Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1162973 alkalommal)

0 Felhasználó és 142 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6914 Dátum: 2013. Március 06., 11:23:15 »
Ne értsetek félre, én is bízom a filmben, de az előzetes alapján csak annyit merek mondani, hogy nyugtával dicsérjük a napot... Volt már rá példa, hogy egy ígéretes trailert egy gyatra film követett. Bár szerencsére az Avengers kötődésű filmeknek elég erős volt a színvonala a blockbuster-mezőnyhöz képest, ami azért valóban biztató.

SZERK.:
Épp most futottam bele a legújabb promócióba, amivel a filmet reklámozzák. Egyedi 3D szemüvegek, igény szerint többféle:

Bírnám, ha itthon is lenne, akkor kivételesen 3D-znék egyet...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 06., 19:29:09 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6913 Dátum: 2013. Március 06., 08:53:31 »
Hmm,jó kis erősítés érkezett!!Tényleg ez a Vasember film,talán részről-részre jobb lesz,ami nem sok hasonló számot megélt filmre igaz.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6912 Dátum: 2013. Március 05., 21:50:31 »
Azt hiszem, nem szabad már több előzetest néznem. De ez nagyon állat jónak tűnik!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6911 Dátum: 2013. Március 05., 20:09:30 »
Egyre jobb!! Ezt érdemes lesz megnézni!


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6910 Dátum: 2013. Március 04., 16:09:00 »
Nem csak a Die Hard 5-ben jelenik meg Budapest: az Uncanny X-Force 2-ben Fantomexék lebegnek a Lánchíd fölött egy léghajón, és Budapestet a világ leggyönyörűbb városának nevezik! Vicces, hogy alattuk szoktam elfutni, majd legközelebb fölnézek! :-)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6909 Dátum: 2013. Március 03., 15:03:23 »
Firka villa: Bruce Banner, mint könyvelő. ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6908 Dátum: 2013. Február 24., 09:24:10 »
Hát lehet, akkor valamelyik nap meglesem.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6907 Dátum: 2013. Február 22., 23:17:06 »
Én láttam a Die Hard 5-t, szerintem nem volt rossz, bár egy kicsit olyan érzésem volt vele, mint az Indiana Jones 4-el, mert kb hasonló volt az apa-fiú felállás benne. Úgy néz ki, hogy már ez is kezd hollywoodi recept lenni. Ettől függetlenül jó volt, egy pörgős akciófilm, a már-már megszokott Die Hardos csavarral a végén. Aki egy jó akciófilmet akar nézni, annak jó kikapcsolódás, de drámai mélységeket ne várjon senki (ami mellékesen szólva alapból nem a műfaj lételeme). Budapestet jó látni a filmben, bár aki ismeri az eredeti helyszíneket, az nézhet az autós üldözéses jelenetnél. Legalábbis nekem fura volt a helyszínek gyors váltakozása, amikor tudtam, hogy egyes helyszínek között azért jókora távolságok vannak, és a jelenetben oda-vissza ugrálnak köztük, de ez tényleg csak nekünk baj. Vegyük úgy, hogy ez volt az ára annak, hogy itt forgatták a filmet.  :)
Meg az egy dolog, hogy az élet még mindig drága, de a magyar benzin a legdrágább.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6906 Dátum: 2013. Február 22., 12:20:53 »
Laza.

« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 22., 16:16:56 írta Genzo »

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6905 Dátum: 2013. Február 19., 20:05:58 »
Uhh, az új Die Hardot osztják rendesen. Közületek látta valaki? Gondolom a 4. rész Mclane-atorja után nem tértek vissza az "Uram, csak ezt éljem túl" tipusú hőséig. :dry: 
 És ha már képregényes oldalon járunk, azért megmosolyogtató, hogy a Port.hu-n kapcsolódó ajánlatként az új Marvel extra van kirakva.
 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6904 Dátum: 2013. Február 17., 18:30:04 »
Csak ismételni tudom önmagam: a Young Justice rajzfilmsorozat 2. évada valami el...karalábézott módon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6903 Dátum: 2013. Február 16., 18:48:25 »
Amennyire tudom ott maradt az új J.J. NuKirk univerzumban én segít az életben maradt vulcanoknak új otthont keresni, míg ifjabb énje a flottánál szolgál tovább.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6902 Dátum: 2013. Február 16., 16:31:37 »
Üdv,hm  ...izé.....na, még egy Star Trek -es kérdés .Végül sikerült-e Spocknak haza jutni a saját univerzumába ,vagy ott maradt a Parauniverzum  múltjában  :headscratch:.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6901 Dátum: 2013. Február 07., 13:51:27 »
Én az Evil Dead remakre vagyok nagyon kíváncsi. Szerintem az eredeti trilógia egyszerűen zseniális, de amikor felvetődött az újrázása, nem tudtam, hogy ennek most örüljek-e vagy se. Minden esetre az előzetes kellőképp hozza a hangulatot, kérdés már csak az, hogy a jó öreg Bruce nélkül lesz-e olyan a hangulat, amilyen vele volt?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6900 Dátum: 2013. Február 05., 21:32:48 »
Ismét pár új jelenet!




Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6899 Dátum: 2013. Február 05., 10:00:24 »
Jah,fincsi!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6898 Dátum: 2013. Február 05., 04:29:24 »
Jó lesz! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6897 Dátum: 2013. Február 04., 19:45:12 »
Már nagyon várom!


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6896 Dátum: 2013. Február 04., 12:48:30 »
Szombaton volt az RTL-en két Arrow egymás után. Legnagyobb negatívuma, hogy a női főszereplő kifejezetten idegesítő. Egyébként tetszett, bár remélem, nem arról fog szólni, hogy Olivier minden részben megdádáz egy gonosz üzletembert, mert ennyit Michael Knight is tudott :-)
Túlnyomó részt pedig erről szól, legalábbis az eddigi 12 részből 2-3 olyan volt, hogy nem a lista miatt eredt valaki nyomába. Viszont az tény hogy a 8,3-as értékelés nem tükrözi jól a sorozat szintjét - annyit azért nem érdemel - de mindenképp egy elég élvezhetőre sikeredett, és azért vannak pozitívumai is. Például a szigeten átélt események. Szerintem a sorozat legjobban megvalósított része, szinte majdnem hogy csak amiatt nézem, de az a bajom vele, hogy időtlen és igazából nem lehet nyomon követni, hogy az ott töltött öt évből hová helyezhetőek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6895 Dátum: 2013. Február 04., 11:07:50 »
Pedig sajnos nagyjából erről szól, később majd megjelenik egy két gonosz is a képregényekből de általában csak verőlegénynek.
Különben szerintem az Arrow baromira túl van értékelve, az imdb-s 8 azért elég nagy túlzás, de örüljünk hogy legalább van szuperhősös sorozatunk  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6894 Dátum: 2013. Február 04., 10:59:50 »
Szombaton volt az RTL-en két Arrow egymás után. Legnagyobb negatívuma, hogy a női főszereplő kifejezetten idegesítő. Egyébként tetszett, bár remélem, nem arról fog szólni, hogy Olivier minden részben megdádáz egy gonosz üzletembert, mert ennyit Michael Knight is tudott :-)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6893 Dátum: 2013. Január 29., 17:27:45 »
Sajna nem. Eredetileg terveztek folytatást, de a gyatra mozis bevételek mellett - 30 egynéhány millát hozott csak - már ki is dobták az ötletet.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6892 Dátum: 2013. Január 29., 16:33:47 »
Bízom benne  hogy a dvd meg a Blu-ray eladások által végül lesz folytatása. Csak most jönne a java  :(  :-\
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6891 Dátum: 2013. Január 27., 13:09:43 »
Én három hete néztem meg, mozidélutánt tartottam pár haverral - Hobbit és Dredd - de nekem teljesen bejött. Sőt. Lena Heady alakításai korábban is tetszettek, de amit itt most fő gonoszként letett az asztalra azzal szerintem túlszárnyalta a Trónok harcában nyújtott alakítását. Egy igazi, ízig-vérig pszichopata ribanc... Ami pedig Urban Dreddjét illeti, szerintem nem lehet rá panasz. Hideg, rideg, merev, már-már gépies gondolkodású figuraként hozta, aki még a legnagyobb zűrben sem emelte fel a hangját - és külön plusz pont, hogy az alkotók ügyeltek az arctalanságára és az elpusztíthatatlanságára.

Ami engem illet, szerintem mindent kihoztak a pénzből - meg nem mondtam volna, hogy mindössze ötvenegynéhány millából készült - és a karakterből, valamint a történetek atmoszférájából, amit csak lehetett. Szerintem remek film, amit megérte 3D-ben megnézni, mert a slo-mo technika remekül kiaknázta a harmadik dimenziót. Láttam már egy-két filmet amit csak így adtak, de míg a legtöbbnél számomra zavaró volt, itt úgy éreztem, hogy tényleg hozzáadott a hangulathoz.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6890 Dátum: 2013. Január 27., 12:13:54 »
Tegnap néztem meg a Dredd-et.  A történet roppant egyszerű, de baromi jól szórakoztam.
De annyira dühítő, hogy az emberek folyton a Stallone féle verzióhoz hasonlítják (mert a legtöbb ember sajnos nem ismeri a képregényeket), pedig az inkább szólt Stalloneról mintsem Dreddről. Ez az új film meg rohadt jó, bűnös élvezet  ;D és a pénztáraknál mégis megbukott.  :nemtudom:  :(
Kár érte, valószínűleg ezután még kevesebb, R besorolású akciófilm fog jönni a mozikba, és valószínűleg folytatása se lesz, pedig nagyon bírtam.

Ti mit gondoltok róla?


Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6889 Dátum: 2013. Január 26., 17:26:00 »
Üdv. Óh.....hm...Man of Steel   az új Superman film ,hát.....most már mint mostanában minden  be újított film ,mintha  kicsit Brútállabb lenne  :( :badteeth:   Lassan már a kispónik is , és mondjuk a Teletabik  is láncfűrésszel esnek agymásnak. De azok  olyan gagyik hogy meg is érdemelnék

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6888 Dátum: 2013. Január 26., 12:02:38 »
Üdv.Kösz :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6887 Dátum: 2013. Január 23., 23:39:23 »
negyedvérig romulan medikusnak is meg kellett küzdeniük az előítéletekkel.

Simon Tarses, jelenleg ő a USS Aventine főtiszti orvosa.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6886 Dátum: 2013. Január 23., 21:14:18 »
Jelenleg a Szukits kiadó ad ki magyarul ST könyveket. Nem túl szerencsésen a Voy és az Ent "számozott" sorozatát indították el, ami a szériák közben játszódik, de nem épp a legnívósabb címekkel nyitottak. Szerencsésebb lett volna, ha a szériák után játszódó címekkel próbálkoznak, azok -szvsz - jobban érdekelték volna a rajongókat, és jobb történetek is. Elvégre kit ne érdekelne mi lett a hőseival a sorozat finálék után. Csak pár érdekesség: A DS9 új biztonsági főnöke az első Jem Hadar, aki megy ketracel nélkül is. A Voy kapitánya jelenleg Chakotay mert Janeway megmurdált. Tuvok a Titánon szolgál, helyét Kim vette át. Dax egy modern csillaghajó az Aventine kapitánya lett. A Picard és a Riker házaspár is gyereket vár a Destiny trilógiába, ésígytovább.
 Hogy mennyire sikeres a Szukits választása arról talán árulkodik, hogy idén még nem jelentettek be egy ST kötetet sem, pedig az SW, a W40k és a Predator rajongók már örülhetnek.
Ha többet akarsz tudni a kint megjelenő címekről ajánlom NocadLee blogját, ő írt egy jó kis összefoglalót arról miket érdemes angolul olvasni.

 Ami a Nemezist illeti szerintem ott szúrták el, ahol a többi TNG filmet is, hogy a teljes csapat helyett csak Picardra és Datára koncentráltak pedig pl Worfnak is nagyon jó jelenetei voltak a könyvben, vagy kivágták azt is, amikor Riker átejti az új első tisztet. A remánok szerintem ugyanúgy lehetnek csillagflotta tisztek, mint bárki más, aki elvégzi az akadémiát és betartja az irányelveket, szabályokat stb. Persze nem lenne könnyű dolguk, ahogy T'polnak, Datának, Worfnak, Nognak vagy annak a negyedvérig romulan medikusnak is meg kellett küzdeniük az előítéletekkel.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6885 Dátum: 2013. Január 23., 16:23:07 »
Üdv, van -e remény arra hogy a két említett könyv sorozatot magyarul is olvassuk . Most néztem utána a netten  , a Titan sorozatban  William Riker ennek az űrhajónak a parancsnoka. És tényleg időben kicsit  az   Új Nemzedék után játszódik  :worship: Meg a  Tájfun Egyezmény  is  :worship: :worship: