Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1158962 alkalommal)

0 Felhasználó és 102 vendég van a témában

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6404 Dátum: 2012. Május 23., 14:18:32 »
A Mom Parkban adják feliratosan is, azt hiszem.
Igen, tudom, ott szokott feliratosan kiadják, de "the end", nincs többé. :( Marvel filmek nem is adják feliratosan. "Ámen" :((((
Eredeti nyelven kiadják, de felirat nélkül, baromság! :(

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6403 Dátum: 2012. Május 23., 14:09:47 »
A Mom Parkban adják feliratosan is, azt hiszem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6402 Dátum: 2012. Május 23., 14:02:43 »
Milyen sok-sok jó pozitívokat olvasom itt Avengers-ről, nagyon irigyellek titeket! :) Én sajna megvárom Blu-ray-ig. :( Én csak feliratossal tudok nézni, gondolom mindenki tudjátok, mi vagyok én valójában, de nem vagyok Skrull-os. :)

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6401 Dátum: 2012. Május 23., 12:49:02 »
Üdv, kösz az űrhajókat.és vissz....,IGEN ilyesmire gondoltam :worship:. Meg azt mondtam ,hogy  a tervező akárki is az, {nem tudom ki, ezért érdekelne }szerintem elég jó kis formatervezet , jól kinéző  , hajó.De szerintem a Star Warsbeli  Milleneum Falcon is az. Ezért lennék kíváncsi  ki az aki ,ezeket a filmes hajókat tervezi ;)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6400 Dátum: 2012. Május 23., 11:30:54 »
Hulk pedig fenomenális volt, az eddigi legjobb Hulk volt az összes filmes változat közül. Remélem kapni fog egy külön filmet és ez a színész fogja játszani. Olyan szinten lemosta Eric Banát és Edward Nortont, hogy azt elmondani nem lehet. Jó színészek voltak ők is, de ez a csávó volt a legjobb Bruce Banner.
Ugye? Nekem is nagyon bejött. :) Főleg az maradt meg bennem, ahogy tördeli a kezét, nem néz rá a beszélgetőpartnerére, és motyog valamit Hulkról. Plusz erről az emberről tényleg el tudtam hinni, hogy nagyon okos, Nortonról nem igazán.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6399 Dátum: 2012. Május 23., 10:49:08 »
Üdv,kösz ....igen majdnem ezek a kérdések, ;D de igazából arra vagyok kíváncsi hogy, ki tervezte a FILMES Enterprise ürhajót. PL  rajzoló, író   :headscratch:,stb...és ebből származik az én örült ötletem,.......egy Star Trek sorozat ,Űrhajóműhely címmel , ahol  bemutatnák , most kapaszkodjatok  ........az Enterprise  megtervezését, megépítését ,........a VALÓS   makett alapján .PL a filmben egy fiktiv szereplő kezébe adva a tervrajzokat ,felépítést ,stb.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6398 Dátum: 2012. Május 23., 09:29:18 »
A borzasztó sárga poszter után most kaptunk ilyeneket. Egy fokkal jobbak.

« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 23., 09:44:52 írta Predash »

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6397 Dátum: 2012. Május 22., 22:06:18 »
Sepi, minden szavaddal egyet értek. :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6396 Dátum: 2012. Május 22., 21:49:56 »
A film végén, akkor az biztos, hogy Thanos volt? Mert pont azt beszéltem Michoval, hogy amennyi a fejéből látszott a sötétben, akár egy Super Skrull is lehetett. Sötétben elég hasonló a fejszerkezete Thanosszéhoz.
Na az is érdekes, hogy ezt pont én írom, de igen, biztos hogy ő volt. Egyrészt árulkodó volt a fejdísze - igen, ennyit még én is értek a Marvel karakterekhez  :badteeth: -, másrészt a premier óta hivatalosan is megerősítették a kilétét.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6395 Dátum: 2012. Május 22., 21:38:29 »
Én múlt héten néztem meg Michoval és nagyon komoly volt a film. Talán az eddigi legjobb képregényfilm volt. Szerintem sikerült a rendezőnek egész jól kezelni a sok karaktert, pedig eleinte féltem attól, hogy Vasember karaktere el fogja nyomni a többieket, de szerencsére nem. Hulk pedig fenomenális volt, az eddigi legjobb Hulk volt az összes filmes változat közül. Remélem kapni fog egy külön filmet és ez a színész fogja játszani. Olyan szinten lemosta Eric Banát és Edward Nortont, hogy azt elmondani nem lehet. Jó színészek voltak ők is, de ez a csávó volt a legjobb Bruce Banner. A végén pedig a Hulk vs Loki jelenet az eddigi legkomolyabb volt.  :badteeth:  A poénok is jók voltak a filmben. Mi az egyik esti előadást céloztuk meg, kilencre mentünk, és meglepően sokan voltak még akkor is.
A film végén, akkor az biztos, hogy Thanos volt? Mert pont azt beszéltem Michoval, hogy amennyi a fejéből látszott a sötétben, akár egy Super Skrull is lehetett. Sötétben elég hasonló a fejszerkezete Thanosszéhoz. És a második részhez simán el tudnék képzelni egy Titkos Invázió szerű történetet, hogy ha már nem ment nyers invázióval, akkor beszivárogva próbálnak meg betörni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6394 Dátum: 2012. Május 22., 20:08:56 »
Az egy külön öröm, hogy a Kaposvári moziban nem csak páran voltunk egy vetítésen, hanem, hogy a legnagyobb terem több mint félig megtelt,

Lehet, fura, de én meg pont az szeretem, ha minnél kevesebben vannak a teremben. Én holnap megyek megnézni.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6393 Dátum: 2012. Május 22., 08:12:10 »
Új, hivatalos TDKR poszter:


Miközben ilyen rajongói munkák vannak:


Hát...  :-\

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6392 Dátum: 2012. Május 21., 22:50:30 »
Múlt hét vasárnap én is megnéztem a Bosszúállókat, a felvezetés kicsit hosszúra nyúlt, de az akció és a finálé kárpótolt mindenért!A film olyan 616 - Újvilág összegyúrása volt, szerintem! Az egy külön öröm, hogy a Kaposvári moziban nem csak páran voltunk egy vetítésen, hanem, hogy a legnagyobb terem több mint félig megtelt, sőt még a menyasszonyomnak is tetszett a film, pedig ő alapjában véve a romantikus - vígjáték fronton van otthon! Szerintem Hulk volt a legnagyobb arc! Kíváncsian várom a folytatást!   :m-cap: :m-hawkeye: :m-iron-man: :m-hulk:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6391 Dátum: 2012. Május 20., 19:26:08 »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6390 Dátum: 2012. Május 20., 11:16:19 »
-Összehasonlítják-e részletes adatokkal valami weboldalon a híres sci-fi űrjárműveket

http://www.st-minutiae.com/misc/comparison/

ANNYIRA azért nem nehéz kibogozni.

Akkor ezentúl te leszel a magyar hangja.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6389 Dátum: 2012. Május 19., 20:05:12 »
-Milyen sci-fi sorozatokból készült spin-offok léteznek
-Van-e olyan, amiben foglalkoznak a gyártási folyamattal (űrhajó)
-Valaki, akit furamód nem véágtak diliházba, megtervezte tényleg az Enterprise-t, csak nem tudja a nevét
-Összehasonlítják-e részletes adatokkal valami weboldalon a híres sci-fi űrjárműveket
ANNYIRA azért nem nehéz kibogozni. Pláne, ha előtte évekig Zspideren edződött az ember.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6388 Dátum: 2012. Május 19., 19:53:45 »
Válaszaitokat előre is KÖSZÖNŐM  :worship:

Mi a kérdés?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6387 Dátum: 2012. Május 19., 14:17:33 »
Üdv,na itt folytatva a másik Topicban megkezdet filmes hozzá szólásomat .Nem tudom melyik filmben volt ez a robotos rész ,1.talán a Kevin Sorbo-s sorozatban  vagy 2. abban ahol élő  űrhajó volt  ,még állapotos is volt  :lol:.És egy négykarú lény volt a pilóta . A Spin off ötletemre visszatérve ,ti melyik  film vagy Képregény mellék szereplöiröl,helyszineíröl , készítenétek  önálló  történeteket  :headscratch:Nekem pl eszembe jutott pl egy űrakadémiás  Star Trek sorozat,azután megtudtam hogy,képregényben van ilyen sorozat. Azután szintén ebből sorozatból ,egy Űrhajó műhely sorozat ,ahol bemutatnák egy űrhajógyár és üzem életét .{Ha még nincs ilyen sorozat,ti tudtok -e ilyen sorozatról } Itt pl szerepelhetnének  azok a DS-9 -ben szereplő lények akiknek egy csáp volt a fejükön {sajnos csak pár részben voltak} Ök amúgy is szerelők voltak. Be mutathatnák ebben egy űrhajó ekésszitését .Igy legalább bemutathatnák {akár egy filmben,akár egy képregényben}az Enterprisse  terveit felépitését  ;).A Filmben újságban egy fiktiv  szereplő kezébe adva a tervzést ,felépitést , HOPPÁ .....A Valóságban ki tervezte az Enterprisse űrhajót :nemtudom:.Ki volt az az iró,, rajzoló  :headscratch:Szerintem ez egy nagyon jól kinéző hajó.Aki tervezte szerintem meg érdemelne e jó kis diíjat érte,de lehet hogy kapót is.HOPPÁ még egy kérdés van-e olyan oldal ahol a Sci-fi filmek, képregények hajóit értékelik :headscratch:.Válaszaitokat előre is KÖSZÖNŐM  :worship:

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6386 Dátum: 2012. Május 18., 22:33:29 »
A mi...?  :badteeth:
Én pl. a F4 2-ben nagyon bírtam Galactus megjelenítését. Kár, hogy a film egy kalap ... volt.

Katt a képre!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6385 Dátum: 2012. Május 18., 20:08:28 »
Nekem ilyen utalásból a  kedvencem az, mikor a Főnix erő látszódik a víz alatt az X-Men 2-ben.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6384 Dátum: 2012. Május 18., 19:41:03 »
Nem is erre gondoltam, de azért ad egy-két tippet arra nézve hogy mikre lehetne számítani az Avengers 2-ben. Végtére is a mostani bonyodalom okozója is az Amerika Kapitányban debütált. Ilyen alapon simán el tudnék képzelni egy "Thanos feldúlja Asgardot a kesztyűért" nyitást.
Különben nem ebben az irányban indultak el a gondolataim a jelenet láttán, hanem azon töprengtem el, hogy a felvezető filmekben mennyi olyan utalás van, amivel a hozzám hasonló "átlagnézők" nem tudnak mit kezdeni, inkább csak a hardcore rajongók kapják fel rá a fejüket igazán...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6383 Dátum: 2012. Május 18., 18:28:53 »
Igen, az. De nem biztos, hogy így összefügg majd az Avengersbeli Thanos jelenléte a Thor filmmel. Emlékezz, a Vasember első részében is volt egy bevágás a Kapi pajzsáról - aztán a második részben még nem is volt készen.
+Azt, hogy Thanos lesz az új főgonosz, csak az Avengers alatt döntötte el a rendező - nem is a Marvel fejes. (elvileg)

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6382 Dátum: 2012. Május 18., 17:45:37 »
Az.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6381 Dátum: 2012. Május 18., 17:33:38 »
A minap szúrt szemet a Thor egyik jelenetében egy apróság, ami az Avengers végére beszúrt bónusz jelenetével együttesen már elgondolkodtatott. Mivel én nem igazán mozgok otthonosan az Angyalok "világában" ezért a hozzáértőktől kérdezem: az ott a háttérben az lenne, aminek hiszem? Konkrétan Thanos kesztyűjére gondolok...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6380 Dátum: 2012. Május 18., 10:51:57 »
Lesz Green Arrow sorozat ősztől, itt egy kis klip belőle. (Szerintem egész jó)

Ejha, ez jófélének ígérkezik. Kíváncsi leszek rá.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6379 Dátum: 2012. Május 18., 08:42:55 »
Egy kis Marvel filmes timeline.


Plusz:
Lesz Green Arrow sorozat ősztől, itt egy kis klip belőle. (Szerintem egész jó)

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6378 Dátum: 2012. Május 17., 17:50:44 »
Múltkor a Universal Channelen a kétfejű cápás film végét kaptam el, nagyjából az utolsó 20 percet. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek...  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6377 Dátum: 2012. Május 17., 17:45:18 »
Szerintem túl komplikáljátok, ha engem kérdeztek, szimplán abból lesznek nyereségesek, hogy a világon van 1000 + 1 tévéadó, amelyen a reklámok közti időt ki kell tölteni BÁRMILYEN műsorral, és így a film+, meg az amerikai haverjai megveszik az ilyen szarokat, mert olcsók. Tehát a film bevétele a tévéktől jön inkább, nem pedig a nézőktől szvsz.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 17., 20:54:10 írta KiD »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6376 Dátum: 2012. Május 17., 11:36:56 »
Jó, tudom, a Room már vagy tíz éve megy folyamatosan mozikban, amikor az talán minden idők legrémesebb filmje.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #6375 Dátum: 2012. Május 17., 11:28:07 »
Meg fogsz lepődni, de az Asylumnak vannak eleve mozira készülő filmjei, bár azok általában nem a mockbuster kategóriába tartoznak és ennek megfelelően nem is hallani róluk idehaza semmit. Ráadásul vedd figyelembe, hogy a tengerentúlon nem úgy megy a moziüzletág mint itthon, ott moziba küldhetsz akármilyen szart sokkal előnyösebb feltételek mellett, mint nálunk egy akármilyen csúcsmozit.
"When the battle is through, only the strong will survive."