Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 280103 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1766 Dátum: 2010. Augusztus 08., 15:52:36 »
Ezer kösz a World of Warcraft 10. részért! :worship: :worship:
A történetben valóban van sok akció. Thargas fivérét megakarták menteni. És a többiek is azt akarták elérni. De mint kiderült, a helyzet változott.
Bronzszakáll Magni pedig úgy beszélt, hogy már tudja, hogy a Viharvárad királya, aki egész idő alatt ott volt, az valóban egy csaló.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1765 Dátum: 2010. Július 28., 18:44:01 »
Meg még annyi kérdésem lenne, hogy mi az a mélységi villamos?
Egy metrószerű jármű, ami három, egyetlen sínen függő kocsiból áll. Noha függő vasút, de a föld alatt fut, és összeköti Viharvárad fővárosát Vaskohóval, föld és tenger alatt egyaránt.


Egyszer végigkocogtam a karakteremmel az alagútban. Megállapítottam, hogy hosszabb, mint amilyennek a kocsiban ülve tűnik... :P
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1764 Dátum: 2010. Július 28., 16:53:36 »
Köszönöm Aldarionnak, és Beigli 69-nek a Warcraft újabb részét. :worship:
Egyre érdekesebb, és érdekesebb lesz. Tényleg ajánlatos volt előtte a rovatot elolvasnom, mert máskülömben fogalmam sem lett volna, hogy kik azok a sötétvas törpék.
Az itteni orgyilkos már tényleg többet tett, de ő sem jutott többre, mint az elődje. Azt azonban kicsit furcsának találtam, hogy miután a démonát legyőzték nem tett semmit, csak hagyta, hogy lefejezzék. 
Meg még annyi kérdésem lenne, hogy mi az a mélységi villamos? Ilyennel is ritkán találkozni fantasykban, de lehet, hogy csak én olvastam keveset. :D
És ha már fantasy, Talgaby a tegnapi hírben megemlítette George R R Martin nevét. Nem tudom, hogy hányan olvasták a Tűz és Jég Dala című sikersorozatát ( én most végeztem a harmadik rélsszel, és nekem nagyon tetszett.) de most csinálnak belőle egy sorozatot, ami elvileg jövő tavaszra lesz készen. úgy tervezik, hogy egy évad egy könyvet foglal össze, és itt vannak, hogy kik lesznek a szereplők:
 

Számomra csak páran ismerősök, és részemről van egy-kettő akit nem igazán tudok erre a szerepre elképzelni, de majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1763 Dátum: 2010. Július 24., 21:33:24 »
Köszi a frissítést lassan, de azért alakul a történet :).

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1762 Dátum: 2010. Július 24., 14:11:37 »
Ezer köszönet a World of Warcraft 9. számért! :worship: :worship:
Tényleg régen volt, de nem baj. Jobb későn, mint soha.
A történet továbbra is jó. Volt sok csata ami egyik oldalról a másikra látható, hogy a főhősök külön-külön is harcoltak.
A viharváradon ücsörgő csalóról még nem tudják pontosan, hogy tényleg egy csaló. De a kölyök Anduin hercegnek feltűnt neki, hogy nagyon furcsán viselkedett.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1761 Dátum: 2010. Június 23., 10:00:22 »
Üdv! Köszi a Ascension 00. részét Deadly,Darkness! :worship: :worship:
Kezdésnek elég jó volt,a grafika csodás.Várom a folytatást!!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1760 Dátum: 2010. Június 22., 13:18:15 »
Én is szoktam ilyesmiket mondani, de erre még nem gondoltam. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1759 Dátum: 2010. Június 22., 09:30:08 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1758 Dátum: 2010. Június 17., 20:36:58 »
Ezer köszönet az Ascension 00. részért! :worship: :worship:
Jó ez a két rövid háttérsztori. De az igaz, hogy a háttérben is komoly kavalkádok is vannak.
Az első történetben Lucien és Andromeda bemutatása lenne. Bár mint kiderült, ez egy amolyan bevezető rész.
A második történetben pedig Grigorieff belső monológja, de Epoch-ról jobban kiderült, hogy hogyan vált az isten kegyeltjévé.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zero08

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1757 Dátum: 2010. Június 16., 08:39:44 »
Köszi a Kárhozat Hadjáratot, nagyon nagy lett! Egyetlen gondom hogy megint gyorsan végeztem vele.
:D
For the Emperor!
"Burn the Heretic, Kill the Mutant, Purge the Unclean!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1756 Dátum: 2010. Június 13., 12:55:34 »
Egyszer valaki összeszámolhatná unaloműzésképp, hogy Bran Mak Morn, Kull, Conan és Sonja a különböző regényekben, elbeszélésekben és képregényekben hány istent öltek már meg az elmúlt hetvenöt évben... simán van három számjegy.
Van az lassan négy is...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1755 Dátum: 2010. Június 13., 11:58:51 »
Ezer köszönet a Kárhozat hadjárat 4. részért Aldarion, begli69! :worship: :worship:
A történetben továbbra is megy a háború. Tankred nehezen tudja felfogni, hogy ő halhatatlan, az emberei pedig halandók.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1754 Dátum: 2010. Június 09., 11:21:19 »
Az összecsapásra a folytatásban még nem fog sor kerülni, de Sonja abban is gyakorlásképp megöl majd egy istent. (Egyszer valaki összeszámolhatná unaloműzésképp, hogy Bran Mak Morn, Kull, Conan és Sonja a különböző regényekben, elbeszélésekben és képregényekben hány istent öltek már meg az elmúlt hetvenöt évben... simán van három számjegy.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1753 Dátum: 2010. Június 09., 10:26:32 »
Sonja 11-18. szám : Uhh,ez brutál jó volt,mind grafika,mind történet szempontjából!Érdekes,hogy csak így lazán hullottak az istenek a jó és a gonosz oldalon is.Ez a Kulan Gath kissé túl erősre sikeredett.Kíváncsi vagyok,hogy fogja Sonja legyőzni őt.Várom a folytatást!
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1752 Dátum: 2010. Június 09., 09:04:23 »
Nálad. A képregénynek nincs semmilyen baja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1751 Dátum: 2010. Június 09., 08:33:54 »
Üdv! Köszi a Vörös Sonja képregényeket ,talgaby,Galen! :worship: :worship:
A fagyos puszták királynője: Vazze,persze,hogy fázik télen,aki ilyen cuccban mászkál ne csodálkozzon! :hehe: Rendkívül izgalmas,volt az elejétől a végéig.Amit sejtettem a végére beigazolódott, csak egy kis napfény kellett hozzá.A grafika is a jó és kiváló között volt.

Sonja 11-18. szám : rendbe jött olvasom tovább
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 09., 09:26:05 írta SithLord »

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1750 Dátum: 2010. Június 07., 09:28:12 »
Köszi az infókat...
Az eddigiek közül nekem Will Conrad rajzai tetszettek a legjobban, de a többiek is nagyon szépen rajzolnak...ha marad ez a szint többé-kevésbé akkor én biztos elégedett leszek...

Nem elérhető Gregory

  • Nem vagyok Donald kacsa!
  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • DC comics frpg
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1749 Dátum: 2010. Június 07., 06:22:44 »
Vörös Sonja szerintem a létező egyik legjobb képregény. A történetét szerintem mindig jól eltalálják, nem olvastam olyan részt, ami nem tetszett volna e mellett a rajzok mindig a maga idejének és klorának kimagaslói voltak. Én íg gondolom, és Sonja sem rossz bőr egy képregényhőshöz képest.  :hehe:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1748 Dátum: 2010. Június 06., 22:25:31 »
Nem, nem fog. A fősorozatot a 31. számtól össze-vissza rajzolja egy darabig mindenki, amíg végül átveszi majd Walter Geovani, aki el is viszi a végéig, plusz ő csinálja a jelek szerint évente egy füzettel haladó Wrath of the Gods c. minit is (de az nekünk marha messze van, az a sorozat után lesz csak). Utána meg az új sorozatnak (Queen Sonja) a jelek szerint megint nincs állandó rajzolója.
Ezen kívül az egyrészesekben ilyenek vannak, hogy Pablo Marcos, Liam Sharp, Joe Nq  és Raul Renauld.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1747 Dátum: 2010. Június 06., 18:59:37 »
Köszi a Vörös Sonja képregényekért. Egyelőre csak a fagyos részt olvastam el (mert elég sok olvasnivaló jutott hétvégére-szerencsére), de az nekem nagyon tetszett... :D
Frank Cho fog esetleg rajzolni is részeket? Annak nagyon örülnék mert anno a Shanna képregény nagyon ott volt a rajzai miatt (is)...Pókembert is rajzolt és Bosszú Angyalait is, azok is nagyon bejöttek... :bravo:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1746 Dátum: 2010. Június 06., 15:56:57 »
Ezer köszönet a Vörös Sonja képregényekért Talgaby és Galen! :worship: :worship:
Vörös Sonja 11-18. szám tpb: Kulan Gath először háttérbe maradt, ahogy minden egyes részben felvezetésre került. Sonja múltjáról viszont további dolgok derültek ki, hogy miért lett Vörös Sonja egy harcosnő.
A borítógalériába néhányakat felismerem. John Rominta Jr., Frank Cho és Jim Balent(Tarot képregénysorozat írója\rajzolója), akik rajzolták ezeket a borítókat.

Vörös Sonja - A fagyos puszták királynője: Nagy küzdelem volt már az elejétől kezdve. Bár érdekes módon nagyon gyorsan haladtak az események. Főleg a vége felén.
Frank Cho igaz, hogy ezt írta, de viszont az itt látható borítógalériába is rajzolt egy párat.

Sok sikert kívánok nektek a Vörös Sonja folytatáshoz! (Az egy jó ötlet, hogy bár egy évben egy-két alkalommal lesz Vörös Sonja képregény, de legalább egy kerek egész történet jön ki.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1745 Dátum: 2010. Május 27., 15:52:33 »
Hát ezek is vélemények... A történetnek a folytatását kicsivel lentebb már kifejtettem:
Két kérdésem lenne a történettel kapcsolatban. Az egyik, hogy van-e ennek folytatása?
Nincs. Itt a vége, fuss el véle. Legalábbis képregényes formában. Egyébként ez a mini volt a Wrath of the Lich King című kiegészítő felvezetője, mert a nyitva hagyott szálakra (Darion sorsa, illetve a Cserbenhagyottak ragálya) abban adtak választ. A ragály elkészült és be is vetették, de a terjedését szinte rögtön meggátolta Alexstrasza és a Vörös fészek, tudniilik felperzselték a harcmezőt... Darion pedig az új Deathkight kaszt legfőbb képviselője lett, majd később ő is kitört valahogyan a Lidérckirály rabigájából, és felszabadította sorstársait is - ez tette lehetővé, hogy a halállovagot játszható kaszttá tegyék a WoW-ban.
Csak ismételni tudom magam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1744 Dátum: 2010. Május 27., 09:30:05 »
Üdv! Köszi a Hamvasztó befejező részét Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Nos,egyezem az előttem szolóval,kicsit logikátlan lett a vége,ahogy az ellenség megszerezte a Hamvasztót...A Hamvasztós sztorinak vége ugyan,de van ennek folytatása?Kíváncsi lennék rá!Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető zero08

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1743 Dátum: 2010. Május 27., 09:01:25 »
Üdv mindenkinek!

Annyian ajnározták már ezt a Warcraft Hamvasztót, hogy úgy gondolom én is hozzászólok a dologhoz.
Nem mindenkinek,illetve biztos sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de ez a pozitív/negatív vélemények téma, és nem lehet mindenkinek pozitív véleménye.

Nos, ez a hamvasztó nekem eddig csak sekélyes volt, de ez a befejező rész meg egyenesen borzalmasan rossz lett. Eleve annak a vén száműzöttnek a visszaemlékezése szánalmas. Találkozott az orkkal, harcolni kezdtek, aztán az ork megmentette az életét, amikor is kiderült, hogy az ork csak egyedül akart lenni! Mi van? Ez aztán a fantáziadús,csak egyedül akart lenni. Ha meg harcoltak, ergo, egymás életére törtek (most az mindegy ki kezdte), akkor miért mentette meg? Persze, azért, mert nem minden ork gonosz, meg galád, és ezt valahogy bele kellett vinni a sztoriba. De így? Gagyi.

Aztán a végén a suhanc kicserélte a lelkét az apjáéra. A csata közepén. Ezzel a szövetséget a csata és háború közepén nem csak egy erős harcossal (önmagával) gyengítette, hanem még a hamvasztót is átjátszotta az ostornak. Gratulálok. Persze, szeretlek apa, oké, de később, mikor nyugodtabb a helyzet ezt nem lehetett volna megoldani?

A történet tele van gagyi, elcsépelt, nekem túlerőltetett érzelmi szálakkal, amik miatt nagyon elgondolkoztam hogy egyáltalán végigolvasom-e. De megtettem, bár így utólag nem érte meg.
Nekem tűnik csak úgy, hogy ezt a történetet valami tini emós írta?

Az a bajom a warcraftos sztorikkal, hogy mindig valami monumentális, hősi dolgot akarnak összehozni, amikből általában ilyen elcsépelt gagyi dolgok jönnek ki.

Javaslom warcraft helyett értékes időnket fordítsuk a Warhammerre. :)

Írásommal nem akartam senkit megbántani, ez a magánvéleményem, lehet hogy az ilyen csöpögős, logikátlan képregényekből én már kinőttem. (nem nagyképűzni akarok)

Üdv mindenkinek:

zero
"Burn the Heretic, Kill the Mutant, Purge the Unclean!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1742 Dátum: 2010. Május 23., 16:53:18 »
Azt hiszem ott is az volt, bár már régen olvastam, és nem vagyok benne teljesen biztos.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1741 Dátum: 2010. Május 23., 15:59:14 »
Szóval akkor itt a vége. Nos, kár érte, nekem nagyon tetszett ez a történet.
És akkor az Lordaeron volt.  Szóval akkor a város, és a föld neve is ugyanaz. Félek megkérdezni, de a könyvben a várost is Léguraföldnek fordították, vagy ott valami jobb nevet adtak neki? Vagy ami még jobb, esetleg úgy hagyták ahogy volt?
Szóval akkor más lesz a folytatás. Na nem baj úgyis még előtte el kellene olvasnom a könyvet mielőtt a képregénybe kezdenék bele, szóval nem akkora proléma ha csúszik egy kicsit.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1740 Dátum: 2010. Május 23., 15:34:14 »
Ahogy kivettem ez a Warcraft III-mal párhuzamosan játszódott, és gondolom rengeteg utalás is volt rá.
Igen, jól gondolod. jó néhány utalás volt rá, például Arthas ámokfutása és hajóútja Északszirtre, valamint a király meggyilkolása is abban történt.
Két kérdésem lenne a történettel kapcsolatban. Az egyik, hogy van-e ennek folytatása?
Nincs. Itt a vége, fuss el véle. Legalábbis képregényes formában. Egyébként ez a mini volt a Wrath of the Lich King című kiegészítő felvezetője, mert a nyitva hagyott szálakra (Darion sorsa, illetve a Cserbenhagyottak ragálya) abban adtak választ. A ragály elkészült és be is vetették, de a terjedését szinte rögtön meggátolta Alexstrasza és a Vörös fészek, tudniilik felperzselték a harcmezőt... Darion pedig az új Deathkight kaszt legfőbb képviselője lett, majd később ő is kitört valahogyan a Lidérckirály rabigájából, és felszabadította sorstársait is - ez tette lehetővé, hogy a halállovagot játszható kaszttá tegyék a WoW-ban.
A másik pedig, hogy a 2. rész elején a főváros romjainál vannak a szereplők. Az a főváros Strom, vagy Dalaran volt? Mert Viharvárad biztosan nem lehet, hiszen az a másik sorozatban még ép volt.
Az Lordaeron városa volt. A Keleti királyságok északi részén fekszik maga a királyság, ami fantáziadúsan a Lordaeron névre hallgatott, amíg le nem dózerolta az Ostor. Azóta Ragályföldek néven szokták emlegetni. És igen, a főváros neve megegyezett az országéval.
Aldarion említette, hogy az egyik már hamarosan várható. Van egy tippem, hogy melyik lehet az, ugyanis a börzén említetted, hogy ennek a folytatását nyár elejére tervezed.
Na igen, de ha jól emlékszem arra, amiről beszélgettünk, azóta egy kicsit módosultak a tervek. De azért remélem, hogy ez sem fog akkora csalódást okozni.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1739 Dátum: 2010. Május 23., 13:32:01 »
Köszönöm Aldarionnak, és Beigli 69-nek, valamint Sepinek a Warcraft Hamvasztó minit.
Szándékosan kivártam, hogy megjelenjen az utolsó része is, és most hogy ez megtörtént elolvastam, és akkor jöjjön most róla a vélemény.
Nekem nagyon tetszett ez a történet. Igaz ahogy kivettem még nem egészen ért végett, de nagyon jól kitalálták ezt. Ahogy kivettem ez a Warcraft III-mal párhuzamosan játszódott, és gondolom rengeteg utalás is volt rá. Leginkább az tetszett benne, hogy sok fordulatot hozott a történet. Először ott volt Alexandros, aki a Hamvasztóval az élőholtakat vadászta le, de végül a fia elárulta, és ő maga is élőholt lett. Azzá vált aminek a legyőzésére esküdött fel. Az ilyeneket nagyon szeretem. Innentől kezdve pedig Darion lett a főszereplő, aki elég hosszú utat járt be, hogy megtalálja apját, és megmentse a lelkét.
De ami számomra leginkább tetszett az a vége volt. Erre tényleg nem számítottam.
Két kérdésem lenne a történettel kapcsolatban. Az egyik, hogy van-e ennek folytatása?
A másik pedig, hogy a 2. rész elején a főváros romjainál vannak a szereplők. Az a főváros Strom, vagy Dalaran volt? Mert Viharvárad biztosan nem lehet, hiszen az a másik sorozatban még ép volt.
Ami pedig a szavazást illeti... Nehéz döntés. Egyszerűen nem tudok választani a Forgotten Realms, és a Dragonlance között. Még jó , hogy kettőre lehetett szavazni.
Aldarion említette, hogy az egyik már hamarosan várható. Van egy tippem, hogy melyik lehet az, ugyanis a börzén említetted, hogy ennek a folytatását nyár elejére tervezed.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1738 Dátum: 2010. Május 23., 10:17:21 »
Ezer köszönet a World of Warcraft - Hamvasztó 4. befejező részért! :worship: :worship:
Akkor ezzel véget ért a minisorozatnak.
Nagy csaták voltak Lordaeron földjén élők és az élőholtak között.
Darion pedig nagyon küzdött, de végül úgy néz ki nehéz döntést kellett meghoznia.(Ami kicsit fura is volt, mert hirtelenül vége lett.)
Az epilógusban pedig elmagyarázták, hogy mi lett azután, amikor győztek és hogy mi lett a többiek sorsa.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1737 Dátum: 2010. Május 23., 00:27:22 »
Új szavazás. Minek a folytatására vagytok legkíváncsibbak?
"I'm so meta, even this acronym"