Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080499 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #284 Dátum: 2005. Január 11., 15:32:38 »
Ok télleg eléggé bérgyilkos arcot vág, de attól még kurvajócsaj (szerintem)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #283 Dátum: 2005. Január 11., 09:18:00 »
Nagyon előnyös kép...mintha gyilkolni készülne...
Bocsi Porthos.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #282 Dátum: 2005. Január 10., 20:06:27 »
Emma Watson = Hermione Granger a Harry Potter filmekben.

Tessék itt 1 kép róla:

Ez egy karácsonyi felvonuláson készült:


Emma Watson
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 10., 21:54:21 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #281 Dátum: 2005. Január 10., 19:31:26 »
Jobbnál jobb nevek. Miután egyikükre se mozdulok, komolyan gondolkodom, hogy kasztráltatom magam. Vagy ez normális?

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #280 Dátum: 2005. Január 10., 17:58:32 »
Idézet
Őszintén, én megmondom Neked, hogy én ha ránézek egy olyan képre ahol ott vannak mind a ketten tudom, hogy melyik-melyik... ezt most nem gizdaságból mondom, de tényleg így van
Nem nehéz, az egyik szőke, a másik barna...  
Idézet
Nem tudom, hogy mikor volt a Bír-lak, én amikor szerelmes voltam Oshley-ba, akkor 12-13 éves lehettem. Kb.....
A Bír-Lakban debütáltak, olyan félévesek lehettek...
Emlékszem egy ideig nem értettük, hogy lehet egy babának ilyen hosszú neve, hogy Mary-Kate-Ashley Olsen, mígnem valaki mondta, hogy ketten vannak a szerepre.  


Idézet
Én kiskoromban Drew Berrymore-ba voltam belezúgva 
Név szerint nem tudom, hogy ki az. Melyik filmben, vagy sorozatban játszott? 
Az E.T.-ben ő volt a kislány. Néhány éve. Most az Első 50 randiban volt.

Idézet
Porthos, most lehet hogy tudatlannak tűnök, de ki az az Emma Watson?
Mary Jane képzeletbeli ikertestvére.    

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #279 Dátum: 2005. Január 09., 21:58:39 »
Porthos, most lehet hogy tudatlannak tűnök, de ki az az Emma Watson?

Miben játszik? Vagy énekes?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #278 Dátum: 2005. Január 09., 21:15:34 »
A tűzgyújtót nem láttam, csak annak a 2. részét, de az a csaj is állati jó bőr aki abban szerepel.  

De akkor is : Natalie Portman          

A korosztályomban pedig: Emma Watson          



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #277 Dátum: 2005. Január 09., 20:18:27 »
Charlie Angyalai-ban is játszott. Ő volt a vörös. Meg a Tűzgyújtó c. Stephen King adaptócióban. Abban volt Chuck Norris is  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 09., 20:19:18 írta regnar »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #276 Dátum: 2005. Január 09., 20:07:49 »
Név szerint nem tudom, hogy ki az. Melyik filmben, vagy sorozatban játszott?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #275 Dátum: 2005. Január 09., 19:02:44 »
Én kiskoromban Drew Berrymore-ba voltam belezúgva  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #274 Dátum: 2005. Január 09., 16:39:32 »
Schmatzy: Köszi szépen.    Nagyon király, jól ellehet vele szórakozni. És nem csak láb, kéz, fej és hajat lehet csinálni a bábunak, ha nem köpenyt, sityakot...  király, meg van a mai programom.  


Kaine: Őszintén, én megmondom Neked, hogy én ha ránézek egy olyan képre ahol ott vannak mind a ketten tudom, hogy melyik-melyik... ezt most nem gizdaságból mondom, de tényleg így van

Nem tudom, hogy mikor volt a Bír-lak, én amikor szerelmes voltam Oshley-ba, akkor 12-13 éves lehettem. Kb.....

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #273 Dátum: 2005. Január 09., 15:50:30 »
Idézet
Én öszintén régen az egyik lánybe (név szerint: Oshley Olsenbe) szerelmes voltam....
Honnan tudtad, hogy melyik az?  
Idézet
jó persze kisebb koromba.
Még amikor a Bír-Lakban játszottak?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #272 Dátum: 2005. Január 08., 22:46:32 »
Ez nem csak Letsgonak tetszik szerintem. Tíz perc után arra eszméltem, hogy teljesen belefeledkeztem bábukat gyártani    


Schmatzy  

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #271 Dátum: 2005. Január 08., 22:35:01 »
Heh, ez leginkább letsgonak fog tetszeni:
Valami legós okosság
 

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #270 Dátum: 2005. Január 08., 20:52:13 »
Idézet
Én néha belenézek az Ikrek Malibuba a Fox Kids-en ha semmi sincs a tévében, nem rossz sorozat, csak volt 1 rész mikor rock-bandát alapítottak és nyomták a zenét.
Annyira PLAYBACK volt hogy már fájt.
Az 1ikcsaj gitározott  másik + dobolt, ilyen volt hogy a dobos, ütötte a cin-t és az 1ik dobot, és ment a dobpergés  
Az énekes srác 2 akkordot nyomott a másik iker csaj is kábé 2-t mégis tökre szárnyalt a zene dallama.
Na mind1.
+bocsájtjuk nekik mer jó bőrök  

Kár hogy Natalie Portmannak nincs ikertesója      
Azt én is szoktam nézni, csak kár, hogy nincsenek új részek. Azt a részt én is láttam, tényleg plaxback volt. De ahogy Te is mondtad megbocsátjuk nekik, de csak azért mert jól néznek ki. Én öszintén régen az egyik lánybe (név szerint: Oshley Olsenbe) szerelmes voltam.... jó persze kisebb koromba. Még róla álmodtam is.   ....

De az már elmúlt....

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #269 Dátum: 2005. Január 08., 18:46:35 »
No megnéztem a Mandzsúriai jelölt 1962-es eredetijét.

Sokkal jobb volt mint a felújított változat. Igaz ebben nem a thriller részre mentek rá, mint az újban, tehát egyből kiderült, mi történt a katonákkal, inkább a politikai viszonyok bemutatása és a személyes kapcsolatok domináltak, de sokkal jobban tetszett, mint a felújított változat. Nagyon jól volt fényképezve, rengeteg vizuális geg volt benne. Pl aki látta tudni fogja. Az első kommunista gyanús bejelentés a szenátor által a sajtótájékoztatón. A szenátor a támadot fél és a feleség egy képen, de az egyik az éppen élő tv adásban egy tv-ben látszik, a másik a háttérben, a harmadik szinte premier plánban. Na jó ez lehet hogy így nem túl átlátható, de szerintem zseniális képi megvalósítás volt. Sinatra játéka nem volt a legjobb, de messze felülmúlta Denzel Washingtont, aki nagyon jó karakterszínésznek tartok, de a felújításban nem igazán nyújtott nagy teljesítményt. Mondjuk meg nem tudnám mondani, hogy mikor játszódott a történet év szerint. Nem lehetett behatárolni a pontos évet. Az biztos hogy korea után, és Sinatra már 14 éve a hadseregnél szolgált, kitűntetéseiből jól lehetett látni, bár a filmben nem említették, de ott volt a második világháborúban normandiában, hollandiában és berlinben is. Szóval kb 1960 lehetett.

A párbeszédek sokszor megegyeztek a két filmben, egyes jeleneteket is változtás nélkül vettek át a 2004-es feldolgozáshoz. De nekem ez a régi jobban bejött.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #268 Dátum: 2005. Január 08., 16:08:51 »
Én szeretem Brad Pitt-et, éppen hogy az a színész, aki abszolút nem azzal foglalkozik, hogy a csajok kedvence, meg minden, hanem jó színész is és jó filmeket is választ általában. Nekem az egyik kedvencem.
A leszbi dolog nem biztos, hogy divat. A mostani csajok sokkal lazábbak és nyitottabbak, mint a mi időnkben. Én is ismerek egy lányt, aki bár nem leszbi és mindig is fiú barátai voltak, azt mondta, hogy érdekli milyen lehet egy lánnyal és szívesen kipróbálná.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #267 Dátum: 2005. Január 08., 13:55:50 »
Idézet
A film egy '62-es filmsiker remakeje (sajnos halivúdban is egyre kevesebb az igazi ötletgyáros), ami az IMDB listáján minden idők 62. legjobb filmjeként tartanak számon.
Már csak a 65.  
Azzal viszont nem értek egyet, hogy a LOTR: ROTK (imádom a betűszavakat  ) megérdemli a 9.0-et, a második helyre. Holtversenyben a Godfather-rel???  Na ne röhögtessenek má'.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #266 Dátum: 2005. Január 08., 12:38:01 »
Én írtam.. a leszbikusokról

Azokkal nincs is semmi bajom akik egymáshoz vonzódnak. Ugyanolyan emberek mint mi vagyunk. Legyen meleg vagy leszbikus, nem hiszem, hogy ítéletet mondhatna bárki is felettük, és igazad van lehet nagyon jó fej...

De ma a legtöbb csaj divatot csinál belőle, és én őket szóltam le. Ma ugyanis el kell fogadni, de divat az, hogy egy csaj leszbikusnak vallja magát... szingli leszbi ez a két szó a 12-18 éves korú csajok (csajok inkább kislányok) között teljesen elfogadott, sőt sok esetben kiközösítik azokat, akik elvetik ezeket a dolgokat. Én legalábbis ismerek ilyen iskolai közösségeket...

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #265 Dátum: 2005. Január 08., 12:16:41 »
Brad Pitt sztem a Trójában érte el a mélypontot: hogy a büdös francba voltak képesek egy ennyire amerikai bucifejet betenni egy görögökről szóló filmbe? Az egész filmben pusztán Eric Bana aka Hektór klappolt. (Fejre és színészileg)
Még sokkal lejjebb volt egy megjegyzés, hogy vki szerint a leszbikusok csupán divatból csinálják: nemtom, sztem nem kéne az érzelmeikért bántani őket, mert attól még bárki lehet nagyon jó fej, hogy nem megszokott az érdeklődése.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #264 Dátum: 2005. Január 08., 07:42:03 »
MICHO:
Először nem értettem, mit szeretnél aztán leesett..  

Nem vagyok rá méltó, nem vagyok vagyok rá méltó      





Kaine jó ha 30-at megér....  Mondjuk Bratt Pitt soha nem volt a kedvencem, szerintem ripacs...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Január 08., 07:44:06 írta regnar »

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #263 Dátum: 2005. Január 08., 03:09:01 »
Őszintén..ki a fene állna szóba 2 kis Olsen csajjal?! Bűn rondák...és ahogy Obelix mondani szokta:hülyék ezek az amerikaiak
 

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #262 Dátum: 2005. Január 07., 23:17:21 »
Sajnos én lemaradtam.
Én néha belenézek az Ikrek Malibuba a Fox Kids-en ha semmi sincs a tévében, nem rossz sorozat, csak volt 1 rész mikor rock-bandát alapítottak és nyomták a zenét.
Annyira PLAYBACK volt hogy már fájt.
Az 1ikcsaj gitározott  másik + dobolt, ilyen volt hogy a dobos, ütötte a cin-t és az 1ik dobot, és ment a dobpergés  
Az énekes srác 2 akkordot nyomott a másik iker csaj is kábé 2-t mégis tökre szárnyalt a zene dallama.
Na mind1.
+bocsájtjuk nekik mer jó bőrök  

Kár hogy Natalie Portmannak nincs ikertesója      



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #261 Dátum: 2005. Január 07., 22:32:35 »
Hát ez a film is olyan Olsen ikres volt. Minden jó ha a vége jó... Szép az élet, gazdagok vagyunk a Bahamákon nyaralunk, jók pasik, vásárlás, egy gonosz, akit persze ők csukatnak le stb... Szóval amolyan álomvilágos az egész. Ez jellemző mindegyik Olsen filmekre. Nem csoda hiszen szinte mindegyik fimnek ők a producerei, vagy is van egy harmadik de az csak ott van a történetet nem ő írja, hanem a lányok. Szóval szerintem ettől, olyan álom világos az egész. De azért megnéztem a lányok miatt...

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #260 Dátum: 2005. Január 07., 20:14:09 »
Idézet
Letsgo, Porthos, állítsátok be a videjót  
Ok. Nálam bevan

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #259 Dátum: 2005. Január 07., 20:08:42 »
Idézet
mikor a ló akit átszakított 1 dárda, és már alig van benne élet, és már azt se tudja hol van annyira halott, még lefut 10 kilómétert 80km/h-val.
Ez jó!  
Ha már itt tartunk: Ocean's 12: a szereplőgárda elviszi a filmet, mert jók, de a film alig 50%.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #258 Dátum: 2005. Január 07., 16:46:26 »
Killjoy, +nézem s tán még példát is veszek.
Az 50 első randi télleg nagyon jó!
Adam Sandler mondjuk a kedvenc szinészem,  szóval nekem emiatt külön élvezet a film.
Én még mindig a Che Guevara - A motoros naplója filmet ajánlom mindnekinek leginkább  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #257 Dátum: 2005. Január 07., 13:58:51 »
jók ezek a filmkritikák

regnar: nézd meg az uccsó előtti hozzászólásod -have a nice day-  

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #256 Dátum: 2005. Január 07., 12:56:10 »
Saw nagyon elmebeteg... és nagyon furfangos... bár én nem a hetedikhez, inkább a Kocka és a Fülke rutinos mixének tekinteném, bár igaz hogy a hangulatban sok hasonlóság van a Hetedikhez. Csatlakozom Killjoyhoz nekem is leesett az állam a végén

Mindhunter szintén tetszett nekem is, bár Val Kilmer nem sokat szerepel, viszont Christian Slater igazán megdermeszti a hangulatot     Pergős ritmusos thriller...



Mandzsúria jelölt
Igen én is nagyon csalódtam. 2x aludtam bele, vontatott unalmas.. DE most hétvégén Szombaton 16:25-kor adják az eredeti filmet 1962-ből az M1-en., Frank Sinatrával a főszerepben. Kíváncsi vagyok milyen.

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #255 Dátum: 2005. Január 07., 10:45:51 »
Ha már ajánlatok, akkor én is bedobom a közösbe a filmélményeimet:

Thriller

A Regnar által már feldobott SAW (Fűrész) - Akinek tetszett a Hetedik, az ezt imádni fogja. Kegyetlen, brutális, elgondolkodtató, felkavaró... Én a film után percekig az államat keresgettem.

A másik kellemes meglepetés számomra a Mindhunters volt. Elsőre nem vártam sokat a filmtől, kiöregedőfélben lévő, jobb napokat látott amerikai sztárok a stáblistán - Christian Slater, Val Kilmer, de ők csak rövid mellékszereplőkké avanzsálnak percek alatt ebben az engem legjobban Agatha Christie 10 kicsi néger című művére emlékeztető filmben.

Amit viszont szerintem mindenki kerüljön el: A mandzsúriai jelölt. Minden adott lett volna egy jó filmhez. Jó színészek (Denzel Washington, Glenn Close, Liev Shreiber, John Voight), híres rendező (Jonathan Demme - Bárányok hallgatnak, Philadelphia). A film egy '62-es filmsiker remakeje (sajnos halivúdban is egyre kevesebb az igazi ötletgyáros), ami az IMDB listáján minden idők 62. legjobb filmjeként tartanak számon. Azt sajnos nem láttam, de szerintem ez az új verzió baromi rossz. Vontatott, klisé hegyekkel operáló, ötlettelen film. Ha csak a sztorit meséli el nekem valaki, akkor azt mondom, hogy a főszerepeben Jean-Claude van Damme vagy valamelyik másik izomagyú szupersztár van. Az IMDB-n 6.8-ra értékelték, ami azt jelzi, hogy sokan nem értenek egyet a véleményemmel, de szeritem ez a film határozottan UNALMAS és LAPOS.

Vígjáték

Ide két romantikus vígjáték ajánlatom van. Az elsőben az egyik kedvenc filmem a Nászok ászának két főszereplője újra együtt játszik. Ők Drew Barrymore és Adam Sandler, a film pedig az 50 első randi. Vicces, rengeteg jó és néhány kicsit khmmm poénnal, Adam Sandler énekel és Drew Barrymore szokás szerint gyönyörű. Feleséggel, barátnővel kötelező darab!

A másik pedig egy még sziruposabb, az Igazából szerelem. Igaz, hogy ez inkább karácsonyi film, de szerintem bármikor megnézhető. Ha valaki volt már egyszer is reménytelenül szerelmes, annak a film közepén a táblás-szájlentnájtos karácsonyi vallomás kötelező! Azon férfitársaim pedig, akik saját nőkkel kapcsolatos bénázásaik emlékein szívesen mosolyognak ajánlom a figyelmébe Hugh Grant, de főleg Colin Firth kapcsolatát a filmben  Porthos! Neked pedig külön ajánlom Liam "Qui-gon Jinn" Neeson fiának bátorságát a reptéren!

Jó szórakozást!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!