Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1160684 alkalommal)

0 Felhasználó és 150 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6794 Dátum: 2012. November 07., 20:05:35 »
Én még nem láttam, kíváncsi leszek rá, azt már más is írta, hogy eléggé érthetetlen lett. Majd meglátjuk. A képek, amiket láttam róla, engem is megfogtak.   
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6793 Dátum: 2012. November 07., 19:58:12 »
Láttam pár éve, és valami baromira nem értettem a végén, hogy akkor ez így most mi?  :headscratch: :nemtudom:
De a látvány szép.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6792 Dátum: 2012. November 07., 19:49:32 »
A film mánia-n ma este 9-től lesz Enki Bilal Immortel-je.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6791 Dátum: 2012. November 05., 19:39:51 »
Az egész olyan, mintha bekapcsoltam valami női adót, amiben egy zöld ruhás Armani reklám hancúrozik nyilakkal.

 Hehe, ez hatalmas szöveg volt! :worship: :worship: :worship:
Nekem eddig végül is bejön a sorozat, bár kicsit fura, hogy egy 40-es virágbolt tulajdonos helyett - ahogy ismerem Ollie karakterét - egy 27 éves gazdag csemetét kell nézni (Még akkor is, ha a képregényben is valahogy így indult a karakter). A harci jelenetek meg a speciális trükkök szerintem sokkal jobbak, mint pl. a Smallwille-ben, ez bejött. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6790 Dátum: 2012. November 05., 18:46:54 »
A főszereplőre vonatkozó részekkel egyetértek, ami még nekem szúrja a szememet, az az indokolatlan félmeztelenes plakát. Kicsit twilight feelinges nekem, tényleg semmi magyarázat a félmeztelenségre, csak a női nézők csalogatása. Ja, és eddig minden részben volt félpucér gyúrós jelenet, a legdurvább a pilotban (amit láttunk a trailerbe is), szintén nem nekünk szánva ugye. :)

Ezeket leszámítva nekem tetszik eddig a cucc. Ami miatt nézem, az a szigetes szál, illetve kíváncsi vagyok, hogy milyen más ismert karakterek bukkannak fel, és hogyan.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6789 Dátum: 2012. November 05., 01:40:46 »
Én az Arrowot a második részél kaszáltam. Szerintem elképesztően idegesítő, hogy mennyire sablonos és sztereotíp. A főszereplő srác legalább annyira jó színész, mint mondjuk én, csak neki tökéletes szeme, haja teste, nője, háza, papucsa, kocsija, fanszőre van. Ugyanez igaz mindenki másra is. A kameraállások, színek és beállítások szintén nagyon gázak, olyan, mintha valami rajongó filmet néznék egy nem olcsó, de nem is profi kamerával felvett cuccot. Az egész olyan, mintha bekapcsoltam valami női adót, amiben egy zöld ruhás Armani reklám hancúrozik nyilakkal.

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6788 Dátum: 2012. November 03., 19:43:06 »
a Szellemlovas hajmeresztőbb.

A második résztől nekem is égnek állt a hajam, de nem a tetszéstől.  :-\

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6787 Dátum: 2012. November 03., 19:38:04 »
Most néztem meg a Punisher:War Zone-t, és teljesen a hatása alá kerültem. Nem hittem a szememnek, "Ez most komolyan egy Marvel film?!" kérdezgettem magamtól. Több volt benne a hulla, mint a magánhangzó.   :cool:
Számomra egy kicsit nehezen hihető, hogy ez a tag ugyanabban az univerzumban, és ugyanabban a városban tevékenykedjen, mint Pókember és az F4! Teljesen kilóg a sorból! Nála már csak Blade és a Szellemlovas hajmeresztőbb.
Megnéztem pár filmet a hosszú hétvégén, de közülük ez tetszett a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 03., 21:03:31 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6786 Dátum: 2012. November 03., 14:18:45 »
Én is nagyon szeretem az Arrowot, és lévén, hogy kicsit tájékozottabb vagyok a DC hősöket/gonoszokat illetően(persze nem nagyon, csak úgy mértékkel), tudok örülni egy-egy felbukkanásnak, de sok mindenkiről fogalmam sincs, hogy ki akar lenni. De eddig nagyon tetszik a sorozat.
És igen, az a ház volt a Luthor-ház is a Smallville-ben, illetve Xavier sulija is, ha minden igaz. :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6785 Dátum: 2012. November 03., 00:28:46 »
Ma megnéztem az Arrow című sorozat első részét, voltak félelmeim a filmmel kapcsolatban, de ez a rész kellemes csalódást okozott!
Ehhez én annyit fűznék hozzá, hogy most fejeztem be a negyedik részét, és azt kell mondjam, hogy a karakter ismerete nélkül - szinte semmi közöm sincs a DC univerzumhoz, némi felületes Batman és Superman ismereten kívül, eltekintve attól, hogy ismerek pár karaktert névről - nagyon hangulatosra sikerült. Külön erőssége a dolognak a szememben, hogy a szigeten átélt eseményeket nem darálták le a pilot epizódban, hanem részről-részre adagolnak egy kicsit belőle, így minden résszel egyre érthetőbbé válik a karakter háttere és motivációja. Ráadásul nagyon tetszett, hogy az egyik, eddig még nem látott szereplő - a limuzinnal furikázó fickó, akiről lövésem sincs, hogy ki lehet, így szerintem nem spoiler - végre arcot kapott a lentebb emlegetett Jack Harknesst is megformáló John Barrowman személyében. Nem tehetek róla, de bírtam a tagot a Doctor Whoban és a Torchlightban.

Még egy Smallville-s kérdés! Tudja valaki, hogy a TV2 mikor adja a 10-dik évadot?? Tavaly télen ledaráltam az első 9 évadat szinkronosan, de a 10.-nél megálltam, mondán megvárom a szinkronos verziót, de azóta semmi!
A szinkronról annyit tudok mondani, hogy a nyáron elkészült, úgyhogy most már csak a vetítésére kell várni, ami remélhetőleg nem úgy lesz, mint az Odaát harmadik szezonjával - bár az pont rossz példa, mert bár azzal tudtommal éveket vártak, mégis felkerült a netre szinkronizált formában - és hamarosan elkezdik vetíteni. Ez már csak a tévéadókon múlik. :-\
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6784 Dátum: 2012. November 02., 22:25:35 »
Ma megnéztem az Arrow című sorozat első részét, voltak félelmeim a filmmel kapcsolatban, de ez a rész kellemes csalódást okozott! A Smallville-s Oliverhez képest egy sokkal valósabbat a képregényes karakterhez közelebb állót ismerhetünk meg! Egy valami ütötte meg a szemem, a kastély ahol lakik, nem ugyanaz amelyik Lex-é volt a fent említett sorozatban??? Vagy csak nagyon hasonló??? A lényeg, hogy jó kezdés,  a folytatást amint tudom nézem is! Még egy Smallville-s kérdés! Tudja valaki, hogy a TV2 mikor adja a 10-dik évadot?? Tavaly télen ledaráltam az első 9 évadat szinkronosan, de a 10.-nél megálltam, mondán megvárom a szinkronos verziót, de azóta semmi!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6783 Dátum: 2012. November 02., 13:29:01 »
Van egy gyanúm, hogy ezt a Disney is látja. Ami hátrány a hardcore fanoknak, hogy a Disney nem a SW világáért vagy akár a mellé társuló Indyért adott négymilliárdot, hanem azért a franchise-ért, aminek a merchandise-a (de k*a magyaros ez a mondat...) többet hoz, mint bármilyen általunk ismert termékcsalád. (Ne áltassa senki se magát: a Marvelt is ezért vették meg, ott a kapcsolt áruk évtizedek óta nagyon, nagyon sokszorosát hozzák a képregényeknek).
Emiatt persze nekik most érdekük lesz keményen tudatban tartani a Star Warst, ezért volt teljesen logikus, hogy egy James Bond-szerű filmsorozatban gondolkodnak már előre, és nem is tartanak attól, hogy egyelőre gond legyen annak a megtérülésével.
Másrészt vegyük figyelembe, hogy pont azért, mert a merchandising miatt köztudatban kell tartaniuk, és emiatt nem szabad lerontani, mostantól kifejezett érdekük, hogy ne rontsák el. Lucas más volt, ő leszarta. Ő meg volt győződve róla, hogy amit tett és tesz, az jó és dőlni fog a pénz. A Disneynél le merem fogadni, hogy nem így vélik, pláne, ha filmeket akarnak csinálni belőle. Lucas SW-vel kapcsolatos mozgóképes tervei már egy elborult producer intellektuális maszturbálásává torzultak, most viszont pont az elmúlt húsz év leggyengébb láncszemét vonták ki egy rakás lóvéért cserébe.
Tömegtermeléses lesz? Valószínű. Nem ugorják meg a régi trilógiát? Tuti. De a franchise olyan kezekben maradt, akik talán már negyven éve foglalkoznak vele, akik ismerik, és akiknek most nem egy fantazma főnököt kell kiszolgálniuk, hanem egy realistán foglalkozó, kissé fantáziátlan médiamogult. És emiatt nem aggódnék, hogy olyan lesz, mint a John Carter vagy a Prince of Persia, mert ott az anyacég vette meg és foglalkozott vele, most viszont a Marvelhez hasonlóan azért vették meg, hogy a továbbra is önállóan működő vállalat nyeresége hozzájuk folyjon be. (Amúgy belegondoltatok már, hogy mennyire bagóért vették meg? Négymilliárd csak az SW-ért magárt röhejesen alacsony összeg, tízéves távlatban a tízszeresét röhögve kitermeli infláció nélkül.)

Én mondjuk a Karib-tenger kalózaihoz hasonlítanám, és azért ott is folyamatosan esett a színvonal részről részre a nagy pénzcsinálásban...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6782 Dátum: 2012. November 02., 11:23:49 »
Estére meg David Tennant lesz az RTL Klubbon, mint a Harry Potter egyik aktuális főgonosza...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6781 Dátum: 2012. November 02., 07:56:57 »
Wolvie jobban nyomja nála ezt a számot, de ő is kiváló.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6780 Dátum: 2012. November 02., 03:48:34 »
http://www.youtube.com/watch?v=1atWehdBp7M

Minden Doctor Who rajongónak: Jack Harkness kapitány. Király.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6779 Dátum: 2012. November 01., 20:25:13 »
Kösz. :D Ha nem felejtem el, majd megnézem, ha lesz HD-ben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6778 Dátum: 2012. November 01., 20:15:43 »
Benne van sok ismert játék karakter, mint pl. Diablo is, ezeket csak célzottan talgaby miatt emeltem ki.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6777 Dátum: 2012. November 01., 18:43:41 »
Meg Sonic is benne lesz. Várom ezt a filmet. :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6776 Dátum: 2012. November 01., 17:35:23 »
Hát igen. Az biztos, hogy a Disney jó üzletet kötött. Viszont Lucas ettől függetlenül még közreműködik az új filmeknél, noha mindössze csak kreatív munkatársként. No mindegy, majd meglátjuk mire jutnak.

Viszont ha már Disney, akkor csak megkérdezem, láttad már kik "statisztálnak" az új filmjükben, a Rontó Ralphban? Ha nem, akkor íme pár kép:


"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6775 Dátum: 2012. November 01., 15:31:14 »
Van egy gyanúm, hogy ezt a Disney is látja. Ami hátrány a hardcore fanoknak, hogy a Disney nem a SW világáért vagy akár a mellé társuló Indyért adott négymilliárdot, hanem azért a franchise-ért, aminek a merchandise-a (de k*a magyaros ez a mondat...) többet hoz, mint bármilyen általunk ismert termékcsalád. (Ne áltassa senki se magát: a Marvelt is ezért vették meg, ott a kapcsolt áruk évtizedek óta nagyon, nagyon sokszorosát hozzák a képregényeknek).
Emiatt persze nekik most érdekük lesz keményen tudatban tartani a Star Warst, ezért volt teljesen logikus, hogy egy James Bond-szerű filmsorozatban gondolkodnak már előre, és nem is tartanak attól, hogy egyelőre gond legyen annak a megtérülésével.
Másrészt vegyük figyelembe, hogy pont azért, mert a merchandising miatt köztudatban kell tartaniuk, és emiatt nem szabad lerontani, mostantól kifejezett érdekük, hogy ne rontsák el. Lucas más volt, ő leszarta. Ő meg volt győződve róla, hogy amit tett és tesz, az jó és dőlni fog a pénz. A Disneynél le merem fogadni, hogy nem így vélik, pláne, ha filmeket akarnak csinálni belőle. Lucas SW-vel kapcsolatos mozgóképes tervei már egy elborult producer intellektuális maszturbálásává torzultak, most viszont pont az elmúlt húsz év leggyengébb láncszemét vonták ki egy rakás lóvéért cserébe.
Tömegtermeléses lesz? Valószínű. Nem ugorják meg a régi trilógiát? Tuti. De a franchise olyan kezekben maradt, akik talán már negyven éve foglalkoznak vele, akik ismerik, és akiknek most nem egy fantazma főnököt kell kiszolgálniuk, hanem egy realistán foglalkozó, kissé fantáziátlan médiamogult. És emiatt nem aggódnék, hogy olyan lesz, mint a John Carter vagy a Prince of Persia, mert ott az anyacég vette meg és foglalkozott vele, most viszont a Marvelhez hasonlóan azért vették meg, hogy a továbbra is önállóan működő vállalat nyeresége hozzájuk folyjon be. (Amúgy belegondoltatok már, hogy mennyire bagóért vették meg? Négymilliárd csak az SW-ért magárt röhejesen alacsony összeg, tízéves távlatban a tízszeresét röhögve kitermeli infláció nélkül.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6774 Dátum: 2012. November 01., 13:06:22 »
Én tisztában vagyok vele, hogy miket pénzel a Disney, és vannak köztük érdekes darabok - pl. a Hatodik érzék Bruce Willisszel, vagy a Gyilkos elmék című sorozat. Nem is erre céloztam. Hanem arra, hogy az utóbbi időben, minden igyekezetük ellenére a hasonló franchise-okból nem tudtak kipréselni egy jó erős közepesnél többet. Nézd meg a Perzsia hercegét, vagy a John Cartert. Nem azt mondom ezzel, hogy rosszak a filmek, nekem kimondottan tetszettek is, ennek ellenére se kritikailag se - főleg - pénzügyileg nem hozták az elvárásokat, ezért is halt meg mind két próbálkozás.
A Star Warsban ugye ott az eredeti trilógia, ami olyan lécet állított, hogy az előzmény még csak súrolni se tudta, pedig ugyanaz bábáskodott felette, aki az eredetit vászonra vitte. Hogy miért nem sikerült, azt fejtegethetnénk, személy szerint azt nem bírtam benne, hogy le akartak nyomi a torkomon egy addig nem is létező mítoszvilágot, a midi-chlorianokat és egy általuk teremtett kiválasztottat, amit annyira túlzásba vittek, hogy nekem már fájt. Ezt megfejelték egy igazából semmilyen felvezetővel, mert a Baljós árnyak számomra semmit se adott hozzá az SW-hez, és az elképesztő látványvilággal. A baj csak az, hogy hiába lélegzetelállító a látvány, nekem pl. nem tudta felülmúlni a Jedi visszatért.
Én személy szerint attól félek, hogy közepes, de roppant látványos sztorikat kapunk majd, amik újra és újra felülírják az amúgy rettentő jól kidolgozott és felépült cselekményrendszert ami az elmúlt évek során kialakult a filmek körül.
Röviden: nekem nem az a bajom, hogy a Disney az új jogtulajdonos, hanem az, hogy esetleg tovább tiporják az amúgy is megviselt renoméját. Kövezzetek meg a véleményemért ha úgy tetszik, de az ég adja, hogy e téren ne legyen igazam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6773 Dátum: 2012. November 01., 12:15:04 »
Mondhatni. A Marvel Studios gyártotta, ami a Marvel Entertainment része, ami a Disney önállóan működő leányvállalata. Mondjuk az új SW-filmeket is ugyanúgy a Lucasfilms fogja gyártani, csak most már lesz felettük egy anyacég, aki a stúdió elnökét adja. Amikor ilyen apokaliptikus víziókat látok rajongóktól, úgy érzem, az embereknek tényleg lövésük sincs róla, hogy épül fel egy vállalat. Vagy nem jut el az agyukig, hogy (részben) a Disney készítette például a Holt költők társaságát, a Con Airt, a War Horse-ot (gondolom, van valami magyar címe is...) aztán azokban mégsem kellett attól félni, hogy félúton dalra fakad a stáb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6772 Dátum: 2012. November 01., 10:44:08 »
Én már azt is túlzásnak éreztem, amit Lucas csinált vele, úgyhogy bele se merek gondolni, mi lesz belőle a Disney kezeiben...
A Marvelnek, konkrétan az Avengers filmnek olyan rosszat épp nem tett, hogy a Disney-hez került.
Ha jól tudom a Disney csak terítette, nem ők feleltek az elkészítéséért.


takipepe

  • Vendég
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6770 Dátum: 2012. November 01., 09:01:16 »
Én azért örülök neki, hogy jön a 7. rész... Ideje volt már, hogy valaki folytassa a történetet. Bár én szívesen megnézném azt az előzményt is a 0. részt ami Yoda mester életéről szól, és amit még se csináltak meg.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6769 Dátum: 2012. Október 31., 13:27:46 »
Lucas esetében csak az Episoda 4-6 esetében beszélhetünk mércéről.
Igen, én is erre céloztam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6768 Dátum: 2012. Október 31., 13:23:06 »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6767 Dátum: 2012. Október 31., 13:17:45 »
Lucas esetében csak az Episoda 4-6 esetében beszélhetünk mércéről. Oké, max még a 3. rész. A Lucasartsnál meg ez a változás remélem azt jelenti, hogy ismét jön pár jó kis kalandjáték.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6766 Dátum: 2012. Október 31., 12:33:13 »
A Marvelnek, konkrétan az Avengers filmnek olyan rosszat épp nem tett, hogy a Disney-hez került.
Igaz, de ott nem volt még semmi komoly mérce, amit illett volna megütni, esetleg túlszárnyalni, mint Lucasnak az SW esetében.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6765 Dátum: 2012. Október 31., 12:06:32 »
A mostani mesesorozatnál csak nem lehet rosszabb. Bár ha megnézzük, hogy manapság mi számít Disney-nek (gondolok itt a Disney Channel-re :o)... Bár az Avengers tényleg korrekt volt. A Timothy Zahn-féle sztori lesz?
A képregényekért érdemes élni!