Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080465 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10364 Dátum: 2019. Május 28., 20:18:20 »
Mocsár-man(us)? Na ilyet se láttam még. Én már csak Mocsárlényként ismerem  :hehe:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10363 Dátum: 2019. Május 28., 19:48:28 »
Már az első előzetes se volt semmi, de ez a mostani végleg meggyőzött.
Jó lesz ez, nagyon is jó.  :D
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10362 Dátum: 2019. Május 28., 18:48:24 »
Mocsár-man friss előzetes:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10361 Dátum: 2019. Május 28., 14:02:53 »


XD
Ne máááár!
Pont most akartam belinkelni valami hasonlót ezzel együtt:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10360 Dátum: 2019. Május 28., 14:00:26 »
Ahogy egykor párom egy ismerőse mondta, van az a pénz, amiért meghurcolhatnak.
Aztán másodrendű vádlott lett az egyik kerületi ingatlanmutyiban.  :badteeth: :hehe:


 ;D ;D ;D ;D Ez nagyon jó szöveg! Van az a pénz, amiért meghurcolhatnak.  :D

Jai Courtney nekem csak amolyan semmilyen.  :cool:  Jó filmjét nem is tudnám említeni, nagy limonádé a csávó.
Nekem is van ilyen filmelkerülős listám: Adam Sandler, a lófogú csajok közül Sarah Jessica Parker meg Scarlett Johansson, akkor Juulienne Moore, a kis pufók Drew Barrymore, akkor az éhezős viadalos kövérfejű csaj (nem jut eszembe a neve), Billy Zane, a műmájer Charlize Teron, a hasonló nevű dallasos törpecsaj Charline Tilton és sztem még sorolhatnám.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10359 Dátum: 2019. Május 28., 13:23:51 »
A Genesys nálam egy szempontból pirospontot fapott, mégohzzá a fanservice miatt. A film katasztrófa, ne értsetek félre és ezen az sem változtat, hogy az egyik kedvenc Doktorom, Matt Smith játsza el a testet öltött Skynetet - ami amúgy szerintem még tök eredeti ötlet volt, ahogy az emberek kibernetizálása is a 4-5. filmekben - kár hogy egész jó ötleteket játszottak meg csapnivalóan rosszul. Viszont attól még tény, hogy gyerekkorom óta foglalkoztatott a kérdés, hogy a T-800-as tudná-e irányítani a T-1000-est alkotó folyékony fémet, és mekkora királyság lenne, ha igen. És érdekes módon a Genesys megoldásában ez a poén is helyet kapott. Ezért és csak ezért nem tekintem teljesen elfecsérelt két órának azt az időt, amit anno rááldoztam. Az meg csak hab a tortánt, hogy nyári mozimaraton címén aznap két filmet néztem meg, a másik a Jurassic World volt, tehát sejthető hogy nem a T5 adta az emlékezetesebb élményt - a nagyobb pofont már annál inkább.

Ha viszont már kisiklott franchise-ok... Jai Courtney csak szerintem egy franchise gyilkos? Hozzáteszem, hogy én már csak így szoktam rá hivatkozni. Amiben az a pali benne van, az szarrá válik (T5, Die Hard 5, Beavatott filmek, Suicid Squad... stb...). Az fickó nálam lassan egyenértékű David S. Goyerrel, ha meglátom a nevét egy stáblistán, rögtön lejjebb adom a várakozásaimat...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10358 Dátum: 2019. Május 28., 13:11:19 »
Ahogy egykor párom egy ismerőse mondta, van az a pénz, amiért meghurcolhatnak.
Aztán másodrendű vádlott lett az egyik kerületi ingatlanmutyiban.  :badteeth: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10357 Dátum: 2019. Május 28., 12:52:54 »
Hogy tudta vállalni Fassbender az Assassin-t? Van az a pénz.... Hisz Anthony Hopkins is vállalta a szerepet a The last knight-ban, pedig az milyen szutyok lett...  ;D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10356 Dátum: 2019. Május 28., 10:56:52 »
A Terminatorra én is kíváncsi vagyok, de igazából csak azért, mert Cameron csinálja, aki az egész sztorit kigondolta.
Az 1-2 zseniális. Nekem főleg az 1. Semmi poén, semmi lazaság. Éjszakai jelenetek, '80-as évek szintiszólamai (Technoir klub, meg Tahnee Cain And Tryanglz - Burnin In The Third Degree...REMEK!), kamion, acélváz, présgép. Cyberdine felirat a gyáron, végtelen időhurok ezáltal, mert a gép oda megy be, ahol majd megtalálja a cég a csipet és abból lesz a gép. Jó kis végtelen időörvény.
A 2. részben tök szerethető a robot, érzelmi húrok, jó sztori.

A 3. rész nekem ilyen délutáni matiné a tejbegríz mellé egy kellemes tavaszi napon, tehát sima akció. A 4. próbál "mély" lenni, ezért kicsit fárasztó. Az 5. meg... a Genezis, vagy milyen cím alatt futott...nagy Arnold-rajongó vagyok, részben miatta kezdtem el anno sportolni, meg a régi filmjei hatalmas retro-ágyúk, de ez... online néztem anno és elaludtam rajta. A 20. perc után beletekertem és kb a végét próbáltam végignézni.

Kíváncsi leszek, mennyire lesz erőltetett ez az új. Bár lehet, hogy Cameron kitalált valami eredetit, ami nem ilyen manapság a régi klasszikusoknál szokásos lapos "folytatás".

Apropó, film! Nézitek a Templomosok c. sorozatot? Tegnap kezdtem el, nem rossz, nem rossz. Nyilván nem kell benne figyelni a történelmi "feljavításokat", IV. Fülöp idealizált alakja is furcsa, de szerintem hangulatos kis sorozat. Nem tudom, mennyire lesz lapos idővel.
Most erről jut eszembe, hogy korunk egyik legjobb színésze, Fassbander pl hogy tudta elvállalni az Assasin-t?! Ott már eleve a játék kiveri nálam a biztosítékot azzal, hogy a Templomosok a rosszak (lényegében Jézus halálát is az ő nyakukba varrják, ami eleve fogalmilag nonszensz - "Krisztus szegény katonái"), egy kábítószerhasználó mohamedán orgyilkos-szekta meg valahogy "jó" lett.  :headscratch: Fantázia, szórakoztatás, igen, de azért na, ez hogy jött egyáltalán. Kolombusz se viking katonákat szállított a filmben Kínába.  :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10355 Dátum: 2019. Május 28., 09:16:01 »
Galen, b+!  :lol: :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10354 Dátum: 2019. Május 28., 08:14:07 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10352 Dátum: 2019. Május 27., 10:40:59 »
...nem volt egy "Come with me if you want to live"...
Pedig nagyon azt hittem, sőt, vártam, hogy Hamilton, bocsánat Sarah  :D benyög nekik egy ilyet, miután az autópályán leamortizálja a kettévált T-X-et.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10351 Dátum: 2019. Május 27., 10:21:17 »
Nem ebben a részben lesz, hogy Schwarzi lesz a tudós/katona akiről mintázzák a T800 fizimiskáját?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10350 Dátum: 2019. Május 27., 08:09:09 »
Nem ebben a részben lesz, hogy Schwarzi lesz a tudós/katona akiről mintázzák a T800 fizimiskáját?

Ebben a kis promóban 1:03-nál T-800-ként hivatkoznak rá, picit meg is van szaggatva.

https://youtu.be/bxPeVTIanzs
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10349 Dátum: 2019. Május 27., 06:01:04 »
Csak saját meglátás, de szerintem a Terminator széria is pusztán egy azok közül, amelyekről mindig próbálnak egy újabb rókabőrt lehúzni.
Mondod ezt egy képregényes oldalon.
Linda Hamilton a legjobb. Örülök, hogy Ő nem hülyült meg és képes volt nomálisan megöregedni és kihagyni a plasztikázást. Bakker Nicole Kidmant és Meg Ryant nem ismerem már fel. Nem ebben a részben lesz, hogy Schwarzi lesz a tudós/katona akiről mintázzák a T800 fizimiskáját?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10348 Dátum: 2019. Május 26., 18:15:34 »
Csak saját meglátás, de szerintem a Terminator széria is pusztán egy azok közül, amelyekről mindig próbálnak egy újabb rókabőrt lehúzni. Egyszer megnézed, utána alig vagy nem is marad nyoma.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10347 Dátum: 2019. Május 26., 14:24:17 »
Figyeltem a héten a reakciókat az új Terminátorra, és azon tűnődöm, hogy miért van mindenki felakadva John Connor hiányán.

Belegondoltatok már, hogy eddig 4 filmben 4 féle John Connort kaptunk (5-öt, ha a sorozatot is figyelembe vesszük), ebből 3-at ő sem mentett meg? Igazából akárhonnan nézem, az eredeti történet szerint megakadályozták azt az idővonalat, amelyben '97-ben bekövetkezett az Ítélet Napja, tehát ezzel szerintem semmissé tették azt a szituációt, amelyben szükségeszerűen John lenne az emberi ellenállás vezetője - egyébként véleményem szerint itt hibáztak a 3-4-5. részek alkotói, hisz a jövő mozgásban van elvileg folyamatosan változik, és ha egy fenyegetést nem is lehet elhárítani, attól még a körülményei változhatnak. Ahogy én látom semmi akadálya annak, hogy egy későbbi új fenyegetésben már egészen új vezérkara legyen az Ellenállásnak, ami magával hozza azt is, hogy egészen másokat vesz célba a Skynet. John Connor hivatalosan 1985. február 28-án született, tehát jelenleg 33 éves és még nem tudjuk, hogy mikor üthet be az újabb világégés, simán lehetséges, hogy kiöregedett vénemberként már egyszerűen nem tölt be olyan kulcs szerepet a dolgokban, mint annak idején, az eredeti incidens után. De ha mégsem, akkor is ott van az a részlet, hogy Sarah eléggé harcra kész nagymamaként pattant ki a verdából, vagyis ebből kiindulva azt kell hinnem, hogy a T2 után sem engedte el a dolgot, továbbra is készült a bajra, és ha ez így van, akkor ez igaz lehet Johnra is. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ebben a helyzetben az se lepne meg, ha pusztán csak arról lenne szó, hogy a két karakter nem tud egymásról semmit, hogy ne fordulhasson elő az, hogy az egyiket a másikon keresztül találhassák meg a Skynet gyilkosai.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10346 Dátum: 2019. Május 26., 08:45:14 »
Ez még csak az elsô trailer volt, várjuk ki a véglegest... vagy mindinkább a filmet. Még nem csendült fel az ismert zene, nem volt egy "Come with me if you want to live", Svarci sem zúzott... ezért joggal érezheted jellegtelennek, de reméljük, hogy Cameronék tudják, mit csinálnak  ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10345 Dátum: 2019. Május 25., 23:51:10 »
Nekem a folyékony-szilárd kombó pont tetszett. Viszont magát az előzetest jellegtelennek éreztem. :/

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10344 Dátum: 2019. Május 25., 12:17:40 »
Szerintem inkabb T-X mint a harmadik reszben. Ami mar nem kanon. :)

Szellemlovas kontra Terminator. Jo lesz ez. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10343 Dátum: 2019. Május 25., 11:52:59 »


Szerintem kifejezetten érdekes újítás ez a "2 in 1"  szimbióta-terminator koncepció, hogy egy T-800(?)-as modellen egy T-1000-es (?) modell csücsül, és ilyen formában képes akcióba lépni.
Ohh én meg azt hittem, hogy ő is ilyen mágnes robot, mint a T-3000-es a Genesys-ből.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10342 Dátum: 2019. Május 24., 23:41:15 »
Farek: Valaki írta, hogy egyszerűbb és gyorsabb lett volna kimászni a kocsi orrára, mint odafolyatni magát.

És akkor ki vezeti a munkagépet?   ;)
(Jó, tegyen a pedálra egy téglát, oszt jónapot  :badteeth: )

Szerintem kifejezetten érdekes újítás ez a "2 in 1"  szimbióta-terminator koncepció, hogy egy T-800(?)-as modellen egy T-1000-es (?) modell csücsül, és ilyen formában képes akcióba lépni.

Ja, és Hamilton badass  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10341 Dátum: 2019. Május 24., 22:04:50 »
Farek: Valaki írta, hogy egyszerűbb és gyorsabb lett volna kimászni a kocsi orrára, mint odafolyatni magát. Egyébként engem az első rész óta nem tud lázba hozni ez a franchise. Az egy tökéletes időhurok történet volt. Amikor a végén mondják hogy közeleg a vihar, mindig kiráz a hideg. Ott tőlem abba is hagyhatták volna. Tökéletes befejezés. Mondjuk Harlan Ellison perelte a filmet, mondván tőle nyúlták az ötletet.

Gabo: Úgy kábé 750 epizód lemaradásod van. Nem beszélve a könyvek és képregények százairól.  ;D De komolyra fordítva a szót, biztos úgy készítik el az új sorozatot, hogy az is értse, élvezhesse aki most kapcsolódik be. Egyébként meg:

Az eredeti sorozat · 80 epizód
Az animációs sorozat · 22 epizód
Az új nemzedék · 178 epizód
Deep Space Nine · 176 epizód
Voyager · 172 epizód
Enterprise · 98 epizód
Discovery · 29 epizód (Jelenleg fut)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10340 Dátum: 2019. Május 24., 21:28:24 »
Mi bajotok az új Terminátor előzetessel?  :headscratch:

Amúgy semmi! Nekem inkább az a bajom, hogy egy ideje nem tudom miről is szólnak ezek a filmek!  :headscratch:

Picard: A Star Trek sorozatok valahogy kimaradtak az életemből, a filmeket mind láttam, régit, újat is (amik kifejezetten tetszettek) vajon sok bepótolni valóm lenne, ha ezt akarnám nézni??  :headscratch:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10339 Dátum: 2019. Május 24., 16:16:06 »
Mi bajotok az új Terminátor előzetessel?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10338 Dátum: 2019. Május 24., 09:51:47 »
A TNG  sorozatfinálé 25. évfordulójára időzített teaser az új Picard sorozathoz:


Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10337 Dátum: 2019. Május 24., 07:15:58 »
Merre van John Connor? Azért jó lett volna őt is látni.
Elvitte a pokolba a Ghost Rider, most pedig eljött a többiekért is.
Állítólag ez a sztori :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Május 24., 13:17:55 írta Sepi »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10336 Dátum: 2019. Május 23., 21:34:49 »
Merre van John Connor? Azért jó lett volna őt is látni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10335 Dátum: 2019. Május 23., 21:32:52 »
Szóval nem értem ezt a nagy csettintéslázat.
Az írók egyik biztos Snap rajongó volt.  ;D

Amúgy ez a Terminátor valami irtó gyász.  :dry:

De még a trailer is gáz.