áááárággghhh nem bírom, ezt a faszságot!!!Jézusom!!! Szerintem ez nem csak, hogy béna, de még erőltetett is volt. Jonathan szerintem nem hiába halt meg többször is szívrohamban és mindkét eset amire emlékszek, kifejezetten tetszett, drámai, jól megcsinált jelenetek voltak ( SPOILER: Brainiac és persze a 78as film).
Oké, jön a film második fele, jön Zod és mondja hogy amúgy van nálatok egy földönkívüli és akkor előugrik Supes, hogy ő az. Szerintem ez egy rendkívül kijátszatatlan kártya, hogy nem ismerte és szerette meg előbb ország világ Supermant és csak aztán tudták meg, hogy ő nem erről a bolygóról való. De lehet ezt már túl sokszor elsütötték? Lehet. De Krypton megsemmisülését se most láttuk először.
Oké megy a konfliktus, jön a harc, Supes szarrápüfföli Zodot mert hozzáért az anyjához...awesome.  Jön Faora aki sexy és szeret harcolni meg ölni. Remek, legjobb karakter az ellenfelek közül. És akkor harcolnak...
És harcolnak és harcolnak és.....bváááh unom. Milliók halnak meg és nem érzem, hogy  ha itt msot győz is valaki, akkor fellélegeznénk, mert már túl nagy a pusztítás, milliók halnak meg. A harcjelenetek fantáziátlanok, néha van egy-egy jó mozdulat de igazából csak ugyan azokat a pofonokat osztják ki egyre nagyobb erővel.
Oké legyőzik a rosszat, Zod megpróbál többdimenziós karakter lenni egy elkeseredett monológgal, egész jól is sikerül neki majd egy, az írók seggéből előhúzot plot device miatt kinyírja őt Superman.
Superman....öl......
Nem, nem és nem. És nem!

Superman nem öl. Előbb fogadom el, hogy Flash öl (ahogy tette is Zoomal), még ha nehezen is, de elfogadom. De Superman? Bárki, csak ő ne! ÉS ne mondja nekem senki, hogy "de hát ez volt az egyetlen emgoldás", mert ugyan ezzel az energiával el is ránthatta volna Zodot, nem keleltt volna kitekerni a nyakát. Az meg hogy nem áll le amíg meg nem öli, szintén hülyeség, verje ájultra, valahogy nyissa ki a fantomzónát és dobja bele vagy ilyesmi.
Aztán Lois is ott volt. Mindenhol! Miért? Csak! Miért smárolnak a végén és viselkednek úgy mintha évek óta együtt lennének? Miért ne!
Zene: szép volt, jó volt, nagyon tetszett...az első fél órában. Aztán a végére agyonhasználtabb lett mint az "I am the Doctor " theme a Doctor Who utóbbi 3 évadában.
Lehet kicsit idegesebb lettem mint ahogy vártam, gépelés közben :D Nem volt katasztrófa de azért jónak se mondanám. Akinek tetszett, annak egészségére, örülök, hogy bejött, nem nézek le senkit (basszus, nekem a Fast and furius 6 is tetszett, nincs is jogom hozzá :D ), én inkább azt mondom, csináljanak cgi animációs filmeket a DC karakterekből, akkor nem fognak ennyire a "darkos" bullshithez ragaszkodni talán, ami egyáltalán nem áll jól nekik.
Nekem még mindig az Avengers a kedvencem, lehet lesz annál komplexebb, szebb film (bár a MoS szerintem látványra is alúlmúlta a vártat, néha bizony csúnyán kilógott a digitális lóláb) de az után egy hétig vigyorogtam, ez meg már közben lehervasztotta a mosolyt az arcomról.
Kár...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7080 Dátum: 2013. Június 23., 20:57:13 »
De bezzeg ha 10 órán át a rekviem egy álomért kellene nézned a zene mellé azért bedepiznél.  :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7079 Dátum: 2013. Június 23., 20:56:12 »
Többé-kevésbé. Megtaláltam még a Hell Marchot, a Cruel Angel Thesist és a Halo Mjölnir remixét (akinek bármelyiket guglizni kell, kicsit szégyellje most magát, akkor is, ha 15 évesnél fiatalabb) is így, de azért még lehetne odatenni dolgokat (Rinbu Revolution, Storytime, Power Rangers Zeo, America Fuck Yeah ;D…)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7078 Dátum: 2013. Június 23., 20:50:45 »
Mo :lol:st már boldogan hátradőlhetsz, mi?

Én is nagyon szeretem mindkettőt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7077 Dátum: 2013. Június 23., 20:38:44 »
Teljesen más téma…
Ha létezik személyre szabott nirvána, azt hiszem, rátaláltam…
…kétszer is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7076 Dátum: 2013. Június 22., 20:35:01 »
Megnéztem ma délután, nem bírtam ki hétfőig!  ;D
A hatása alatt vagyok, elég rendesen!  :ugral:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7075 Dátum: 2013. Június 22., 20:28:26 »
Holnap 1kor nézem végre, este már én is beszállok a kánvörzésönbe (spoilermezőket addig is légyszi használjátok serényen  ;) )

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7074 Dátum: 2013. Június 22., 20:05:43 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7073 Dátum: 2013. Június 22., 20:04:54 »
Én ma néztem meg, szóval nekem lökheted  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7072 Dátum: 2013. Június 22., 20:00:33 »
Superman-t is sokan bántják, de korántsem olyan sok vicc apropója mint Aquaman  :)
Egyébként még komolyan senki nem ment el a Man of Steelre közületek?  ;D Már nagyon szeretném kidumálni ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7071 Dátum: 2013. Június 22., 19:20:33 »
és Ant-man? Mégis saját filmje lesz (aminek nagyon örülök természetesen). Ennyi erővel Supermanről se kéne filmet csinálni, a szokásos indokok miatt... :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7070 Dátum: 2013. Június 22., 19:19:41 »
Ha mondjuk egy rakás fehér cápával tépetné szét az ellenségeit, az elég zord lenne.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7069 Dátum: 2013. Június 22., 19:18:00 »
Igaz  ;D Egyébként én is bírom Aquamant, főleg a mostanit Geoff Johns által. Bár az amcsi közönség legtöbbjének még mindig vicc Aquaman, nem tudom mennyire tudnák badass-é tenni  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7068 Dátum: 2013. Június 22., 16:29:43 »
Viszont unalmasabb is. Egy már nem létező földönkívüli civilizáció utolsó egyede akinek szuperereje van, repül de van egy nagy gyengepontja. Honnan is ismerős ez? :D Szerintem Aquaman izgalmasabb lenne a csapatdinamikában, plussz Atlantist is meg lehet oldani sci-fisen. De ennyi erővel WW se passzol annyira, mert ő viszont teljesen mitológiára alapszik.
Persze ha bele tudnák mindegyiküket paszírozni, az lenne a legjobb.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7067 Dátum: 2013. Június 22., 16:08:09 »
Szerintem a Martian Manhunter könnyebben behozható lenne, ebbe a sci-fisebb Man of Steel világba.  :)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7066 Dátum: 2013. Június 22., 15:12:38 »
Szerintem nem hiányzik a JSA-nek a Watchmen stílusa, miért ne lehetne olyan a hangulat amitől nem akarom felvágni az ereimet? :D
Aquamant se hagyják ki, szerintem inkább Martian Manhunter nélkülözhető, ha már valakit mindenképp ki kéne hagyniuk. (nem mintha bajom lenen a karakterrel, de Aquaman szerintem érdekesebb).

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7065 Dátum: 2013. Június 22., 12:47:25 »
Hú, Flash-t kihagytam, bocsánat... :(
Akkor Aquaman helyett lehetne ő!  :brow:

Egy JSA film Watchmen stílusban?  ;)