Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1164218 alkalommal)

0 Felhasználó és 143 vendég van a témában

Nem elérhető iamájronmen

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6674 Dátum: 2012. Szeptember 10., 21:37:52 »
Kérdezhetek valamit? :D Thor 2-ben vonultatják fel Dr.Strange-et (Viggo Mortensen játsza majd elvileg) Jane Foster oldalán lenne,mint Erik Selvig az 1-be és mesélne neki Asgardról. Nagyon bírom a karaktert amúgy is csak annyi a kérdésem, hogy a fenébe tudja megmászni a hegyet meg minden, ha egy kulcsot nem tud beletenni a zárba és már írtóra remeg a keze ha cska kicsit is felemeli. Lehet logikus válasz cska most így nem tudom összehozni :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6673 Dátum: 2012. Szeptember 10., 06:50:10 »
Hm, olvastad Ditko füzeteit? Mert amíg ő vitte (vicces, hogy bár elvileg a standard Stan Lee kredit van a történetekhez, máig nem biztos, hogy valójában ki írta őket, tippre a cselekményt Ditko, a szöveget Lee), tényleg az volt. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6672 Dátum: 2012. Szeptember 09., 23:10:27 »
Lehet, de az egész mögött inkább egy idegen, fejlett civilizációt próbálnak éreztetni.
Ebben igazad van. Én amúgy mindig egy pszichedelikus LSD-túrának képzeltem el magamban a Dr. Strange-filmet. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6671 Dátum: 2012. Szeptember 09., 21:41:02 »
Lehet, de az egész mögött inkább egy idegen, fejlett civilizációt próbálnak éreztetni. Isteni erővel bíró lények (nagy erő, sebezhetetlenség, stb.), de sok északi mitológiai elemet inkább emberileg érthetetlen technológiaként adnak el (Bifröszt, Pusztító, Loki botja).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6670 Dátum: 2012. Szeptember 09., 21:25:46 »
Azért Asgardot lehet némileg mágikusnak venni, pláne Loki trükkjeit a Thor filmben.
De egyébként van némi igazságod.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6669 Dátum: 2012. Szeptember 09., 21:19:24 »
Az első film rendezése után abba a hangulatba nagyon komoly kvalitású rendező lenne képes belehelyezni úgy, hogy működjön. Megoldható, de jól szinte lehetetlen. Amúgy nem lenne rossz, csak nem tudom, hogy az Ultimatesre alapozott Avengersben egy ilyen szereplő hogy működhetne értelmesen. És mivel van egy olyan tippem, hogy az önálló filmek (Thor 2, Kapi 2, Vas 3, GoG) valamilyen szempontból az Avengers 2 előfutásainak készülnek, így egyelőre kétlem, hogy egy színtisztán mágikus karaktert beraknának az eddig eléggé technika alapú, sci-fis univerzumukba.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6668 Dátum: 2012. Szeptember 09., 21:14:59 »
a kérdés nem az, hogy pletyka/nem pletyka, hanem hogy ti mit szólnátok hozzá?

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6667 Dátum: 2012. Szeptember 09., 20:12:43 »
Szóval pletyka :)

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6666 Dátum: 2012. Szeptember 09., 19:54:41 »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6665 Dátum: 2012. Szeptember 09., 15:09:35 »
Ez már biztos, vagy csak pletyka?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6664 Dátum: 2012. Szeptember 09., 08:46:47 »
thor 2-ben Doctor Strange. mit gondoltok erről?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6663 Dátum: 2012. Szeptember 05., 10:01:15 »
Szomorú ,az ember nem gondolná hogy egy ilyen sportos és életerős embert is elveszíthetünk .

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6662 Dátum: 2012. Szeptember 04., 21:34:28 »
Nagyon sajnálom, jó színész volt!  Nyugodjék békében!

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6661 Dátum: 2012. Szeptember 04., 17:02:27 »
Én is nagyon szeretem, olyan tehetséges színész. :(

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6660 Dátum: 2012. Szeptember 04., 10:56:00 »
Megdöbbentett a hír! Nyugodjék békében!  :(
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6659 Dátum: 2012. Szeptember 04., 08:25:30 »
Basszus... Isten nyugosztalja...  :(
Sajnos a múltkori eset már ijedelemre adott okot, de nem hittem volna, hogy tényleg elmegy...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6658 Dátum: 2012. Szeptember 04., 00:32:31 »
Ohh. :(
Michael Clarke Duncan hétfőn meghalt szívrohamban. :(
Nyugodjon békében, én nagyon szerettem.

http://www.imdb.com/news/ni35483831/

Katt a képre!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6657 Dátum: 2012. Szeptember 03., 21:11:20 »
Nálam Vasember 1-2 > Bosszúállók > Thor > Hihetetlen Hulk > Amerika Kapitány > Hulk

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6656 Dátum: 2012. Szeptember 03., 13:59:43 »
Szerintem a Vasember filmben jó volt Tony, de az Avengers-ben erőltetettek voltak a poénjai :-\
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6655 Dátum: 2012. Szeptember 03., 12:58:30 »
Az Avengers szerintem mindent visz, majdnem végig röhögtem. Robert Downey Jr. egyedül is elvinné az egészet az olyan kis marhaságokkal, mint amikor a szemét letakarva nézegeti Fury irányítópultját, és megkérdezi, hogy hogyan látja az egészet, amikor a Lokival való első csatában a repülőn felvillan a felirat, hogy PA SYSTEM OVERRIDE, és a hangszórókból a Shoot to thrill kezd szólni, amikor azon elmélkedik, hogy "Hol támadhat Loki? Egy megalomániás őrült, egy tornyot akar, amire felírhatja a nevét... a fenébe!"... tudnám még sorolni :-)
A Thorral kapcsolatban csak az a baj, hogy a DVD egyik menüjének a háttere Chris Hemsworth, a másiké Natalie Portman, és sose tudunk megegyezni az asszonnyal, hogy melyik menüben akarunk valamit feltétlenül átkapcsolni ;D

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6654 Dátum: 2012. Szeptember 03., 11:18:14 »
Ang Lee Hulkja tényleg egy langyos buborékfürdő volt, és nem azt mondom, hogy az Incredible Hulk egy zseniális alkotás, de egy popcorn és két sör mellett jól el lehet rajta feküdni a kanapén. Igazából engem jobban szórakoztatott, mint a Thor, ami szerintem nagyon halvány eresztés volt. (Abba pedig ne menjünk bele, hogy néhány dolog filmkészítési szempontból nevetséges volt.) A Thor nekem elsőre a moziban tetszett, később otthon már nem. A Kapitánnyal pont fordítva voltam, bár a film elég nagy káosz szerintem, már-már több mindent akartak bele, mint a Bosszúállókba.
Az Avengers meg szerintem messze a legjobb Marvel film, és bár van benne egy kis üresjárat, hatalmas eyecandy, és amúgyis jó volt az egész. Poénos ott ahol kell, akciódús ott ahol...mindig, a szereplők jók, a karakterek súlya is nagyon rendben volt szerintem (jó, hogy Hawkeye és Widow kb egy embernyit tett ki a csapatban, így tetszett.), a Hulk pedig messze a legjobb ebben a filmben. Tehát kb. zozival értek egyet.  :D

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6653 Dátum: 2012. Szeptember 03., 10:22:38 »
Igen, Whedon, valamiért mindig Kevin Smith-t akarok írni rendezőnek.
Hulkkal az a bajom, hogy Ang Lee unalomtengere végleg elvette a kedvem a figurával készült filmektől.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6652 Dátum: 2012. Szeptember 03., 10:15:33 »
Így van, nem tudta volna úgy letenni a gépet, hogy ne kockáztassa a felrobbanását.

Amúgy hétvégén én is letudtam az Amerika Kapitányt és a Bosszúállókat. Előbbi nagyon pozitív meglepetés, Thor után simán ez a legjobb. Az Avengers azonban az utolsó félórás nagy csatát leszámítva eléggé latymatag. Összességében a Marvel saját filmjei közül eddig nekem ez volt a leggyengébb.
Már korábban is figyeltem, hogy nekünk elég ellentétes az ízlésünk. :) E között a három között nálam pont fordított a sorrend.

A Hulkot viszont akkor nézd meg, mert elég langyos volt, szóval akkor a fenti hipotézis mellett neked tetszeni fog. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6651 Dátum: 2012. Szeptember 03., 10:15:02 »
A gépet kormányozni tudta, mert a csűrő lapátok működtek. De a rotorok fele kigyulladt a maradék leállt, a sugárhajtóművek pedig robbanás határán voltak.
Ez elhangzik, vagy csak látvány alapján következtetsz?

Nekem tetszett a Bosszúállók is, de nyilván elfogult vagyok. De milyen Smith-re és a hibájára gondolsz?  :headscratch: A filmet Joss Whedon rendezte. Vagy megint lemaradtam valahol?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6650 Dátum: 2012. Szeptember 03., 10:05:59 »
A gépet kormányozni tudta, mert a csűrő lapátok működtek. De a rotorok fele kigyulladt a maradék leállt, a sugárhajtóművek pedig robbanás határán voltak. Nagyon klasszikus zuhanórepülést végzett egy több ezer tonnás monstrummal, fedélzetén megatonnányi robbanóanyaggal, és a pályája alapján mindenképpen lakott területen zuhant volna le a gép magától. Ezért buktatta le a lehető legmeredekebben, hogy a vízben végezze.
Amúgy hétvégén én is letudtam az Amerika Kapitányt és a Bosszúállókat. Előbbi nagyon pozitív meglepetés, Thor után simán ez a legjobb. Az Avengers azonban az utolsó félórás nagy csatát leszámítva eléggé latymatag. És inkább Smith hibájának tűnik, egyszerűen nincs semmi jellege a rendezésnek azon túl, hogy legyen popcornmozi. Még az előtte lévő filmekbe elcsepegtetett kis geekeknek szóló poénok is hiányoztak majdnem teljes egészében (P.E.G.A.Z.U.S., A logó... kb. ennyi). Összességében a Marvel saját filmjei közül eddig nekem ez volt a leggyengébb (Hulkot nem láttam, nem is fogom).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6649 Dátum: 2012. Szeptember 03., 09:58:54 »
Tegnap megnéztem az AK-t, ha már megvettem a DVD-t, és egy kérdés nagyon szöget ütött a fejembe: a végén miért gondolta Kapi, hogy a végén fel kell áldoznia magát a repülővel? Vagy nagyon elnéztem valamit, vagy nem látom értelmét. A koponyát legyűrte. A repülőt irányította, hiszen a bele tudta vezetni a jeges tengerbe. Üzemanyag nyilván volt benne elég, hiszen eredetileg is Amerikában készült. Akkor viszont mi az ördögért nem vitte haza és/vagy tette le valami szövetséges támaszponton, hogy aztán jól szétszedjék és kielemezhessék a gépet és a rajta található fegyvereket? Azok a fegyverek maguktól nem indultak volna el a célvárosok felé.
Szóval, nem értem.  :nemtudom: :headscratch:
Valakinek van valami ötlete?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6648 Dátum: 2012. Szeptember 03., 09:42:43 »
Egy Vasember 2-ért megadok ennyit :-) Amerika Kapitányt most láttam, miután két napig valamiért az összes adó bejött a kábeltévén, és pont akkor adták a HBO-n. Másnapra eltűnt, de mit bántam már?!... :-)
Amúgy az AK nagyon jó kis film lett, amiben nem kis része van a remek mellékszereplőknek: Zola, a Vörös Koponya, Erskine professzor, Tommy Lee Jones ezredes, Howard Stark és Carter ügynök is brillíroznak (utóbbi kettőnek a szerepük miatt kevesebb esélyük van, abból viszont kihozzák, amit lehet).

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6647 Dátum: 2012. Szeptember 01., 23:08:55 »
Tegnap vettem meg - a legfapadosabb kiadású - Amerika Kapitányt és Thort a WestEndbeli Media Marktban 999 Ft/db-os áron.
Ma délután néztem MegaPark-ban, tényleg 999 ft-ért lehet kapni, de én másikat vettem ALIAS évadokat, egy évad 999 ft, másik boltban 8e ft, van különbség. :)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6646 Dátum: 2012. Szeptember 01., 19:40:56 »
 :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6645 Dátum: 2012. Augusztus 31., 22:45:00 »
Tegnap vettem meg - a legfapadosabb kiadású - Amerika Kapitányt és Thort a WestEndbeli Media Marktban 999 Ft/db-os áron.

Pont most indult akció ezekre, az összes Avenger előzményfilm kapható ennyiért ill. még pár másik film is.