Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1186558 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1424 Dátum: 2006. Augusztus 07., 21:14:12 »
engem a kissrác jövője is izgat
szerintem még összefutnak párszor  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1423 Dátum: 2006. Augusztus 07., 21:02:54 »
igazad van, a fő konfliktusok még megoldásra várnak,  én csak azt bánom, hogy a fő vonalat veszítjük el. A szerplőkben egymás ellen is erők hatnak, ezt talán jól ki tudják majd használni a készítők.

Egy dolog látszik biztosnak a második évadra szerintem:
levágott kézzel nem hiszem, hogy életben lehet sokáig maradni...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 07., 21:03:14 írta regnar »

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1422 Dátum: 2006. Augusztus 07., 20:38:09 »
bocs hogy szólok,de ebben elég potencia van még.mindenkinek megvan a saját célja és ott van Cooper rablásából származó cucc  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1421 Dátum: 2006. Augusztus 07., 20:35:33 »
Én mondjuk abban reménykedtem, hogy "24" tematikával csinálnak több évadot, tehát minden évadban (ami ugye normál esetben 24, vagy a körüli rész) egy-egy szökést láthatunk, akár teljesen más szereplőkkel. Most, hogy így alakult az első évad, már nem a koncepciót követi, kinti menekülős sorozattal dunát lehetne rekeszteni (pl szökevény, országutak őrangyala, A-team, és sorolhatnám), abban nincs túl nagy vonzerő, legalábbis számomra, de azért lefogadom, hogy mások is így vannak ezzel.

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1420 Dátum: 2006. Augusztus 07., 20:30:08 »
a Manhunt embervadászatot jelent ----> 10000000% hogy nem jutnak vissza.végigmenekülik az évadot. amúgy 3. évad lehetséges.és a 2. évadban főszereplő lesz a Rejtélyek városa (Invasion) Tom Underlay sherrifje. itt most egy F.B.I. ügynököt fog alakítani.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1419 Dátum: 2006. Augusztus 07., 20:27:03 »
hát ha a pb 2-évadjában +int lecsukják őket és szökniük kell esküszöm + s enézem a többi részt.
Viszont én úgy tudom a 2. évad a menekülésről és a becsületük tisztázásáról szól.
Amugy az a poén ha a báttyot tisztázzák attól még Michael Scofield (öccs, főszereplő) még bünös marad szöktetésért, károkért, és bankrablásért  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1418 Dátum: 2006. Augusztus 07., 19:43:38 »
szerintem ezek olyan dolgok,amik nélkül nem mehetett volna tovább a sorozat,szóval meg kellett oldani. a 2.évad címe Manhunt lesz!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1417 Dátum: 2006. Augusztus 07., 17:22:41 »
Idézet
heteket dolgoztt fel, szóval sztem reaális az a 1-másfél hónap amit benn töltött a börtönben kb 20 rész alatt.

Na nekem már ezzel lett problémám. Az időrend összekuszálása szerintem az egyik nagy hiba. pl NAGYON ERŐS SPOILER!!     Ambruzzi simán visszatér 3-4 múlva pedig egy ilyen sérülés, pontosabban a behegedési ideje, azaz, hogy ne szakadjon fel, legalább 2 hónap.. Aztán amikor újra elkezdik előről a szökést, mert majdnem megvan a kivégzés az évad felénél... Na ott van a nagy törés az első évadban, nem beszélve arról, hogy 100.000 zsaru fut utánuk egy puszta mezőn, szóval innen már nem tudom hova fejlődhet a sorozat, ha megint elkapják őket és kezdődik a szökés, akkor már nem sok értelme lesz... Ha meg megszöknek, akkor már miért Prison Break a címe?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 07., 17:24:31 írta regnar »

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1416 Dátum: 2006. Augusztus 07., 16:32:19 »
igen,a Lost2 az utolsó 2-3 részre pörgött fel igazán.(meg a kezdés volt nagyon király) de én félek,hogy még vontatottabb lesz ez az egész.olvastam,hogy sokkal több lesz az "érzelmeket bemutató jelenet" és kevesebb a misztikus rész.namármost engem ez a misztikus cucc fogott meg, nem pedig a szerelmi háromszögek és egyéb hülyeségek.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1415 Dátum: 2006. Augusztus 07., 16:26:58 »
nálam korszakok: lost mánia (első évadot késöbb szedtem le és kb 1be néztem + őket zsinorban pl meló elött 1 rész, meló szünetben mikor hazajöttem 1 rész és meló után éjjel mikor hazajöttem) és iszonyú jó volt) aztán mikor szünet vol a 2 évad között akkor pb korszak jött +int 1 évadnyi 1 adagban kb  
imádtam, aztán jött a lost 2. évad és én még csak pb-ztem és a lost 2 .vad közepéig nem igazán jött be, jóideig le se szedtem, aztán ültem itthon és unatkoztam gnodoltam nézzünk lostot leszedtem pár részt +int jöttek az izgi részek és a vége...
a vége vmi eszméletlen módon jó lett.
2. évad utolsó 2 rész: 1000%
úgyhogy most alig várom mind2 sorozat következő évadjait.
Iszonyúan eltalálták sztem mind2 sorozatot.
A PB-t én sem éreztem vontatottnak soha, meg azér adjuk hozzá hogy 1 rész nem 2-3 heteket dolgoztt fel, szóval sztem reaális az a 1-másfél hónap amit benn töltött a börtönben kb 20 rész alatt.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1414 Dátum: 2006. Augusztus 07., 10:18:55 »
én sohasem éreztem nyújtottnak,vontatottnak a sorozatot.mindig úgy csavarták tovább,hogy mindig izguljak,hogy most mi lesz.például ott van a 16.rész(Brothers Keeper),amit ahogy nézünk,csak a múltat mutatja be,egy centit nem halad a sorozat.mégis az egy nagyon jó rész,mert megtudjuk,hogy ki mi miatt akar visszamenni,és megismerjük a szereplők "tragédiáit".szerintem ez lesz az,ami nagyon sok embernek mégsem fog tetszeni.de ha ez a sorozat megbukik Magyarországon,akkor ez már tényleg teljes csőd.

Lost vs Prison Break:
egyértelmű PB.nekem itt mindegyik rész abszoút 10/10es, míg a Lost 2. évadja nem fogott meg.jól indul,de a a közepe nagyon leül.aztán a végén meg váltakoznak a közepes és jó részek.úgyhogy egyre hullámzóbbá válik ez a Lostos teljesítmény.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1413 Dátum: 2006. Augusztus 07., 06:55:59 »
Ha szabad kissé az ördög ügyvédjét játszanom (annak ellenére, hogy már én is végignéztem/néhol izgultam az első évadot a PB-ből, és vallom, hogy az átlag fölött áll) én azért kissé többet vártam a sorozattól. az első pár rész nagyon pörög, utána pedig húzzák-nyújtják abszolut hihetetlen és felesleges szituációkba sodródnak bele, majd van egy hatalmas törés, ahol majdnem abbahagytam nézni... Szóval nem rossz, nem rossz, de azt hiszem sokan abba fogják hagyni a második felére a sorozatot (Persze azért lesz rajongótábora is) És azt se feledjük, hogy nálunk mások a tv-zési szokások, nem biztos, hogy a külföldön sikeresen felfuttatott sorozatok megélnek (persze van rá szép számmal példa, hogy igen).

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1412 Dátum: 2006. Augusztus 07., 02:32:21 »
én is imádom

sose tudok dönteni hogy lostot szeretem jobban vagy a pb-t

1szerüen mind2 tökéletes            



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1411 Dátum: 2006. Augusztus 06., 22:02:04 »
pedig a legjobb sorozat!!minden része 10/10.kihagyhatatlan!!  

és tényleg hallgassatok rám,mert láttam már pá sorozatot!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1410 Dátum: 2006. Augusztus 06., 21:27:23 »
Én a szellemírtókat várom már a rtl klubon
csomószor nyomták a reklámját de dátumot soha
amugy a Prison Breakot is nyomták előzetesben

A SZÖKÉS  címmel és szörnyü szinkronnal  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1409 Dátum: 2006. Augusztus 06., 20:32:36 »
Kösz a kimerítő ajánlót. Nyár miatt főleg vígjáték, amit tudok értékelni, de nagyon. A Háború áldozatai, a Gödör és a Tiszta románc kivételével mind olyasmi, amit valószínűleg nem is tudnék kihagyni.
A Kommandó meg szerintem ismét vágott lesz, mintha a múltkor is megdolgoztatták volna az ollót, amikor 18-assal ment. Néha (néha...állandóan) komolyan nem értem a magyar cenzúrát, vagy, hogy pontosabb legyek, az ORTT-t.
Ó, és a Tomboló Ököl az tényleg Fists of Fury eredetileg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1408 Dátum: 2006. Augusztus 06., 19:58:42 »
A nyári uborkaszezont nemcsak a HZs csapata töri meg, de a jövő hét TV-s kínálata is figyelemre méltó, régen láttam már ilyen sűrű programot, ezért bátorkodom néhány filmet ajánlani a nagyérdeműnek, csak úgy szempihentetés végett a monitor után  

Mindjárt hétfőn a TV2-n 0:50-kor  A gödör (The Hole). Kellemesen felépített thriller, ajánlani tudom mindenkinek, bár kissé későn van, de 1982 óra velünk van a VHS csodája,    Ugyanezen a napon azt hiszem Piedone-t nem kell bemutatnom senkinek  
Kedden TV2-n 13:15-kor Addams Family 2 . Talán még agyafrtabb és viccesebb, mint az első rész, ha másért nem Christopher Lloyd és az azóta elhúnyt Raul Julia miatt is érdemes megnézni. Este pedig Rövidzárlat 2  (a film egyik híres betétdala Bonnie Tyler-től az Holding Out For A Hero!)
Szerdán az M1-en 20:05-kor Zenthe Ferenc talán legismertebb filmjét a 2x2 néha 5 -öt láthatjuk, érdemes megnézni, még, ha nem is szereti valaki a romantikus stílusú filmeket. Az RTL Klub úgy látszik néhány Swarzi filmmel erősít, ekkor például az Utolsó akcióhőssel  (Last Action Hero), amely sokak szerint gyenge, de azért érdemes megnézni (nekem tetszik)
A csütörtök is remek szórakozást ígér a klasszikus akciókomédiák szerelmeseinek, ugyanis az RTLen 20:40-kor az Egyik kopó, másik eb  (Turner & Hootch) című filmet láthatjuk. a nyolcvanas évek második felében megszaporodtak az állatszereplős filmek, és nem kerülte ez el az akció-vígjátékok világát sem. Ez az egyik legjobb reprezentáns (persze ott van még a Kutyám Jerry Lee (K-9) is)
Ugyanezen a napon az M2 csatornán 0:45-kor az egyik legjobb burleszk filmet láthatjuk - ezt minden túlzás nélkül kijelenthetem. Buster Keaton főszereplésével a Generális  (The General). Buster Keaton a kor meghatározó moziszínésze, egyénisége, mozgásvilága, stílusa szerintem messze kiemeli társai közül.
Pénteken a RTL-n 22:10 Kommandó  (Commando). Azt hiszem nem kell mást mondanom. (Vigyázat szerintem a vágott verzió lesz, bár 18-assal fut, szóval van esély. Onnan lehet megtudni melyiket nézed, hogy amikor felszállnak a repülőgépre és megöli az örzőjét, akkor eltöri-e a nyakát a kezével, vagy csak megüti és vágás. Ha eltöri,akkor vágatlan). Ugyanekkor 22:20-kor a Viasaton Az Igazság megszállottja  (sajnos nem tudom, hogy melyik rész, talán a Without a Sound) Itt már ő Walker texas ranger - csak rajongóknak ajánlom..
És, hogy tetézzük a pénteki kínálatot, a Duna tv-n 22:10-kor az akciófilmek egyik mérföldköve a Mad Max ! Azt hiszem ezt sem kell bemutatnom senkinek, számomra alapmű, és csak ajánlani tudom mindenkinek.
A szomban igazi nagyágyúkat tartogat. A TV2-n 20:00-tól Vissza a jövőbe  (Back to the Future). szerintem ezt nem kell tovább ragozni, Marty McFly a király.. ja és nyuszi    Utána pedig az Időzített bomba  (Blown Away) remek szereposztással a 90-enes évek elejéről egy jól összerakott akciófilm. Persze nehogy jó legyen az RTL pedig 19:30-tól támad az Istenek a fejükre estekkel  (The Gods Must Be Crazy). Aki még nem látta érdemes megnéznie.Aztán az M2-n 23:15-kor a Tiszta Románc  (True Romance) Tarantino tollából, nagyszerű szereposztással ( Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper, Christoper Walken, Val Kilmer, és feltűnik Samuel L. Jackson és Brad Pit is, persze vannak még, szóval impozáns   ) és természetesen elmaradhatatlan vérfürdővel. Az M1-en pedig a Háború áldozatai  (Casualities of War) látható majd, amely annak idején nagy botrányt kavart egy Vietnámban elkövetett csoportos nemi erőszak történetének feldolgozásával. A szereposztás jó, a film pedig drámai.
Vaárnapra sem maradunk néznivaló nélkül, hiszen az RTL-en Makalukuliki vagy hogy a francba mondják culkin írtja a betörőket a Reszkessetek betörők 2 -ben (Home alone 2) , majd utána Bruce Lee egyik klasszikusát a Tomboló Öklöt  (nem tudom az eredeti címét, talán a Fist of Fury lehet).
az M1-en pedig a sokak által felkapott - szerintem csak jól felfuttattot (személyes vélemény) rendező - Michael Moore filmje a Fahrenheit 9/11 látható 22:00-tól.

Ennyi lenne, szerintem tényleg bőséges a kínálat, nem is emlékszem mikor volt ilyen, talán tudtam ajánlani némi néznivalót a jövő hétre és nem untattalak benneteket feleslegesen.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 06., 20:00:29 írta regnar »

Nem elérhető Simson

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1407 Dátum: 2006. Augusztus 03., 09:56:20 »
X-Men

Új szerepjáték indult. Az mutánsok világában játszódik, a közeljövőben (egy-két év múlva). Rengeteg lehetőség áll előtted, bármilyen mutánst eljátszhatsz, a megfelelő limiten belül. Először mindenki alapszinten kezd, de választhatsz: X-men, kívülálló vagy Magneto oldalán állsz. De késöbb átállhatsz. Ahhoz hogy játszhass karakterlapot kell készítened. Ilyesmit:
Név: Szergej Ivanovics, becézve: Sasha

Álnév: Jeges

Nem: Férfi

Kaszt: autószerelő, azon kívül közismert naplopó, és amatőr Diszkzsoké

Csapat: X-Men

Származási hely: Alaszka, USA

Kor: 32

Nyelvek: orosz (anyanyelv), amerikai angol (orosz akcentussal)

Képességek: Uralni tudja a H2O-t bármilyen-halmazállapotban, és bármilyen oldatban. De persze nem isteni módon, hogy az egész óceánt felemelje, hanem inkább csak pár száz vagy ezer Hektolitert. Persze a tökélyre vinné a képességét, akkor bizony egy kisebb méretű tengert is képes lenne mozgatni. De ő leginkább csak a jégképességének a finomítására figyel. Ezért hívják Jegesnek

Kinézet: egy kis fekete kecskeszakáll, vékony, olaszos bajusz és pajesz, a haja szinték fekete és csak 6 mm-es. Szeme kék, közepes fizikumú, 198 cm és 95 kg. A bal alkarján van pár kisebb vágás, az akkor történt, mikor 9 évesen az apjával a szikláshegységben voltak kirándulni. Ám egy platós furgont hátba találtak. Az apja csak a fejét verte be a kormányba, de a kis szergej nem volt bekötve és kirepült a szélvédőn, az üvegszilánkok pedig szétvagdalták a kezét. Csak a hegek maradtak meg. A ruhája változó de szeret Baseball sapkát hordani.

Felszerelés: svájci bicska, pénztárca, és amikor nagyobb kabát van rajta, akkor alatta viszi a kis felszerelését: csavarhúzók, villáskulcsok, imbuszok, stb...

Fegyverek: a svájci bicskáját szokta fegyvernek használni, de, általában ha van víz a közelben akkor azt alakítja éles jégfegyverré.

Történet: Szergej Alaszkában született egy ismeretlen kis faluban. Az anyját nem ismerte sohasem, de édesapja mindig azt mondta: "Sajnos még él...". Nagyon szerette az apját. Mindenhova együtt mentek, ám szergejnek 7 évesen iskolába kellett indulnia. Ekkor romlott meg az apjával a kapcsolata. 2 évre a nagybácsikájához költözött, ahol nem volt fenékig tejfel az élete. A bácsikája folyton csak ugráltatta és dolgoztatta, de nem akart elmenni, mert legalább ételt kapott. Ám az egyik nap az apja jelent meg, egy régi Cadillaccel hogy elvigye a fiát a szikláshegységbe kirándulni és megjavítsa a kapcsolatukat. Egy-két hétre pakoltak fel, ám már a második nap baj történt. Neki mentek egy régi platós furgonnak és Szergej kiesett a szélvédőn. A Bal alkarjáról a bőr cafatokra jött szét. A belső részen még a véres, nyers hús is látszódott. Szergejt bevitték a legközelebbi kórházba. Két hétig benn kellett maradnia. Mikor ez az idő letelt az apjával visszaindultak Alaszkába és boldogan töltötték elkövetkező éveiket.
Az örömmel teli időknek egy boszorkány vetett véget. Ez a boszorkány Szergej mostoha anyja volt. 12 éves volt a kis Szergej mikor hozzájuk költözött. A nő mindig ütötte, amikor az apja nem volt otthon. De a gyermek nem merte elmondani, hisz úgy is a nőnek hitt volna. 2 évig folyt ez, mikor az apját börtönbe kellett zárni, ugyanis folyamatosan lopta a gázolajat és lebukott. Börtönbe zárták, de mivel előtte megölte az új feleségét, hát jó sokat kaphatott. Szergej egyedül maradt 14 éves korára, úgyhogy elkezdett vándorolni és nekivágott Kanadának...
 Másfél évig bandukolt, mikor Ottawában kötött ki. Itt megismert egy vele azonos korú lányt. Fél évig jártak. Sülve-főve együtt voltak, mindig csak egymásnak voltak. Egyik éjszaka kettesben sétáltak az utcán, amikor egy utcai bunyó szakította meg a csendet. Hat Skinhead volt kettő színes bőrű ellen. A nagydarab skinheadek csöveket, viperákat és késeket kapkodtak elő. A két feketével fél perc alatt végeztek. A skinheadek észrevették Szergejéket, akiket elkezdtek üldözni. A fiatalok egy lépcsőházba menekültek. A fegyveres üldözők követték őket. Az egyik egy forgótáras magnumot kapott elő és lövöldözni kezdett. Szergej barátnője megbotlott a lépcsőn. Az egyik golyó eltalálta és a lépcsőre hullott. A távolban szirénák zaja hallatszott. A rendőrség. A skinheadek elfutottak, minek köszönhetően Szergej oda tudott menni a barátnőjéhez. A térdére fektette és beszélni kezdett hozzá. A lány csak ennyit mondott: "Majd találkozunk... addig is... szeretlek..." Azzal fejét oldalra döntötte és egy utolsót sóhajtott. Tekintete a semmibe meredt és átjárta őt a halál. Már nem szenvedett tovább... már nem élt. Szergej fájdalmában felordított. Nem tudta... nem akarta elhinni, ami vele történt. Valószínűleg itt talált rá a mutánsképességére, ugyanis a házban minden csap és víz megf*gyott. Az éppen tusolók káromkodásba kezdtek. De ez Szergejt nem érdekelt, ő csak szabadon zokogott. Az üvegek bef*gytak, a lépcsők pedig síkossá váltak. 1 perccel később minden párologni kezdett és a gőz terjengett szét. Majd megint minden rendes lett. Szergej gyors elmenekült a rendőrök elől, mert azok azt hitték hogy ő ölte meg a két feketét és a barátnőjét. 16 éves volt ekkor. Még 6 évig bolyongott, míg nem Detroitban, a sikátorokban rátalált Xavier professzor egyik embere. Azóta tagja az  X-mennek.

Sok szerettel várunk mindenkit: X-Men: The RPG

Érdekel valakit?

+++

www.karibtengerkalozai.hu
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 03., 10:19:12 írta Simson »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1406 Dátum: 2006. Augusztus 03., 01:28:11 »
na sorry a 2 írásér 1más után de evan

Karib Tenger Kalózai 2:

A gond az hogy eredetileg a % csak 100ig mehet, és nekem most olyan Ezerelék szintü ábra kéne mert ez a film több 100%nál.
1szerüen nem volt benne mp ami ne lett volna jó.
Pl.: a kardpárbaj a 3 szereplő között a szigeten 1szerüen hihetetlen. Tökéletesnél is jobb koerográfia, remek humorral füszerezve. Pofátlan módon kurvajó.
Most néztem meg, de nagyon bennem van hogy megnézem még1szer.
És a vége, szerintem az is tökéletesen jó lett.
Iszonyúan várom a 3. részt és addig hívő leszek és imádkozok hogy legyen 4. rész is !!!!

100.000% MINDENKINEK KÖTELEZŐ MÓDON KÖTELEZŐ!!!!



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1405 Dátum: 2006. Augusztus 02., 15:03:06 »
ahogy mondod kaine    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1404 Dátum: 2006. Augusztus 01., 18:01:03 »
Lois és Clark!    

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1403 Dátum: 2006. Augusztus 01., 16:03:39 »
akkor most már ezt is tudjuk  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1402 Dátum: 2006. Augusztus 01., 16:01:23 »
Idézet
egy hete olvastam az indexen erről
(sőt, ugyanezt a cikket... a kommentesek biztos másolták)
A kettő lényegében ugyanaz. A comment:com az index egy aloldala/blogja, sok másikkal együtt, ilyen a Művelt alkoholista, Tékozló homár, Csáp Géza, de oda vannak írva a zindex bal oldalára...
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1401 Dátum: 2006. Augusztus 01., 15:55:16 »
Idézet
Idézet
azt tudtátok, hogy a Dallasnak is volt egy úgynevezett spin-off sorozata?
Igen, mi is olvassuk a Comment:com-ot  
ezt a honlapot én nem ismerem, vagy egy hete olvastam az indexen erről
(sőt, ugyanezt a cikket... a kommentesek biztos másolták)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 01., 15:55:39 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1400 Dátum: 2006. Augusztus 01., 15:48:29 »
Idézet
azt tudtátok, hogy a Dallasnak is volt egy úgynevezett spin-off sorozata?
Igen, mi is olvassuk a Comment:com-ot
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1399 Dátum: 2006. Augusztus 01., 15:29:56 »
Idézet
valamint mindenki felteheti majd a polcára Larry Hagmant a világ legnézettebb sorozatának első évadjával:)
na az nagy, lesz, bár nem hiszem, hogy sokan végignéznék megint
azt tudtátok, hogy a Dallasnak is volt egy úgynevezett spin-off sorozata? (ez azt jelenti, hogy egyik sorozatból leágazik egy másik, pl. Jóbarátok----> Joey)

amiről szó van, az a Knots Landing, és kb olyan sok ment belőle, mint a Dallasból (1979-1993)
az egyik főszereplő benne a bizonyos "harmadik" testvér, Gary Ewing és a felesége. többször is utaltak benne a Dallasra, mikor Bobby "meghalt" stb stb.
, mint ahogy emlegették Gary-t is a Dallasban, aki lesz*rta Soutforkot és elment Kaliforniába
érdekes, mindenesetre, nem tudom, nálunk kijön-e dvd-n
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 01., 15:31:43 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1398 Dátum: 2006. Augusztus 01., 05:31:43 »
Taki bácsi halálának lesújtó híre után    

egy kicsit vidámabbat írok a dvd funoknak. szeptemberben a megújult warner home video (pár napja már Forum home video) kiadja a Superman - the animated series V2-t. Ha úgy vesszük nem is kellett sokat várni rá - legalább van remény a Batman - TAS folytatására is:)
Ja, és jön -ha nem is szeptemberben - a Lois és Clark, valamint mindenki felteheti majd a polcára Larry Hagmant a világ legnézettebb sorozatának első évadjával:)

Ezek még csak a 2006-os előrejelzések, uh gondolom a változtatás jogát fenntartják, és örülhetünk, ha valamelyik megvalósul...

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1397 Dátum: 2006. Július 31., 23:04:00 »
Nyugodjék békében...  

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1396 Dátum: 2006. Július 31., 21:36:00 »
Béke veled, Taki bácsi! Köszönjük, hogy voltál!
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1395 Dátum: 2006. Július 31., 16:40:16 »
A Tenkes Kapitánya és a Szomszédok Taki bácsija nincs többé. Lassan alig marad meg valaki a régi, jó színészek közül. Szomorú. Nyugodjék békében.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden