Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 280126 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1676 Dátum: 2010. Március 07., 14:16:58 »
Erre vártam már mióta és eljött a GOW második száma elolvastam nagyon tetszett.FURA amelyik képregény érdekel az mintha rövidebbnek tűnne. :-\

ez nem fura :) én is így vagyok vele  ;)

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1675 Dátum: 2010. Március 07., 14:10:33 »
Most teljesen offtopic leszek ( előre is bocsi), de nálam az igazi rpg a baldur's gate, arcanum, fallout, és hasonlók. Most a sanitariummal próbálkozom, bár azt még nem ismerem.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1674 Dátum: 2010. Március 07., 14:09:19 »
Erre vártam már mióta és eljött a GOW második száma elolvastam nagyon tetszett.FURA amelyik képregény érdekel az mintha rövidebbnek tűnne. :-\
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1673 Dátum: 2010. Március 07., 13:58:46 »
ez esetben teljesen átérzem a helyzeted :P  és ígérem többet nem is említem ezt az "istencsapását" :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1672 Dátum: 2010. Március 07., 13:28:11 »
Ismerős helyzet. Én a Metin 2-vel jártam így. Küldetéseket kell teljesiteni, amik mindig ugyanazok. Ölj meg 10 farkast. Ölj meg 15 tigrist. Menj el XY faluba, útközbe ölj meg 8 medvét és 30 kutyát. Egy darabig elszórakoztam vele, de egy idő után nagyon unalmas volt.
Kérlek ama elátkozott nevet ne is említsd előttem, csak cenzúrázva, mert én annak az istencsapásának nevét számra venni nem vagyok hajlandó, mert - ha esetleg még nem világos - én is arról a borzalomról beszélek...
Összevont üzenet:
Az ilyen játékokban mindig kétfajta küldetéstípus van:
  • ölj meg 10 A, 20 B-t, 15 C-t
  • öld addig a D-ket, amíg nem gyűlik össze 30 a dropjukból
Így van ezért is kerülöm a műfajt messzire. Megmaradok a hagyományos VALÓDI rpg-knél...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1671 Dátum: 2010. Március 07., 13:14:43 »
Az ilyen játékokban mindig kétfajta küldetéstípus van:
  • ölj meg 10 A, 20 B-t, 15 C-t
  • öld addig a D-ket, amíg nem gyűlik össze 30 a dropjukból
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1670 Dátum: 2010. Március 07., 13:12:56 »
Ismerős helyzet. Én a Metin 2-vel jártam így. Küldetéseket kell teljesiteni, amik mindig ugyanazok. Ölj meg 10 farkast. Ölj meg 15 tigrist. Menj el XY faluba, útközbe ölj meg 8 medvét és 30 kutyát. Egy darabig elszórakoztam vele, de egy idő után nagyon unalmas volt.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1669 Dátum: 2010. Március 07., 13:08:07 »
srácok, nem megyünk együtt megölni 3 és fél millió vaddisznót? ;)
És tudod mi a szép? Az hogy az már megvolt részemről... Egyik ismerősöm nyomult valami totál gagyi ingyenes MMORPG-ben, és megkért, hogy szálljak már be, mert egyedül nem bír a küldetéssel: Aprítsunk vaddisznóka, amíg nem találunk egy barackmagot valamelyiknél... Négyezer után már nem számoltam, hol tartunk pontosan.
Akkor küldtem el a programot meg a tagot is az jó édes *****ba... Meg is fogadtam, hogy soha többet nem kezdek ki ilyen vackokkal.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1668 Dátum: 2010. Március 06., 20:23:59 »
srácok, nem megyünk együtt megölni 3 és fél millió vaddisznót? ;)


Akkor kell majd egy raklap ben-gay! :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1667 Dátum: 2010. Március 01., 22:35:36 »
srácok, nem megyünk együtt megölni 3 és fél millió vaddisznót? ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1666 Dátum: 2010. Március 01., 22:10:39 »
Én pedig a másik. A WoW játékot én a South Park-os gyorstalpalóból ismertem meg,
Jézusom! Az szó szerint egy agysejt ritkító epizód... Mennyit röhögtem azon. Bár a magyar fordításon csak a fejemet csóváltam a World of Warcraft mint Világok harca? Érdekesre sikerült. Viszont ettől a botlástól eltekintve még zseniálisan megadta neki az ívet...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1665 Dátum: 2010. Március 01., 21:05:22 »
a wow-os south park rész hatalmas :lol: mannaszivókard :lol: 

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1664 Dátum: 2010. Március 01., 21:00:15 »
Én pedig a másik. A WoW játékot én a South Park-os gyorstalpalóból ismertem meg, de Steve Jackson és Ian Livingstone könyveit rongyosra olvastam, és nagyon szeretem az ilyen fantasy világokat, mint amit ez a képregény is bemutat. Szóval nagyon köszönöm a Hamvasztót.  :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1663 Dátum: 2010. Március 01., 20:42:45 »
Idézet
Ez a szép a történetben, hogy nem kell feltétlenül játszani a játékot ahhoz, hogy élvezni tudd a képregény változatot...
pontosan. én vagyok az élő példa. :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1662 Dátum: 2010. Március 01., 19:31:16 »
Nos, reméltem is, hogy tetszeni fog, ha már annyi gürit - meg technikai gondot - tudhatunk magunk mögött, hogy a végén már majdnem az Ostorral hajtottam beiglit a borítóért... :D
De ami a történetet illeti, annyit elárulhatok hogy lesz ez még jobb is, valamint azt, hogy a Morgaine család sorsán keresztül megismerhetjük a világ két legjelentősebb élőholt ellenes mozgalmának születését.
Én nem WOW-ozok, de szerintem ez a történet is inkább a Warcraft 3-ra épül.
Míg az első rész valóban a Warcraft 3 történéseivel egyidőben fut, erre több utalás is van, addig a többi rész már valahol a W3 és a WoW indulása között helyezkedik el.
Ami a WOW-ot magát illeti, nem vagyok valami megrögzött fanatikus, a játékot sem játszottam (attól félek, hogy végül lenne karakterem, levelem, mindenem, csak életem nem :P ), de ez a képregény tetszik. Most ismerkedek a karakterekkel, a világgal, ilyesmi, és azt hiszem maradok a képregényeknél. A már fentlevő WOW képregényekre is sort keritek amint tudok :) .
Ez a szép a történetben, hogy nem kell feltétlenül játszani a játékot ahhoz, hogy élvezni tudd a képregény változatot...
nemtom, azt sem játszottam még, bár azt már terveztem, hogy kipróbálom. de a wowhoz még helyem se nagyon lenne a gépen, rendszerkövetelmények se biztos megfelelőek, lehet, hogy ha akarnék se tudnék játszani. de a warcraft 3-at egyszer kipróbálom talán. hopp, bocsi, ez lassan elég offtopic lett, nézzétek el :).
Amíg valamilyen szinten a témához kapcsolódva offolsz, addig szerintem nincs semmi gond.
Aldarion,ebbe most megint belenyúltál(hála a tervezőnek)!Brutál jól kezdődik a történet,tetszik.A grafika lehetne jobb,de azért még jónak mondható.
Most erre mit mondjak? Igyekszem...  ;D Ami a történetet illeti, az tartani fogja a színvonalát, ami meg a grafikát... Hát az is.  :badteeth:

Ja és annyit még megsúgok, hogy a folytatásban felbukkan még egy igen neves karakter is egy kisebb szerep erejére, név szerint Kel'Thuzad, Azeroth talán leghatalmasabb lícs mágusa. Úgyhogy érdemes lesz nyomonkövetni a folytatást.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1661 Dátum: 2010. Március 01., 19:16:53 »
nekem a wow játék és képregény sem jön be sokat a játék nagyon jó de én a dragonage:originsre szavazok az jobb. az nyerte meg a 2009-esVGA-N a legjobb RPG játék címet  :nezze: ;D( a wowosoktól elnézést kérek mindenkinek más az
ízlése nekem a dragonage:origins tetszik de valakinek a wow jön be.)
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1660 Dátum: 2010. Március 01., 11:15:47 »
Üdv! Köszi a World of Warcraft - Hamvasztó 01. Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Aldarion,ebbe most megint belenyúltál(hála a tervezőnek)!Brutál jól kezdődik a történet,tetszik.A grafika lehetne jobb,de azért még jónak mondható.Várom a folytatást!!!Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1659 Dátum: 2010. Március 01., 02:09:46 »
És zozinak meg köszi a nagy FRISSÜLTÜNK feliratot :P . Eléggé hiányoltam, már javasolni is akartam, de megelőztetek. Két okból is jó ez a felirat. 1. látható, hogy a topicon belül melyik hsz-ek vonatkoznak az új cuccra, melyek a régebbiekre. 2. én sokszor csinálom úgy (és még lehet mások is szokták ilyesmit), hogy előbb jövök ide a fórumra, mint az oldalra, és látom ha ki van irva valahova, hogy frissült az oldal, és akkor megyek elolvasom a képregényt( persze, ha érdekel :) ). Úgyhogy szerintem nagyon hasznos ide kiirni szép nagyban a frissitéseket, de ez az én véleményem. Ha nem irjátok ki, akkor is megtalálom a frissitéseket, mert úgyis felnézek ide is, meg az oldalra is, csak általában ide előbb :D
Szívesen. :) Kövesd az RSS-feedünket, és akkor rögtön értesülsz róla, ha frissítünk.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1658 Dátum: 2010. Február 28., 22:32:50 »
nemtom, azt sem játszottam még, bár azt már terveztem, hogy kipróbálom. de a wowhoz még helyem se nagyon lenne a gépen, rendszerkövetelmények se biztos megfelelőek, lehet, hogy ha akarnék se tudnék játszani. de a warcraft 3-at egyszer kipróbálom talán. hopp, bocsi, ez lassan elég offtopic lett, nézzétek el :).

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1657 Dátum: 2010. Február 28., 22:29:11 »
Köszi a Hamvasztót!

Én nem WOW-ozok, de szerintem ez a történet is inkább a Warcraft 3-ra épül.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1656 Dátum: 2010. Február 28., 22:25:09 »
Köszönöm Aldarionnak és beigli69nek a WOW-Hamvasztó első részét. Akkor ez volt az a meglepetés, amiről beszéltél Aldarion a múlt héten. Ezek szerint most minden hónap negyedik vasárnapján ez a történet fog folytatódni. Nagyon jó lesz. :)
Ami a WOW-ot magát illeti, nem vagyok valami megrögzött fanatikus, a játékot sem játszottam (attól félek, hogy végül lenne karakterem, levelem, mindenem, csak életem nem :P ), de ez a képregény tetszik. Most ismerkedek a karakterekkel, a világgal, ilyesmi, és azt hiszem maradok a képregényeknél. A már fentlevő WOW képregényekre is sort keritek amint tudok :) . Ennek pedig várom a folytatását, amihez sok sikert kivánok a forditóknak. Értékelőrendszert is használtam, mint úgy általában szoktam, a rajzok hihetetlen szépek, a történet is szuper, a honositás pedig szintén.  :worship:
Még egyszer kösz Alradion és beigli69 a WOW-Hamvasztó 01-et. És zozinak meg köszi a nagy FRISSÜLTÜNK feliratot :P . Eléggé hiányoltam, már javasolni is akartam, de megelőztetek. Két okból is jó ez a felirat. 1. látható, hogy a topicon belül melyik hsz-ek vonatkoznak az új cuccra, melyek a régebbiekre. 2. én sokszor csinálom úgy (és még lehet mások is szokták ilyesmit), hogy előbb jövök ide a fórumra, mint az oldalra, és látom ha ki van irva valahova, hogy frissült az oldal, és akkor megyek elolvasom a képregényt( persze, ha érdekel :) ). Úgyhogy szerintem nagyon hasznos ide kiirni szép nagyban a frissitéseket, de ez az én véleményem. Ha nem irjátok ki, akkor is megtalálom a frissitéseket, mert úgyis felnézek ide is, meg az oldalra is, csak általában ide előbb :D

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1655 Dátum: 2010. Február 28., 22:00:37 »
Ezer köszönet Aldarion és beigli69 a World of Warcraft - Hamvasztó mini első részért! :worship: :worship:
Nem gondoltam, hogy lesz még egy Warcraft képregény. Méghozzá egy minisorozat első résszel. A történet itt is jól kezdődött. A főhősök Élőholtakkal és démonok ellen fognak harcolni. Akkor majd a folytatásban meglátjuk milyen izgalmas történet lesz.
További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1654 Dátum: 2010. Február 28., 21:01:04 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1653 Dátum: 2010. Február 26., 22:29:21 »
AZ igazat megvallva annyira nem igyekszem a hírekben ennél visszafogni a spoilerfaktort. Sőt, ha hallgatok a nyaggatásra, és kiteszem a legelején a nulladik részt, ott ezt és még egy másik nagy fordulatot is előre tudtatok volna (avagy igen, a nulladik rész értelmes módon valahol a hatodik környékén játszódik, mint a dynamite-os Red Sonja esetében, ahol a nulladik az első sztori epilógusa volt...).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1652 Dátum: 2010. Február 26., 19:55:41 »
Kösz az újabb részt, tényleg rendesen ömlött a vér, "Andy" (elég hülye becézés szwsz)  agyának átmosása meg meglepő fordulat volt... vagyos lett volna, ha tényleg nem derül ki a hír címéből, ami egy icipicit lelőtte a poént. A honosítás bravúros,  :worship: :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1651 Dátum: 2010. Február 25., 20:44:53 »
13. szám környékéig volt ott, szóval még van mit pótolni. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1650 Dátum: 2010. Február 25., 20:28:20 »
Ezer köszönet talgaby és Darkness az Ascension - A mennybemenetel 4. részért! :worship: :worship:
Vlagyimir Grigorieff elérte a célját. A többi főhősök pedig még nem tudják, hogy mit tegyenek.
A jelen történetben volt egy közjáték Moszkvában. Akkor annak is lesz valami köze az Ascension történetben.
David Finch rajzai szokás szerint nagyon jó.
Az Ascensionból hány képregény honosítás volt anno a CO-Mix-on? Akkoriban nem tudtam arról, hogy az Ascension a CO-n volt.

Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1649 Dátum: 2010. Február 23., 17:37:13 »
elolvasatm a Battle Chaserst :nezze: és nagyon teccett meg minden szal tök jo volt  :D
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1648 Dátum: 2010. Február 23., 07:56:19 »
Üdv! Köszi a World of Warcraft 05-t,Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Jó volt ez a rész is..Kiváncsi leszek,hogy Fandral tényleg csak megszeretné nézni a bálványt,vagy elcsábul..Várom a folytatást!!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1647 Dátum: 2010. Február 15., 16:07:33 »
Az nem kard volt, hanem az a tőr, amit Brecht korábban arra használt, hogy kinyerje vele az áldozatokból az életerőt. Szerintem pontosan ez is volt a magyarázat, miszerin a vámpír (igen, jól gondolod, vámpírok voltak) bár élőhalott, de van életereje, amit viszont el lehet ragadni tőle, és ami nélkül immár ő is csak egy szimpla hulla a sok közül.
Szóval így akkor már érthető. Valahogy elkerülte a figyelmemet az hogy az Brecht tőrje volt. Köszönöm a választ.