Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1164077 alkalommal)

0 Felhasználó és 157 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7064 Dátum: 2013. Június 22., 12:38:38 »
Idézet
JLA film: egy Superman, Batman, Zöld Lámpás, Wonder Woman, Martian Manhunter, Aquaman hatos
héjj! És Flash? Ki ne hagyják őt mert morci leszek :D
Amúgy ha a WB-nek van esze már jó előre megíratták a 2. Superman forgatókönyvét, hogy elkezdhessék a forgatást hamar és még az Avengers 2 előtt kitolhassák az új Supermant.

Amúgy én tökre megnéznék egy cgi animációs JSA filmet (akár klasszikus, 50es évekbeli sztorival, akár a Johns féle utánpótlás képző szakkörrel :D). Amikor a Rise of the Guardians elején Jack Frost a botjával repked körbe a kisvárosban egyből Starman ugrott be és, hogy milyen jól is működne ez egy akciódús, animációs filmben (a JSA alapból családbarátabb plussz az Incredibles meg a Megamind után szerintem vétek lenne kihagyni).

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7063 Dátum: 2013. Június 22., 12:20:50 »
Nem lenne rossz, bár én egy kicsit korainak érzem...  :brow:

Van Superman-nek nem egy ellenfele, akit szívesen látnék még a filmvásznon!
A második részbe berakhatnák Luthor-t (ő ugye kihagyhatatlan, mint Batman-nél Joker), Metallo-t (vagy a Parazitát) és fő ellenfélként Brainiac-ot!
A harmadik részbe meg jöhetne Doomsday a feltápolt Luthor-ral!  :brow:

JLA film: egy Superman, Batman, Zöld Lámpás, Wonder Woman, Martian Manhunter, Aquaman hatos egy Injustice League (Mongul vezetésével!) ellen nem lenne rossz!  ;)
Darkseid-et nem kéne ellőni már a legelején...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7062 Dátum: 2013. Június 21., 17:20:57 »
Most azt olvasom mindenhol, hogy lehet hogy már jövőre jön a folytatása, és utána meg jönne a JLA movie  ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7061 Dátum: 2013. Június 21., 13:20:25 »
Lehet, hogy nem bírom ki hétfőig...  :badteeth:

Remélem trilógiát csinálnak belőle, rengeteg jó ellenfélt lehetne még bemutatni!  :brow:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7060 Dátum: 2013. Június 21., 00:35:40 »
Birthright: jee!
Earth one: brrrr :-\

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7059 Dátum: 2013. Június 21., 00:18:38 »
Nézzétek mindnél hamarabb, hogy kidumálhassuk.  :D  A vége amúgy biztos kiakaszt majd pár embert, a bennem lévő rajongó is felvisított, de egyébként nagyon jól volt kivitelezve a dolog.  A lényeg, hogy azt éreztem, hogy igen ez Superman. A látvány meg lélegzetelállító. Az Avengers végső bunyójával simán egy szinten van, sőt szerintem meg is üti azt. Kripton pedig nagyon idegen és különös világ. És ami még tetszik, hogy a vége érdekes folytatást ígér, anélkül hogy azt éreznéd, hogy nagyon a folytatásra gyúrnának. Lezártnak érzed a végét.
Egyébként meg sok elemet átvettek a Birthright-ból, az Earth One is többször beugrott.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7058 Dátum: 2013. Június 20., 23:39:25 »
Vasárnap nézem de már nagyon várom. Kb pont olyan véleményeket hallok róla mint a Star Trek into darknessről ami tök bejött, és ha hozzáadom , hogy Supermant jobban bírom mint a ST univerzumot (amivel amúgy nicns semmi bajom, csak Superman felé hajlik a mérleg) akkor különösen bizakodó vagyok.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7057 Dátum: 2013. Június 20., 22:55:29 »
A nagy rajongók a legnagyobb kritikusok!  ;)
Szóval, ha neked tetszett, biztos jó film!
Legkésőbb hétfőn megnézem!
Látatlanban már most azt mondom, hogy jobb, mint a Vasember 3!  :rolleyes:
(Nekem az valahogy annyira nem jött be...)  :dry:

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7056 Dátum: 2013. Június 20., 20:11:34 »
Srácok láttátok már a Man of Steelt? Nekem nagyon adta, rázott a hideg, baromira éltem. Viszont a végén nagyon meglepődtem Superman kitekeri Zod nyakát a film végén, ami egyébként érthető viszont mégis kicsit fura volt Ti mit gondoltok a végéről? Szerintem összességében pozitív a mérleg, bár én nagy rajongó vagyok  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7055 Dátum: 2013. Június 19., 12:08:10 »
Én is inkább az eljövendő múlt napjait várom, Singerben bízom, a két jó X-Men filmet eddig ő hozta. Azért remélem, kellemesen fogok csalódni.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7054 Dátum: 2013. Június 18., 18:30:03 »
Az a Wolverine film nem tűnik valami jónak, ráadásul ahogy a trailerbe láttuk, egy időre Rozsi elveszíti az erejét, ami megint kb. ugyanaz a séma (Batman lesérül a Dark Knight Risesban, és alig van rajta a Batman gúnya, és az Iron Man 3 is hasonló eset) Most ezt eljátsszák Rozsomákkal is. hááááát nem tom. Persze ettől függetlenül moziban nézős lesz  ;)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7053 Dátum: 2013. Június 18., 14:49:19 »
Segítség, támad a Mandarin!


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7052 Dátum: 2013. Június 14., 13:18:46 »
Kicsit kevés mutáns lesz benne...  :dry:
Rozsomák, Vipera és az Ezüst Szamuráj, aztán ki is fújt...
Tudom, tudom; ha telezsúfolnak karakterekkel egy filmet, az sem jó! Az Origins-et viszont nem a mutánsok száma tette kevésbé élvezhetővé, hanem a story ill. a megvalósítás...
Egy-két harc koreográfiája is ,,érdekes'' volt...
(Kicsit elkapkodták, elsiették, véleményem szerint!)

Vörös Omegá-t és Naptűzet még simán berakhatták volna...  :brow:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7051 Dátum: 2013. Június 14., 11:29:16 »
Egy olyan filmről beszélünk ahol egy faszi nem hal meg és tele van a teste fémpengékkel.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7050 Dátum: 2013. Június 14., 11:09:57 »
Csak nekem furcsa Madame Hydra kígyó nyelve, sav köpése, és vedlése, vagy ez a képregényben is így volt?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7049 Dátum: 2013. Június 13., 22:01:26 »
Igen, tényleg alakul. De több előzetest szerintem már nem nézek meg. Szeretnék valami újdonságot a filmbe is :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7048 Dátum: 2013. Június 13., 21:17:27 »
Alakul!!  :)


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7047 Dátum: 2013. Június 13., 15:35:06 »
Nem volt világos a Vasember 3-ból, hogy a "Mandarin" már eleve eltervezte, hogy megütközik Tony-val? Hiszen a szépfiú meglátogatta és győzködte Pepper-t, valamint Rhodes páncélját is el akarták lopni, és sejthette, hogy ezekhez előbb-utóbb a hős lovagnak is lesz pár repulzorsugara. Ebben az esetben Tony szájhősködése a riportereknek végül nem is számított, mindenképp megtámadták volna; csak pont jól jött ki a Mandarin PR-gépezetnek a lépés, hogy Tony emberkedése után másnap reggel már szét is lőtték.
Vagy a másik eset, hogy nem tervezték el előre, akkor viszont érdekes kérdés, hogy honnan szereztek rövid határidővel egy csomó rakétákkal felszerelt médiahelikoptert.
Mindkét esetben még érdekesebb kérdés, hogy egyáltalán miből gondolták, hogy lesznek túlélők a saját oldalukon, mivel ugye személyesen Tony-t akarták kicsinálni, tehát neki otthon kellett lennie, tehát jó eséllyel számolniuk kellett egy dühös Vasemberrel. Tony prototípus páncélja szupertitkos volt, szóval ők csak a régi, jól bevált darabokkal kalkulálhattak, azokat pedig Tony nem tudta volna Pepper-re irányítani, így Gwyneth Paltrow kiesett volna a folytatásokból, viszont elsőrangú repülésirányítással és fegyverzettel voltak felszerelve. Láthattuk az Avengers-ben, hogy a nyolcas páncél mire képes egy támadó földönkívüli sereggel szemben, szóval a barátnőjét elveszítő, a harminc- vagy negyvenvalahányas páncélt irányító Tony Stark-kal szemben néhány gépágyús helikopter kb. olyan esélyekkel indult volna, mint pár hintaló az ügetőn. A rosszfiúknak mázlijuk volt, hogy csak pár zongorát kaptak a képükbe, de tényleg, mi lett volna, ha egy harci páncéllal néznek szembe és Tony a sz.rt is kiveri belőlük, mert egy légi- és vízicsatában az Extremisszel felturbózott pasas is éppúgy zuhan és süllyed, mint bármelyik másik?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7046 Dátum: 2013. Június 09., 13:46:18 »
Igen. Három év múlva vénnek. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7045 Dátum: 2013. Június 09., 12:00:26 »
Idézet
az idősebbek emlékezhetnek rá, hogy Európában 99-ben nagy sláger volt az Eiffel 65 Blue című száma
gáddemit még csak 27 leszek! :D Az már idősnek számít?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7044 Dátum: 2013. Június 09., 09:35:20 »
Érdekes volt az Ac/Dc után az Eiffel 65, az biztos; pislogtam én is!  :badteeth:
A zenének abban a jelenetben a történethez volt köze. A nyitó jelenet ugyanis Németországban (vagy hol) indított, 1999-ben, és az idősebbek emlékezhetnek rá, hogy Európában 99-ben nagy sláger volt az Eiffel 65 Blue című száma. Ebből a szempontból szerintem jó volt, mert tényleg a zenével jól be lehetett lőni azt az évet. Nem valószínű, hogy egy akkori AC/DC számmal sokaknak az eszébe jutott volna az az időszak, míg a Blue számot mindenki ismerte, mert a csapból is az folyt akkor.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7043 Dátum: 2013. Június 08., 19:48:31 »
Érdekes volt az Ac/Dc után az Eiffel 65, az biztos; pislogtam én is!  :badteeth:
Nekem a második rész jobban tetszett...  :rolleyes:
Egy biztos, az Avengers-nél nem volt jobb!

Én azoknak a táborát erősítem, akik sajnálják Mandarin karakterének kiherélését! Jó lett volna, ha végig megmarad a könyörtelen karaktere és a végén kapott volna egy brutális páncélzatot Killian-tól, de nem ez történt...
A bónusz jelenet is kicsit kiábrándító volt, az eddigiekhez képest...  :dry:
Tetszett Jeff Bridges gonosz karaktere az első részben, még Mickey Rourke is jól nyomta ellenfélként; de Guy Pearce valahogy nem fogott meg...
Ettől független remélem, hogy lesz még negyedik rész!  :brow:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7042 Dátum: 2013. Június 08., 16:03:48 »
A széthullós páncél Tony kísérleti, egymással összekapcsolódó darabokból álló páncélja, ez valószínűleg könnyebben esik szét. Az épületet megtartó páncél egy kifejezetten brutális darab, látszik is, hogy dög nagy támasztékok mozdulnak meg rajta. A helicarrier motorja meg biztos nem volt olyan forró, mint az extremis-katonák; a páncélt sugárzó hő hatásának kitenni tilos! :D
Én inkább azon csodálkoztam, hogy mitől lett az AIM olyan okos, hogy meghekkelt minden TV-t, az elnök mobilját és a Stark-páncélok javításához és távirányításához is értettek...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7041 Dátum: 2013. Június 08., 14:57:58 »
A Vasember 3 tele van amúgy, ilyen, a film saját logikájának is ellentmondó dolgokkal. Pl. az egyik jelkenetben egy távirányított páncél széthullik attól mert nekimegy egy kamion, a végén meg egy páncél eltart egy egész épületet. Arról nem is beszélve h a Bosszúállókban a helicarier egyik hajtőmájének újraindítását is kibírta, itt meg a film végén csak úgy hullottak a páncélok. Szval... :rolleyes:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7040 Dátum: 2013. Június 08., 13:30:20 »
fú ez tök jó kérdés...csak sajnos nincs annyi agykapacitásom, hogy ezt végiggondoljam, plussz meg kéne néznem hozzá újra a filmet.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7039 Dátum: 2013. Június 08., 12:15:37 »
Ja, mi is röhögtünk már a "blue little windows" alatt  :badteeth:
SZVSZ még mindig az első Vasember a legjobb, annak volt a legjobb, meg nem törő, egyenletes lendülete. A 2-ből pont ezt hiányoltam, a nagyon jó jelenetek valahogy nem álltak össze egységes filmmé. Mintha egy TV-sorozat epizódját láttam volna, ahol Fernando udvarol Luciának, de aztán snitt, és Carlos tervezi a bátyja meggyilkolását  ;D A 3. valahol a kettő között van. Ebben inkább az egyes fölösleges jelenetek idegesítettek, mint pl. Tony hülyéskedése a kissráccal meg a tévés közvetítő fickóval. Most értettem meg, miért vannak tele a DVD-k kivágott jelenetekkel: nem rosszak, de szerintem megakasztják a filmet.

Mit gondoltok, Tony hol tartja Jarvist? Az IM1 elején Jarvis egyértelműen "háziszellem", a malibui ház és benne Tony privát műhelyének a kezelő mesterséges intelligenciája. A Stark Industries szerverére ugyan tud másolni, de amikor Tony kémkedni akar a belső gépeken, már oda kell küldenie Pepper-t. Az első tesztrepülésen ugyan dumálnak, de ez a ház közelében van, szóval szerintem itt Jarvis még egyértelműen a házban levő számítógépen fut, és a páncélba csak rádiózik. Amikor Tony Afganisztánba megy, Jarvis meg se szólal; aztán az újabb küzdelemben a városban megint ott van. Úgy emlékszem, az IM2-ben Monacóban a táskapáncélban ugyancsak nem szólal meg.
Aztán az Avengers-ben Jarvis már a new york-i Stark Toronyban is jelen van, és a csatában is folyamatosan dumál a páncélból. Ekkor azt mondanám, hogy Jarvis programja Malibuban és New York-ban is fut párhuzamosan; Tony-nak nyilván nem okoz gondot megoldani, hogy ezek időnként szinkronizálódjanak.
És jön az IM3, ahol a házat szétlövik, bár Tony pincéje épségben marad. Tony egy prototípus páncélban lóg meg, és Jarvis jön vele. Amikor a páncél kikapcsol, ő is kikapcsol, nem csak a kapcsolata szakad meg a házzal. Tony egy laptoppal indítja újra a sérült páncélt és benne Jarvist, pedig egészen biztosan nem egy prototípus páncélban tartja Jarvis "agyát"! Talán előre elkészített protokolljaik vannak az ilyen esetekre, és Jarvis tudja, hogy ha Tony sietve távozik egy páncélban, akkor neki a páncélba kell töltenie saját magát?
Erre utál, hogy Jarvis Malibuból viszont hiányzik. A pince és az ottani rendszerek épek, és Jarvis később vezérelni is tudja őket. Nehéz elképzelni, hogy a Jarvist futtató gépek ne a szuperbiztonságos pincében lennének, és ha ott lettek volna, akkor az ottani Jarvis kapcsolatba lépett volna Pepperrel, amikor az a sérült sisakban megkapta Tony üzenetét (hiszen ő is csak akkor tudta volna meg, hogy Tony életben van).
Szóval Jarvis valahogyan a páncélban van, de ez a páncél Tonytól távol darabokra hullik, nála csak a fejpántja és a füldugója marad, és Jarvis továbbra is ott van vele. Azt már Tony-ról is nehezen hiszem el, hogy Jarvist bele tudta volna sűríteni a fejpántba, vagy pláne a füldugóba. (Tony testében nem lehet Jarvis, mert amikor kiesik a füldugó, már nem hallja őt.) De lehet, hogy Tony megoldotta, hogy Jarvis ne legyen nagyobb egy borsószemnél?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7038 Dátum: 2013. Június 07., 21:56:23 »
Gumikacsa zene alatt a nyitó popslágerre gondolsz? :D Én már ott rájöttem, hogy na ez nem az a"dárknájtrájzisz feeling én meg elalszok a moziban" dolog lesz, mint amit a plakátok meg trailerek sugaltak, hanem 2 óra móka és nem is csalódtam. A score meg szerintem a 3 film közül eddig itt volt a legütősebb, már ronggyá is hallgattam azóta. Az AC/DC-t meg amúgy se szeretem :) A legtöbb embernek (persze nem mindenkinek) az a baja szerintem, hogy nem azt kapták amit vártak.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7037 Dátum: 2013. Június 07., 21:09:12 »
Független szemlélőként azt kell mondanom, nekem tetszett a Stark-Banner csattanó, viszont magával a filmmel kapcsolatban valahogy nem tudtam napirendre térni. Ne értsetek félre, jó lett a film, csak az eddig részek technológia a technológia ellen koncepciója után nekem idegen volt a technológia a biotechnika ellen váltás, és az Extremistől nyert képességek is furán hatottak - hozzáteszem, hogy nem olvastam az eredeti Extremist.

De amivel nekem a legfőbb problémám volt, hogy kicsit túlzásba vitték a finálét. Már olyan értelemben, hogy a filmet elejétől a végéig jellemző vizuális visszafogottság hirtelen látványorgiába fordult ami tényleg baromi ütős lett volna, ha mondjuk a film addig is bővelkedett volna az ilyen jelenetekben és valahogy túl kellett volna szárnyalni azokat. Így viszont nekem személy szerint jobban bejött volna egy visszafogottabb, egy-egy ellenes bossfight, a korábbi részek hangulatához igazodva. Na de ez csak az én véleményem, és azért hozzáteszem, hogy nem éreztem kidobott pénznek a jegy árát...

Egy pontja volt a filmnek amit viszont nehezményezek, a zene. A korábbi részek AC/DC-Black Sabbath betétei után kaptuk ezt a "gumikacsazenét" - ahogy egyik haverom jellemezte. Nem azért, de ott összenéztünk a srácokkal, hogy ez meg mi?

Amúgy óriási poén volt a nézőtéren, amikor egy apuka és egy anyuka besorolt vagy három kiskorú gyerekkel, és a vásznon megjelent a 12-es karika, mire az egyik kisfiú felkiáltott:
"Hú, anya, ez nekünk nem ajánlott!"
Volt is derültség a nézőtéren... :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7036 Dátum: 2013. Június 07., 18:52:15 »
Nem csak külföldön rinyálnak :D  Szerintem még az Avengerst is felülmúlta :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7035 Dátum: 2013. Június 07., 18:40:01 »
Nem nagyon láttam Vasember 3-véleményeket. Csak most sikerült megnézni (jobb is volt, így legalább nem csámcsogott az egész nézőtér, sőt, alig voltunk :) ), eléggé más lett, mint amit vártam. De tetszett! Külföldi oldalakon viszont rinyálnak, mint a fürdősk.rva... olyat is láttam, aki azon volt kiakadva, hogy miért nem Hulk-Vasember teamup volt a filmben :D